Top baterijos

Baterijos yra nepamainomas priedas prie daugelio prietaisų – pradedant televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu, per fotoaparatą ir baigiant kalėdinėmis lemputėmis. Parduotuvėse akumuliatorių pasirinkimas yra tikrai platus. Todėl dažnai savęs klausiame – kokios yra geriausios baterijos?

Mūsų 2020–2021 m. Akumuliatorių reitingas yra ir gerų, ir pigių baterijų, kurias šiandien galima įsigyti parduotuvėse. Rasite žinomų prekės ženklų, taip pat ir ne tokių populiarių, tačiau vertų rekomenduoti nuorodų. Patikrinkite, kokias baterijas verta pirkti!

Geriausių baterijų aprašymas

1. „ENERGIzER Base R20“ 2vnt (633810)

 „ENERGIzER Base R20 2vnt“ (633810)

Kaina: apytiksliai 12 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Tai yra viena iš populiariausių šiandien parduodamų baterijų. Jau daugelį metų „Energizer“ tiekia geras baterijas, pritaikytas įvairiai, kurios puikiai tinka maitinti daugelį prietaisų, įskaitant tuos, kuriems reikia daug energijos.

Pateiktos „Energizer R20“ baterijos, be kitų, yra skirtos žibintuvėliams, vaikų žaislams, muzikinei įrangai – nešiojamam radijui, namų įrangai, pavyzdžiui, laikrodžiams.

Tai yra šarminės baterijos, kuriose naudojama speciali „PowerSeal“ technologija. Todėl jie išlaiko savo galią net 10 metų nuo pagaminimo datos, todėl jūs galite lengvai juos nusipirkti sandėlyje. Be to, toks ilgas veikimo laikas reiškia, kad jie taip pat gali būti naudojami rečiau naudojamoje įrangoje. Dėl to nereikia jų sistemingai pakeisti, o tai yra ne tik patogu, bet ir padeda apsaugoti aplinką.

Parametrai:

 • baterijos tipas: R20
 • gamintojas: „Energizer“
 • numeris pakuotėje: 2 vnt
 • šarminės baterijos
 • „PowerSeal“ technologija prailgina baterijos energiją iki 10 metų

2. GP baterijos 10 x A76 / G13 / AG13 / L1154 / LR44 / 157 / V13GA / RW82

 GP baterijos 10 x A76 / G13 / AG13 / L1154 / LR44 / 157 / V13GA / RW82

Kaina: apytiksliai 21 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Daugelyje prietaisų naudojamos mažos baterijos, kurias taip pat reikia sistemingai pakeisti naujomis. Tai apima A76 / G13 / AG13 / L1154 / LR44 / 157 / V13GA / RW82 baterijas, kurias siūlo „GP Batteries“.

„GP Batteries“ A76 / G13 / AG13 / L1154 / LR44 / 157 / V13GA / RW82 baterijos yra 10 šių praktiškų baterijų, skirtų daugeliui prietaisų. Jie naudojami vaikų žaisluose, lazeriniuose rodyklėse, dviračių skaitikliuose, virtuvinėse svarstyklėse ir kituose namų apyvokos reikmenyse.

„GP Batteries“ siūlo pigias ir geras baterijas. Vartotojai pabrėžia, kad tai labai ilgaamžės baterijos – tai šarminės baterijos, kurios dėl gamybos technologijos gali suteikti ilgą darbo laiką įvairiuose įrenginiuose. Todėl jiems nereikia sistemingo pakeitimo – jie gali tarnauti ilgą laiką. Jie siūlomi praktiškoje pakuotėje, kurioje yra iki 10 vnt., Todėl jums nereikia jų pirkti visą laiką, kai jų reikia.

Parametrai:

 • baterijos tipas: A76 / G13
 • gamintojas: GP Batteries
 • numeris pakuotėje: 10 vnt
 • šarminės baterijos

3. PANASONIC Eneloop Pro AA 2500mAh 4 vnt.

 PANASONIC Eneloop Pro AA 2500mAh 4 vnt.

Kaina: apie 58 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jei nežinote, kurias baterijas rinktis, kad jas būtų galima naudoti ilgą laiką, pagalvokite apie įkraunamų baterijų pirkimą. Tai yra specialūs elementai, kuriuos galima įkrauti savarankiškai, todėl galite pamiršti sistemingą naujų baterijų pirkimą.

