8 geriausių naujų funkcijų telefonų

Įdomus faktas – gerbiamų analitinių agentūrų teigimu, pasauliniai paprastų mygtukų telefonų pardavimai augo visus 2018 m. Griežtai kalbant, čia nieko stebėtino – kai kuriais atvejais jos pasirodo kur kas praktiškesnės nei „išmaniosios“ komunikacijos priemonės. Kitas dalykas – šiuolaikinių mygtukų kokybe ir galimybėmis neprilygsta geriausių ir net masinių mobiliųjų telefonų prieš dešimt metų. Nepaisant didelės paklausos. Tiesiog kažkoks gamintojų sąmokslas.

Nepaisant to, vis tiek galite rinktis gana įprastą darbinį/keliaujantį/atsarginį ryšio įrenginį ir netgi yra tam tikra tikslinė asortimento įvairovė, akcentuojant autonomiškumą ar kitas funkcionalumas. Bene vienintelis šiuolaikinių mygtukų telefonų komponentas, dar nesulaukęs antrojo vėjo, yra kamera. Niekas nepakilo iki „vis dar tų“ Nokia ar bent jau Samsung GT-S5610 foto talentų lygio. Šioje apžvalgoje bandėme išsirinkti įdomiausius ir perspektyviausius naujus mygtukų telefonus, masiškai pristatomus Rusijos mažmeninėje prekyboje.

Geriausi 2019 m. naujų funkcijų telefonai

Ilgaamžis ir daugialypės terpės, plaukiojantis ir be kamerų, palaikantis šiuolaikinius standartus ir galingas daugialypės terpės komponentas. Kas sakė, kad telefonai su mygtukais yra „mirę“? Taip dabar! Taip pat reikia susisiekti su fiziniais darbuotojais, o kompaktiškas mobilusis telefonas yra patogesnis nei stambus išmanusis telefonas. Jau nekalbant apie pastarųjų mažą savarankiškumą ir trapumą. Žinoma, šiuolaikinių mygtukų telefonų knygelių ir fotoaparatų nekritikavo tik tinginiai. Bet kas žino…

Sėkmės renkantis!