7 geriausi žaizdų gydytojai

7 geriausi žaizdų gydytojai

Įbrėžimai po žaidimo su katinu ir įbrėžimai dėl nesėkmingo nusileidimo ant asfalto, įbrėžimai dėl naujų batų ir suplyšusi šerdis, subrendęs furunkulas, paliekantis „kraterį“ ir įpjovimas po aplaistytos skutimosi – visa tai taikoma žaizdoms.

Bet koks odos vientisumo pažeidimas yra idealus būdas patogeninėms bakterijoms, kurios yra visur ir visur, prasiskverbti. Netinkamo žaizdos gydymo rezultatas gali būti lėtas gijimas, randai, pūlinys ir net sepsis.

Bet nekalbėkime apie liūdnas. Juolab, kad vaistininkai turi daugybę šios problemos sprendimų. Belieka išsiaiškinti, kurie tepalai, purškalai ir kremai žaizdoms gydyti yra patys geriausi ir verti karūnos vietos namų pirmosios pagalbos vaistinėlėje.

Solcoseryl
geriausias tepalas žaizdoms gydyti


Nuotrauka: kremys.ru

Tūbelės, kurioje yra 20 g tepalo, kaina yra apie 200 rublių.

Privalumai. Pagrindinė Solcoseryl veiklioji medžiaga yra deproteinizuotas veršelių kraujo dializatas. Išvertus į žmonių kalbą, tai reiškia, kad ląstelės, iš kurių žaizdų gijimo metu „statomasi“ nauji audiniai, jau yra išlaisvintos nuo baltymų ir žmogaus imuninei sistemai nereikia „uostyti“ bandant nustatyti, ar tai draugas ar priešas. Žmogaus imuninė sistema šią medžiagą suvokia kaip neutralią, o tai sumažina alergines reakcijas. Be to, pradinei medžiagai (sveikų veršelių kraujui) taikoma dializė – ji išvaloma nuo žmogui nereikalingų nešvarumų.

Visi šie sudėtingi ir nesuprantami procesai suteikė Solcoseryl norimą efektą: pagreitina audinių regeneraciją, gerina jaunų ląstelių augimą ir brendimą, neleidžia susidaryti eksudatui (tai skystis, dėl kurio žaizda „šlapina“) ir skatina kolageno susidarymą. skaidulų. Atsižvelgiant į platų Solcoseryl veikimo spektrą, jis rekomenduojamas įvairios kilmės žaizdoms gydyti – nuo ​​pragulų iki nudegimų.

Trūkumai. Kad ir koks įspūdingas būtų naudos sąrašas, jokie klinikiniai aktyvaus ingrediento tyrimai nebuvo atlikti. Taip yra dėl objektyvių priežasčių – specifinių paties dializato savybių, tačiau vis dėlto…

Be to, nepaisant preparato, kuriuo kraujo produktas yra paruoštas, jis išlieka biologiškai aktyvi medžiaga, o tai reiškia, kad žmonės, linkę į alergines reakcijas, šį tepalą turėtų naudoti atsargiai.

išvadas. Daugelis specialistų ir patys pacientai teigiamai kalba apie Solcoseryl, tačiau oficialios išvados dėl vaisto klinikinio poveikio nebuvimas verčia mus sumažinti balą 1 balu. Tačiau 9 likę taškai, skirti Solcoseryl, yra tikrai nusipelnę.

Atsiliepimai. „Žiemą ant pirštų galiukų oda trūkinėja, ir taip, kad įtrūkimai kraujuoja. Atsitiktinai išgirdau apie Solcoseryl, o dabar tai mano mėgstamiausia, geriausia priemonė, ji tikrai sutraukia žaizdas per trumpiausią įmanomą laiką. Geriau netepti ant šlapios žaizdos iš karto – ji sugnybsta, bet jei šiek tiek išsausėja, tai yra gražus dalykas!

Pantenolis
geriausias purškalas žaizdoms ir nudegimams


Nuotrauka: otzyv.pro

130 g aerozolinio buteliuko kaina yra apie 320 rublių

Privalumai. Veiklioji medžiaga – dekspantenolis – žaizdos paviršiuje įgauna smalsių savybių. Jis virsta pantoteno rūgštimi, kuri yra regeneracijos procesų dalyvė. Taigi, pantenoliu užtepus saulės nudegimą, įbrėžimą, pooperacinį siūlą ir pan., odoje suaktyvėja ląstelių augimo procesas, kuris „suveržia“ žaizdą.

Išleidimo forma yra dar vienas vaisto pliusas. Žaizdos, kurių prisilietimas sukelia skausmą, ramiai toleruoja pantenolio purškimą – lengva aerozolio tekstūra užtikrina vienodą produkto naudojimą be diskomforto.

Trūkumai. Atlikus išsamiausią tyrimą, Pantenolyje reikšmingų trūkumų nerasta.

išvadas. Galimybė naudoti Pantenolį nėščių moterų ir vaikų žaizdoms gydyti (vienas paspaudimas ant purkštuvo ir vaikas net nespėja įtarti, kad yra „gydomas“), veiksmingumas esant įvairiems odos pažeidimams (nuo banalūs įbrėžimai iki pūslinio dermatito) suteikia teisę šią žaizdų gydymo priemonę vadinti viena geriausių ir įvertinti 10 balų.

Atsiliepimai. “Kelionėje prie jūros Pantenolis tapo tikru išsigelbėjimu: ji taip apdegė, kad jau galvojo kreiptis į gydytoją. Vaistinė patarė Panthenol. Aš galiu…