8 geriausi aliuminio radiatoriai

Baterijos yra ugnies!

Autorius:

Vasilijus Zujevas

Aliuminio radiatoriai išsiskiria dideliu šilumos išsklaidymu, lengvu svoriu ir patrauklia išvaizda. Moderniam butui ar kotedžui – tiek. Tačiau jie turi ir silpnąją vietą – jautrumą korozijai. Todėl reikia rinktis tik patikimų ir patikrintų gamintojų produktus. Mūsų reitinge – geriausi aliuminio radiatorių modeliai iš pirmaujančių pasaulio ir vietinių prekių ženklų kiekvienam skoniui ir biudžetui.

Geriausi vamzdiniai aliuminio radiatoriai

Įdomus techninis sprendimas iš Suomijos įmonės. Aquilo F1T radiatoriai montuojami šildomų patalpų grindyse. Šildymo elementas čia yra juodas šilumokaitis, sumontuotas cinkuoto juodo plieno vonioje. Tylūs išcentriniai ventiliatoriai su 12 voltų varikliais išsklaido šiltą orą, padidindami radiatoriaus našumą. Atskirai užsakomas transformatorius (be jo naudoti draudžiama), sieninis ventiliatoriaus greičio reguliatorius ir dekoratyvinės grotelės. Maksimalus darbinis slėgis yra 10 barų.

Pagrindiniai privalumai:

  • Žymiai sutaupoma vietos
  • Geras šilumos išsklaidymas (konvekcinis šildymo metodas)
  • Didelis patikimumas
  • Ekonomika

Minusai:

  • Auksta kaina
  • Būtinybė įsigyti papildomos įrangos

9.6
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Surizikavau, kad nusipirkčiau šią techninę naujovę. Radiatorius sunkus, bet lengvai montuojamas, puikiai šildo.

Geriausi sekciniai aliuminio radiatoriai su apatine jungtimi

Žinomo Rusijos gamintojo „Ventil“ serija sukurta specialiai dugno prijungimui. Galimas termostatinio vožtuvo montavimas. Specifinė vertikalaus kanalo ovalo formos geometrija ir minimalus sienelės storis (2,8 mm) užtikrina ne tik aukštą darbinį slėgį iki 20 atm., bet ir tinkamą aušinimo skysčio greitį radiatoriuje, kad sumažintų nuosėdų susidarymą vidines sienas. Maksimalus vieno radiatoriaus tūris – 14 sekcijų.

Pagrindinis…