Antivirusinė programa: kokie yra geriausi

Kaip gerai apsaugotas jūsų kompiuteris? Jei pastaruoju metu matote, kad tai lėta, kad jūsų failai yra sugadinti ar pamesti arba kad pasikeitė bendras veikimas, greičiausiai esate kompiuterių virusų auka. Skamba baisiai, tiesa? Nesijaudink. Šiandien jūsų žinioje yra daugybė antivirusinių programų, kurios gali suteikti jums reikalingą kibernetinį saugumą.

Jau seniai rekomenduojama antivirusines programas įdiegti visuose skaičiavimo įrenginiuose. Siekiant apsaugoti neskelbtiną informaciją arba pailginti prietaisų naudingo tarnavimo laiką, jie tapo esminiu turtu. Jei iš tikrųjų nežinote, kaip jie veikia arba kuris iš jų yra geriausias, toliau skaitykite šį specializuotą straipsnį, kuriame pateikiami naujausi duomenys.

Svarbiausias

 • Antivirusinių programų tikslas yra aptikti ir pašalinti kompiuterinius virusus programinė įranga kuris užkrės prietaiso kodą, kad pasiektų kenkėjiškų tikslų. Turėdami stiprią antivirusinę programą, galėsite apsaugoti savo asmeninius duomenis, išlaikyti gerą kompiuterio ar kito įrenginio veikimą ir išvengti galimų pavojų.
 • Yra įvairių tipų antivirusai, atsižvelgiant į jų atliekamą funkciją, tikslą, kurio jie siekia, ir jų kategoriją. Dauguma jų (ir geriausių) yra mokami, tačiau galite rasti ir nemokamų. Šiandien yra antivirusinė programa visoms operacinėms sistemoms ir visiems kompiuteriniams įrenginiams.
 • Jei galvojate įdiegti antivirusinę programą, turėtumėte atsižvelgti į keletą kriterijų: jūsų turimos operacinės sistemos tipą, oficialią ir įgaliotą licenciją, VPN ir lėtėjimą. žemyn prietaiso, be kita ko.

Geriausia antivirusinė programa: mūsų rekomendacijos

Antivirusinės programos įdiegimas yra esminis žingsnis siekiant jūsų pačių kibernetinio saugumo ir galimų kompiuterinių pavojų prevencijos. Didelio ryšio metu grėsmės yra labiau nei bet kada. Jei nesate tikri, kokio tipo antivirusinę programą įsigyti, pažvelkite į mūsų parengtą pasirinkimą su geriausiomis galimomis galimybėmis.

Geriausia kelių įrenginių antivirusinė programa

Ši antivirusinė yra viena iš labiausiai ieškomų dėl savo funkcijų, kurios suteikia visišką apsaugą ir įspūdingą naudojimo paprastumą. Tiesą sakant, dažniausiai rekomenduojama specializuotuose leidiniuose šiais klausimais. Ši programa pašalins jūsų rūpesčius dėl visų turimų įrenginių.

Oficiali „Kaspersky Total Security“ licencija galioja 1 metus, kurią galite atnaujinti.

Redakcinis vertinimas: Labai ekonomiškas, jis yra labai išsamus naudos požiūriu. Jis taip pat išsiskiria tuo, kad jį galima įdiegti daugiausiai penkiuose skirtinguose įrenginiuose. Tai labai paprasta naudoti.

Geriausias pagrindinis antivirusas

Didelis šios pagrindinės antivirusinės programos privalumas yra tai, kad ją galite įdiegti 5 skirtinguose įrenginiuose ir ji apsaugo jus nuo visko: virusų, kenkėjiškų programų, išpirkos programa, šnipinėjimo programos ir nepageidaujamos programos. Be to, jame yra tėvų kontrolė ir slaptažodžių išsaugojimo sistema.

Ši antivirusinė programa veikia su bet kuria operacine sistema ir yra labai paprasta naudoti: ji siunčia jums kodą, kad galėtumėte jį nedelsdami suaktyvinti.

Redakcinis vertinimas: Šis antivirusas, atsakingas už vieną labiausiai pripažintų prekės ženklų šiame sektoriuje, žavi maksimalia jo siūloma apsauga. Be to, dėl savo tėvų kontrolės įrankio jis idealiai tinka šeimoms.

Geriausias antivirusas su VPN

„Norton 360 Deluxe“ yra antivirusinė programa, sukurta siekiant užtikrinti kelis jūsų įrenginių apsaugos sluoksnius. Be to, tai užtikrina šifravimo banko lygiu garantiją dėl ryšio su „Secure VPN“. Jūsų privatumas prisijungęs tai daugiau nei užtikrinta.

