8 geriausių vaistų nuo rėmens Pasirinkimas – TOP 8

vaizdas

Retas žmogus gali pasigirti, kad jam nėra pažįstami rėmens simptomai. Šis nemalonus jausmas sugrįžta vėl ir vėl, po kiekvieno valgio, ir tuo kenčiančius verčia ieškoti veiksmingiausios priemonės viduje „užgesinti ugnį“.

Nusprendėme jums šiek tiek padėti ieškant ir sudarėme 8 veiksmingiausius vaistus nuo rėmens.

Pateikiami vaistai yra suskirstyti į dvi grupes:

antacidiniai vaistai ( rūgštingumą mažinantys) yra tokie vaistai kaip

  • Gaviscon
  • Rennie
  • Iberogast
  • Maalox
  • Almagelis
  • skrandžio rūgštis

ir antisekretorinis (neleidžia susidaryti skrandžio sultims) reiškia – mūsų vertinime taip yra

  • Ranitidinas
  • Ortanol.

Jei rėmuo yra laikinas (pavyzdžiui, nėštumo metu) arba atsiranda retkarčiais – jei valgėte per daug rūgštaus ar sūraus – tuomet, atsiradus nemaloniems simptomams, visiškai pakanka vartoti antacidinius vaistus.

Bet jei rėmuo atsiranda reguliariai, tada jis gali būti susijęs su bendromis kūno ligomis, būti pepsinės opos, gastrito, tulžies pūslės ir kasos problemų simptomas, taip pat būti vienas iš daugelio kitų rimtų ligų požymių. Neatidėliokite vizito pas gydytoją! Ir tik po diagnozės antisekrecinius vaistus reikia vartoti kartu su kitais vaistais pagal gydytojo receptą.

Kai kurie vaistai turi tokią nuostabią savybę kaip apsauga, tai yra, apsauginė. Jie apgaubia skrandžio sieneles, apsaugodami gleivinę nuo skrandžio sulčių ir agresyvių paties vaisto komponentų poveikio. Dėl to sumažėja erozijų ir opų atsiradimo rizika.

Straipsnyje yra vaistų, turinčių adsorbuojančių (absorbuojančių skrandžio sulčių perteklių), antispazminių (šalinančių skausmą nuo spazmų epigastriniame regione) ir vietinio anestetiko (vietinio anestetiko) savybių. Jie yra labiausiai pageidaujami naudoti, nes jie greitai pašalina nemalonius simptomus.

Taigi, čia yra mūsų nuostabus aštuonetas.

8 populiariausios priemonės nuo rėmens

1 vieta – Gaviscon
Geriausia ir patikimiausia skrandžio ir stemplės apsauga nuo rėmens

vaizdas


Nuotrauka: parantaahealth.ru

Vidutinė kaina šio vaisto – 120 rublių.

Jis skiriamas esant sunkumo jausmui skrandyje po valgio, rėmeniui ir raugėjimui.

Geriausių vaistų nuo rėmens reitinge Gaviscon pasirodė dėl jo apsauginio poveikio stemplės ląstelėms, terapinio poveikio trukmės, nedidelio skaičiaus kontraindikacijų ir galimybės jį naudoti nėščioms moterims. Jis naudojamas suspensijos pavidalu, todėl lengviau įsisavinti nusilpusius žmones, vaikus.

Šis vaistas priklauso alginatų grupei – vaistai, turintys apsauginį poveikį. Jį sudaro natrio alginatas, natrio bikarbonatas ir kalcio karbonatas. Vaisto suspensija, susilietusi su skrandžio turiniu, sudaro savotišką gelio pavidalo masę. Skrandžio turiniui grįžtant atgal į stemplę, ši masė apgaubia stemplės gleivinę ir apsaugo ją nuo druskos rūgšties poveikio, taip užkertant kelią rėmeniui. Vaisto veikimo trukmė yra 4 valandos.

Įvertinimas: 9,8 iš 10. Didžiausio tyrimų centro „Romir“ duomenimis, gaviscon yra geriausias vaistas, daugumos apklausoje dalyvavusių gastroenterologų nuomone.

2 vieta geriausių vaistų nuo rėmens reitinge yra „Iberogast“
Natūralus ir nesavanaudiškas gynėjas, tačiau daugeliui neprieinamas …

vaizdas


Nuotrauka: st.free-lance.ru

Vidutinė kaina yra 400 rublių.

Vaistas padeda esant sunkumo jausmui epigastriniame regione, skrandžio ir žarnyno spazmams, vidurių užkietėjimui ir vidurių pūtimui.

Iberogast galima vartoti bet kokio amžiaus vaikams, pradedant nuo trijų mėnesių amžiaus. Jo vartojimo indikacijos yra dažni rėmens atvejai. Kontraindikacijų praktiškai nėra, išskyrus individualų netoleravimą vaistui ir atskiriems jo komponentams.

Kompleksinis augalinės kilmės preparatas, tiekiamas lašų pavidalu. Jame yra daugumos vaistinių augalų, tokių kaip mėtos, melisos, iberijos, ugniažolės, saldymedžiai. Jo veikimas pagrįstas skrandžio ir stemplės gleivinės apsauga nuo agresyvių skrandžio sulčių poveikio, druskos rūgšties rūgštingumo mažinimu,…