6 geriausi akių vitaminai

6 geriausi akių vitaminai

Brangiausio palyginimas su protėvių sugalvotu akies obuoliu nepraranda savo aktualumo ir šiandien. Be to, pats obuolys įgijo ypatingą vertę ir pradėjo reikalauti didesnio dėmesio savo sveikatai.

Ilgas darbas prie kompiuterio, televizoriaus žiūrėjimas, fizinis neveiklumas, retos ir menkos gryno oro porcijos – visa tai lėmė, kad sumažėjęs regėjimo aštrumas ir oftalmologinės ligos rimtai „atjaunėjo“. Galite padėti palaikyti akių sveikatą naudodamiesi geriausiais šiuolaikiniais vitaminų kompleksais, specialiai sukurtais tam.

Complivit Oftalmo


Nuotrauka: otcpharm.ru

Pakuotės, kurioje yra 60 tablečių, kaina yra apie 400 rublių.

Privalumai. Išskirtinis šio vitaminų ir mineralų komplekso bruožas yra tai, kad jis veikia visas funkcijas, atsakingas už regėjimo aštrumą ir akių sveikatą. Produkto sudėtyje yra 9 vitaminai, 3 mineralai, liuteinas ir zeaksantinas. Kartu šios medžiagos padeda ne tik užpildyti regėjimo organams reikalingų maistinių medžiagų trūkumą, bet ir stiprina akių kraujagyslių sieneles, apsaugo nuo neigiamo UV spindulių ir elektroninių prietaisų spinduliuotės poveikio, aktyvina regeneracijos procesus. akių audiniuose ir kt.

Bene tiksliausias būdas pasakyti apie Complivit Ophthalmo naudą yra toks: vaistas skirtas žmonėms, kurie patiria nuolatinį ir pernelyg didelį regėjimo stresą. Tai padės tiek išvengti tokio gyvenimo būdo komplikacijų, tiek kompleksiniu gydymu atkurti regėjimą.

Trūkumai. Vaisto neturėtų vartoti jaunesni nei 18 metų asmenys, todėl jis netinka labiausiai pažeidžiamų „kompiuterio pavargusių“ vaikų kategorijai.

išvadas. Complivit Oftalmo tikrai vertas karūnos vietos pirmosios pagalbos namuose vaistinėlėje, jei jūsų akys yra pagrindinis „darbo įrankis“, nešantis pagrindinius krūvius. Praktiškai geriausi akių vitaminai dirbantiems prie kompiuterio. 10 balų iš dešimties!

Atsiliepimai. “Vartoju juos jau trejus metus (kartą per metus kaip kursą) ir galiu pasakyti, kad tai vieni geriausių vitaminų akims. Jie gerai padeda, nėra akių sausumo, paraudimo, nuovargio, „smėlio“ ir kitų dalykų..

Vitrum vizija


Nuotrauka: irecommend.ru

Pakuotės, kurioje yra 60 tablečių, kaina yra apie 1000 rublių.

Privalumai. Vaisto sudėtis nėra perkrauta vitaminais ir mikroelementais, tačiau apima viską, ko reikia regos organų sveikatai. Toks „minimalistinis“ receptas leidžia vaikams nuo 12 metų vartoti Vitrum Vision. Tai svarbus veiksnys: ikibrendimo laikotarpis yra vienas iš tų etapų, kai regėjimo sutrikimo išsivystymas yra labiausiai tikėtinas. Labai intensyviai augančio vaiko organizmas nepajėgia efektyviai aprūpinti akių maistinėmis medžiagomis, paliekant visas būtiniausias priemones gyvybiškai svarbiems organams palaikyti. O nuo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano akių nenuleidžiančio paauglio akys kenčia nuo vitaminų ir mineralų trūkumo ir po truputį nusileidžia. Profilaktikai vartojamas Vitrum Vision padės išvengti regėjimo komplikacijų, o kaip vienas iš kompleksinio gydymo komponentų pagreitins regėjimo aštrumo atstatymą iki sveikų verčių.

Trūkumai. Kaina gali bauginti. Bet tik tuo atveju, jei nebijote optinių akinių ir kontaktinių lęšių kainų. Be to, atsižvelgiant į Vitrum Vision vitaminų kiekį, kuris gali kauptis organizmo audiniuose ir sudaryti „rezervas“, šio komplekso nerekomenduojama vartoti kartu su kitais multivitaminais, nepasitarus su gydytoju.

išvadas. Viena geriausių, patikimiausių ir patikrintų priemonių suaugusiųjų ir paauglių regėjimo aštrumo sutrikimų profilaktikai. 10 balų iš 10.

Atsiliepimai. “Vartoju taip, kaip nurodė oftalmologas. Brangus. Tačiau akims (ypač vyresniame amžiuje) vitaminai tiesiog būtini.“.

Blueberry Forte su liuteinu


Nuotrauka: krv.com.ua

Pakuotės, kurioje yra 50 tablečių, kaina yra apie 140 rublių.

Privalumai. Apie gydomąsias mėlynių savybes žmonės žinojo nuo seno. Kaip mūsų protėviai sužinojo apie šio augalo gebėjimą atkurti regėjimą, nežinoma. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius atlikti laboratoriniai ir klinikiniai tyrimai patvirtino, kad mėlynėse yra medžiagų, kurios aktyvina regeneracinius procesus akių audiniuose, normalizuoja pralaidumą…