7 vyriški kvepalai iš italų p

Ciao! Italija yra skanaus maisto sostinė, geriausi mados namai, gražios moterys ir … vyrai, mokantys jas suvilioti. Nenuostabu, kad būtent po Italijos saule kuriami kvapai, kurie intriguoja vyrus ir beveik iš proto varo moteris iš viso pasaulio! Susipažinkite su 7 unikaliais vyriškais kvepalais, kuriuos sukūrė garsūs italų dizaineriai.

Itališki kvepalai

1. „Dolce & Gabbana“ – apie du madą išmanančius žmones

Domenico Dolce ir Stefano Gabbana dirba kartu daugiau nei 3 dešimtmečius. Savo mados nuotykius jie pradėjo nuo moteriškų gatavų drabužių kolekcijų. Kartu su didžiule sėkme, kurią jie pasiekė, džentelmenai pradėjo plėsti savo pasiūlymą ir „Dolce Gabbana“ kvepalais.

Ką Domenico ir Stefano įkvėpė kurdami savo kolekcijas? Italijos mafija, Sicilijos peizažai, religija ir kinematografija. Skamba intriguojančiai? Susipažinkite su koketišku, seksualiu ir itin vyrišku aromatu, kurį sukūrė italų duetas – Dolce Gabbana The One. „Platinum Edition“ yra speciali vyriškų kvepalų versija, pasirodžiusi 2013/14 m. Platinos spalvos butelyje uždarytas greipfrutų, kardamono, tabako ir kedro aromatas sukelia šaltkrėtį daugeliui moterų 😉


Ar tu tai žinai…

Itališkas Milanas yra šalia Paryžiaus ir Niujorko, viena iš pasaulio mados sostinių. Kiekvienais metais čia vyksta vienas svarbiausių pramonės įvykių – mados savaitė Milane, pritraukianti svarbiausius dizainerius, pripažintus žurnalistus, geriausius modelius ir visą būrį žvaigždžių.


2. „Gucci“ – Toskanos istorija su laiminga pabaiga

„Gucci“ mados namus 1921 metais Florencijoje įkūrė „Gucci Gucci“. Kompanija ilgą laiką džiaugėsi didele šlove, o logotipas, susidedantis iš dviejų G raidžių, tapo vienu geriausiai atpažįstamų pasaulyje. Situacija pasikeitė devintajame dešimtmetyje, kai įmonę ištiko krizė. „Gucci“ prekės ženklą iš mados skylės ištraukė iškilus vizionierius Tomas Fordas. Jo nepaprastų idėjų dėka įmonei vėl pavyko užkopti į viršų.

„Gucci“ drabužiai, aksesuarai ir kvepalai dabar laikomi prabangos ir gero skonio sinonimais. Vienas iš neįprastiausių šio prekės ženklo gaminamų kvapų yra „Gucci by Gucci Pour Homme“. Šie kvepalai visiškai atspindi Italijos mados namų charakterį – jie yra intensyvūs, medienos tabako ir itin intriguojantys.

3. Versace – nuo šeimos verslo iki pasaulio imperijos

„Versace“ mados namų sėkmė visų pirma yra pasakojimas apie nepaprastą talentą ir tvirtą ambiciją Gianni Versace, sukūrusį savo pirmąją suknelę būdamas … 9 metų. „Versace“ drabužiai ir kvepalai šiandien yra elegancijos, jausmingumo ir kartais ginčų sinonimai.

Ar norite sužinoti vieną iš drąsiausių „Versace“ pasiūlymų? „Eros“ vyriški kvepalai su žaliu, aromatingu ir vaniliniu kvapu yra sukurti tobulam meilužiui. Kodėl? Pats aromatas personifikuoja meilę ir pabrėžia aistrą. Kvepalų pavadinimas buvo paimtas iš graikų mitologijos, kurią dažnai įkvėpė Versace, ir meilės dievas – Erotas.


Apie tai kalbama!

2017 m. Sukako 20 metų nuo Gianni Versace mirties, todėl šių metų Milano mados savaitėje buvo pristatyta speciali „Versace“ 2018 m. Pavasario / vasaros kolekcija. Schiffer, Carla Bruni, Helena Christensen ir Cindy Crawford. Koks tai buvo įvykis!


