A3 spausdintuvų reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių 2021–2021 m. A3 spausdintuvų reitinge, paskelbtame daugelyje teminių formų, pateikiami šių šiuolaikinių periferinių įrenginių pasirinktų modelių aprašymai. Tai yra funkcionalūs, lengvai naudojami ir pigiai valdomi prietaisai, rekomenduojami namams ir verslui. Įrenginys, pavyzdžiui, geras A3 spausdintuvas, garantuoja mažą elektros energijos suvartojimą ir lengvą prieigą prie atskirų komponentų, o tai palengvina jo priežiūrą ir reguliarius patikrinimus. Pigus A3 spausdintuvas pravers kiekviename biure. Šis prietaisas gali būti naudojamas spausdinti tiek spalvotus, tiek vienspalvius dokumentus didele skiriamąja geba.

A3 spausdintuvų sąrašas – geriausių A3 spausdintuvų TOP 10

Geriausių A3 spausdintuvų aprašymas

1. „Konica Minolta“ bizhub 363 spausdintuvas (A1UE021)

  „Konica Minolta“ bizhub 363 spausdintuvas (A1UE021)

4 799 –

Sukurta specialistų, bendradarbiaujančių su „Konica Minolta“, geriausias A3 spausdintuvas „Bizhub 363“ modelis yra įrenginys, rekomenduojamas kiekvienam klientui. Ši įranga yra labai pigi naudoti ir tuo pačiu garantuoja aukštą spausdinimo kokybę. Tai pigus A3 spausdintuvaskurie gali būti naudingi kuriant reklaminę medžiagą. Šis įrenginys skirtas verslo klientams, norintiems turėti modernią, efektyvią, be problemų ir lengvai prižiūrimą biuro įrangą. „Konica Minolta“ prekės ženklas sukūrė „Bizhub 363“ modelį, kuris konkursuose pelnė daugybę apdovanojimų ir kurį labai vertina periferinių įrenginių pramonės specialistai. Tai modelis, kuris spausdina dokumentus A3 formatu, taip pat gali būti naudojamas nuskaityti juodai baltus ir spalvotus dokumentus.

2. „Oki C823DN“ spausdintuvas (46550702)

  „Oki C823DN“ spausdintuvas (46550702)

2 850 –

Pagal specialistų sukurtą sąrašą taip yra „A3“ spausdintuvų sąrašas 2021/2021 m., „OKI“ įrenginys yra aukštos klasės įranga, pritaikyta nuolatiniam darbui. Tai modernus ir geras A3 spausdintuvaskuriame yra LED skydelis, taip pat tinklo plokštė ir „Duplex“. Ši mašina spausdina A3 ir A4 formato dokumentus. Jis yra patikimas ir pagal savo techninius parametrus gali būti pritaikytas pagal individualius kiekvieno kliento reikalavimus. Taip geriausias A3 spausdintuvas savo kainų kategorijoje jis puikiai tiks naudoti namuose ir biure. Jo dėka galite spausdinti dokumentus didelės skiriamosios gebos spalvomis, išlaikydami pritaikytų raštų ir grafikos spalvų intensyvumą. Būtent įranga turi įmontuotą sistemą, leidžiančią savarankiškai kurti įvairiausias spausdintas rinkodaros medžiagas.

3. „HP Color LaserJet Professional CP5225“ spausdintuvas (CE710A # ABY)

  „HP Color LaserJet Professional CP5225“ spausdintuvas (CE710A # ABY)

– 4059 –

Paprasta naudoti, pigus A3 spausdintuvas „HP“ yra sprendimas kiekvienam asmeniui, kuris ieško efektyvaus ir be problemų įrenginio namams ar biurui. Ši įranga yra kompaktiško dydžio ir išsiskiria spausdinimo sparta iki 20 puslapių per minutę A4 ir spalvotomis spalvomis. Ši įranga garantuoja galimybę spausdinti 600 DPI x 600 DPI raiška. HP čia naudojo vaizdo lyginimo technologiją „PROScript“, taip pat „HP image Red 3 600“. Tai yra labai naudingos funkcijos, leidžiančios lengvai spausdinti dokumentus norima raiška, išlaikant spalvų ir vaizdo intensyvumą. Taip pigus A3 spausdintuvas turi galingą procesorių ir įdiegtą iki 192 MB talpos RAM. Šis prietaisas tinka spausdinti vokams, etiketėms, skaidrioms medžiagoms, blizgiam popieriui, kortelėms, perdirbtam popieriui, taip pat spausdinimui su kliento pasirinktu svoriu.

