6 geriausių minkštų baldų gamintojų reitingas – TOP 6

6 geriausi minkštų baldų gamintojai

Mūsų straipsnyje supažindinsime su geriausiais ir populiariausiais minkštų baldų gamintojais (tai sofos, foteliai, pufai ir kiti panašūs daiktai). Gamyklų gaminiai, apie kuriuos bus kalbama, puikiai pasiteisino tarp pirkėjų. Jį nesunku rasti miesto salonuose ar internetinėse parduotuvėse (dauguma gamyklų turi savo internetines parduotuves). Šiame straipsnyje kalbėsime apie baldų kokybę (o ne pristatymą, surinkimą ir remontą, nes tai ne visada yra gamintojo problema!).

1 lentelė: Populiariausi minkštų baldų gamintojai

(Jei įmanoma, kainos paimtos iš gamintojo svetainės. Pardavėjo kainos gali labai skirtis.)Gamybos įmonė

Apytikslis 3 vietų minkštų tiesių sofų kainų intervalas

Šalis, prekės ženklo savininkas

Ypatumai

Pinskdrevas

10000-116000 rublių

Baltarusija

Asortimente yra minkštų baldų komplektai, medžiaginės ir odinės sofos (2, 3 vietų, kampinės), pufai, foteliai, banketai, taip pat korpusiniai baldai, čiužiniai ir įvairios medienos medžiagos.

Varžovas

10000-40000 r.

Rusija

Asortimente yra minkšti baldai (sofos, sofos, foteliai, pufai)

IKEA

10000-12000 rublių


49000-55000 rublių

Olandija

IKEA turi platų namų apyvokos reikmenų asortimentą. Minkšti baldai: tekstilinės ir odinės sofos, foteliai, pufai, galima rinktis iš sofos-lovų su čiužiniais, baldų užvalkalai.

Borovichi baldai

10 000-20 000 rublių

Rusija

Asortimente minkšti baldai (17 skirtingų serijų), virtuvės baldų komplektai, korpusiniai baldai, stalai, kėdės, taburetės, lovos, čiužiniai.

Lagūna

15000-36000 rublių

Baltarusija

Asortimente minkšti baldai (sofos-lovos, kampinės sofos, odiniai baldai, modulinės sistemos, foteliai, banketai, pufai), visų tipų korpusiniai baldai, stalai, lovos, taip pat čiužiniai, karnizai, tekstilė, sodo baldai

Gyvenamosios sofos (prekės ženklas Moon)

15000-25000 r.

Rusija

Asortimente yra minkšti baldai (parduodami pavadinimu Moon): kampinės ir tiesios sofos, odinės ir audinio, taip pat foteliai ir aksesuarai

Baldų valdymas

16000-30000 rublių

Rusija

Asortimente yra minkšti baldai (įvairios sofos, taip pat pagamintos iš natūralaus medžio ir ant metalinio karkaso, kušetės, pufai, sofos, virtuvės kampai), korpusiniai baldai (svetainės, virtuvės, prieškambariai, vaikų kambariai, miegamieji, stalai, spintos, lovos, komodos)

ANDERSSENAS

30 000-80 000 rublių

Rusija

Gamykla yra kovo 8 d. holdingo narė. ANDERSSEN prekiniu ženklu gaminami minkštieji baldai – sofos, kušetės, foteliai, pufai.

Shatura-Baldai

30 000-60 000 rublių

Rusija

Asortimente yra įvairių tipų sofos: biuro sofos, sofos, pufai, foteliai, pufai, korpusiniai baldai, stalai ir kėdės, modulinės sistemos, veidrodžiai, pakabos, stelažai ir stovai, čiužiniai, komplektai svetainei, miegamajam, virtuvei, darželis, koridorius, biblioteka. Biuro ir viešbučio baldai

Allegro-Classic

50 000-250 000 rublių

Rusija

Sofų asortimentas. Tiekia minkštus baldus koncernui IKEA.

Avangardas

60000-100000 rublių

Rusija

Asortimente ekologiški minkšti baldai (sofos, foteliai, lovos, pagalvės, pufai) su natūralaus medžio detalėmis, miegamojo komplektai, rankomis dažyta apdaila

Pakalbėkime apie geriausias minkštų baldų gamyklas išsamiau:

Geriausi nebrangūs minkšti baldai

Nebrangūs minkšti baldai visai nereiškia „blogai“. Dizainas yra paprastesnis, pigesnis audinys apmušalams, o ne medžio masyvo – pavyzdžiui, medžio drožlių plokštės. Tačiau nebrangūs baldai gali būti gražūs, patvarūs ir patikimi. Tokiose didelėse gamyklose yra daug biudžetinių minkštų baldų modelių:

  • Pinskdrevas
  • Varžovas
  • Borovičiai-baldai.

Pinskdrevas

CJSC Holding Company Pinskdrev stendas:


Nuotrauka: www.interfax.by

Sofos Pinskdrev:


Nuotrauka: mebel-verdi.ru

Nuotrauka: www.de-gree.ru

Medienos apdirbimo ūkis Pinske gyvuoja nuo 1880 m. Viskas prasidėjo nuo nedidelio faneros dėžių gamybos cecho. Šiuo metu valdą sudaro daugiau nei 44 įmonės.

Gamykloje gaminamos sofos (odinės ir medžiaginės, klasikinės, kampinės ir kombinuotos), pufai, foteliai, taip pat baldų komplektai svetainėms, miegamiesiems, virtuvėms ir valgomiesiems, viešbučiams ir biurams, medienos medžiagos (faneros, baldų plokštės ir… .