Atskirų vonių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar jūs rengiatės vonios kambarį ir domitės, kurią vonią pasirinkti, kad ji atliktų ne tik funkcinę, bet ir dekoratyvinę funkciją? Geras pasirinkimas gali būti laisvai stovinti vonia. Paprastai jis yra originalus formos atžvilgiu. Rinkoje yra daugybė modelių, kurie skiriasi pagal formą, medžiagas ir kainą. Atskirai stovinčių vonių sąrašas pateikia pasirinktus modelius, kurių dėka galite surengti gražų maudymosi saloną. Patikrinkite sąrašą ir pasirinkite geriausią vonios dekoro vonią.

Atskirų vonių sąrašas – geriausių atskirų vonių TOP 10

Geriausių atskirai stovinčių vonių aprašymas

1. Besco Talia 160X75Cm

  Besco Talia 160X75Cm

660 –

Ši klasikinė, stačiakampė vonia puikiai tiks beveik bet kuriame vonios kambaryje. Jos gamintojas yra pripažinta kompanija „PMD Pyramida“ – daugiau nei 20 metų ji klientams teikia geriausius sprendimus vonios įrangos srityje. Ši geriausia atskirai stovinti vonia pagaminta iš 5 mm storio akrilo, o jos kokybę patvirtina daugybė sertifikatų, tokių kaip ISO, PZH, CE. Pagrindiniai šio produkto pranašumai yra akrilo savybės, įskaitant: antibakterinį, atsparumą įbrėžimams ar greitesnio vandens aušinimo poveikį. Vonios išmatavimai yra 160 × 75 cm. Gamintojas suteikia 10 metų garantiją, todėl galite būti tikri, kad jis puikiai atliks savo funkciją daugelį metų. Ne be reikalo vonią lengva išlaikyti švarią, taip pat yra galimybė ją montuoti dviem būdais: kaip atskirai stovinčią arba įmontuotą vonią – galite nusipirkti atitinkamą skydą. Komplekte yra kojos, rėmas, tvirtinimo detalių rinkinys, dėl kurio jo montavimas yra greitas ir lengvas. Šio modelio pranašumas yra ir priimtina kaina.

2. „Ravak Classic“ 150 × 70 C521000000

  „Ravak Classic“ 150x70 C521000000

– 889 –

Gamintojo „Ravak“ vonia puikiai atspindi tai, kad grožis yra paprastas. Šiuolaikinė linija eina kartu su patogumu naudotis. Taigi visi, kurie domisi, kokia bus laisvai stovinti vonia, turėtų būti suinteresuotas šiuo modeliu. Vonia yra kelių ilgių: 120, 150 arba 160 cm, todėl ją galima pritaikyti bet kokiam vonios kambariui, net ir mažam. Jis yra gilus, patogus, turi platų, saugų dugną ir leidžia greitai nusiprausti. Jis pagamintas iš sustiprinto akrilo. Voniai galite pasirinkti daugybę priedų, tokių kaip savanos ekranas, galvos atrama, priekinis ar šoninis skydelis. Tokiu būdu galite gauti geriausią maudymosi vietą. Dėl to, kad vonia yra populiariausios stačiakampio formos, ji palieka daugybę išdėstymo galimybių. Šio modelio gamyboje naudojamas akrilas yra patvarus, nesideformuoja, atsparus įbrėžimams ir pažeidimams. Kiti jo pranašumai yra: lengvas valymas, lygus paviršius, antibakterinės savybės. Taigi tai tikrai verta dėmesio vonia.

