Bėgimo takeliai: kas yra

Bėgimas ir vaikščiojimas pagerina jūsų fizinę savijautą, tačiau be kitų privalumų, kuriuos tikrai žinote, jis išvalo ir jūsų mintis. Oras neleidžia? Ar visą dieną sėdite prie kompiuterio? Tada bėgimo takelis jums idealiai tinka. Jei nenorite žiemą mesti treniruočių, nedvejokite ir skaitykite toliau, nesigailėsite.

Bėgimo takeliai padeda išlaikyti jūsų fizinę ištvermę. Negana to, jie taip pat yra gera paskata numesti svorį ar tiesiog stilizuoti savo kūną. Nieko panašaus bėgti ir vaikščioti po atviru dangumi, tačiau kartais tai neįmanoma. Tokiais atvejais bėgimo takelis gali būti puikus priedas norint palaikyti formą.

Svarbiausias

 • Bėgimo takeliai, dar vadinami statiniais diržais, yra prietaisai, skirti vaikščioti ar bėgti neišėjus iš namų
 • Šiuo metu yra labiausiai reikalingos dviejų tipų – rankinės ir elektrinės juostos
 • Šis prietaiso tipas yra idealus, jei jūsų žiemos yra ypač atšiaurios dėl klimato veiksnių. Jis taip pat puikiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą arba esant griežtam grafikui.

Reitingas: geriausi bėgimo takeliai rinkoje

Čia yra penki geriausi bėgimo takeliai, kuriuos galite rasti rinkoje. Nesvarbu, ar jums reikia papildymo treniruotėms, ar tiesiog norite padidinti gynybą žiemą. Gerai išanalizuokite kiekvieno produkto savybes ir gerai pagalvokite, kokie yra jūsų tikslai prieš jį įsigyjant. Mes pradėjome!

1 pozicija: „Cecotec RunFit“ žingsnis

Vienas iš perkamiausių „Amazon“ produktų yra šis bėgimo takelis ir bėgimo takelis. Jame yra 12 iš anksto nustatytų programų ir 4 greičiai, skirti nukreipti pratimo intensyvumą. Jis yra sulankstomas ir taip pat turi rankinį greičio valdymą. Apima LED ekraną, valdymo skydą, putplasčio rankenas, gėrimo lizdą ir 2 metų garantiją.

Produkto galia yra 1000 vatų (W) ir trys rankinio pakreipimo lygiai. Magnetinė apsaugos sistema, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Be to, jame yra lizdas elektroniniams prietaisams ir garsiakalbiams, pastarasis įmontuotas. Greitis iki 10 km ir 2 priekiniai ratai. Patartina labiau vaikščioti nei bėgti.

2 pozicija: „Fitfiu MC-200“

Naudojant dvylika treniruočių programų, šis bėgimo takelis idealiai tinka pradedantiesiems mėgėjams. Jis yra sulankstomas ir kompaktiškas, jo galia yra 1500 W, o didžiausias greitis – 14 km / val. Jis pasižymi labai geru kainos ir kokybės santykiu, o ant vairo yra širdies ritmo matuoklis. Magnetinė apsaugos sistema. Tai neapima nelygumų.

Prekei suteikiama dvejų metų garantija. Jis tylus, labai lengvai surenkamas, sveria 30 kilogramų ir turi LCD ekraną. Su dviem integruotais garsiakalbiais priekyje yra 2 transportavimo ratai. Integruotas butelių laikiklis ir garso įvestis. Patartina sverti 90 kilogramų. Bėgimo paviršius yra 110 x 39,5 cm.

3 pozicija: „Sportstech F10“

Daugelio laikomas geriausiu 2018 metų bėgimo takeliu, jis tyli ir pasiekia 10 km / h greitį. Jame yra LCD ekranas ir planšetinių kompiuterių laikiklis. Be to, prie „iFitShow“ programos galite prijungti bet kurį įrenginį per „Bluetooth“. Taigi, jūs galite interaktyviai sekti savo treniruotes. Palaiko maksimalų 120 kilogramų svorį.