Pasak daugelio vartotojų, „Panasonic Eneloop Pro AA 2500mAh“ yra geriausios baterijos – įkraunamos baterijos, skirtos daugeliui kasdien naudojamų įrenginių, įskaitant fotoaparatus, bevieles peles, žaidimų valdiklius, belaides klaviatūras, namų apyvokos prekes.

„Panasonic Eneloop Pro AA“ baterijos išsiskiria labai didele talpa – iki 2500mAh, todėl jos puikiai tinka ir tiems prietaisams, kuriems reikalinga didelė elektros energija. Jose naudojamos technologijos reiškia, kad jie taip pat yra tinkami naudoti net po 12 mėnesių nuo įkrovimo – tada jie išlaiko net 85% savo pajėgumų.

Visi „AA NiMH“ baterijų įkrovikliai yra tinkami „Panasonic Eneloop Pro AA“ baterijoms įkrauti.

Parametrai:

 • baterijos tipas: AA
 • gamintojas: „Panasonic“
 • numeris pakuotėje: 4 vnt
 • įkraunamos baterijos
 • 2500mAh talpa

4. „Panasonic Eneloop R6 / AA 1900mAh“ 4 vnt. Lizdinė plokštelė (BK-3MCCE-4BE)

 „Panasonic Eneloop R6 / AA 1900mAh“ 4 vnt. Lizdinė plokštelė (BK-3MCCE-4BE)

Kaina: apytiksliai 39 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Ieškodami pakeisti baterijas, kurias reikia dažnai keisti, rinkitės įkraunamas baterijas. Jie gali puikiai pakeisti bet kokias, net geriausias baterijas, nes jos yra įkraunamos.

„Panasonic Eneloop R6 / AA 1900mAh“ yra viena perkamiausių baterijų visame pasaulyje. Siūlo pripažintas prekės ženklas, pasižymintis aukščiausia apdirbimo kokybe, dideliu pajėgumu ir aukštu saugos lygiu – visa tai daro juos nepakeičiamu priedu prie bet kokios įrangos, kuriai reikia baterijos energijos.

„Panasonic“ „Eneloop R6 / AA“ baterijos, be kitų, yra skirtos naudoti fotoaparatuose, kompiuterinėje įrangoje – žaidimų valdikliuose, pelėse, klaviatūrose, elektrinėse skustuvuose ar žibintuvėliuose, todėl jos labai plačiai pritaikomos.

Mūsų akumuliatorių reitingas pateikia juos kaip vieną iš geriausių šiuo metu rinkoje esančių įkraunamų baterijų. Jie yra pigūs ir geri, todėl jie dėl daugybės priežasčių turi tiek daug teigiamų nuomonių.

Parametrai:

 • baterijos tipas: AA
 • gamintojas: „Panasonic“
 • numeris pakuotėje: 4 vnt
 • įkraunamos baterijos
 • 1900mAh talpa

5. GP šarminė baterija 27A 12.0V (LR-27A-gp)

 GP šarminė baterija 27A 12.0V (LR-27A-gp)

Kaina: apytiksliai 6 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Reikia baterijos, pažymėtos LR27A? Tokio tipo baterijos naudojamos įvairioje įrangoje, pavyzdžiui, vaikų žaisluose, muzikos grotuvuose, nuotolinio valdymo pultuose, žibintuvėliuose ir kitoje nešiojamoje elektroninėje įrangoje.

Geros „GP Batteries“ siūlomos „LR27A“ baterijos yra geriausias pasirinkimas pirmiau minėtiems įrenginiams, kuriems reikalingas tokio tipo elementas, maitinti. Parduotuvėse jų galite įsigyti pakuotėse nuo vieno iki penkių vienetų.

„GP“ siūlomos baterijos yra aukščiausios kokybės, kuria galite pasitikėti. Jie išsiskiria dideliu pajėgumu ir ilgaamžiškumu, todėl jie gali būti naudojami ilgą laiką. GP naudoja specialią gamybos technologiją, kuri naudoja anglies dangą, kad sumažintų vidinį baterijų atsparumą, o tai reiškia ilgesnį tarnavimo laiką ir mažesnę nuotėkio riziką.

Parametrai:

 • baterijos tipas: LR27A
 • gamintojas: GP Batteries
 • skaičius vienoje pakuotėje: priklauso nuo pakuotės
 • šarminės baterijos

6. PANASONIC akumuliatorius R14RZ / 2BP

 „PANASONIC“ akumuliatorius R14RZ / 2BP

Kaina: apytiksliai 1 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Panasonic“ yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų akumuliatorių gamintojų, kurio asortimente yra platus šio tipo priedų, skirtų įvairių tipų prietaisams maitinti, asortimentas.

