Batutų reitingas – gerai ir taip

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar įdomu, kokią dovaną padovanoti vaikui ar krikšto sūnui? Geras batutas gali būti geriausia dovana gimtadieniui, vaikų dienai, bendrystei. Tai taip pat gali būti atlygis už pavyzdingą elgesį ir aukštus akademinius rezultatus. Sužinokite apie batutų reitingą ir raskite tvirtai sukonstruotą sodo batutą, už kurį nereikia daug mokėti.

Batutų sąrašas – geriausių batutų TOP 10

Geriausių batutų aprašymas

1. „Neosport Garden“ batutas 252Cm 8Ft 2021/2021

  „Neosport Garden“ batutas 252Cm 8Ft 2021/2021

469 –

„Neosport Garden“ batutas 252Cm 8Ft 2021/2021 yra geras ir pigus batutas. Tai puikiai tinka mažam sodui ar mažesniam kiemui. Nepaisant mažos kainos, peržiūrėtas batutas yra patvarus ir saugus. Batutas turi tvirtą kilimėlį (batutas) – atsparus vandeniui, lankstus ir aštuonis kartus pasiūtas. Batuto spyruoklės yra patvarios ir atsparios pažeidimams bei korozijai. Jie buvo cinkuoti, cinkuoti ir pritvirtinti putplasčiu užpildytu apykakle. Batutu vienu metu gali naudotis keli vaikai – maksimalus svoris yra 100 kilogramų. Stabilizacijos ir saugaus naudojimo jausmą garantuoja dvigubos, stabilios U formos kojos. Gamintojas taip pat pagalvojo apie optimalų aukštį nuo žemės, kuris apsaugo mažuosius intensyvių šuolių metu. Saugumą nuo smūgio taip pat užtikrina išorinis apsauginis tinklas, įsiūtas viršutinėje dalyje sutvirtinimui, ir metaliniai stulpai, padengti minkštomis apsauginėmis putomis ir padengti tuneliu. Įėjimas į batutą uždaromas užtrauktuku ir sagtimi.

2. „Neo-Sport Garden“ batuto lauko tinklas 183cm

  „Neo-Sport Garden“ batuto lauko tinklas 183cm

479 –

„Neo-Sport Garden“ batuto lauko tinklas 183cm yra bene geriausias batutas šioje kainų kategorijoje. Peržiūrėtas batutas greitai surenkamas. Metalinius stulpelius lengva sujungti vienas su kitu, o stulpų tuneliai užtikrina greitą apsauginio tinklo montavimą. Siekiant didesnio sutvirtinimo, viršutinėje dalyje buvo siuvamas išorinis apsauginis tinklas. Įėjimas į batutą uždaromas užtrauktuku ir sagtimi, apsaugančia jaunesnius vaikus nuo iškritimo. Batuto kilimėlis yra patvarus ir tvirtai pagamintas. Naudojama medžiaga yra nepralaidi vandeniui ir yra lanksti. Taip pat verta paminėti, kad kilimėlis siuvamas aštuonis kartus. Batuto spyruoklės yra cinkuotos ir tvirtinamos putplasčiu užpildyta apykakle. Visi rėmo elementai yra cinkuoti viduje ir išorėje. Rinkinyje yra vienpakopės metalinės kopėčios. Didžiausia batuto apkrova yra 50 kilogramų. Pateiktas modelis yra sertifikuotas pagal EN71-2 ir EN71-3.

