6 geriausias maistas šinšiloms

Specialus maistas ypatingiems gyvūnams: teisingai maitiname šinšilą

Autorius:

Anna Sapelkina,

veterinarijos gydytojas

Šinšilos užima didžiulę vietą tarp augintinių. Tai neįprasti, mieli gyvūnai, turintys gana aukštą intelektą. Tačiau tai labai švelnūs gyvūnai, kuriems reikia ypatingų sąlygų ir kruopščios priežiūros. Renkantis geriausią maistą šinšiloms reikia atidžiai, nes šių graužikų virškinimo sistema yra ypač pažeidžiama.

Ideali šinšilų dieta turėtų būti mažai riebalų ir angliavandenių, bet daug skaidulų. Gerus fabrikinius pašarus geriausia papildyti įvairiais augaliniais komponentais: lapais, šakelėmis, žiedais, šienu. Kaip skanėstą galite duoti džiovintų vaisių ir daržovių gabalėlių.

Geriausias visavertis maistas šinšiloms

Šinšila, kurią sukūrė Versele-Laga

Pašaras susideda iš ekstruzinių granulių, kurios visiškai patenkina gyvūno maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų poreikį. Dėl kieto pluošto šinšilos dantys griežia tolygiai. Maiste yra šviežios daržovės (10%), sėklos ir ilgos augalinės skaidulos (20%), kurios užtikrina tinkamą virškinamojo trakto veiklą ir neleidžia susidaryti plaukų kamuoliukams skrandyje. Maistas praturtintas vitaminais, mineralais, prebiotikais, natūraliais pigmentais, riebalų rūgštimis ir naudingais augalų ekstraktais, kad būtų palaikomas geras gyvūno imunitetas ir sveikata.

Pagrindiniai privalumai:

  • mažas angliavandenių kiekis;
  • subalansuota kompozicija;
  • Optimalus kainos ir kokybės santykis;
  • maistas yra visiškai granuliuotas – gyvūnai nesirenka smulkmenų.

Minusai:

  • parduodamas ne visose naminių gyvūnėlių parduotuvėse.

9.9
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Mano šinšila prieš porą metų turėjo kabliukus ant dantų. Klinika buvo išgydyta, bet liepė ir toliau maitinti geru maistu, kad nebūtų atkryčių. Nuo tada veterinaro patarimu perku tik Vercel ir problema nepasikartojo.