R14 baterijos, taip pat pažymėtos kaip 4014, AM-2, AM2, BABY, C, E93, KC, LR14, MN1400, naudojamos daugelyje skirtingų prietaisų, įskaitant muzikos prietaisus, žaislus vaikams ir žibintuvėlius. „Panasonic“ šarminės R14 baterijos yra pigios, didelės talpos baterijos, užtikrinančios patikimą veikimą. Jie pirmiausia rekomenduojami mažesnio energijos suvartojimo įrenginiams.

Šios mūsų reitinge pateiktos baterijos yra cinko-anglies baterijos, o tai reiškia, kad jos pasižymi dideliu patvarumu ir tuo pačiu ilgesniu veikimu nei populiarios anglies-cinko baterijos. Todėl jų maitinami prietaisai gali būti naudojami dar ilgiau.

Parametrai:

 • baterijos tipas: R14
 • gamintojas: „Panasonic“
 • numeris pakuotėje: 2 vnt
 • šarminės baterijos

7. „Energizer CR2032“ lizdinė plokštelė

 Energizer CR2032 BLISTER

Kaina: apytiksliai 3 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Mažos baterijos, pažymėtos CR2032, yra naudojamos daugelyje prietaisų – jų, be kitų, galima rasti skaičiuoklėse, laikrodžiuose, lazeriniuose rodyklėse, pasirinktuose namų medicinos prietaisuose.

Jei nežinote, kurias CR2032 baterijas pasirinkti, rinkitės patikimus gamintojus. „Energizer“ daugelį metų specializavosi baterijų gamyboje, todėl savo klientams siūlo aukščiausios kokybės tokio tipo priedus. Jie yra pigūs ir geri, tai patvirtina ir daugybė teigiamų nuomonių, kurias galima rasti internete.

„Energizer CR2032“ baterijos yra ličio jonų technologijoje pagamintos šarminės baterijos, pasižyminčios dideliu pajėgumu ir ilgesniu veikimo laiku, todėl jų maitinami prietaisai gali tarnauti daugelį mėnesių ar net metų. Baterijoms taip pat būdingas padidėjęs atsparumas išsiliejimams, todėl prietaisai, į kuriuos jos dedamos, nėra pažeidžiami.

Parametrai:

 • baterijos tipas: CR2032
 • gamintojas: „Energizer“
 • numeris pakuotėje: 1 vnt
 • šarminės baterijos

8. VARTA R6 / 2100MAH

 VARTA R6 / 2100MAH

Kaina: apytiksliai 39 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Net ir geriausias baterijas teks išmesti, kai jos išseks. Tačiau to galima išvengti pasirinkus įkraunamas baterijas. Jie yra įkraunami elementai, todėl puikiai tinka prietaisams, kur juos reikia dažnai keisti.

VARTA R6 / 2100mAh baterijos yra patikrintas pasirinkimas daugeliui prietaisų. Tai pigios ir geros AA įkraunamos baterijos arba R6, kurios iškart įkraunamos ir yra paruoštos naudoti. Jie gerai veikia daugelyje prietaisų, be kita ko, juos galima naudoti kompiuteriniams įrenginiams, muzikai, žibintuvėliams, fotoaparatams.

„VARTA“ siūlomos įkraunamos baterijos yra didelės 2100mAh talpos, todėl jos taip pat labai tinka prietaisams, naudojantiems daug energijos. Juose naudojama „Longlife Accu“ technologija reiškia, kad juos galima patikimai naudoti net po daugelio įkrovimo ciklų.

Parametrai:

 • baterijos tipas: AA
 • gamintojas: VARTA
 • numeris pakuotėje: 4 vnt
 • baterijos
 • talpa 2100mAh
 • „Accu“ „Longlife“ technologija ilgesniam tarnavimo laikui

9. „Duracell“ ličio baterija mini CR2032 2 vnt

 „Duracell“ ličio baterija mini CR2032 2vnt

Kaina: apytiksliai 8 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Duracell“ yra vienas populiariausių akumuliatorių gamintojų – jo gaminiai yra pripažinti beveik visame pasaulyje. „Duracell“ baterijos yra geriausios žmonių baterijos, užtikrinančios patikimą veikimą bet kokioje situacijoje.

