5 geriausios priemonės nuo pedikuliozės (utėlių)

Geriausios priemonės nuo utėlių

Žmonėms, kurie yra toli nuo tikrosios, o ne blizgančios šiuolaikinio gyvenimo pusės, gali atrodyti, kad pedikuliozė, kaip ir maras ir inkvizicija, išliko tolimuose viduramžiuose. Daug dezinfekcinių, kosmetikos ir priežiūros priemonių, patogios vonios ir dušai, informacijos apie asmens higienos taisykles paplitimas padarė savo darbą: šiuolaikinis žmogus pamiršo utėles.

Tačiau šių parazitų gebėjimas išgyventi nepalankiausiomis sąlygomis, infekcijos kelių greitis ir kintamumas, taip pat greitas utėlių dauginimasis neleidžia šiai problemai palikti aktualią kategoriją.

Ir anksčiau ar vėliau absoliučiai kiekvienam gali pasisekti asmeniškai susipažinti su pedikuloze. Ypač jei tai darželį ar mokyklą lankantis vaikas ar keliautojas (traukiniai ir autobusai su minkštomis galvos atramomis ant sėdynių yra dažnas užsikrėtimo utėlėmis kelias).

Tačiau šioms bėdoms vaistininkai turi daug būdų jas išspręsti. Belieka suprasti, kokios priemonės nuo utėlių ir gndžių yra geriausios, o kurios – „pinigai į kanalizaciją“.

Paranit
geriausias šampūnas nuo utėlių ir gndžių vaikams ir suaugusiems


Nuotrauka: www.smed.ru

Rinkinys, kurį sudaro buteliukas šampūno (200 ml) ir specialios šukos, kainuoja apie 750 rublių.

Privalumai. Pagrindinis šios priemonės nuo utėlių ir gndžių skiriamasis bruožas yra tai, kad jos sudėtyje nėra insekticidų – medžiagų, turinčių toksinį poveikį. Veiklioji Paranit medžiaga yra klirensas, baltas mineralinis aliejus. Atrodytų, kaip paprastas aliejus gali atsikratyti utėlių? Elementaru: klirensas turi didelį klampumą ir gebėjimą „prilipti“. Dėl šios priežasties jis veiksmingai užkemša utėlių kvėpavimo angas, sukeldamas suaugusiųjų uždusimą. Be to, jis dehidratuoja parazitus, o tai ypač svarbu norint atsikratyti nitų – kietas ir tankus jų apvalkalas yra patikima apsauga nuo jiems kenksmingų medžiagų prasiskverbimo. Tačiau net ir ji yra bejėgė, kol nesumažina drėgmės lygio iki kritinio taško – tokiomis sąlygomis lerva miršta. Putojančios priemonės, sudarančios šampūną, leidžia lengvai ir patogiai tepti plaukus ir neleidžia plaukams sulipti: po išskalavimo plaukai neišskiria neseniai ant jų esančio aliejaus. Negyvus parazitus nuo plaukų šaknų puikiai iššukuoja specialios šukos, o tai taip pat svarbu: tie, kurie jau susidūrė su šiais nepageidaujamais „svečiais“, žino, kad atsikratyti tvirtai prie plaukų prilipusių gnelių nėra taip paprasta. .

Trūkumai. Gamintojas įspėja, kad nėštumo ir žindymo laikotarpiu ši priemonė yra kontraindikuotina. Taip pat nerekomenduojama naudoti šampūno, skirto utėlėms gydyti vaikams iki trejų metų.

išvadas. Viena geriausių ir saugiausių priemonių nuo utėlių ir gndžių vaikams ir suaugusiems Insekticidų nebuvimas šampūne yra garantija, kad nepakankamai gydant plaukus ar pakartotinai užsikrėtus nuo patalynės, utėlėms nesusiformuos „imunitetas“. 10 balų iš dešimties.

Atsiliepimai. “Mano dukra atsinešė šiuos gyvūnus iš mokyklos, tačiau situacija nebuvo apleista, vaistinėje buvo patartas Paranit šampūnas. Padėjo pirmą kartą. Tik vietoj 10 min. palaikyta 25 min. Malonus kvapas, gerai nusiplauna. Pridedamos puikios šukos. Žinoma, be šampūno, viskas buvo garinama, plaunama, užšaldė“.

Medifox – super


Nuotrauka: fox-rpc.com

24 ml buteliuko kaina yra apie 150 rublių.

Privalumai. Ši insekticidinio poveikio priemonė: permetrinas – aktyvus vaisto komponentas, turi toksinį poveikį parazitų organizmui, dėl to jie miršta.

Be galvinių utėlių, Medifox itin rekomenduojamas gydant gaktos utėles ir niežus (beje, visos šios bėdos dažnai pasireiškia vienu metu), o tai gerokai praplečia priemonės galimybių spektrą.

Trūkumai. Mažai tikėtina, kad kiekvieną kartą reikia paruošti naują vaisto porciją (buteliuke yra koncentratas, kurį reikia praskiesti šiltu vandeniu pagal instrukcijas). Kitas trūkumas yra būtinybė kontroliuoti, kad emulsija nepatektų ant akių, nosies ir burnos gleivinės – gana sunki užduotis, ypač gydant vaikų pedikuliozę. O kontrolinis smūgis yra kontraindikacija Medifox-super vartojimui esant galvos odos uždegiminiams procesams. Atsižvelgiant į…