7 geriausių klausos aparatų Pasirinkimas – TOP 7

7 geriausi klausos aparatai

Klausos sutrikimai gali būti įgimti arba įgyti. Įgimtų patologijų atveju viskas aišku: nepalankus paveldimumas, nesėkmingas genų derinys, klausos organų neišsivystymas… Bet, deja, dalinis klausos praradimas gali atsirasti fizinės traumos atveju arba kaip profesinė trauma, jei profesija asocijuojasi su kasdieniu stiprių garsų išbandymu. Be to, amžius daro savo. Sulaukę senatvės daugelis pastebi, kad nebegirdi taip aiškiai, kaip anksčiau.

Ką daryti norint atkurti normalų garsų girdimumą? Yra sprendimas, o tai yra įsigijimas kokybiškas klausos aparatas.

Už ausies klausos aparatai priimtiniausi už savo kainą, bet yra išorėje, už ausies kaušelio. Jų estetinis minusas yra tai, kad prietaiso buvimas yra vizualiai pastebimas. Jauniems žmonėms gali būti nemalonu manyti, kad visi aplinkiniai žino apie jų klausos problemas. Be to, nukritęs arba patyręs šiurkštų mechaninį poveikį, klausos aparatas gali sulūžti. Atsižvelgiant į gana didelę gero klausos aparato kainą, tai, švelniai tariant, nepageidautina.

Į ausis įdedami klausos aparatai estetiškesnis, bet vis tiek pastebimas. Kaina yra didesnė lyginant su už ausų montuojamais modeliais, tačiau papildomų funkcijų sąrašas ilgesnis.

Intrakanaliniai prietaisai pagal visus kriterijus yra labiausiai pageidaujami. Jie yra klausos vamzdelyje, todėl yra nematomi. Jų kaina „gera“, bet kokybė tinkama.

Klausos aparatą reikia įsigyti tik gavus specialisto patarimą. Kokį modelį imti? Kur galėčiau nusipirkti? Kaip naudoti? Į visus šiuos klausimus atsakys gydytojas. Mes siūlome savo kuklias paslaugas, kad supažindintume jus su geriausiais klausos aparatų modeliais.

Phonak Cassia
geriausi pradinio lygio klausos aparatai


Nuotrauka: kamerton-sluh.ru

Įvertinimas šių klausos aparatų geriausių prietaisų reitinge yra 9,8 balo iš 10.

Vidutinė kaina: apie 47 tūkstančius rublių.

Kasijos šakoje yra keli geri klausos aparatų modeliai, kurie gali būti už ausies, ausyje, kanale – viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir galimybių.

Visi PhonakCassia modeliai turi gerą garso suvokimą. Be to, jie turi automatinio garsiakalbio prioriteto nustatymo funkciją, t.y. kalbėdamas su keliais žmonėmis vienu metu, prietaisas sutelkia dėmesį į jų balsus, tuo pačiu sumažindamas pašalinį triukšmą iki beveik minimalaus lygio. Naudojant Cassia serijos modelį jūsų nevargins įkyrus švilpimas.

minusai Šios serijos įrenginiai to nedaro. Vienintelis (ir labai sąlyginis) jų trūkumas gali būti suprastėjusi kalbos suvokimo kokybė (palyginti su vidutinės ar aukščiausios klasės įrenginiais).

Apžvalga: „Treniruotėje susižalojau, dabar viena ausis beveik kurčia. Gydytojas patarė man nusipirkti PhonakCassia klausos aparatą – ir aš vėl išgirdau visą pasaulį.

Phonak Vitro Q90 nano
geriausias nematomas klausos aparatas


Nuotrauka: www.horsluh.ru

Reitinge Į ausį įdedami klausos aparatai, šis prietaisas nusipelno 9,7 balo iš 10.

Vidutinė kaina šio klausos aparato svyruoja nuo 63 iki 100 tūkstančių rublių.

Tai viena iš naujausių Šveicarijos kompanijos „Phonak“ naujovių. Prietaisas priklauso nematomų kategorijai. Pagrindinis jo bruožas yra galimybė atskirti reikiamus garsus nepažįstamoje ir sudėtingoje akustinėje aplinkoje. Prietaisas gali sutelkti dėmesį į pašnekovo kalbą, iš dalies ją sustiprinti, tuo pačiu slopindamas aplinkinius garsus.

Neabejotina Pliusas aparatas – gebėjimas sutelkti dėmesį į tam tikrus garsus. Žymiai pagerėjo kalbos suprantamumas. Jau pažįstamoje situacijoje yra automatinio derinimo funkcija.

Nuo neigiamas PhonakVitroQ90 nano klausos aparato ypatybes galima išskirti tik pagal kainą, nes ne visi galės jį sau leisti.

Apžvalga: „Žinoma, klausos aparatai yra brangūs. Bet jis geriausias – taip būna, kai kaina atitinka kokybę. Aš laimingas!”

Danijos kompanijos Widex klausos aparatai (pavyzdžiui, Widex Clear 440)
geriausia vaikams


Nuotrauka: sluhovik.ru

Widex Clear nusipelno sąmatos 9,6 iš maksimalių 10 taškų.

Kaina: apie 97 tūkstančius rublių.

Šie įrenginiai yra vienas iš naujausių Danijos bendrovės „Widex“ kūrinių. Naudokite imtuvą klausos kanale (RIC technologija).

Widex klausos aparatų veikimas pagrįstas belaidžio ryšio naudojimu,…