3. „Neo-Sport Garden“ batutas 140cm

  Neo-Sport sodo batutas 140 cm

299 –

Ar jums įdomu, kuris tramplinas pradžiugins jūsų vaikus? Susipažinkite su „Neo-Sport Garden“ batutu 140 cm, skirtu mažiems vaikams, kurių svoris nesiekia 25 kilogramų. Pagrindinis pateikto batuto privalumas yra maži matmenys. Batutas neužima daug vietos ir yra gana nebrangus. Batutą sudaro viršuje susiūtas saugus apsauginis tinklas, skirtas sustiprinti, metaliniai stulpai, padengti minkštomis apsauginėmis putomis, patvarus kilimėlis (batutas), pasižymintis vandeniui atspariomis savybėmis ir pakankamu lankstumu. Saugiam naudojimui batutas turi įėjimą, uždarytą užtrauktuku ir sagtimi. Batuto kilimėlis tvirtinamas naudojant kabliukus ir saugius, lanksčius diržus. Batuto pastatymas yra gana lengvas ir nereikalauja daug pastangų. Verta paminėti, kad šis pigus batutas buvo aprūpintas stabiliomis kojomis su apsauginiais dangteliais ir turi optimalų aukštį jauniausiems vartotojams, todėl nereikia įrengti kopėčių.

4. „Neosport Garden“ batutas 252 cm 8Ft 2021 m

  2021 m. „Neosport Garden“ batutas 252 cm 8Ft

– 549 –

Batutų sąrašas yra sąrašas, kurio nepavyko praleisti „Neosport Garden“ batutui 252Cm 8Ft Model 2021. Tai erdvus ir geras batutas, kurio maksimali apkrova siekia 100 kilogramų. Šis įdomus ir labai efektyvus batutas turi apskritimą su rėmu, kuris užtikrina labai gerą apsauginio tinklo įtempimą. Profiliuoti metaliniai batutų stulpai yra padengti minkštomis apsauginėmis putomis ir paslėpti antkakliuose, kad būtų dar saugiau. Įėjimas į L formos batutą uždaromas patvariu užtrauktuku ir sagtimi. Batuto kilimėlis pagamintas iš medžiagos, vadinamos batutu, kuri yra labai patvari. Be to, jis yra nepralaidus vandeniui ir lankstus, taip pat ir esant didelei apkrovai. Batuto spyruoklės yra cinkuotos, cinkuotos ir tvirtinamos putplasčiu užpildyta apykakle. Patogumą ir stabilumą atliekant batutų triukus garantuoja dvigubos, stabilios U formos kojos ir optimalus aukštis nuo žemės, užtikrinantis maksimalų šuolių saugumą. Peržiūrėtas modelis atitinka visus Europos Sąjungos saugos standartus.

5. „Insportline“ apsauginis tinklas „Sun 366cm“ batutui

  „Insportline“ apsauginis tinklas batutams „Sun 366Cm“

489 –

Geriausiems batutams nereikia daug kainuoti, tačiau tinkamai įrengus ir pritvirtinus, jie gali būti labai linksmi. „Sun 366cm“ apsauginis batutų tinklas gali būti sėkmingos linksmybės garantas. Tai puikiai papildo trampliną, kai smarkiai suplyšta ar pažeistas originalus apsauginis tinklas. Tinklo pirkimas ir montavimas leidžia tęsti batuto naudojimą nereikalaujant pirkti naujo. Tinklą galima lengvai uždėti ant originalios konstrukcijos, kad vaikai vis tiek galėtų saugiai naudotis batutu. Dėl specialaus techninio projekto ir aukštos kokybės medžiagų peržiūrėtas tinklelis atitinka vokiečių TÜV NORD ir ASTM International bandymų kambario EN -71 standartus. Be to, jis atsparus UV spinduliuotei ir drėgmei. Jis buvo pagamintas iš polietileno, atsparaus UV spinduliams (100 g / m2). Tinklo įleidimas tvirtinamas užtrauktuku. Tinklelio aukštis yra 173 cm.

