Ar galima tepti kvepalus

Tikriausiai nėra nė vieno, kuris nenorėtų kvepėti gražiai – ypač paplūdimyje, kai galime dėvėti tik bikinį ir mėgstamus kvapus. 🙂 Tiksliai – ar kvepalus galima naudoti deginantis? Ar juose esantis alkoholis keičia spalvą? Perskaitykite mūsų vadovą ir rasite atsakymus į šiuos klausimus ir sužinosite, ar yra tobulų kvepalų paplūdimiui.

Kvepalų tepimas paplūdimyje

Iš ko gaminami kvepalai?

Daugumoje kvepalų paprastai yra šie ingredientai:

 • eteriniai aliejai,
 • aromato stiprikliai (dirbtiniai arba natūralūs),
 • agentai, kurie sujungia visus ingredientus į vieną medžiagą (vadinamieji homogenizatoriai),
 • dažai (ne visada),
 • etanoliskuris ištirpdo kvepalų aliejus ir palengvina kvepalų užtepimą ant odos.

Ar paplūdimyje galite dėvėti kvepalus?

Ir būtent alkoholio kiekis kvepaluose yra ypač svarbus, kai susimąstai: “Ar gali paplūdimyje dėvėti kvepalus?” Atrodo, kad atsakymas į šį klausimą yra paprastas – deginimosi metu kvepalų vartoti nepatartina. Kodėl? Kadangi veikiamas ultravioletinių spindulių, alkoholis reaguoja su eteriniais junginiais ir gali sukelti odos dirginimą, taip pat neišvaizdų spalvos pasikeitimą.

Nesijaudink! Nereikia atimti malonumo naudoti kūną prigludusius kvapus. Yra daugybė vasaros kosmetikos priemonių, kurios yra švelnesnės ir gali būti naudojamos karštomis dienomis! Apie geriausius pasiūlymus sužinosite akimirksniu.

… o gal plaukų migla?

Plaukai linkę intensyviai sugerti kvapus ir juos ilgai išlaikyti. Jei pabarstysite mėgstamu aromatu, jis tikrai jus lydės daugelį valandų. Rezultatas bus dar stipresnis, kai kosmetiką tepsite ant drėgnų plaukų! Tada vandens molekulės susijungs su kvepalų molekulėmis ir jūsų plaukai kvepės visą dieną.

Tačiau atminkite, kad alkoholis džiovina plaukus! Vasarą, kai saulė vis dar atima iš jų didelį kiekį vandens, rinkitės specialius bekvapius plaukų aromato rūkus! Pavyzdžiui, rekomenduojame „Chanel Chance Eau Fraiche“ rūką. Kvapas yra jausmingas ir subtilus – puikiai tinka atostogoms ir nerūpestingoms akimirkoms, praleistoms paplūdimyje.


3 būdai, kaip parfumuoti plaukus

 1. Tiesioginis plaukų purškimas kvepalais
 2. Tepant kvepalus ore ir patekus į kvapo „debesį“
 3. Užtepkite miglą ant plaukų šepetėlio ir iššukuokite sruogas

Kvepalų alternatyva – kvapni dušo želė

Vasaros dušo želės suteikia palengvėjimą, atvėsina ir suteikia gaivos pojūtį. Jie puoselėja kūną ir palieka malonų aromatą odoje. Karštomis dienomis jie gali būti puiki alternatyva kvepalams alkoholio pagrindu! Kai kurių dušo želių kvapas yra toks didžiulis ir gaivus, kad jums nereikės jokios kitos kosmetikos priemonės prieš einant į paplūdimį, kad nudžiugintumėte jausmingu aromatu.

Rekomenduojame „Korres“ dušo želę su mango kvapu! Užuodę kvapą, jūs iš karto įsimylėsite! Be to, šioje kosmetikoje yra kviečių baltymų, kolageno ir elastino, kurių dėka ji stiprina ir drėkina odą. Toks veiksmas yra nepaprastai vertingas vasarą, kai saulė sugadina odos vandens balansą.

Vasariniai kvepalai be alkoholio

Rinkoje taip pat yra kvepalų, kurie buvo gaminami nenaudojant alkoholio. Jais gali naudotis tiek alergiški asmenys, tiek žmonės, neturintys odos problemų. Tokie produktai puikiai tinka paplūdimiui! Juose yra kvapiųjų aliejų, tačiau nepalieka dėmių ant drabužių ar spalvos pakitimų ant odos. Jei norite apipurkšti savo kūną kvepalais, taip pat galite pasirinkti… kvepalus vaikams! Jie yra labai subtilūs, nesukelia dirginimo ar spalvos pakitimo.


Ar tu tai žinai…

Jei norite, kad aromatas išliktų ilgiau ir, visų pirma, kvepėtų taip, kaip turėtų, tepkite ant švarios ir sausos odos. Maudymui galite naudoti dušo želę, po to – losjoną. Svarbu, kad jie būtų iš tos pačios serijos kaip ir jūsų naudojamas aromatas. Taip pat nemaišykite skirtingų kvapų produktų (pvz., Kelių rūko). Kiekvienas kvapas yra sudarytas taip, kad iš jo gautųsi kuo geriau. Galite tik sugadinti efektą.


Avarinis išėjimas, t. Y. Švelniai gaivinantys rūkai

Jei neįsivaizduojate kur nors vykti neaplenkus kvepalų, ieškokite kvepalų gaivių ūkų pavidalu, kuriuose yra mažai alkoholio. Eau fraîche yra subtiliausia kvepalų versija su vėsinančiu efektu. Jo konsistencija yra lengva ir neapsunkina odos. Mūsų pasiūlymas yra: „Payot“ kūno rūkas su bambuko ir žaliosios arbatos ekstraktais. Jo kvapas suteikia energijos ir ilgai išlieka ant odos. Jei norite atsigaivinti ir nenorite naudoti rūkų, apsirūpinkite terminiu vandeniu.


Kur tepti mėgstamą kvapą?

Geriausia purkšti vietas, kuriose kraujas greitai cirkuliuoja ir kūno temperatūra yra padidėjusi. Šitie yra:

 • vidinės riešų ir alkūnių pusės,
 • kaklas ir pakaušis,
 • šventyklos,
 • skilimas,
 • oda tarp krūtų.

O dabar linkime malonių atostogų ir malonių saulės vonių 🙂