6 geriausių vaikiškų dantų pastų Pasirinkimas – TOP 6

6 geriausios vaikų dantų pastos

Pagrindiniai kriterijai renkantis vaikiškas dantų pastas – jų saugumas, kariostatinis poveikis, emalio stiprinimas ir malonus skonis. Įvairių firmų pastos gaminamos įvairaus amžiaus vaikams. Kokią dantų pastą geriausia pirkti savo vaikui iš daugybės bet kurioje parduotuvėje ar vaistinėje pateiktų pasirinkimų?

Kaip išsirinkti geriausią dantų pastą vaikui?

Vaikų ir suaugusiųjų pastų sudėtis apima identiškus komponentus, tik skiriasi jų koncentracija. Vaikui nesukakus 14 metų, jam nerekomenduojama naudoti suaugusiųjų ar šeimos dantų pastų, jose esanti veikliųjų medžiagų koncentracija gali pakenkti pažeidžiamo organizmo sveikatai. Todėl pirmasis kriterijus renkantis higieninę priemonę dantims yra amžiaus. Kiekviena įmonė gamina kūdikių dantų pastų liniją, skirtą tam tikram amžiui – nuo ​​kelių mėnesių iki 14 metų.

Kadangi dantų pastos užduotis yra švelniai išvalyti dantis nuo apnašų, kitas kriterijus renkantis dantų pastą vaikui yra jame esančių abrazyvinių komponentų tipas ir kiekis. Jei kompozicijoje kaip abrazyvas yra kalcio karbonato (kreidos) arba natrio bikarbonato (sodos), atminkite, kad šie komponentai yra per agresyvūs pieninių dantų emaliui ar neseniai išdygusių krūminių dantų emaliui. Geriau teikti pirmenybę pastai, kurioje kaip abrazyvas naudojamas titanas arba silicio dioksidas. Abrazyvumo koeficientas (RDA) neturėtų viršyti tam tikros vertės (0-3 metai – ne daugiau kaip 20, 3-14 metų – ne daugiau kaip 50).

dantų pastos naudojimas, kurių sudėtyje yra fluoro junginių, rekomenduojama vaikams, gyvenantiems regionuose, kuriuose jo kiekis vandenyje mažas. Didžiausias fluoro kiekis neturėtų viršyti tam tikro amžiaus normos, nes nurijus pastą, į organizmą patekęs fluoras gali sukelti fluorozę, skydliaukės ir kitų organų ligas. 0-3 metų amžiaus norma yra iki 200, 3-7 – iki 500, 7-14 iki 1400. Pirmenybė turėtų būti teikiama pastai, kurioje fluoras yra organinėje formoje (aminofluoridas arba olafluras). bus parašyta ant pakuotės).

Pageidautina, kad putojančios medžiagos (natrio laurilsulfatas ir natrio laureto sulfatas) buvo vaikiškų pastų dalis minimaliais kiekiais arba visai nebuvo. Būtina atkreipti dėmesį į tirštiklius – jie turi būti natūralios kilmės (pektinai, dervos, agaras-agaras). Konservantų kiekis taip pat turėtų būti mažas. Vaikai dažniau naudoja „skanias“ dantų pastas, tačiau geriau rinktis produktą, kuriame kaip kvapiosios medžiagos naudojamos natūralios medžiagos (mentolis, mėtos, eukaliptas, vanilinas) ir kuriame nėra sacharino.

Vaikų dantų pastos sudėtyje turėtų būti laktoferino, lizocimo, laktoperoksidazės, gliukozės oksido. Makaronai su kazeinu padeda padidinti kalcio kiekį dantų emalyje. Esant tam tikroms ligoms, odontologas gali skirti dantų pastą su chlorheksidinu, triklozanu ar metronidazolu, savarankiškai pradėti vartoti vaistų negalima.

Geriausių vaikų dantų pastų Pasirinkimas

Dabar galite apsvarstyti geriausias dantų pastas įvairaus amžiaus vaikams:

Pirmąją vietą geriausiųjų reitinge užima „Lakalut“ dantų pastos vaikams.


Nuotrauka: www.copilul.ro

Įvertinimas: 10,0 iš 10

Šiose Vokietijoje pagamintose pastose dera aukšta kokybė ir prieinama kaina, jose yra aminofluorido, fluoro, vitaminų E ir A. Aminofluoridas ne tik aktyviai stiprina dantų emalį, bet ir sukuria apsauginę plėvelę ant danties paviršiaus. dantis, po kuriuo dar kelios valandos po valymo yra fluoro absorbcija. Dėl to vyksta emalio mineralizacija, netgi galima gydyti kariesą baltos dėmės stadijoje. Fluoro kiekis neviršija normos, o pastoje nėra natrio laurilsulfato, todėl ji yra visiškai saugi naudoti vaikams. Skirtingo amžiaus pastos turi skirtingus skonius 0-4 – aviečių, 4-8 – citrusinių, 8-12 – citrusinių-mėtinių.

Atsiliepimai: „Lacalut pastą naudojame nuo 0 iki 4 metų, dukra (2 m.) su malonumu valosi dantis, jai patinka aviečių skonis, ir negalima bijoti, kad pastos nuryja daugiau nei išspjauna.

2 vieta. Prezidento kūdikių pastos


Nuotrauka: cs22.babysfera.ru

Įvertinimas: 9,5 iš…