6. „Neo Sport 8Ft 252cm“ su vidiniu tinklu ir kopėčiomis

  „Neo Sport 8Ft 252Cm“ su vidiniu tinkleliu ir kopėčiomis

469 –

Ar įdomu, ar verta investuoti į pigius batutus? Na, geras batutas neturi daug kainuoti. Batutų sąrašas yra rinkinys, kuriame yra geriausi batutai už gerą kainą. Vis dėlto ypač vertas dėmesio „Neo Sport 8Ft 252Cm“ su vidiniu tinklu ir kopėčiomis. Rekomenduojamas batutas idealiai tinka žaisti namų sode ir sklype. Tai užima nedaug vietos ir gali būti įdomus keliems vaikams vienu metu – maksimali batuto apkrova yra 110 kilogramų. Pagrindinės rekomenduojamo batuto savybės yra perdangos ant stulpų, kad būtų galima greitai sumontuoti apsauginį tinklą ir vidinį tinklą, siūti viršutinėje dalyje dar didesniam sutvirtinimui. Metaliniai batuto stulpai yra padengti minkštomis apsauginėmis putomis. Įėjimas į batutą uždaromas saugiu užtrauktuku ir sagtimi. Šokimui naudojamas patvarus lazdos kilimėlis (atsparus vandeniui, elastingas ir aštuonis kartus persiūtas). Batuto spyruoklės buvo cinkuotos, cinkuotos ir pritvirtintos putplasčiu užpildytu apykakle, kad joms būtų patvarumas ir tvirtumas.

7. Safyrinis tramplinas 10Ft 312 Cm + kopėčios

  Safyrinis tramplinas 10Ft 312 Cm + kopėčios

639 –

Mūsų reitinge yra tik geri ir pigūs tramplinai. Tačiau ypatingo dėmesio nusipelno „Sapphire 10Ft 312 Cm Springboard + Ladder“ – didelis ir patvarus tramplinas, kurio maksimali apkrova siekia 150 kilogramų. Pateiktas batutas išlaikė griežtus bandymus ir kokybės kontrolę, kad vartotojams būtų užtikrintas aukščiausias saugos lygis. Jis turi aukščiausios kokybės lazdą, pagamintą JAV – atspari vandeniui ir UV spinduliams. Šešis kartus susiuvimas visame apskritime garantuoja, kad spyruoklių laikikliai atlaikys didžiausią apkrovą, užtikrindami batutų vartotojų saugumą. Rinkinyje taip pat yra patogios kopėčios. Be to, šiam kelių sezonų batutui būdingas aukštas ir tvirtas tinklas, stulpai, pritvirtinti storomis putomis, dvigubo įėjimo apsauga, stora spyruoklinė danga ir plieninė, cinkuota konstrukcija. Rinkinyje yra tvirtos, specialiai sukietėjusios, atsparios lūžiams ir gniuždymui spyruoklės, kurios ilgus metus garantuoja lankstumą. Putplasčio stulpų danga ir kilimėlis yra atsparūs oro sąlygoms ir UV spinduliams.

8. „Vidaxl Net“ apvaliam batutui 3,05 M Pe Black

  „Vidaxl“ tinklas apvaliam batutui 3,05 M Pe juodas

122 –

„Vidaxl Net“ apvaliam batutui 3,05 M Pe Black yra papildoma kiekvieno batuto apsauga. Todėl, jei jūsų gerą batutą reikia sustiprinti, verta įsigyti tinkamai parinktą tinklą. Rekomenduojamas tinklelis yra pagamintas iš patvaraus, tačiau minkšto liesti ir papildomai vandeniui atsparaus polietileno. Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, jis buvo sutvirtintas viršutinėje, pusiaukelėje ir apačioje. Įėjimo anga yra tinkamo dydžio ir pritvirtinta sagtimi ir užtrauktuku šalia vieno iš šešių stulpų, todėl spyną lengviau uždaryti (spynos ilgis – 120 cm). Tinklas pagamintas iš saugios medžiagos (PE – polietilenas). Rekomenduojamas tinklas yra skirtas 3,05 m aukščio batutams.

9. Aktyvus kūno batutas 374 cm + kopėčių tinklas

  Aktyvus kūno batutas 374 cm + kopėčių tinklas

913 –

„Active Body Batut 374 Cm + Grid Drabinka“ yra tikriausiai mūsų batutų reitingo lyderis ir geriausias batutas rinkoje šioje kainų kategorijoje. Komplekte yra JAV pagamintas šuolinis kilimėlis, laikomas geriausiu kilimėliu rinkoje. Visa tai dėka tvirtos, iš specialių medžiagų pagamintos, atsparios drėgmei, UV spinduliams ir tempimui pynės (maksimali batuto apkrova yra iki 150 kg). Kietos spyruoklės garantuoja saugų kelių žmonių naudojimą vienu metu …