Ausinių reitingas – pasirinkite

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Mūsų sudarytas 10 geriausių 2021–2021 m. Ausinių sąrašas labai išsamiai apibūdina pasirinktus modelius. Ši įranga yra patikima, be gedimų ir puikiai pagaminta. Geros ausinės žmogui turėtų tarnauti labai ilgai. Tai yra belaidžiai į ausis įtaisai, palengvinantys klausymąsi muzikos, neatsižvelgiant į jų žanrą. Pigios gerai žinomų ir gerbiamų prekės ženklų ausinės suteikia galimybę iki 12–20 valandų nesklandžiai atkurti garsą. Jie neturi susivėlusių laidų, o tai yra puikus sprendimas fiziškai aktyviems žmonėms.

Šiame puslapyje pateikiamos visų tipų ausinės. Jei ieškote konkretaus tipo ausinių, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Ausinių sąrašas – geriausių ausinių TOP 10

Geriausių ausinių aprašymas

1. „Philips UpBeat TAUT102BK“ juoda

  „Philips UpBeat TAUT102BK“ juoda

211 –

Mūsų sudarytame sąraše, kuris yra ausinių sąrašas, nusipelno dėmesio „Philips UpBeat TAUT102BK“ juodo modelio aprašymas. Tai unikali įranga, kuri ilgai tarnaus jums. Šios geros ausinės yra belaidis įrenginys. Jų dėka galite laisvai klausytis muzikos, nesijaudindami, kad netyčia užklupsite ranką ant juos jungiančių laidų. Nešiojamas įkrovimo dėklas garantuoja, kad „Philips“ belaidės pigios ausinės užtikrins iki 12 valandų trukmės garso atkūrimą be problemų. Tai yra produktai, užtikrinantys puikų garsą. Juose yra 6 mm tvarkyklės ir „Bluetooth“ ryšys. „Philips“ belaidės ausinės yra sandarios, atsparios drėgmei, atsitiktiniam išsiliejimui su skysčiais, taip pat neigiamam daugelio išorinių veiksnių poveikiui.

2. „Philips TASH402BK Black“

  „Philips TASH402BK Black“

249 –

Nemokamai klausydamiesi muzikos, netrukdydami išorinio triukšmo ir iškreipto garso, garantuoja tik geriausios ausinės. Tokią įrangą rasite įvairiame „Philips“ prekės ženklo asortimente. Bendrovė sukūrė belaidžių ausinių „Philips TASH402BK Black“ modelį. Tai produktas vyrams ir moterims, nes jo apimtį galima reguliuoti, todėl galima puikiai pritaikyti prie galvos formos ir dydžio. Šios geros ausinės, esančios per ausis, leidžia atkurti iki 20 valandų nemokamą be rūpesčių. Tai leidžia mėgautis muzikos klausymu keliaudami. „Philips“ gaminyje yra 40 mm neodimio akustinės tvarkyklės. Jie garantuoja tobulą derinimą, boso grynumą ir jokių vibracijų, atsirandančių klausantis pasirinktų muzikos žanrų. Puikiai uždara, uždara konstrukcija garantuoja ne tik atsparumą išsiliejimams ar mechaniniams pažeidimams, bet ir puikią pasyvią izoliaciją nuo vibracijų ir triukšmo. Tai geriausios ausinės savo kainų kategorijoje.

