Bmx dviračiai: kas aš

Yra daugybė dviračių rūšių: turistiniai, kelių, sulankstomi, kalnų, elektriniai ir BMX („Bicycle Moto Cross“). Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime paskutiniams, kurie gimė 70-aisiais Kalifornijoje, kai motokrosas įsibėgėjo. Po truputį BMX įsitvirtino kaip pagrindinis gatvės sporto elementas.

Nors jis gimė purvo trasose, šiais laikais BMX dviračių sportas apima skirtingas akrobatikos disciplinas, laikomas ekstremalia sporto šaka, kuria užsiimama skirtingose ​​erdvėse, tokiose kaip riedlentė ir purvo trasos. Žmonės, kurie tai praktikuoja, pasižymi dideliu pasipriešinimu, pusiausvyra ir judrumu, nors tai yra visų rūšių sportas.

Svarbiausias

  • BMX yra puiki pramoga vaikams ir suaugusiems, nes tai yra tvirtas ir atsparus dviračių tipas, galintis judėti judriai ir atlikti daugelio stilių manevrus bei akrobatiką, įskaitant šuolius ir balansus.
  • Vartotojo lygis nėra lemiamas veiksnys perkant BMX dviratį. Beveik visi, kuriuos galime rasti rinkoje, tinka pradedantiesiems, nors akivaizdu, kad daug geriau pirkti dviratį su kokybiškais komponentais ir pritaikytais stabdžiais.
  • Profesionaliausi vartotojai renkasi BMX dviračius, pagamintus iš lengvų ir atsparių medžiagų, nors ir nėra labai ekonomiški, pavyzdžiui, chromo, plieno ir aliuminio. Tačiau taip pat yra galimybė pirkti dalis atskirai nuo skirtingų prekės ženklų ir sukurti savo modelį.

Geriausi BMX dviračiai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau mes parodysime geriausius BMX dviračius, kuriuos galite rasti rinkoje. Šiame skyriuje sužinosite, kuris jums tinkamiausias. Be to, galite pasirinkti dviračio savybes, tokias kaip dydis, ratai, stabdžiai, ratlankiai, pedalai ar estetika. Atkreipkite dėmesį į mūsų reitingą ir išsirinkite tai, kas geriausiai tinka jūsų skoniui.

Geriausias BMX laisvu stiliumi

Šis „Moma Bikes“ prekės ženklo dviratis turi „Hi Ten“ rėmą ir 20 colių ratus (“). Jame yra aliuminio ratlankiai. Jo stabdžiai yra aliumininiai„ V-Brakes “, kaip ir stabdžių svirtys. Jis turi sustiprintus pedalus ir pateikiamas juodos spalvos, išskyrus kai kuriuos. aliuminio dalys, tai yra labai tvirta ir lengva, puikiai tinkanti bet kuriai BMX modalitai praktikuoti.

Tai klasikinis ir patikimas dviratis, kuriuo galite apvažiuoti miestą ir praktiškai pritaikyti pagrindinę šio miesto sporto akrobatiką. Estetika, primenanti aštuntojo dešimtmečio Kalifornijos BMX, yra tvirtas ir lengvas dviratis su labai atsargiomis detalėmis, tokiomis kaip patogus balnas ar galiniai kojelės (kur kojos remiasi).

Geriausias BMX dviratis varžyboms

Šis BMX dviratis yra paruoštas lenktynėms. Su juo galite patekti į skeitparkus ir netgi išdrįsti dalyvauti turnyre ar parodoje. Tai tvirtas ir lengvas BMX dviratis, su sustiprintu rėmu, atliekančiu triukus, kuriame išsiskiria keturi vamzdiniai pakabos elementai. Jame sumontuoti profesionalūs 48 stipinų ratai.

Jame yra priekiniai ir galiniai „Zoom“ prekės ženklo diskiniai stabdžiai. Jo balnas yra labai patogus, o kaipgi kitaip, juoda spalva vyrauja visame rinkinyje, išskyrus kai kurias aliuminio dalis. „Moma“ prekės ženklas visus savo dviračius kuria vien tik Barselonoje, o gamina Ispanijoje.

