Aprašymas gręžtuvas Interskol DA-12ER-01

Aprašymas gręžtuvas Interskol DA-12ER-01

Specifikacijos

Bendrosios charakteristikos
Tikslas gręžtuvas
Įrankio tipas neįtemptas
Kasetės tipas greitas užspaudimas
Veikimo greičių skaičius 2
Maistas nuo akumuliatoriaus
Griebtuvo skersmuo 1-10 mm
Maks. tuščiosios eigos greitis 1100 aps./min
Maksimalus sukimo momentas 12 Nm
Funkcijos ir savybės
Pajėgumai atbulinė eiga, suklio užraktas, elektroninis greičio reguliatorius
Baterija
Baterijos Tipas Ni-Cd
Baterijos talpa 1,5 Ah
Akumuliatoriaus įtampa 12 V
Nuimamas akumuliatorius yra
Papildoma baterija yra
Papildoma informacija
armatūra lizdas antgalių tvirtinimui, magnetinis laikiklis ant korpuso
Dėklas įtrauktas yra
Svoris 1,7 kg
Įranga 2 baterijos

Atsiliepimai apie gręžtuvą Interskol DA-12ER-01

Privalumai

 • Tiesiog geras ir nebrangus šurikas, kai kurie tvirtina, kad profesionalus įrankis.

Trūkumai

 • Su tokiu santykiu kainos-kokybe-Dievas pasigailėk, kokie trūkumai.

komentuoti
Pirktas prieš 4 ar 5 metus už 1450r. Iš nebrangių – manau – geriausių – nes. su juo problemų nėra.
Naudotas dažnai ir daug.
2 baterijos – ir valandos įkrovimas – tobulas derinys – viena acc. – tu dirbi – kitas turi laiko pasikrauti. Baterijos visada išsikrauna prieš įkraunant – ir stebėtina, kad po kelerių metų jų būklė vis dar yra gera.

Anoniminis, 2011-12-28 Įvertinimas keturi


Privalumai

 • KAINA!!! Lengvam darbui nebūna geresnis (kainų kategorija) Nesunaikinamas (jei tik su plaktuku =)) Apskritai man patiko 🙂

Trūkumai

 • Na, jų yra visur, su Makita irgi neverta lyginti, na, kandžiojasi, mažas rinkinukas ir turinys, galėtų būti kompaktiškesnis ir dar paprastesnis.

komentuoti
Profesionaliai galima, bet lengvus darbus, ir pavargsite nuo svorio, bet uz namu darbus, remontą geriau nepermokėti už markę.Atsipirks ir nesulūžtų. Nustojau pirkti Jo žodžiaiMakita, Bosch patogu, bet kaina, interskol veikia – ne vienas sugedo, kaina du kartus mažesnė), tai yra, savo užduotis atlieka, už tokius pinigus. sunkus, neįsijungia, stambus, niekur ropoti negalima, tad namams ar ieškantiems pigesnio varianto tiesiog ne geriau!

flashvscoffe, 2011-07-30 Įvertinimas 5


Privalumai

 • Patikimas, nesunaikinamas ir ilgaamžis. Puikus sukimo momentas. Rankoje guli kaip nulietas – visos sagos po ranka. Ilgai veikiantys greitai įkraunami akumuliatoriai. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Trūkumai

 • Na, išskyrus tai, kad pagal matmenis jis šiek tiek pralaimi profesionaliems kolegoms, kurie yra du ar tris kartus brangesni ir šiek tiek mažesni.

komentuoti
Atsuktuvą pirkau ne naują, o jau naudotą. Be to, jie negailestingai jį išnaudojo prieš mane gamyboje. Jis jau buvo padengtas purvu ir įbrėžimais, net ir be dėklo. Prietaisą savo rankose turiu jau trejus metus. Iškart nupirkau jam gerų brangių gabalėlių rinkinį. Daug kartų jis man padėjo, kai buvo tiesiog neįmanoma atsukti rankiniu būdu. Per pastaruosius metus buvo suremontuoti trys kambariai. Susukta ir atsukta tūkstančiai savisriegių varžtų, varžtų, varžtų. Išgręžė daug skylių. O vasarą, esant dideliam karščiui, jis dirbo su juo šaltą žiemą ir garaže, ir kaime, ir užmiestyje. Aš jam visai netarnauju, geriausiu atveju nubraukiu kreidą. Ir jam tai nerūpi. Visi tie patys plūgai ir plūgai. Abi baterijos vis dar yra įkrautos. Iš visų turimų įrankių tai yra mano mėgstamiausia! Rekomenduoju, ir net naudota!

Flank3r, 2012-01-25 Įvertinimas 5


Privalumai

 • 1) Geras pigus gręžtuvas paprastam darbui.
 • 2) Erdvus dėklas su daugybe angų antgaliams ir grąžtams.
 • 3) Akumuliatoriaus įkrovos indikatorius.
 • 4) Baterijos įkraunamos gana greitai (30 minučių).

Trūkumai

 • 1) Negalite užsidėti akumuliatoriaus – jis nukrenta. Sako, kad DA-12ER-02 modelyje svorio pasiskirstymas pakoreguotas ir ant akumuliatoriaus galima uždėti grąžtą, jis nenukris.
 • 2) Įtraukti 2 bitai.
 • 3) Darbo metu pypsi akumuliatoriaus įkrovos indikatorius (veikia, kai šiek tiek paspaudžiamas sukimosi mygtukas), ir apskritai grąžtas veikimo metu kažkokį girgždėjimą (bet tai smulkmenos). Įkrovos indikatorius yra visiškai nereikalingas dalykas, jis nerodo įkrovos objektyviai. Mokestį galima nustatyti liečiant,…