Ši antivirusinė programa yra labai paprasta naudoti suaktyvinama skaitmeniniu kodu ir veikia su visomis operacinėmis sistemomis ir mobiliaisiais įrenginiais.

Redakcinis vertinimas: Vienas iš išskirtinių šios antivirusinės programos privalumų yra tas, kad jame yra visas VPN, kad galėtumėte naršyti anonimiškai ir itin saugiai. Mums tai taip pat patinka dėl didelio suderinamumo su įvairiomis operacinėmis sistemomis.

Geriausia antivirusinė, skirta „Windows“ ir „Mac“

Jei norite žaisti saugiai, „Bitdefender Total Security“ jūsų nenuvils. 500 milijonų vartotojų ir sistemų pasaulyje negali klysti! Ši antivirusinė programa saugo jūsų duomenis realiu laiku, apsaugo nuo grėsmių, turi failų šifravimą ir tvarko jūsų slaptažodžius.

Be to, ši antivirusinė programa apima tėvų kontrolės filtrus. Jis specializuojasi „Mac“ ir „Windows“ sistemose ir apsaugo jus nuo šlamštas.

Redakcinis vertinimas: Daugiau nei 500 milijonų vartotojų visame pasaulyje palaiko šią antivirusinę programą. Lengva įdiegti ir pasiekti visas jo funkcijas, jį galima naudoti iki 10 įrenginių!

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie antivirusinę programą

Jei didžiąją laiko dalį praleidžiate prisijungę prie interneto, kompiuterio užkrėtimo tikimybė žymiai padidėja. Patartina kuo greičiau įdiegti antivirusinę programą, kad išvengtumėte grėsmės jūsų asmens duomenims ir jūsų įrenginiams. Ar norite sužinoti daugiau apie jo tipą ir veikimą? Skaitykite šį skyrių, kuriame pateikiamos dažniausiai pasitaikančios abejonės.

Antivirusinių programų tikslas yra aptikti ir pašalinti kompiuterinius virusus – programinės įrangos tipą, kuris kenksmingais tikslais užkrečia įrenginio kodą. (Šaltinis: Rawpixel: 60043601 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra antivirusai?

Antivirusai yra kompiuterinių virusų prevencijos, aptikimo ir pašalinimo programos. Virusai egzistuoja nuo 1980-ųjų ir yra tam tikros rūšies virusai. programinė įranga tai daro įtaką kitoms kompiuterio programoms, jas modifikuojant, kad būtų įtraukta (galbūt išplėtota) jų kopija. Tai daro juos labai pavojingus, nes jie gali pasiekti konfidencialią informaciją.

Kaip veikia antivirusinė programa?

Antivirusai yra programos arba kodai programinė įranga. Anksčiau jie turėjo būti vykdomi rankiniu būdu, tačiau šiandien jie dirba automatiškai ir dideliu greičiu. Nors veikimo mechanizmai gali skirtis, atsižvelgiant į antivirusinės programos tikslus ir tipą, dauguma jų pagrįsti šiais veiksmais:

 1. Nuskaityti visus failus, El. Laiškai ir programos, esančios, gaunamos ir įdiegiamos įrenginyje. Daugelis jų gali būti paslėpti tarp dokumentų ir aplankų struktūros bei programų.
 2. Stebėti failus kaip jie yra atidaromi ar kuriami siekiant užtikrinti, kad jie nebūtų užkrėsti. Tai realaus laiko apsauga nuo virusų, kurie gali turėti įtakos įrenginio veikimui.
 3. Periodiškai tikrinkite prietaisą nuodugniai patikrinti, ar yra sugadintų failų ar programų, ir pašalinti galimus patekusius virusus.

Kaip antivirusai nustato kompiuterio grėsmes?

