5 geriausi belaidžiai ir elektriniai

Tai yra mūsų kelionė, išbandanti viršutinės belaidės šunų tvoros, elektrinės šunų tvoros, ir GPS sistemos. Mes taip pat detalizuojame, kokie yra šių trijų skirtumai.

Greitai artėjant vasarai, mūsų augintiniai su malonumu leidžia laiką lauke, kaip ir mes. Šuniui nėra nieko panašaus į laisvę, leidžiančią lakstyti už pavadžio, o naminiai tėvai taip pat nori šios laisvės savo šunims. Tiesą sakant, neseniai atlikta apklausa parodė, kad vis daugiau tūkstantmečių šunims perka naujus namus (su didesniais kiemais).

Aš esu vienas iš jų.

Nebijau prisipažinti Neseniai sumokėjau daugiau nei 17 000 dolerių kad mano šuniui Sasha būtų sumontuoti aliuminio aptvarai. Aišku, aš galėjau rinktis pigesnį sprendimą, pavyzdžiui, grandinės grandinę, tačiau net ir tai būtų kainavusi nemažą centą už vietos kiekį. Nors tvora galiausiai suveikė puikiai, o mano šuo gavo jos nusipelnytą laisvę, aš neracionaliai nepaisiau jokių rekomendacijų pažvelgti į nematomas tvoras prieš traukiant standartinio tvoros gaiduką.

Mano mintis buvo tokia: nematomos tvoros reikalauja nemažo darbo, kasant tranšėjas laidams paslėpti; derinti šį darbą su baime, ar mano šuo tinkamai reaguos į perspėjimus apie ribą, aš aiškiai nurodžiau.

Tačiau visa tai buvo prieš sužinant apie bevieles šunų tvoras. Belaidžių tvorų nereikia kasti kaip nematomų / elektrinių tvorų. Daugiau apie kiekvieną tipą pakalbėsime toliau šiame vadove (iš tikrųjų rekomenduojame abu skirtingoms situacijoms). Atlikęs praktinius šių belaidžių šunų tvoros sprendimų bandymus ir pamačiusi, kad Sasha tinkamai reaguoja į perspėjimus, galiu pasakyti, kad apgailestauju dėl savo 17 000 dolerių tvoros!

Vadovas: Belaidžio šuns tvoros pirkimas

Belaidės ir nematomos tvoros naminių gyvūnėlių tėvams siūlo galimybę be rūpesčių leisti savo šuniui laisvai ir neprižiūrimai bėgti savo kieme. Ši laisvė dažnai gerina psichinę ir fizinę sveikatą, nes jie gali patys tyrinėti ar žaisti žaidimą.

Belaidės tvoros yra viena iš naujausių šunų savininkams prieinamų technologijų, suteikianti saugią ir pigią alternatyvą standartiniams tvorų sprendimams, o geriausia daugeliui yra ta, kad jų nematote. Prieš pasibaigdami ir nusipirkę belaidę tvorą iš „PetSmart“ arba nusprendę prieš ją dėl gandų, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti kiekvieną šių naujų tvorų aspektą ir kokių funkcijų ieškoti.

Kadangi dramatiškos tvoros šunims išpopuliarėjo, galima rinktis daugybę skirtingų prekių ženklų ir produktų. Vartotojams gali būti sunku nuspręsti, kurią tvorą jie turėtų pasirinkti. Į geriausius variantus bus įtraukta neperšlampamos tvoros ir apykaklės kas svarbu norint užtikrinti, kad tvora visada veiktų. Žvelgdami į tai, kas jums yra geriausia, svarbu tai padaryti ploto suma į tai atsižvelgiama. Kai kurios belaidės tvoros aprėpia tik 10 ha, o kitos – iki 100 arų. Tokios parinktys, kaip „Sport Dog Invisible Fence“, yra puikus nematomos tvoros variantas, jei ieškote pritaikomų variantų, pavyzdžiui, ribų formos ir antkaklyje sukuriamo smūgio.

Belaidis ryšys prieš elektrą prieš palydovą

Anksčiau šiame straipsnyje mes atkreipėme dėmesį į keletą skirtumų tarp belaidžių ir nematomų šunų tvorų, tačiau norėjome giliau į tai pasinerti, nes tai yra svarbi savybė, kurią reikia suprasti prieš perkant. Be to, yra lyginis naujesnė technologija, naudojanti palydovą / GPS sukurti belaidžio ryšio ribą. Kiekvienas iš jų turi pliusų ir minusų, todėl pažiūrėkime, kuris jūsų šuniui labiausiai tinka.

