Ar tam tikri maisto produktai gali padėti jums valdyti savo S

Mes žinome, kad meditacija, bėgimai ir šalti dušai gali padėti suvaldyti ir sumažinti stresą. O kaipgi su šokoladu?

Na, tai nėra taip keista, kaip galėtum pagalvoti: maistas, kurį dedame į save, turi gilesnį poveikį, nei galėtume suvokti. Avokadai, lašiša ir šokoladas pasižymi antistresinėmis savybėmis, kurias galite išplakti, kai gyvybė pasidaro šiek tiek per daug.

Avokadai, B grupės vitaminai ir magnis

sveikas riebus avokadas

Avokadai yra supermaistas tiek protui, tiek kūnui.

Avokadai suteikia jums stresą malšinančių B grupės vitaminų, kurie gali padėti sumažinti nerimą. Vitaminas B3 padeda sintezuoti serotoniną (kuris padeda jausti sveikatingumo jausmą ir sumažinti nerimą), o avokadai suteikia jums 18% dienos normos kartu su daugeliu kitų nuotaiką subalansuojančių B grupės vitaminų.

Jis taip pat turi gerą magnio kiekį. Įrodyta, kad magnis yra veiksmingas streso naikintojas, mažinantis nerimą ir streso lygį. Pvz., Žmonėms, kuriems trūksta magnio, yra blogesni fiziologinio ir suvokiamo nerimo simptomai

Vidutinis avokadas suteikia 58 mg magnio, taigi 15% rekomenduojamos paros normos. Kitas stresą slopinantis avokadų pranašumas yra jų Omega-3 lygis, todėl jis tikrai yra fantastiškas universalus.

Lašiša ir Omega-3

Tačiau avokadas nėra vienintelis stresą sukeliantis maistas. Lašišoje yra vienas didžiausių Omega 3 kiekių – jį išmuša tik skumbrė.

Vienas Ohajo valstijos universiteto tyrimas parodė, kad vartojant daug omega-3, normalus, be streso, sveikų žmonių stresas sumažėjo. Omega-3 vartojusių asmenų grupėje nerimas buvo 20% mažesnis, palyginti su placebo grupe

Tai buvo papildo forma ir 4–5 kartus didesnė omega-3 koncentracija nei dienos lašišos dozė, tačiau tai rodo, kad omega-3 veikia normalių žmonių stresą ir nerimą. Taigi, po blogos savaitės darbe pasiimkite lašišos ir žuvų taukus – tai gali padėti.

Šokoladas ir antioksidantai

Mes visi tai darome po ilgos dienos darbe. Mes įsitraukiame į šokoladinius ledus, šokolado plyteles ar šokolado pyragą ir jaučiamės siaubingai kalti. Ar vis dėlto turėtume?

Vienas tyrimas parodo ryšį tarp šokolado ir sumažėjusio suvokto streso. Tyrimo metu 60 studentų dvi savaites valgė įvairių rūšių šokoladą (baltą, pienišką, tamsų).

Jie nustatė, kad dvi savaites kasdien vartojant 40 g juodojo šokolado, streso hormonų lygis labiausiai sumažėjo žmonėms, turintiems didelį stresą. Pavyzdžiui, kortizolis buvo sumažintas, tačiau dalyviai taip pat pranešė, kad patys jaučiasi mažiau įtempti

Taigi šokoladas gali sumažinti vyrų ir moterų patiriamą stresą vos per dvi savaites. Tyrimo metu netgi nustatyta, kad pieniškas šokoladas turi poveikį, bet ne baltasis šokoladas. Šį streso sumažėjimą gali nulemti galingi šokolado antioksidantai, kurie taip pat turi kitų naudingų naudos sveikatai.

Paimkite namo pranešimą

Sveikas kūnas tikrai sukuria sveiką protą. Nors tai lengva pamiršti, sveikas kūnas taip pat atsiranda dėl sveikos mitybos. Taigi, nepamirškite valgyti ir gerai gyventi.

Taip pat galite jaustis kur kas labiau atsipalaidavę, kai kitą kartą baigsite šokolado plytelę patys.