4. „Oki C824dn“ spausdintuvas (47228002)

  „Oki C824dn“ spausdintuvas (47228002)

3131 –

Veiksminga, labai geras A3 spausdintuvas „OKI“ yra kompaktiškų matmenų prietaisas, pritaikytas spausdinti didelius dokumentų kiekius biure ar namuose. Gaminant šį įrenginį naudojama naujausia fiksavimo technologija, užtikrinanti puikų bet kokio tipo dokumentų spausdinimą. Šis A3 spausdintuvo modelis išsiskiria trumpu nustatymo laiku – galite jį atsispausdinti per kelias sekundes. Įrenginyje yra įmontuota laikmena, leidžianti lengvai spausdinti reikiamo dydžio dokumentus. Taip pigus A3 spausdintuvas Jis yra visuotinai pritaikomas ir nereikalauja didelių išlaidų, susijusių su jo naudojimu ar atsarginių dalių pirkimu. Šioje įrangoje įdiegta skaitmeninė LED technologija. Tai garantuoja aukštos kokybės spaudinius bet kokio dydžio, nuo A6 iki A3, laikmenose. Tai spausdintuvas, kuriuo galima atspausdinti iki 1,3 m ilgio antraštes.

5. „Oki C844DNW“ spausdintuvas (47074304)

  „Oki C844DNW“ spausdintuvas (47074304)

4 888 –

Aukštos kokybės, geras A3 spausdintuvas C844DNW modelis (47074304) yra greitas, mažas prietaisas. Ši įranga garantuoja aukštos kokybės spalvotą spausdinimą su puikia skiriamąja geba su aiškiai pažymėtu tekstu, diagramomis arba sudėtingais raštais ir grafika. Ši įranga gali spausdinti 1200 x 1200 DPI raiška. Šio prietaiso turėjimas yra susijęs su mažomis eksploatacijos sąnaudomis ir aukštu jo efektyvumu. Tai labai lengvai naudojamas modelis, kuriam nereikia sudėtingų ir daug laiko reikalaujančių veiksmų, susijusių su atitinkamų šio prietaiso techninių parametrų nustatymu. Taip geras A3 spausdintuvas palaiko įvairias laikmenas, nuo A6 iki A3, ir gali atspausdinti bet kokius pasirinktus reklaminius antraščius. Kol aparatas veikia, jį galima užprogramuoti spausdinti dokumentus naudojant energiją taupančią fiksavimo techniką.

6. „Oki C824N“ spausdintuvas (47074204)

  „Oki C824N“ spausdintuvas (47074204)

– 3088 –

Šiuolaikinės ir geriausias A3 spausdintuvasyra prietaisas, kuris turėtų būti kiekviename biure. Jis neužima daug vietos, jį lengva valyti, o jo pirkimas nereikalauja jokių papildomų išlaidų eksploatacinėms medžiagoms ar atsarginėms dalims. OKI sukūrė įrangą, kuri turi naujausias lydymo technologijas. Tai taupo laiką ir elektrą, taip pat trumpą apšilimo laiką. „OKI“ aparatinėje įrangoje yra įmontuota daugialypės terpės funkcija. Šiame įrenginyje yra ekranas, leidžiantis lengvai pasirinkti tinkamas funkcijas ir spausdinimo parametrus. Šis A3 spausdintuvo modelis tinka spausdinti įvairių rūšių pardavimo ir rinkodaros medžiagas, taip pat profesionalius dokumentus, kuriems reikalinga didelė raiška, spalvų intensyvumas ir fiksuoto teksto aiškumas. Tai geriausias A3 spausdintuvaskurią galima naudoti kuriant reklamjuostes. Šis prietaisas skirtas spausdinti ant labai lengvo ir didelio gramo popieriaus, kurio plotas yra nuo 64 iki 256 g / m23.