Nematomas (elektrinis): Tai dažnai dar vadinama elektrinėmis tvoromis (negalima klaidingai su tikra elektrine tvora, dažnai naudojama karvėms). Taigi nematoma tvora ir elektrinė tvora dažnai yra keičiamos ir siūlo tas pačias savybes. Šis produktas veikia kasant ir užkasant kabelį aplink kiemo perimetrą ir tada radijo dažnius valdant sistemoje. To pranašumai apima DAUG ilgesnį diapazoną. Tokio tipo gaminiais galite aptverti daugelį arų, todėl, jei turite daug vietos, tai tikrai yra pageidaujama rūšis. Trūkumas yra tiesiog montavimas, kuris vėl reikalauja daug kasimo.

Nematoma tvoros iliustracija, kurią teikia „SportDOG“ prekės ženklas.

Belaidis ryšys: Belaidės tvoros yra naujausias aptvarų tipas, kuris veikia įrengiant bazinę stotį jūsų namuose. Ši bazinė stotis skleidžia platų belaidį signalą visomis kryptimis (žr. Nuotrauką žemiau). Signalo diapazonas skiriasi priklausomai nuo jūsų namuose esančios markės / modelio ir trukdžių tipų, tačiau puikus dalykas yra tas, kad kai kurie iš jų yra suderinami su išplėtimais, todėl galite pridėti kelias bazines stotis, kad padidintumėte savo nuotolį. Pagrindiniai privalumai yra paprastas naudojimas, nustatymo laikas ir išlaidos. Neigiama yra tai, kad tai gali būti nenaudinga tiems, kurie turi labai didelį kiemą.

Belaidžio tvoros iliustraciją pateikė „PetSafe“.

Palydovas / GPS: Ši nauja revoliucinė technologija, priklausanti „SpotOn Virtual Smart Fences“, naudoja palydovinę technologiją, kad nustatytų jūsų šuns ribų perimetrą. Nėra palaidotų laidų ar bazinių stočių, kaip ir visi kiti išvardyti produktai, nes visa technologija yra antkaklyje. Didžiausias to privalumas yra perkeliamumas ir asortimentas. Diapazonas iš esmės yra beribis, todėl galite nustatyti pasirinktus perimetrus keliose vietose (pavyzdžiui, standartinį žemėlapį savo namuose ir kitą šunų parkui).

„SpotOn“ nešiojama GPS tvoros sistema.

Kaip veikia belaidės šunų tvoros

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie nematomą tvorą yra „kaip tai veikia?“. Nematomos tvoros nėra tokios sunkios, kaip gali atrodyti. Nors produkto koncepcija apima naują ir novatorišką technologiją, jos struktūra yra gana paprasta.

Nematoma tvora veikia naudojant radijo dažnius. Jis naudoja stiprų signalą, kad jis visada veiktų stipriai visoje jūsų tvoroje. Valdymo skydelis yra įrengtas kažkur jūsų namuose ir yra sistemos širdis, nes jis perduoda signalus likusiai „tvoros“ daliai. Pati tvoros dalis yra laidas, palaidotas aplink jūsų turtą. Šie kabeliai priima signalus iš radijo dažnių, patenkančių į valdymo skydą, sukurdami signalo lauką, kuris yra sukurtas abiejose kabelio pusėse ir sudaro ribą, kaip tai padarytų fizinė tvora.

Komponentas, kuris paverčia šią sistemą tik jūsų šuns tvora, yra antkaklis, kurį dėvės jūsų šuo. Jūsų šuns antkaklis, gaunamas įsigyjant nematomą tvorą, veikia kaip imtuvas. Šis imtuvo antkaklis surenka radijo dažnius, siunčiamus visoje sistemoje. Kai jūsų šuo peržengs radijo dažnių sukurto signalo lauko sukurtas ribas, jis atleis toną. Šis atsakymas gali skirtis, atsižvelgiant į produkto prekės ženklą ir konkrečius nustatymus. Daugelis pirmiausia įspės tonu, kuris skamba nuo antkaklio, kuris yra įspėjimas šuniui. Po pirmojo tono jis suteiks nedidelę statinę korekciją nuo antkaklio, kad jūsų šuo pasakytų, jog jie yra ties riba. Kiekvienas vartotojas gali pritaikyti apykaklę, kad skirtingai reaguotų į ribos artėjimą ir peržengimą. Prekės ženklas „Invisible Fence“ tiksliai apibūdina, kaip veikia jų tvora, ir ši sistema yra panaši į daugelį kitų nematomų tvorų prekių ženklų.

