5 geriausių Nikon D3100 fotoaparato objektyvų Pasirinkimas – TOP 5

vaizdas

Frazė „japoniška optika“ nėra tokia pažįstama kaip „japoniška elektronika“ ar „zeisiška optika“, tačiau taip pat skamba įtikinamai ir byloja apie neabejotiną kokybę. Fotografai mėgėjai, norintys turėti kokybiškus objektyvus, neabejotinai turėtų atkreipti dėmesį į Nikon gaminius, sukurtus 1917 m., siekiant aprūpinti Japonijos kariuomenę ir laivyną žiūronais, šlifavimo akiniais, periskopais ir taikikliais. Nikon optiniai instrumentai visada atitiko griežčiausius Japonijos kariuomenės reikalavimus, o tai reiškia, kad jie nenuvils fotografijos mėgėjų.

Nikon fotografinius objektyvus renkasi profesionalūs fotožurnalistai, kurie kartais patys negali paaiškinti, kodėl, esant formaliai konkurentams prilygstančioms optikos techninėms charakteristikoms, rezultatai yra geresni. Nikon objektyvai išsiskiria tvirtumu ir fokusavimo tikslumu, gebėjimu atkurti smulkiausias detales ir perteikti judančių objektų dinamiką statinėje fotografijoje.

Tačiau profesionalios optikos nesvarstysime, nes patyrę fotografai nori pasikliauti savo nuomone. Sutelkime dėmesį į objektyvus, skirtus pradedantiesiems fotografams mėgėjams, kurie dažnai patiria kančias rinkdamiesi objektyvus, kuriuose prieinama kaina derinama su tinkama kokybe. Dauguma pradedančiųjų, pasirinkusių Nikon, savo pažintį su SLR fotoaparatais pradeda nuo vieno iš pradinių modelių D 3100, D 3200, D 3300. Pirmieji du jau buvo nutraukti, bet vis dar parduodami.

Geriausių Nikon D3100, D 3200, D 3300 objektyvų Pasirinkimas – TOP 5

Apsvarstykite 5 geriausius objektyvus įvairiems tikslams, skirtus Nikon D3100 ir panašiems modeliams. Mūsų pasirinkimui įtakos turėjo ne tik lęšių kokybė, bet ir kainos. Kiekvienai kategorijai galite pasiimti aukštesnės klasės objektyvus, tačiau pradinio lygio kamera negalės atskleisti visų optikos galimybių, kurios 5–10 kartų viršija paties fotoaparato kainą.

Modelis

Nominacija

Mūsų Pasirinkimas

AF-S VR II DX Zoom-Nikkor 18-200 mm f/3.5-5.6 ED-IF

Geriausias universalus priartinimas, skirtas Nikon D3100

9,3 iš 10

AF NIKKOR 20mm f/2.8D

Geriausias platus kampas Nikon D3100

9,5 iš 10

AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

Geriausias Nikon D3100 portretinis objektyvas

9,6 iš 10

AF-S DX Micro NIKKOR 40mm f/2.8G ED

Įperkamas makro objektyvas Nikon D3100

9,5 iš 10

AF-S DX NIKKOR 35 mm f/1.8G

Biudžetinė greita Nikon D3100 diafragma

9,0 iš 10

1. Geriausias universalus priartinimas, skirtas Nikon D3100 – AF-S VR II DX Zoom-Nikkor 18-200 mm f/3.5-5.6 ED-IF

vaizdas


Nuotrauka: www.findlens.ru

Privalumai:

Atrodytų brangus objektyvas, už gerokai didesnę nei „karkaso“ kainą, tačiau židinio nuotolio atžvilgiu tikrai universalus. Diapazonas nuo plataus kampo iki teleobjektyvų daugeliu atvejų leidžia apsieiti su vienu objektyvu. Savo automatinio fokusavimo sistemos buvimas leidžia turėti šią malonią kokybę net ir paprasčiausioje kameroje, kurioje nėra tokiam tikslui skirto variklio. Taip pat yra stabilizavimas, kuris būtinas esant dideliam židinio nuotoliui. Perspektyvinis objektyvas. Perėjus prie rimtesnių fotoaparatų iki 7000 serijos, jis gali likti fotografo arsenale kaip tas pats universalus „stiklas“

Trūkumai:

Reikėtų atsižvelgti į mažą diafragmos santykį, ypač ilgajame gale, tik 5,6. Esant didžiausiam židinio nuotoliui, jis suteikia pastebimų geometrinių iškraipymų.

Iš Zoom-Nikkor 18–200 mm objektyvo apžvalgų:

„Geriausiam objektyvui kaip universaliam kelionėms nešant akinių rinkinį neužtenka entuziazmo ar vietos.

2. Geriausias platus kampas Nikon D3100 –AF NIKKOR 20mm f/2.8D

vaizdas


Nuotrauka: www.findlens.ru

Privalumai:

Platus žiūrėjimo kampas, 94 laipsnių įstrižai. Jį naudoja vestuvių fotografai, filmuodami „nuotakos kainos“ scenas patalpoje, kur sunku išsirinkti gerą fotografavimo tašką. Jei perjungiant prie fotoaparato su viso formato matrica išlieka objektyvas, tai dar geriau atsiskleis jo kadro aprėptis ir galimybė fotografuoti ankštoje patalpoje. Tuo pačiu metu NIKKOR 20 mm f/2.8D taip pat tinka kraštovaizdžiui, architektūrai ir panoramoms fotografuoti. Optimalus angų veikimo diapazonas yra nuo 4 iki 7,1. Bet net 2,8 galite gauti aukštos kokybės nuotraukas. Kompaktiškas, patogus ir ilgaamžis (korpusas surenkamas iš metalinių dalių).

Trūkumai:

Lėtas automatinis fokusavimas, trūksta ryškumo esant plačiai diafragmai, dulkėtas.

Iš apžvalgų apie NIKKOR 20 mm objektyvą:

„Kokybiškas ir palyginti nebrangus platus kampas. Po to aš visai nenoriu priartinti 18-200VR2 …