7 geriausi automobilinių telefonų laikikliai

Sėdėdamas už automobilio vairo turi beveik kiekvienas vairuotojas dilemakur įdėti savo mobilųjį telefoną. O jei dar pripažįstame, kad daugelis vairuotojų išmanųjį telefoną naudoja kaip navigatorių, tuomet iškyla kasdienis klausimas – kaip sutvarkyti mobilųjį telefoną, kad jo ekranas visada būtų prieš akis, bet netrukdytų vairuoti? Čia į pagalbą ateina toks paprastas aksesuaras kaip automobilinis laikiklis, kurį įsigijus vienu ypu išspręsite išmaniojo telefono patalpinimo problemą, o galbūt ir atsisakysite įsigyti stacionarų navigatorių.

Kriterijai renkantis geriausią laikiklį automobiliui yra tvirtinimo vieta (ortakis, priekinis stiklas, prietaisų skydelis), konstrukcijos kokybė ir tvirtinimo prie automobilio dalių tvirtumas, mobiliojo įrenginio montavimo ir nuėmimo paprastumas, tvirtinimo patikimumas, universalumas. matmenys, kompaktiškumas ir, žinoma, išvaizda.

Remdamiesi aukščiau pateiktais ženklais ir remdamiesi vartotojų atsiliepimais, mes sudarėme geriausių Rusijos rinkoje telefonų laikiklių įvertinimą.

Kokį telefono laikiklį geriausia pirkti?

Tai, kad automobilio laikiklis yra tikrai naudingas aksesuaras, išsiaiškinome. Jis pravers net ir automobiliuose, kuriuose įdiegta „Bluetooth HandsFree“ sistema, nes modernų išmanųjį telefoną galima naudoti kaip DVR, vadinasi, jis turi būti saugiai pritvirtintas, o ekranas atsuktas į jus, o pasirinkti ir surinkti bus daug lengviau. norimą skaičių. Prieš renkantis derėtų apsispręsti, kur tvirtinti laikiklį, nes jūsų norai ne visada prilygsta interjero dizainui, o tai, kas gera draugo automobilyje, negarantuoja jums tokios pat sėkmės. Jei turite neigiamos patirties naudojant siurbtuką, tuomet nereikėtų lyginti net pastarosios kartos vakuuminių siurbtukų su šiuolaikiniais geliniais siurbtukais. Dėl naujoviškų technologijų dabartinis Velcro tapo labai patikimas (žinoma, tai netaikoma labai pigiems variantams).

Laimingo apsipirkimo!