3. „Oltens Begna“ 170 × 75 laisvai stovintis 12011000

  Oltens Begna 170x75 Atskirai stovintis 12011000

4299 –

Geriausios atskirai stovinčios vonios visų pirma atitiks kliento reikalavimus ir lūkesčius. Visi norintys šiek tiek paįvairinti interjerą, gali pasirinkti gamintojo „Oltens“ „Begna“ modelį. Vonia yra ovalo formos, todėl puikiai pakeičia klasikinius, stačiakampius modelius. Tai sieninė vonia, pagaminta iš sanitarinio akrilo, sustiprinto laminatu. Modelis yra baltos spalvos, būdingos šio tipo gaminiams. Aukštas blizgesys suteikia stiliui elegancijos – tokios vonios dėka interjeras taps kur kas įdomesnis. Net po daugelio metų naudojimo pateiktas modelis atrodys tobulai – taip yra dėl lygaus, ne akyto paviršiaus ir – kas su juo susiję – higienos ir lengvo valymo. Kad vonia visada atrodytų geriausiai, paprasčiausiai nuvalykite ją drėgna šluoste. Ši vonia taip pat gali stovėti toje vietoje, kur pasiekia saulės spinduliai – gamyboje naudojamas akrilas yra atsparus UV spinduliams, todėl savo šešėlio nepakeis. Stiklo pluošto armavimas savo ruožtu turi įtakos atsparumui įbrėžimams ir pažeidimams.

4. Poolspa KLIO 170 × 70 PWPA4..ZN000000

  „Poolspa KLIO 170x70 PWPA4..ZN000000“

574 –

Ne tik brangūs modeliai gali puikiai atrodyti vonios kambaryje ir patenkinti didelius klientų lūkesčius – pigios atskirai stovinčios vonios yra sprendimas visiems tiems, kurie ieško tobulos vonios vietos, bet nenori permokėti. Pavyzdys yra KLIO modelis iš „Poolspa“ prekės ženklo, įtrauktas į sąrašą. Tai tipiškas, klasikinis stačiakampio formos vonios be hidromasažo modelis. 170 × 70 cm matmenys leidžia patogiai, maloniai maudytis. Vonia yra 41 cm gylio ir talpina 200 litrų vandens. Taigi tai sukuria tinkamas atsipalaidavimo ir atsipalaidavimo sąlygas. Gamybai buvo naudojamas sanitarinis akrilas, todėl net ir po daugelio metų jums nereikia jaudintis dėl vonios kokybės ir išvaizdos. Šis modelis yra paprastumas, patogumas, kokybė už gerą kainą. Taigi kiekvienas, kuris neieško puošnių formų, bet nori geros vietos atsipalaiduoti vonioms, gali artimiau susipažinti su šiuo produktu. Rinkinyje taip pat yra kojos. Papildoma galimybė yra galimybė užsisakyti korpusą, gelines pagalves ar vonios ekraną.

5. „Mexen Montana“ atskirai stovinti vonia 170 80 + sifonas

  „Mexen Montana“ atskirai stovinti vonia 170 80 + sifonas

2085 –

Mūsų laisvų vonių reitinge taip pat yra dizainerių modelių, kurie visam interjerui gali suteikti visiškai kitokią išraišką. Kitas pasiūlymas yra gera laisvai stovinti vonia – „Monatana“ iš gamintojo „Mexen“. Įdomus ir labai elegantiškas dizainas išskiria šį modelį iš kitų. Tokia vonia puikiai papildys šiuolaikišką išdėstymą. Toks originalus sprendimas patiks visiems, kuriems rūpi ne tik grynai praktinės vonios įrangos funkcijos, bet ir išvaizda, stilius ir kokybė. Pateiktas modelis, nors ir nėra pigiausias, nesugadins jūsų biudžeto. Investicijos į tokio tipo atskirai stovinčią vonią atsipirks visų pirma dėl jos ilgaamžiškumo ir atsparumo pažeidimams. Tačiau tai nėra vieninteliai privalumai – supaprastintų, subtilių formų modelį galima pastatyti bet kurioje vonios kambario vietoje, todėl tai yra pagrindinis taškas. Tai ne tik funkcionalus ir puikiai savo funkciją atliekantis gaminys, bet ir nepaprastai dekoratyvus.

