6 geriausi vidurius laisvinantys vaistai

6 geriausi vidurius laisvinantys vaistai

Virškinimo trakto „veikimo taisyklės“ aprašytos šimtuose medicinos darbų. Pastaraisiais dešimtmečiais šios rekomendacijos tapo prieinamos įvairiems žiniasklaidos ir interneto skaitytojams. Tačiau dalykų vis dar yra: virškinimo sistemos sutrikimų atsiradimo dažnis nemažėja. Ir viena iš labiausiai paplitusių būklių yra vidurių užkietėjimas.

Vidurių užkietėjimas nėra savarankiška liga, o tik simptomas, rodantis tam tikrą virškinimo ar nervų (taip, taip!) sistemos pažeidimą.

Pirmiausia reikia kovoti su priežastimi, tačiau lygiagrečiai šalinant šios būklės priežastį, būtina kovoti su pačiu vidurių užkietėjimu. Kaip tai padaryti? Labai paprasta: pagalbos kreipkitės į geriausius vaistus ir patikrintas liaudies priemones, kurios turi vidurius laisvinantį poveikį.

Microlax
geriausi vidurius laisvinantys mikroklizteriai


Nuotrauka: www.microlax.ru

Pakuotės, kurioje yra 4 mikroklizteriai, kaina yra apie 300 rublių.

Privalumai. Ne visada žarnynas reikalauja plakimo metodo klizmos ar „visiško“ vidurius laisvinančio vaisto pavidalu. Gastroenterologų teigimu, tarp įvairių vidurių užkietėjimo priežasčių pirmoje vietoje yra psichologinės. Dažniausiai nuo tokių vidurių užkietėjimo kenčia žmonės, kuriems reikia „namų“ sąlygų arba kenčiantys nuo hemorojaus žarnyno ištuštinti. Pirmuoju atveju nesugebėjimas eiti į tualetą darbe ar traukinyje ir potraukių slopinimas veda prie išmatų suspaudimo, o antruoju – skausmingo tuštinimosi laukimas priverčia žmogų ištverti iki paskutinio, o tai toliau. apsunkina situaciją. Tokiais atvejais Microlax padės suminkštinti išmatas ir aplink jas sukurs savotišką vandeningą apvalkalą, dėl kurio tuštintis bus lengva ir neskausminga. Microclyster neveikia sistemiškai (jo komponentai neprasiskverbia į kraują), todėl galime jį rekomenduoti net nėščioms, žindančioms ir naujagimiams. Jau po 5-15 minučių po Microlax užtepimo žmogus patiria natūralų potraukį, kuris tokiu pat natūraliu būdu baigiasi tuštinantis.

Trūkumai. Priešdėlis „mikro“ nekeičia fakto, kad tai klizma. O Microlax gali būti naudojamas ne vietoje ir ne laiku. Taip pat šis vaistas bus nenaudingas esant vidurių užkietėjimui, kurį sukelia organiniai ir funkciniai storosios žarnos sutrikimai – vaisto poveikis šios srities tiesiog nepasiekia.

Išvados. Kaip neatidėliotina žarnyno priežiūros priemonė ar pasiruošimas instrumentiniam tiesiosios žarnos tyrimui, tai vienas geriausių vidurius laisvinančių vaistų. 10 balų iš 10.

Atsiliepimai. “Labai gera priemonė nuo vidurių užkietėjimo, jokio šalutinio poveikio nebuvo, puikiai padėjo susidoroti su netinkamos mitybos pasekmėmis. Patogi išleidimo forma – vienkartinių mikroklizerių pavidalu, nieko nereikia maišyti, skiesti ir pan. Atidarytas ir iš karto paruoštas naudojimui.

Glycelaksas
geriausios žvakės nuo vidurių užkietėjimo kūdikiams


Nuotrauka: www.mosfarma.ru

Pakuotės, kurioje yra 10 tiesiosios žarnos žvakučių, kaina yra apie 100 rublių.

Privalumai. Glycelax yra dviejų „amžiaus kategorijų“ – vaikams ir suaugusiems. Bet pakalbėkime apie pirmąjį. Beveik kiekviena jauna mama susiduria su išmatų sutrikimais vaikui, kuris ką tik pradėjo valgyti papildomą maistą arba nuo pirmųjų gyvenimo dienų buvo maitinamas dirbtiniu ar mišriu maitinimu. Kūdikio amžius neleidžia naudoti stiprių vidurius laisvinančių vaistų, tačiau Glycelax žvakės puikiai susidoros su mažiausių vidurių užkietėjimu.

Šis vaistas veikia švelniai, o tai labai svarbu vaikams, kenčiantiems nuo pilvo pūtimo ir dėl to sukeltų pilvo dieglių bei pilvo pūtimo. Žvakutės suminkština išmatas, leisdamos joms lengvai ir neskausmingai judėti žarnynu – pagrindinis privalumas jaunesnio ikimokyklinio amžiaus vaikams, kuriems dažnai užkietėja psichologinės kilmės viduriai ir dėl „kantrybės“ atsiranda išmatų dehidratacija. Ir kas svarbu, Glycelax veikimo laikas yra nuspėjamas: 10-15 minučių po užtepimo kūdikis be problemų nueina į tualetą (vaistas nesukelia išmatų, todėl vaiko apatinis trikotažas ir patalynė nepakenks).

Trūkumai. Neįmanoma naudoti Glycelax kaip nuolatinės priemonės nuo vidurių užkietėjimo. Tačiau jau žinote, kad vidurius laisvinantys vaistai nuo vidurių užkietėjimo yra skubi priemonė …