„Duracell“ ličio baterijos „CR2032“ yra skirtos naudoti įvairiuose elektros prietaisuose, kuriems reikalinga elektros energija, įskaitant laikrodžius, nuotolinio valdymo pultus, virtuvės svarstykles ir prieigos prietaisus, todėl dažniausiai jų yra.

„Duracell“ naudoja pažangias gamybos technologijas, kad užtikrintų patikimą veikimą. Čia parodytos baterijos yra pagamintos iš ličio, kad būtų užtikrinta maksimali talpa ir efektyvumas – jos gali suteikti iki 50% daugiau energijos. Todėl, naudojant įvairiuose įrenginiuose, juos galima naudoti ilgą laiką – jų nereikia sistemingai keisti, todėl jie taip pat yra ekologiški.

Parametrai:

 • baterijos tipas: CR2032
 • gamintojas: „Duracell“
 • numeris pakuotėje: 2 vnt
 • ličio baterijos

10. „Panasonic 18650 Li-ion 3400mAh“ (NCR18650B)

 „Panasonic 18650 Li-ion 3400mAh“ (NCR18650B)

Kaina: apytiksliai 16 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kai norite nusipirkti gerų baterijų, kurios tarnaus ilgai, pasirinksite įkraunamas baterijas. Mūsų pateiktas įkraunamų baterijų reitingas yra labai geras sprendimas prietaisams, kuriuose sunaudojama daug energijos, taip pat tada, kai paprasčiausiai norime sumažinti įprastų baterijų sąnaudas.

„Panasonic 18650 Li-ion 3400mAh NCR18650B“ yra kiekvienai užduočiai skirti įkraunami akumuliatoriai. Jie išsiskiria labai dideliu pajėgumu, todėl puikiai tinka tose vietose, kur sunaudojama daug energijos. Jie, be kitų, skirti naudoti kompiuterinėje įrangoje – klaviatūrose, pelėse, įklotuose, fotoaparatuose, vaikų žaisluose, taip pat kituose prietaisuose, skirtuose baterijoms su simboliu 18650.

Pažangių gamybos technologijų dėka jie užtikrina didelius pajėgumus ir ilgą tarnavimo laiką. Štai kodėl daugeliui vartotojų jie yra geriausi akumuliatoriai, skirti naudoti ten, kur kiti neužtikrina pakankamai energijos ir patikimumo.

Parametrai:

 • baterijos tipas: 18650
 • gamintojas: „Panasonic“
 • numeris pakuotėje: 4 vnt
 • baterijos
 • 3400mAh talpa

Kaip išsirinkti geras baterijas?

Parduotuvėse galite rasti skirtingų akumuliatorių, todėl prieš perkant tuos, kurie skirti konkrečiai įrangai, verta patikrinti, ko jums reikia. Be to, verta sutelkti dėmesį į geras baterijas, išsiskiriančias patikimu veikimu, kad jų maitinamus prietaisus būtų galima naudoti ilgą laiką.

Įkraunamos baterijos yra alternatyva baterijoms. Šiuo atveju mes susiduriame su elementu, skirtu įkrauti specialiu įkrovikliu, prijungtu prie elektros. Dėl to juos galima naudoti daug kartų. Tačiau verta prisiminti, kad ne visos baterijos yra įkraunamos.

Renkantis akumuliatorių, verta atkreipti dėmesį į:

 • baterijos tipas – populiariausi yra AA pirštai arba R6, tačiau yra ir kitų tipų baterijų, tokių kaip AAA, CR2032, LR20, LR14 arba R14
 • baterijų technologija – dažniausiai perkamos šarminės baterijos
 • akumuliatorių prekės ženklą – geriausia rinktis tuos, kuriuos gamina pripažintas gamintojas

Verta pabrėžti, kad net ir pigios baterijos ilgą laiką gali užtikrinti puikų našumą. Todėl kaina neturėtų būti vienintelis jų pasirinkimą lemiantis veiksnys.

Geriausios baterijos – rekomenduojami gamintojai

Tarp populiariausių baterijų gamintojų yra „Duracell“, „Energizer“, „GP Batteries“ ir „Panasonic“. Pasirinkę firmines baterijas, galite būti tikri, kad tai bus sėkmingas pirkinys.

Jei nežinote, kurias baterijas pasirinkti, peržiūrėkite mūsų apžvalgą svetainėje. Peržiūrėkite mūsų 2020/2021 m. Akumuliatorių reitingą ir pasirinkite tuos, kurie užtikrins patikimą veikimą ilgą laiką!