6. „MEXEN OVIEDO“ NEMOKAMA vonia 170 X 76 CM – 51561707600

  MEXEN OVIEDO atskirai stovinti vonia 170 X 76 CM - 51561707600

1829 –

Geroms atskirai stovinčioms vonioms būdingas optimalus kainos ir kokybės santykis – tai yra kitas pristatytas modelis, tai yra „Oviedo by Mexen“. Ovalios formos vonia yra būdinga savybė, skirianti ją nuo klasikinių, stačiakampių gaminių. Tai puikiai atrodys bet kokiame interjere – dekoruotas moderniu, klasikiniu ar kaimišku stiliumi. Tokios vonios dėka erdvę galite sutvarkyti įvairiai – maudymosi vietą galima pastatyti tiek prie sienos, tiek drąsiau – vonios viduryje. Kiekviename numeryje vonia atrodys labai įdomiai. Dizainerio forma nėra vienintelis pateikto modelio privalumas. Vonia, nors ir ne pigiausia, tikrai verta savo kainos – ji pagaminta iš aukštos kokybės sanitarinio akrilo, kurio dėka ji daugelį metų atliks savo praktinę ir estetinę funkciją. Elegancija, modernumas, aukšta kokybė, prieinama kaina – šios savybės „Oviedo“ modelį užėmė reitingą.

7. Atskirai stovintis „CORSAN“ STELLA 170 × 60 E-302XL

  CORSAN atskirai stovinti STELLA 170x60 E-302XL

– 3290 –

„Stella“ modelis iš „Corsan“ yra dar vienas atsakymas į klausimą, kokios atskiros vonios yra vertos jūsų dėmesio. Jam būdingos savybės: aukštos kokybės akrilas, gryna balta spalva, blizgus, „Anti Wipe“ technologija, apsauganti paviršių, sustiprintas dugnas ir konstrukcija, sutvirtinta plieniniu rėmu. Vonios išvaizda taip pat būdinga – suapvalintos linijos suteikia elegancijos, o kontūrinė forma kiekvieną vonią pavers grynu atsipalaidavimu ir malonumu. Dėl unikalaus dizaino bet koks vonios kambarys įgis visiškai naują išraišką. „Stella“ modelis išsiskiria ir tuo, kad ilgą laiką palaiko šiltą vandenį – šilumos izoliaciją užtikrina oras tarp akrilo sluoksnių. Rėmas, kuriame įrengta ši vonia, leidžia tiksliai išlyginti, o chromuota apdaila suteikia blizgesio. Kartu su šiuo modeliu yra sifonas ir perpildymo žarna. Dėl visų naudojamų sprendimų vonią labai lengva įdiegti. Jo kokybę patvirtina daugybė bandymų. „Ark Corsan“ modelis taip pat atitinka visus Europos standartus.

8. Massi Ador 175 × 80 laisvai stovinti vonia su perpildymu Mswa-001175

  Massi Ador 175x80 atskirai stovinti vonia su perpildymu Mswa-001175

6111 –

Į atskirai stovinčių vonių reitingą patenka ir brangesni modeliai, kurių negalima ignoruoti. „Ador“ modelis iš „Massi“ yra stilius, elegancija ir modernumas viename. Jis pirmiausia išsiskiria neįprasta, asimetriška forma. Ši forma primena prabangų SPA, kur galite atsipalaiduoti ir pailsėti. Profiliavimas leidžia patogiai pastatyti kūną ir galvą maudantis – šioje vonioje tai taps grynu malonumu. Sutirštėjusi akrilo danga, papildomai sutvirtinta stiklo pluoštu, užtikrina, kad „Ador“ modelis tarnaus daugelį metų be jokios žalos. Konstrukcijos tvirtumas ir ilgaamžiškumas buvo papildytas dar vienu privalumu, tai yra šilumos izoliacija – vanduo ilgą laiką sulaiko šilumą. Tokia vonia papuoš bet kokį vonios kambarį, net mažą ir kukliai įrengtą. Originalumas ir pažangi technologija tai ir išskiria. Tai gana brangus modelis, todėl pirmiausia verta susipažinti su produktu. Tačiau nėra jokių abejonių, kad „Ador“ atskirai stovinti vonia yra verta savo kainos.

9. Atskira akrilo vonia 180 × 80

  Laisvai pastatoma akrilo vonia 180x80

– 3083 –

Norėdami nuspręsti, kuri gera vonia …