3. „Xiaomi Redmi Airdots Black“

  „Xiaomi Redmi Airdots Black“

– 72 –

Šiuolaikiškos ir pigios „Xiaomi“ ausinės „Redmi Airdots Black“ yra produktas, kurį labai populiarina daugelis žmonių. Tai bevielis produktas. Šios madingos ir patvarios ausų ausinės buvo sukurtos naudojant revoliucinę „Mi True Wireless Earbud Basic Black“ technologiją. Tai yra minėto prekės ženklo dizaino projektas, sukurtas bendradarbiaujant su išskirtiniais akustikos inžinieriais. Geriausios „Xiaomi“ ausinės yra puikios ne tik konstrukcijos kokybe, bet ir puikiu, netrikdomu garsu. Tai yra belaidžiai gaminiai, neturintys įsipainiojusio laido, o tai kelia didelių sunkumų žmonėms, priklausomiems nuo muzikos, taip pat keliaujant metro ir kitu viešuoju transportu. Geros „Xiaomi“ ausinės yra be vargo naudojamos ir suteikia visišką judėjimo laisvę. Jie taip pat gali būti naudojami atliekant sporto treniruotes, taip pat atliekant kasdienę, namų veiklą. Klientui skirtu komplektu yra kompaktiškas dėklas. Tai taip pat yra įkrovimo stotis.

4. „Sony WH1000XM3“ juoda

  Sony WH1000XM3 juoda

1079 –

Ieškant patvarių ir estetiškai pagamintų gaminių, priklausančių daugialypės terpės įrangos kategorijai, verta pasidomėti tokia įranga, kaip geros „Sony WH1000XM3“ juodos ausinės. Tai yra ausinės, belaidžiai gaminiai, juoda ir šviesiai pilka. Dėl patentuotos triukšmo slopinimo funkcijos, tokios kaip miesto šurmulys ar netoliese esančių žmonių pokalbiai, galite mėgautis patogia klausydamiesi muzikos naudodami šią unikalią įrangą. Tai yra geros ausinės, naudojančios moderniausias technologijas ir išmanųjį QM1HD procesorių. Be to, jie turi gerai prigludusius ausų kaušelius, kurie nenukrenta net labai intensyviai galvos judesiais. Naujoviškas procesorius žymiai padidina funkcijos efektyvumą, įskaitant triukšmo ir trukdžių pašalinimą klausantis pasirinktų muzikos takelių. Geriausios „Sony“ ausinės taip pat turi įmontuotą triukšmo slopinimą skrydžio metu.

5. „Bose QuietComfort 35 II“ juoda (7895640010)

  „Bose QuietComfort 35 II“ juoda (7895640010)

999 –

Šiuolaikiškos, geros „Bose“ belaidės ausinės, ausinės, „QuietComfort 35 II“ juodos spalvos (7895640010) yra aukščiausios klasės produktas su įmontuotu triukšmo slopinimu ir geriausiomis gamyboje naudojamomis technologijomis. Šios pigios belaidės ausinės leidžia laisvai klausytis bet kokios pasirinktos muzikos. Jie leidžia mėgautis giliais, aiškiais ir be iškraipymų garsais. Šiame belaidžių ausinių modelyje naudojamos aukščiausios klasės technologijos – įsk. vibracijos mažinimas. Dėl veiksmo mygtuko galima reguliuoti garso lygį trimis nustatymais. Daugiafunkcinis mygtukas taip pat suteikia prieigą prie virtualaus asistento, esančio išmaniojo telefono programinėje įrangoje. Tai yra geriausios belaidės ausinės su akumuliatoriumi, kurios, visiškai įkrautos, nuolat klausosi muzikos 20 valandų.

6. „Xiaomi AirDots S“ juodas

  „Xiaomi AirDots S“ juodas

74 –

Vis daugiau ir įvairesnio amžiaus žmonių renkasi pigias „Xiaomi AirDots S“ ausines. Tai aukštos kokybės belaidė intratekalinė įranga. Gamyboje naudojama „Mi True Wireless Earbuds S Black“ technologija garantuoja puikų visų muzikos takelių garsą, neatsižvelgiant į įrašo kokybę ar žanrą. Tai yra geros belaidės ausinės, neturinčios susipynimo laido. Jie buvo suprojektuoti taip, kad užtikrintų visišką judėjimo laisvę, o tai ypač svarbu fiziškai aktyviems žmonėms, kurie vertina įrangą be jokių problemų naudojant. Asmuo, įsigijęs šias geriausias „Xiaomi“ ausines, gauna kompaktišką dėklą, kuris taip pat yra įkrovimo stotelė. Ši įranga pagaminta iš patentuoto, saugaus naudoti ir labai patvaraus plastiko. Korpusas turi funkcinį magnetą, kuris ausines laiko tinkamoje korpuso vietoje.