7. „HP Color LaserJet CP5225“ spausdintuvas

  „HP Color LaserJet CP5225“ spausdintuvas

5281 –

Siūlė interneto vartotojai „A3“ spausdintuvų sąrašas 2021/2021 rodo „HP Color LaserJet CP5225“ modelį. Tai universalus ir ekonomiškas biuro spausdintuvas, kuris puikiai atliks šį darbą. Taip geras A3 spausdintuvas gali būti naudojamas bet kurioje įmonėje, kuriai reikia spausdinti atvirukus ir dokumentus įvairiais formatais, įskaitant nestandartinius. Prietaisas užtikrina puikią spausdinimo kokybę, nes jame yra įmontuota dažų dozavimo sistema. Ši įranga greitai ir efektyviai spausdina visus nespalvotus ir spalvotus dokumentus. Šis prietaisas nevartoja per daug elektros energijos ir įjungus lizdą įkaista per kelias sekundes, o tai sutrumpina laukimo laiką atspausdinant tam tikrą dokumentą. Šio modelio įmontuota periferinė įranga, tinklo sąsaja ir automatinis dvipusio spausdinimo modulis yra vienas iš daugelio privalumų, kuriuos geriausias A3 spausdintuvas. Prietaisas turi universalius dėklus, kuriuose telpa iki 350 popieriaus lapų.

8. „Oki C834DNW“ spausdintuvas (47228005)

  „Oki C834DNW“ spausdintuvas (47228005)

3888 –

Pigūs eksploatuoti ir geras A3 spausdintuvas OKI, tai yra įranga, kuri yra labai populiari tarp daugelio biurų savininkų ir reklamos agentūrų. Šis prietaisas nesukuria papildomų išlaidų, nes jis be gedimų ir nereikalauja dažnos priežiūros. Mažos eksploatacinės išlaidos ir išskirtinis šios įrangos veikimas daro šį kompaktišką ir pigus A3 spausdintuvas tinka verslo spaudiniams. Tai universalus įrenginys, aprūpintas suliejimo technologija, galinčiu perdengti vaizdą pasirinktu laikmenos dydžiu nuo A6 iki A3. Taip geras A3 spausdintuvas jis gali būti naudojamas spausdinti komercinę ir rinkodaros medžiagą, taip pat kurti kasdienius biuro spaudinius. Tai kompaktiškas įrenginys, galintis sukurti reklamjuostę, kurios ilgis yra iki 1,3 m. Įranga turi popieriaus dėklą, kuriame telpa 400 lapų, ir 4 pasirinktinus padėklus, kuriuose papildomai telpa apie 2100 popieriaus lapų.

9. „Ricoh SP6430DN“ spausdintuvas

  „Ricoh SP6430DN“ spausdintuvas

5 799 –

Reklamos agentūrų ir biurų savininkai stebisi kuris A3 spausdintuvas jis puikiai atliks savo užduotį ir tuo pačiu bus pigus valdyti. Įrenginys, kuris puikiai tinka šiai užduočiai atlikti, yra kompaktiškas mažo dydžio stalinis A3 spausdintuvas. Tai prietaisas, kurį galima pastatyti ant spintelės arba ant mažo stalo. Gaminys garantuoja mažas spausdinimo išlaidas ir labai mažas elektros sąnaudas. Šio prietaiso privalumas taip pat yra prieinamos eksploatacinės medžiagos ir atsarginės dalys. Šio pigaus A3 spausdintuvo pagalba galite išspausdinti įvairių rūšių medžiagas ant didelio ir žemo gramatikos popieriaus. Tai modernios išvaizdos ir struktūros, atspari mechaniniams pažeidimams, įranga. Šiame modelyje yra įmontuotas dvipusis spausdinimas ir greito spausdinimo funkcija. Prijungtas prie elektros lizdo, šis įrenginys gali atspausdinti vieną popieriaus lapą vos per 6,5 sekundės. Tai įranga su popieriaus tiektuvu, kuriame telpa iki 2 100 lapų iš penkių skirtingų šaltinių.

10. „Kyocera-Mita P4040DN“ spausdintuvas

  „Kyocera-Mita P4040DN“ spausdintuvas

– 7050 –

Ekonomiškas naudoti, pigus A3 spausdintuvas, yra įrenginys, kurio ieško daugelis klientų. Šio tipo įranga buvo labai gerai įvertinta sąraše sąrašas …