5 populiariausi „Lenovo“ išmanieji telefonai

Oficialiai „Lenovo Moto“ prekės ženklas turėtų būti pristatytas vasario 26 d., nors kai kurie nauji bendrovės išmanieji telefonai jau pažymėti „teisingai“. Su „Moto M“ linija situacija yra sudėtingesnė, nes vienu metu yra kelios įrenginio modifikacijos, reklamuojamos skirtingose ​​rinkose. Daroma prielaida, kad įrenginiai su serijos numeriais XT1663 ir XT1662 bus parduodami vietinėse parduotuvėse.

Atkreipkite dėmesį, „jaunesnysis“ iš jų daug įdomesnis. Jis pastatytas galingesnio lusto pagrindu, turi daugiau RAM ir didesnę bateriją. Akį traukianti „Moto M“ savybė – efektyvi P2i vandeniui atspari danga. Jis puikiai apsaugo išmanųjį telefoną nuo lietaus ir atsitiktinių purslų, tačiau vis tiek geriau nemesti įrenginio į balas.

Dar viena deklaruojama modelio „ypatybė“ yra Dolby Atmos technologijos palaikymas. Kaip bendrovės specialistams pavyko įgyvendinti kelių kanalų garsą su vienu garsiakalbiu, nepranešama.

Galiausiai, ilgamečiai produktų, anksčiau gamintų su „Motorola“ prekės ženklu, gerbėjai galės įvertinti pirštų atspaudų skaitytuvo vietos ant galinio dangtelio privalumus ar trūkumus.