5 populiariausios planšetinių kompiuterių kompanijos

5 populiariausios planšetinių kompiuterių kompanijos

Planšetiniai kompiuteriai niekada negalėjo tapti kompiuterių žudikais. Statistika rodo, kad jų pardavimai nuolat mažėja. Nepaisant to, planšetiniai kompiuteriai yra būtini daugeliui užduočių. Mūsų suvestinėje pateikiami geriausi 2023 m. planšetinių kompiuterių gamintojai.

Prisiminkite „planšetinių kompiuterių“ atsiradimo istoriją, nes iš pradžių jie buvo sukurti kaip prietaisai, valdomi jutikliniu ekranu. Išskirtinai. Realybė įrodė priimtos koncepcijos netobulumą ir daugelis planšetinių kompiuterių pradėjo naudoti išorinę klaviatūrą, pelę ir kitus kompiuterio priedus. Tiesą sakant, įmontuotų įrankių, skirtų visaverčiam darbui su tekstu ir duomenimis lentelėse, trūkumas buvo pagrindinis veiksnys, sumažinantis vartotojų paklausą šios klasės prietaisams. 2020-2023 metais planšetinių kompiuterių rinka dėl pandemijos pagyvėjo, nes nuotoliniam darbui tinkamų įrenginių poreikis išaugo daug kartų, tačiau analitikai sutinka, kad tai laikinas reiškinys. Vaizdo turinio suvartojimas, patogus bendravimas socialiniuose tinkluose, popierinių vadovėlių keitimas – tai klasikinis užduočių spektras, kuriam planšetiniai kompiuteriai tinka geriau nei kiti mobilieji įrenginiai. Ir tada su išlygomis. Nenuostabu, kad norinčių plėtoti šį verslo segmentą kasmet vis mažiau. Kas yra mūsų lyderiai?

OBUOLAS

Pirmą vietą pasaulinėje rinkoje pagal pardavimus užėmusi bendrovė iš Cupertino Rusijoje 2014 metais buvo tik trečia, o vėlesniais metais nė kiek nepateko į lyderių skaičių. Žinoma, tai ne apie Apple prekės ženklu pažymėtų gaminių kokybę – tendencijų kūrėjui ir pirmojo komerciškai sėkmingo planšetinio kompiuterio gamintojui yra pateikti tik keli reikalavimai. Jie daugiausia siejami su užsispyrusiu kaliforniečių nenoru aprūpinti mobiliuosius įrenginius atminties kortelių lizdais ir didelėmis Apple planšetinių kompiuterių kainomis. Taigi 2020 metais perkamiausias bendrovės iPad 10.2 tapo perkamiausiu įmonėje.

vaizdas

Nuotraukoje yra iPad (2023).

Visų kompanijos planšetinių kompiuterių ypatybė yra klasikinis 4:3 formato koeficientas. Žiūrėti filmus bet kuriame iPad nėra labai patogu, tačiau Apple niekada nesikoncentravo į daugialypės terpės pobūdį naudojant savo įrenginius, o daugeliui kitų užduočių formato koeficientas yra 16:9 arba 16:10 yra mažiau praktiškas.

Kaip žinia, amerikiečių gamintojas vengia gilių pokyčių savo gaminių linijose. Be aparatinės įrangos platformos atnaujinimo, pagrindinis pagrindinio iPad devintos kartos skirtumas yra pagaliau patobulinta priekinė kamera. Kur „Apple“ tikrai neturi konkurentų, yra galingų kompaktiškų planšetinių kompiuterių segmentas. Ypač po to, kai „minicom“ buvo atnaujintas su naujausiu A15 Bionic procesoriumi, aprūpintu tipinėmis 12 megapikselių kameromis ir dabartinėmis belaidėmis sąsajomis, įskaitant 5G.

vaizdas

Nuotraukoje pavaizduotas iPad Pro (2023).

„iPad Pro“ linija yra atsakinga už aukščiausio lygio „Apple“ planšetinius kompiuterius. Atitinkamų modelių savininkai anksčiau neturėjo pagrindo skųstis skaičiavimo galios trūkumu, o perkėlus naujos kartos programinę įrangą į M1 mobiliąją platformą, pastaroji galės konkuruoti su nešiojamaisiais kompiuteriais. Be to, iPadOS funkcionalumo tobulinimas eina ta pačia kryptimi. Na, o ilgai kenčiantis „iPad Air“ pagal „Apple“ standartus yra vidutinė klasė. Kuris arba nuleidžiamas į užmarštį, po to reanimuojamas ir pakeliamas pagal charakteristikas, artimas Pro linijos atstovams.

Išvada: Apple yra vienas geriausių planšetinių kompiuterių gamintojų, tačiau ne visi gali sau leisti tokią planšetę.

SAMSUNG

„Samsung“ tęsia geriausių planšetinių kompiuterių gamintojų apžvalgą. Pagal planšetinių kompiuterių pristatymą šis gamintojas užima antrąją vietą tiek pasaulyje, tiek Rusijos rinkoje. Tuo pačiu metu „Samsung“ „planšetiniai kompiuteriai“ jokiu būdu nėra prioritetinė verslo sritis. Pernai sulaukti daugiau nei 80% pardavimų augimo ir šiemet pasiūlyti tik du naujus modelius – tokią reakciją į padidėjusią paklausą sunku kitaip paaiškinti. Beje, Rusijoje perkamiausi „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai taip pat pasirodė nebrangūs.

Suteikus modelių diapazonų pavadinimus, gamintojas vėl pradėjo „būti keistas“. Jei ankstesnė sistema (Tab A 7, A 8, A 10) davė idėją apie ekrano įstrižainę, tai dabartinė (Tab A7, be tarpo) net nesiremia kartų žymėjimu.

vaizdas

Nuotraukoje yra „Galaxy Tab S7 FE“.

Kad ir kaip ten būtų, raidė „A“ reiškia priklausymą nebrangiems ar atvirai biudžetiniams sprendimams, o „S“ – vidutinės klasės planšetiniams kompiuteriams ir flagmanams. AT…