7. „Xiaomi Mi True Wireless White“

  „Xiaomi Mi True Wireless White“

236 –

Jei kyla klausimas, kokias ausines rinktis, kad jos užtikrintų tobulą muzikos klausymąsi, verta pasidomėti „Xiaomi“ produktais. Belaidės versijos „Good Mi True Wireless White“ ausinės yra vieni pažangiausių įrenginių, pasirodžiusių Lenkijos rinkoje. Tai gerai žinomo ir gerbiamo prekės ženklo produktai, garantuojantys, kad jie yra tobulai pagaminti. Šios pigios ausinės pašalina susivėlusių laidų problemą ir yra labai patogios naudoti kiekvieną dieną. Jie užtikrina puikią garso kokybę. Jų moderni aktyvi triukšmo mažinimo funkcija garantuoja geriausią klausymo patirtį, neatsižvelgiant į dainos žanrą. Tai yra estetiškai pagamintos ir diskretiškos, pigios ausinės, kurias galite naudoti net darbo vietoje, nebijodami, kad įranga bus sugadinta. „Xiaomi“ gaminius galima pasiimti į kelionę, nes jų dėklas yra labai atsparus išsiliejimams, drėgmei ir UV spinduliams.

8. „Apple AirPods 2“ baltas (MV7N2ZM / A)

  „Apple AirPods 2“ baltas (MV7N2ZM / A)

599 –

„Apple“ prekės ženklas sukūrė geriausias savo kainų kategorijos ausines. Tai yra baltas „AirPods 2“ modelis (MV7N2ZM / A), bevielis, į ausis, kuris garantuoja, kad kiekvienas jame girdimas muzikos kūrinys bus nuostabi patirtis gavėjui. „Apple“ produktai buvo sukurti remiantis naujausiomis technologijomis. Dėl to jie nepriekaištingai gauna „iPhone“ ar „Apple Watch“ signalą, perduodami jį į ausines. Garsuose nėra triukšmo, vibracijos ir bet kokio iškraipymo. Aukštos klasės, geros belaidės „Apple“ ausinės yra skirtos netikėčių trukdžių klausytis tinklalaidžių, labai prastos kokybės įrašytų vaizdo įrašų ir radijo laidų. Šiuos prietaisus yra labai lengva įkrauti, juos galima įsigyti su belaidžiu dėklu, kuris greitai papildo akumuliatoriaus energijos lygį. Pigios „Apple“ ausinės turi daug funkcinių ir praktiškų sprendimų.

9. „Sony WH-1000XM4 Black“

  „Sony WH-1000XM4 Black“

– 1598 –

Geros „Sony WH-1000XM4 Black“ ausinės yra aukščiausios klasės produktai. Tai yra prie ausies veikianti belaidė įranga, turinti geriausią triukšmo slopinimo sistemą. „Sony“ produktai turi „Bluetooth“ funkciją, taip pat automatiškai pristabdo muziką, kai pradedate telefono skambutį. Jie taip pat turi įmontuotą, intelektualų triukšmo slopinimą, kuris efektyviai atskiria šventyklose sklindančius garsus nuo gatvės triukšmo ir aplinkinių žmonių pokalbių. Tai pigios ausinės, galinčios veikti vienu metu su dviem mobiliaisiais įrenginiais, netrukdant laisvai klausytis muzikos. Tai produktai, sukurti labai reikliems klientams. Pažangi technologija, automatiškai optimizuoja atkūrimo būdą ….