8 geriausių patalynės gamintojų Pasirinkimas – TOP 9

8 geriausi patalynės gamintojai

Ko reikia žmogui, kad naują dieną pasitiktų linksmai nusiteikęs? Geras oras už lango, linksma daina žadintuve ir patalynė, kurioje malonu pabusti.

Reitinge pateikiami populiariausi geriausi miegamosios tekstilės gamintojai. Vidutinė kaina nurodoma kaip perkamo pusantro patalynės komplekto, pagaminto iš stambaus kalio arba atlaso, kaina.

Blakit – geriausia baltarusiška patalynė


Nuotrauka: static.dom.by

Įvertinimas: 9,5 iš 10.

Vidutinė kaina: 1090 rub.

Garsiausias Baltarusijos tekstilės prekės ženklas yra Blakit. Įmonė įsikūrusi Baranovičių mieste ir specializuojasi ne tik patalynės, bet ir kombinezonų, verpalų, staltiesių, tvarsčių ir marlės gamyboje.

Šio gamintojo patalynė yra palyginti pigi, bet kartu puikios kokybės. Linas atlaiko begalę skalbimų, nesivelia, neplyšta ir nepraranda spalvos. Geriausia patalynė praktiškoms šeimininkėms – solidus pliusas už kuklią kainą.

Privalumai:

 • Modeliai kiekvienam skoniui: geometriniai ir abstraktūs raštai, ryškios prašmatnios spalvos, ramūs neutralūs ir paslaptingi tamsūs
 • Komplektai gaminami visų dydžių lovoms – nuo viengulių iki „king size”
 • Neblunka ir neblunka
 • Nesiglamžo ir lengvai išlyginamas
 • Atsparus nusidėvėjimui

Minusai:

 • Kai kurie modeliai turi nepatogius užsegimus

Iš stambaus kalio patalynės „Blakit“ apžvalgų:

„Esu labai patenkinta siuvimo kokybe. Linijos tvarkingos, visi linai kirpti tolygiai, be nuožulnių ir iškraipymų. Patalynė gerai skalbiasi, neblunka (naudoju tris komplektus daugiau nei trejus metus), gerai lygina, po skalbimo nesitraukia. O kainos dar labiau džiugina – eilės tvarka mažesnės nei kitų gamintojų.
Rekomenduoju.”

Monolitas – populiariausia rusiška patalynė


Nuotrauka: www.ua.all.biz

Įvertinimas: 9,5 iš 10.

Vidutinė kaina: 1210 rub.

Viena didžiausių Rusijos patalynės gamintojų yra tekstilės asociacija „Monolit“. 6 siuvimo dirbtuvės, 31 filialas, 8 mažmeninės prekybos parduotuvės – mastai tikrai užburiantys. Įmonė specializuojasi tekstilės, skirtos miegamiesiems, valgomiesiems, taip pat restoranams ir viešbučiams, gamyboje. Patalynės komplektai labai įvairūs – nuo ​​praktiškų nebrangių iki prabangių. Gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Patalynę „Monolith“ galima nusipirkti bet kurioje miegamojo aksesuarų parduotuvėje – tai verta pagerbti rinkodaros specialistus ir pardavėjų tinklą.

Be to, būtent „Monolith“ kompanijai priklauso populiariausia „Mona Lisa“ patalynės serija. Šis prekės ženklas išsiskiria tuo, kad buvo sukurtas duetu su garsia dizainere Alena Akhmadullina. Patalynė „Mona Lisa” yra pagaminta iš aukštos kokybės atlaso su daugiaspalve spauda ir reaktyviniu dažymu.

Privalumai:

 • Labai ryškios spalvos (norint išsaugoti spalvą, rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje)
 • Visi audiniai 100% medvilnė
 • Santykinai nebrangi kaina
 • Po skalbimo linas nesusitraukia, nesivelia ir neblunka
 • Gana storas audinys (reikia lyginti)
 • Patvarus ir atsparus dilimui
 • Labai graži pakuotė (puikiai tinka dovanai)

Minusai:

 • Kai kuriuose patalynės modeliuose etiketės prisiūtos priekinėje pusėje.

Iš stambaus kalio patalynės „Monolith“ apžvalgų:

„Nustatyti šviesiai žalios spalvos Pirkau prieš 4 metus ir, tiesą pasakius, vis dar džiaugiuosi, kad pasirinkau teisingai. Bėgant metams rinkinys, laimei, nelabai išsiplovė ir neišbluko, bet kokiu atveju jo spalva išliko maloni. Patalynė išsiskiria labai kokybiška ir tolygiomis siūlėmis (žinoma, nesu ekspertas, bet, mano siaurąja nuomone, siūlės nepriekaištingos.)“.

ArtPostel – geriausia dilimui atspari patalynė


Nuotrauka: cs617331.vk.me

Įvertinimas: 10 iš 10.

Vidutinė kaina: 1150 rub.

Patalynė „ArtPostel“ gaminama pačioje Rusijos tekstilės pramonės širdyje – Ivanovo mieste. Prekės ženklas priklauso ART Design. Gamyba įkurta nuo 1997 m., o šiuo metu prekės ženklo „ArtPostel“ produktai yra paklausūs ne tik Ivanove, bet ir visoje Rusijoje. Bendrovė kasmet dalyvauja visos Rusijos konkurse „Geriausias metų audinys“ ir jau ne kartą yra pelniusi apdovanojimų…