Straipsnyje yra 12 mokymo programų ir dar viena individualizuota programa. Įtrauktas širdies ritmo matuoklis. Galima naudoti su belaidžiu ryšiu. Bėgimo paviršius apima kelis sluoksnius, kad būtų išvengta sąnarių skausmo. Tai tvirta konstrukcija su šoniniais laipteliais. Integra atrama 2 butelių laikikliams. Svoris: 29 kg.

4 pozicija: „Fit-Force“

Puikiai kainuojantis „Fit-Force“ bėgimo takelis siūlo 1200 W galią ir iki 12 km / val. Jis turi dvylika greičio programų ir 100×39 cm bėgimo paviršių. Jame yra VCS slopinimo sistema ir MP3 įvestis. Jame taip pat integruoti du garsiakalbiai ir LCD ekranas kaip valdymo skydelis.

Daiktas yra sulankstomas, jo konstrukcija yra aukštos kokybės, su armuotais plieniniais vamzdžiais. Jis palaiko 100 kilogramų svorį ir yra labai lengvai surenkamas. Tinka vaikščioti ir bėgioti, jis sveria 26 kilogramus. Jis turi geras vartotojų apžvalgas ir yra tylus. Priekyje yra du ratai, skirti jį transportuoti.

5 pozicija: prabangus

Jei jums reikia atsparaus bėgimo takelio, nedvejokite: „Delux“ bėgimo takelis yra geriausias jūsų pasirinkimas. Straipsnis palaiko iki 150 kilogramų svorio ir turi nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį. Su 1000 W galios varikliu jis pasiekia greitį iki 10 km / val. Be to, jis turi 3 mokymo programas.

Bėgimo paviršius yra 34×100 cm ir turi LED ekraną su valdymo skydeliu. Jame taip pat yra apsauginio stabdymo sistema ir priekyje yra du ratai, kad būtų lengva perkelti. Pasak vartotojų, jis turi tik vieną pakreipimo lygį, tačiau mainais jis tyli. Sulankstomas, užima mažai vietos.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie bėgimo takelius

Rinkoje yra daugybė bėgimo takelių. Juk tai vienas perkamiausių širdies ir kraujagyslių mankštos aparatų pasaulyje. Akivaizdu, kad ne tas pats, kaip jūs mankštinatės dėl to, kad norite ar dėl medicininių patarimų. Dėl šios priežasties toliau atsakome į dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Bėgimo takeliai

Bėgimo takeliai visada virsta fizine ir emocine savijauta. (Šaltinis: Bizón: 53101243 / 123rf.com)

Kas yra bėgimo takelis?

Tai yra bėgimo takelis, kurio tikslas – atlikti širdies ir kraujagyslių mankštą kambaryje. Jie gali būti valdomi rankiniu arba elektriniu varikliu ir paprastai apima įvairias mokymo programas. Kartais tai specialiai rekomenduoja gydytojai reabilitacijos pratimams.

Ar žinojote, kad bėgimo takelis iš pradžių buvo naudojamas kaip korekcinė priemonė? Tai įvyko XIX amžiuje, kai britų inžinierius sukūrė „bėgimo takelį“ kaliniams nubausti. Be to, kad kaliniai būtų baudžiami, jie norėjo būti produktyvūs.

Kokių tipų bėgimo takeliai yra?

Iš esmės yra du tipai: motorinis arba elektrinis bėgimo takelis ir rankinis. Nemotorinis bėgimo takelis yra varomas vartotojo žingsnio judėjimo. Elektriniai bėgimo takeliai turi variklį ir yra naudojami tiek sporto objektuose, tiek namuose. Pažiūrėkime, kokie yra šių dviejų skirtumai:
Bėgimo takeliai Vadovai Elektros srovė
Judėjimas Jie dirba su vartotojo judesiu Jiems reikia užvesti variklį
Ritmas Tai priklauso nuo jūsų judėjimo Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos mokymo programos
Kaina Jie yra ekonominiai, kaip ir elektriniai Yra daugybė kainų
Pakreipimas Jis turi būti nukreiptas rankiniu būdu arba atliekamas, kai mašina neveikia. Įvairūs nuolydžio kampai, kuriuos vartotojas gali pasirinkti treniruotės metu
Funkcija Jie skirti ramiai vaikščioti ar bėgti Funkcijos skiriasi pagal modelius

Kokie yra bėgimo takelio naudojimo pranašumai ir trūkumai?

