7 gamtos stebuklai, t. Y. Kosmetika

Natūralios kosmetikos bumas tęsiasi. Ekologiškų produktų tendencija yra atsisakyti SLS ir silikonų. Mes atidžiau pažvelgsime į priešiškas kremų, šampūnų ir tušų kompozicijas ir pateikiame sveiką alternatyvą. Atraskite 7 natūralius kosmetikos gaminius ir prekės ženklus, kuriuos galite įsimylėti jau nuo pirmo naudojimo! Kosmetika be SLS rekomenduoja save!

SLS – kas tai? Žodynėlis

Pradžioje paaiškinkime, kokių ingredientų vengia natūralios kosmetikos šalininkai.

    • SLS (natrio laureto sulfato sutrumpinimas) arba natrio laurilo sulfatas – esant didesnei nei 10% koncentracijai, jis gali pakenkti ir sudirginti odą. Manoma, kad tai gali sukelti hormoninius sutrikimus ir skatinti vėžį, nors nėra jokių įtikinamų tyrimų, kurie tai patvirtintų. SLS kosmetikoje yra dažnas šampūnų ir muilo ingredientas.
    • ALS (amonio laurilsulfato sutrumpinimas) yra stiprus ploviklis, kuris, kaip ir SLS, priklauso sulfatų grupei. Tai putojanti priemonė, gerai padaro kosmetikos putas ir kruopščiai valo odą ir plaukus.
    • Parabenai yra konservantai, prailginantys kosmetikos galiojimo laiką. Ne visi jie laikomi labai kenksmingais, pvz., Metilparabenas ir etilparabenas, vartojami mažomis koncentracijomis. Propilparabenas ir butilparabenas yra mažiau žinomi.
    • Formaldehidasarba formaldehidas yra stiprus konservantas, turintis įrodytą kancerogeninį poveikį. Naudojamas nagų lakuose ir burnos priežiūros produktuose, taip pat šampūnuose ir losjonuose. Jis pasitaiko daugybe pavadinimų, įskaitant benzilhemiformalas, bronopolis, DMDM ​​hidantoinas, MDM hidantoinas.
  • Silikonai yra didelė ingredientų grupė, turinti įtakos kosmetikos konsistencijai. Pavyzdžiui, į tušą pridedamas silikonas, vadinamas simetikonu. Silikonai yra daugelyje šampūnų ir kondicionierių kaip plaukų minkštinimo priemonės pavadinimais dimetikonolis ir feniltrimetikonas.
  • PPG ir PEG (polietilenglikolis ir polipropilenglikolis) yra emulsikliai, leidžiantys vandenines medžiagas derinti su aliejinėmis medžiagomis. Jie priklauso silikonų grupei. Jie laikomi kenksmingais, nes yra pagaminti iš nuodingų dujų, kurios pažeidžia odos lipidų barjerą. Ingredientų sąraše juos rasite po PEG arba PPG priešdėlių (pvz., PEG-6 cera alba) arba -eth galūnės (pvz., Cetearetas, tridecetas-12).

Ar norite sužinoti, kas yra jūsų kosmetikoje? Iššifruosite jo kompoziciją dėka čia esančios kosmetikos enciklopedijos.

Kosmetika be parabenų ir kompanijų – mūsų pasiūlymai

Susipažinkite su 7 natūralios kosmetikos gaminiais garsėjančiais kosmetikos prekių ženklais, kurie visiškai atsisakė SLS, silikonų ir parabenų arba juos sumažino iki minimumo.

1. „Organic Shop“ natūrali kosmetika

Jums patiks organinė parduotuvė dėl trijų priežasčių. Visų pirma, tai kosmetika be parabenų, SLS ir silikonų. Antra, jie kvepia gražiai ir trečia – efektyviai prižiūri odą. Verta išbandyti vieną iš „Organic Shop“ šveitiklių, kvepiančių braškių uogiene ar ledais su plakta grietinėle.

2. Gydytojų formulė – natūrali kosmetika iš Amerikos

Ar makiažo kosmetika gali būti natūrali? Žinoma! „Organic Wear CC“ yra unikalus „Physicians Formula“ tušas. Jo sudėtis yra 100% natūrali. Be to, 70% jo ingredientų yra ekologiški! Mums patinka tokia sveika kosmetika iš Amerikos – „Physicians Formula“ produktai įrodo, kad makiažas gali atitikti bio dvasią.

3. Mano puiki graikiška „Korres“ kosmetika

„Korres“ yra graikiškas natūralios kosmetikos prekės ženklas. Juose yra organinių augalų ekstraktų – jie semiasi iš natūralaus Graikijos floros turtingumo. Daugumoje produktų yra daugiau kaip 90% natūralios kilmės ingredientų. Verta rekomenduoti kūno losjoną „Korres Basil Lemon Body Milk“, nes jis puoselėja ir maitina odą.


Dėmesio!

Daugumoje, bet ne visose „Korres“ kosmetikos priemonėse nėra cheminių priedų, todėl verta perskaityti jų kompozicijas.


4. „Natura Siberica“ – ekologiška kosmetika iš Sibiro

Jis garsėja natūraliais šampūnais be SLS, tačiau jo pasiūloje galite rasti ir kitų gamtos stebuklų. „Natura Siberica“ taip pat siūlo veido valymo muilus, tokius kaip „Northern Soap For Deep Facial Cleansing“. Juose yra 95% augalinių ingredientų, sertifikuotų ekstraktų ir aliejų.

5. Natūrali ir efektyvi „Miya“ kosmetika

„Miya Cosmetics“ yra lenkų prekės ženklas, kuris sako NE parabenams, SLS, parafinui, silikonams, mineraliniams aliejams, PEG, dirbtiniams dažikliams. Kita vertus, jis iš gero natūralių aliejų ir augalinių ingredientų skleidžiamą gėrį noriai įdeda į gražias pakuotes. „My Wander Balm“ yra sveikos kosmetikos serija, kuri sumuša naujus populiarumo rekordus.


Ar tu tai žinai…

„Miya Cosmetics“ yra kilusi iš mūsų namų kiemo – tai lenkų kosmetikos prekės ženklas.


6. Natūralūs „Macadamia Professional“ šampūnai

Ieškote šampūno be SLS? Išbandykite „Macadamia Professional“ šampūnus, kondicionierius ir kaukes. Natūralūs šio prekės ženklo šampūnai džiaugiasi ypač gera moterų, kurios kovojo su sausų ir pažeistų plaukų problema, nuomone.

7. Natūrali kosmetika iš Italijos – Phytorelax

„Phytorelax“ laboratorijose svarbiausi kosmetikos komponentai yra tie, kurie gaunami iš floros. Italijos prekės ženklas siūlo natūralias ir ekologiškas linijas. Jis pabrėžia savo skaidrumą – jei žada, kad jo produktuose nėra SLS, parabenų, mineralinių aliejų, nikelio, PEG, dažiklių ir kt., Tuomet galite būti tikri, kad taip yra. Atkreipkite dėmesį į jų pakuočių sudėtį būdingais rėmeliais. Negalėjome nuspręsti, kuri natūrali veido ar kūno kosmetika yra geriausia – visi „Phytorelax“ produktai yra natūraliai patikimi!