Lyginant su standartine fechtavimu

Belaidės tvoros nėra skirtos visiems, o ypač – kiekvienam šuniui. Jei gyvenate mieste, kur yra daug pėsčiųjų, ar kiti šunys, turėtumėte apsvarstyti, kaip tai vis tiek gali suvilioti jūsų šunį už ribų, nepaisant srovių, kurios bus siunčiamos per jų antkaklį. Tokiose judriose vietose gali būti naudinga apsvarstyti tradicines tvoras ar kitas galimybes. Kitas komentaras, kurį reikia apsvarstyti, jei galvojate apie belaidę tvorą, yra jūsų šuo. Ar jie paprastai lieka kieme, ar dažnai bėga? Ar jie yra hiperaktyvūs ir gali persekioti ką nors, ką mato, ar jie yra sėslūs ir netrukdomi išorinės veiklos. Jei turite atsipalaidavusį šunį ramesnėje ir atsiskyrusioje vietoje, greičiausiai puikiai tiksite. Tai nereiškia, kad belaidė tvora jums neveiks, jei turite hiper šunį arba gyvenate mieste. Tai tiesiog reiškia, kad galbūt norėsite pasverti savo galimybes ir išnagrinėti kiekvieną produktą, kad įsitikintumėte, jog jis veiks tinkamai, ir užtikrins, kad jūsų šuo bus saugus.

Belaidžių tvorų struktūra yra gerai apgalvota, tačiau kaip jas palyginti su tradicinėmis tvoromis. Yra kelios kategorijos, kuriose palyginami pagrindiniai komponentai, į kuriuos gali atsižvelgti šunų savininkai, svarstydami šiuos du dalykus:

Už ir prieš

Kaina: Lyginant nematomą tvorą su tradicine tvoros parinktimi, nematomos tvoros yra daug prieinamesnė galimybė. Tradicinei tvorai reikia papildomų mokesčių, tokių kaip mediena, geležis ir darbas, kuris yra papildomas liejinys, kurio išvengia nematomos tvoros. Kai kurios nematomos tvoros nereikalauja profesionalaus įrengimo, kuris taupo pinigus, tačiau net ir profesionaliai montuojant, jis vis tiek yra daug pigesnis nei tradicinis variantas.

Prisitaikomumas: Tradicinę medinę tvorą jūsų šuo prisitaiko daug lengviau nei nematomą tvorą. Naudojant tradicinę tvorą, treniruočių nėra daug. Šunų beveik neįmanoma ištrūkti iš ribų. Jūsų augintiniui gali prireikti šiek tiek dresūros, kad įsitikintumėte, jog nelieka bėdų, jei jis paliekamas vienas, arba kad jis negalėtų išsikasti iš aptvertos teritorijos. Belaidė tvora kelia iššūkių, nes sunkiau išmokyti šunį ant ribų, kai jų nematyti. Wagwalking.com siūlo treniruočių patarimus, kaip pereiti sklandžiausiai. Kai šuo visiškai supras, kaip jiems veikia nematomos tvoros, paprastai nėra jokių problemų.

Apsaugos lygis: Tiek belaidė, tiek tradicinė tvora siūlo aukštą šuns saugumo ir apsaugos lygį. Kiekvienoje parinktyje pateikiamas konkretus argumentas, kodėl jos siūlo didžiausią apsaugą. Tradicinė tvora suteikia papildomą apsaugą, nes ne tik apsaugo jūsų šunį nuo išvykimo iš teritorijos, bet ir užkerta kelią kitiems gyvūnams patekti. Kita vertus, belaidė tvora yra saugus pasirinkimas, nes ribos visada yra aktyvios, o savininkai to nedaro. turite nerimauti, ar vartai palikti atviri, ar tvoros veikimo sutrikimai. Galima sakyti, kad kiekviena galimybė suteikia naudos, būdingos jų produktui. Apsaugoje nėra tikro nugalėtojo ir jis iš tikrųjų priklauso nuo asmeninių pageidavimų, pagrįstų individualiais poreikiais.

Estetika: Tradicinių ir nematomų tvorų estetika taip pat yra asmeninių pageidavimų klausimas. Nors tvoros idėja, kurios jūs ir kiti nematote, kai kuriems yra labai patraukli, kiti mėgsta baltos tvoros išvaizdą. Yra daugybė tradicinių tvorų variantų, kurie namų savininkams suteikia daug galimybių rasti savo kiemo išvaizdą. Kai kurie mano, kad ši tvora yra aksesuaras jų kiemui, o kiti labiau nenori aptverti tvoros …