Sportas visada yra teigiamas tiek fizinei, tiek emocinei gerovei. Vaikščiojimas ar bėgimas lauke visada reikalauja daugiau pastangų nei tai darant sporto salėje ar namuose. Bėgimo takelis turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų. Šioje lentelėje parodysime jos privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Universalus
 • Jūsų neveikia klimato veiksniai
 • Nuolatiniai duomenys apie fizinio krūvio intensyvumą
 • Pakreipimas leidžia nuosekliai treniruotis „įkalnėn“

Trūkumai

 • Auksta kaina
 • Bėganti danga gali apriboti žingsnį
 • Jie gali būti monotoniški
 • Jie įveda griežtą ritmą

Kodėl sakoma, kad bėgimo takelis gerina širdies ir kraujagyslių mankštą?

Pirmąją modernią medicininę juostą 1952 m. Panaudojo daktaras Robertas Bruce’as. Daugeliui žinomas kaip „mankštos kardiologijos tėvas“, jis buvo kardiologas, atlikęs tyrimus širdies ligoms diagnozuoti. Jis sukūrė Bruce’o protokolą – širdies funkcijos įvertinimo testą, kuris vis dar naudojamas ir šiandien.

Kokia yra bėgimo takelių nauda sveikatai?

Aktyvumas yra būtinas dėl daugelio skirtingų priežasčių ir ne tik norint išlaikyti savo svorį vidutiniškai. Be to, bėgimo takelis turi daug naudos sveikatai. Šiame sąraše mes parodome, kodėl būtina, jei, pavyzdžiui, jūsų darbas atliekamas tik prie kompiuterio:

 • Mažiau smūgių ir lankstesni sujungimai. Bėgimo takelis sušvelnina jūsų pėdsaką. Tokiu būdu išvengsite kulkšnių, kelių ir nugaros problemų.
 • Jūs turite kontrolę. Sportuodami ant bėgimo takelio kontroliuojate greitį ir nuolydį. Jūs netgi galite tvarkyti šildymą ir aušinimą, be to, kad išeikvojate energiją.
 • Gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą. Tai padeda padidinti jūsų širdies stiprumą ir kraujo cirkuliaciją jūsų kūne. Stipresnė širdis reiškia ir kraujospūdžio sumažėjimą. Be to, jis padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį ir padidina gerojo cholesterolio kiekį. Šiandien daugumoje bėgimo takelių yra širdies ritmo matuoklis.
 • Raumenų tonas. Bėgimo takelis padeda sustiprinti raumenų sistemą. Be to, kuo daugiau bėgsite, tuo stipresni bus jūsų kojų raumenys. Ir, žinoma, jūs visada tonizuosite apatinių galūnių raumenis.
 • Paprasta naudoti. Vienas dalykas, kurį mes mėgstame bėgimo takeliuose, yra tai, kad jais naudotis yra labai paprasta. Jie praktiškai nereikalauja jokių pastangų norint sukurti ar pradėti. Tiesiog paspauskite kelis valdymo skydelio mygtukus.
 • Tai sumažina kai kurių ligų riziką. Tarp jų – diabetas, depresija, artritas ar nemiga.
 • Psichinė sveikata ir motyvacija. Atliekant aerobinius pratimus, jūsų smegenys išskiria endorfinus – cheminius junginius, kurie daro jus laimingesnius. Todėl bėgimo takelio naudojimas gali tiesiogiai padėti numalšinti depresiją ir nerimą.

Kokio tipo pratimai atliekami bėgimo takelyje, aerobiniai ar anaerobiniai?

Paprastai su bėgimo takeliu atliekate aerobinius pratimus. Šio tipo treniruotės paverčiamos mažo ar vidutinio intensyvumo, bet ilgos trukmės pratimais. Jūsų kūnui reikia deguonies, kad degintų riebalus ir angliavandenius. Bėgimas, ėjimas ar plaukimas yra šio tipo mankštos pavyzdys, idealiai tinkantis širdies ir kraujagyslių sistemai.

Bėgimo takeliai taip pat suteikia mums galimybę atlikti pratimus …