4. „Ermenegildo Zegna“ – griežtai kontroliuojama kokybė

„Ermenegildo Zegna“ yra italų kompanija, daugiau nei šimtmetį užsiimanti vyriškomis prabangos prekėmis. Pagrindinė prekės ženklo vitrina yra vyriški kostiumai, kuriuos naudoja VIP nariai iš viso pasaulio. „Ermenegildo Zegna“ mados namai išskiria nepaprastą rūpestį produktų kokybe ir visišką gamybos proceso kontrolę. Bendrovė turi savo avių ūkius ir jų vilnas naudoja tik kolekcijoms paruošti.

Nepamirštama elegancija ir aukščiausia kokybė taip pat buvo išlieta į „Zegna“ kvepalus – „Z Zegna“ kompozicija gundo gaiva, tačiau taip pat su medienos ir pikantiškomis natomis. Sportinis butelis atskleidžia, kam skirtas kvapas – jauniems ir energingiems vyrams.

5. Valentino – mėgstamiausias Jackie Kennedy prekės ženklas

Valentino Garavani yra dizaineris, kuris jau po metų po pirmojo ateljė atidarymo sulaukė įspūdingos pasaulinės sėkmės. Kokia buvo jo paslaptis? Valentino puikiai suprato, ko reikia moterims – jį dievino Elisabeth Taylor, Audrey Hepburn ir net Jackie Kennedy, kuri oficialių pasirodymų metu kartu su vyru vilkėjo Valentino sukneles.

Šiek tiek paslaptis, kurios dėka Valentino sugebėjo pasiekti moterų jausmus, taip pat turi prekės ženklo pasirašytus kvepalus. „Valentino Uomo“ yra pasiūlymas, turintis būdingų medienos, riešutų ir kavos ypatumų. Šio kvapo negalima nepastebėti.

6. „Prada“ – įtakingos moters istorija

Mados namus „Prada“ 1913 metais įkūrė Mario Prada. Tačiau savo šiuolaikinę sėkmę prekės ženklas turi būti skolingas jo anūkei – Miuccia Prada. Italas padovanojo pasauliui gražių, paprastų ir funkcionalių drabužių, odos gaminių ir itališkų kvepalų. „Miuccia Prada“ dabar pripažįstama kaip viena turtingiausių ir įtakingiausių moterų pasaulyje.

Ypač rekomenduojame vyriškus „Prada“ kvepalus. Kodėl? Tai tiesiog geras plaukų darbas! Amerikos taurėje dalyvaujančių jūreivių pasiryžimas, noras kovoti ir tvirtumas atspindi įtaigų „Prada Luna Rossa“ vyrų kvapą. Pajuskite gaivinančią citrusinių vaisių, mėtų ir levandų galią!

Itališki „Prada“ kvepalai vyrams

https://www.justluxe.com/fine-living/health/feature-1811548.php

7. Armani – italų vizionierius Holivude

Giorgio Armani turėjo tapti gydytoju, tačiau gyvenimas sužlugdė jo planus – laimei pasaulio mados. 1975 m. Jis įkūrė ateljė su prabangiais vyriškais drabužiais. Pasaulinę šlovę jis pelnė po to, kai Richardas Gere’as pasirodė savo projekto kostiumuose filmo „Amerikos Żigolak“ filmavimo aikštelėje. Šiais laikais „Armani“ yra vienas labiausiai atpažįstamų mados industrijos žmonių. Kai kurie jį netgi vadina vyru „Coco Chanel“ kolega.

Vienas labiausiai atpažįstamų italų vizionierių darbų yra „Giorgio Armani Acqua Di Gio“ kvepalai – citrusinių vaisių ir jūros aromatas, sukurtas ambicingiems ir savimi pasitikintiems vyrams.

Italijos mados namų istorijos yra pasakojimai apie didelius talentus, iškilius menininkus, ryžtą ir ambicijas. Tai taip pat pasakojimai apie grožį, magnetizmą ir jausmingumą. Kuris iš jų jums padarė didžiausią įspūdį?

Parašykite komentarą