Nors kai kurie specialistai teigia, kad nėra tobulo algoritmo kompiuteriniam virusui aptikti ir nustatyti, laikui bėgant tam tikri mechanizmai tapo „geriausia praktika“. Priklausomai nuo naudojamos technologijos, antivirusinis variklis gali keliais būdais aptikti grėsmes. Dažniausi yra šie:

 • Viruso parašas: Daugelyje antivirusinių programų yra duomenų bazė, kurioje saugomi virusų parašai. Iš esmės tai yra viruso paso numeris, tai yra simbolių eilutė (skaičiai, raidės), vienareikšmiškai identifikuojanti virusą. Kai antivirusinė programa aptinka šį „piršto atspaudą“, ji turi didesnes galimybes sėkmingai kovoti su virusu.
 • Euristinis aptikimas: Mechanizmas, kuris nuskaito failus, ieškodamas kodų, panašių į tuos, kurie naudojami virusuose. Nebūtina tiksliai atitikti saugomą viruso parašą; tikslas yra ieškoti bendresnių panašumų taikant algoritmus.
 • Elgesio nustatymas: Tai susiję su sistemos analize, nustačius gedimą ar gedimą.
 • Šiukšlių dėžės aptikimas (arba smėlio dėžė): Tai apie programinė įranga virtualiose mašinose norėdami sužinoti, ar programa vykdo kenkėjiškas instrukcijas, ar ne. Nors šis mechanizmas yra saugus, prieš atliekant., Visus testus atlikti reikia daug laiko programinė įranga tikrojoje mašinoje.

Yra įvairių tipų antivirusai, atsižvelgiant į jų atliekamą funkciją, tikslą, kurio jie siekia, ir jų kategoriją. Dauguma jų (ir geriausių) yra mokami, tačiau galite rasti ir nemokamų. (Šaltinis: „Yeulet“: 41392750 / 123rf.com)

Nuo kokių grėsmių apsaugo antivirusinė programa?

Pradžioje antivirusinės programos buvo kuriamos tik tam, kad aptiktų ir pašalintų jų tipą kenkėjiškų programų– Virusai, kurie kompiuteryje atkartoja kaip kenkėjišką kodą. Laikui bėgant kenkėjiškų programų jo daugėjo visose grėsmėse, o antivirusinės programos turėjo vystytis. Šiandien tai apsaugo mus nuo įvairių pavojų:

 1. Kenkėjiškas BHO (naršyklės pagalbiniai objektai): Prijunkite interneto paieškos sistemų, ypač esančių sistemoje „Windows“.
 2. Naršyklės užgrobimai: būdas programinė įranga šlamštas, kuris keičia vartotojo naršyklės nustatymus be vartotojo leidimo įterpti nepageidaujamos reklamos.
 3. Ransomware (duomenų pagrobimas): programos tipas, ribojantis prieigą prie tam tikrų užkrėstos operacinės sistemos dalių ar failų ir prašantis išpirkos mainais už šio apribojimo panaikinimą.
 4. Elektroninis sukčiavimas.
 5. Adware– Bet kuri programa, automatiškai rodanti ar siūlanti nepageidaujamus ar klaidinančius skelbimus.
 6. Šnipinėjimo programos: kenkėjiškų programų kuris renka informaciją iš kompiuterio ir perduoda šią informaciją išoriniam subjektui be vartotojo žinios ar sutikimo.
 7. Užkrėsti URL.
 8. Šlamštas arba šlamštas.
 9. Išpuoliai sukčiavimas arba asmens tapatybės vagystė: visuma metodų, kuriais siekiama apgauti auką įgyjant jų pasitikėjimą.
 10. Šis metodas susideda iš apsimetinėjimo asmeniu, įmone ar tarnyba (patikimos trečiosios šalies sukčiavimas) manipuliaciniais tikslais.
 11. Banko išpuoliai prisijungęs.

Kaip klasifikuojamos antivirusinės programos?

Ne visos antivirusinės programos yra vienodos arba veikia vienodai. Įvairūs kompiuterio užpuolimo, užkrėtimo ar sugadinimo būdai leido surasti ir pašalinti virusus skirtingoms programoms. Šiandien antivirusai gali būti klasifikuojami pagal labai skirtingus kriterijus pagal jų paskirtį, tikslą, būklę ir funkciją:
Pagal tikslą Pagal objektyvų Pagal funkciją Pagal būklę
Prevencinis: Jie numato infekciją, kad išvengtų kenkėjiškos programos. Jie nėra dažniausiai naudojami, nes jie linkę sulėtinti įrangos veikimą. Ugniasienė (užkarda): ji veikia kaip gynybos siena, blokuojanti programos prieigą prie sistemos. Tai labai rekomenduojama tiems kompiuteriams, kurie turi nuolatinį (arba įprastą) ryšį su tinklu ar internetu. Tikslas yra kontroliuoti atvykstantį ir išvykstantį srautą bei sustabdyti įtartiną veiklą. Pašalintojai-remontininkai: Jie siekia pašalinti grėsmes …

Parašykite komentarą