Geriausias BMX dviratis vaikams ir paaugliams

„Khe History BMX“ yra puikios kokybės dviratis. Jis sveria tik 11,4 kg. Jame yra užpatentuota „Affix Pro“ rotorių sistema, aukštos kokybės TDI aliuminio ratlankis ir 2,00 “” Prism “padangos. Stabdžiai, svirtis ir trosas yra iš anksto sumontuoti ir iš anksto nustatyti. Jis turi labai atsparią HiTen plieninę šakę.

Tai puikus dviratis vaikams nuo 8 iki 15 metų, norintiems pradėti sportuoti BMX. Mažiausias šio dviračio aukštis yra 140 cm. Tai lengva transporto priemonė (apie 11 kg). Jis turi paminkštintą balną ir kampą, su reguliuojamu pakreipimu. Dviejų dalių vairas yra 200 mm aukščio ir 660 mm pločio.

Geriausias BMX dviratis su slydimu

Šis lengvas 20 colių BMX automobilis idealiai tinka „Freestyle“ dviračių entuziastams. Tai lengva važiuoti dviračiu (85% surinkta ir 15% išardyta). Įrengtos keturios pedalų svirties, jų dėka galima žaisti saugiau ir greitai išmokti geriausių triukų.

Šiame BMX dviratyje yra 360 ° rotoriaus sistema, leidžianti vairą pasukti aplink savo ašį. Pėdos paviršius yra deimanto formos ir neslidus net lietingomis dienomis. Jame yra butilo gumos vidinis vamzdis, priekiniai ir galiniai stabdžių kaladėlės ir avariniai stabdžiai.

Geriausias lengvas BMX dviratis

Jį įsigiję vartotojai pabrėžia puikius jo komponentus. Įrengtas šakute, pagamintu iš „Hi-Tensile“ plieno, jis turi 360 ° rotorių, kuriuo galite vairą pasukti be jokių apribojimų ir nesijaudindami dėl dangčių ridenimo. Jo ratai yra 48 stipinai, puikiai atsparūs pavojingam nusileidimui.

Platus aliuminio ratlankis užtikrina standumą ir lengvumą. Jame yra 4 kaiščiai arba kojų spaustukai, idealiai tinkantys figūroms ir triukams atlikti. Svirtis sukurta tikslesniam dviejų pirštų stabdymui. Lengvesnis, patogesnis BMX, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu. Be jokios abejonės, vienas iš geriausiai parduodamų BMX „Amazon“.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie BMX dviračius

Norint pradėti praktikuoti BMX, reikia daugybės priedų, kurie užtikrintų vairuotojo saugumą. Šiuo metu yra daugybė prekių ženklų ir modelių. Šiose eilutėse mes jums pasakysime, kokios yra gero BMX dviračio savybės, kad jūsų pirkimas būtų optimalus. Vykdykite mūsų nurodymus ir pirkimas bus sėkmingas.

Pažangiuose dviračiuose labai svarbu, kad jų ratai būtų dvigubo sluoksnio, mažiausiai 36 stipinai ir visi užplombuoti. (Šaltinis: nunes: 1623528 / unplash.com)

Kas yra BMX dviratis?

7-ajame dešimtmetyje dviračiai pradėjo būti labiau nei populiari transporto priemonė jaunimo tarpe, nes juose jie rado ekonomiškai prieinamesnę alternatyvą motociklui. Tiek, kad jie pradėjo dviračiais praktikuotis purvo vietose, kol atsirado pavadinimas BMX: Dviračių motokrosas.

Sportas sparčiai augo ir pradėjo taikyti skirtingus būdus, priklausomai nuo stiliaus, kurį kiekvienas sportininkas pradėjo skirti šiai veiklai. Atėjus čiuožykloms, BMX davė pradžią laisvojo stiliaus modalumui. Nuo 2008 m. Pekino BMX dalyvavo olimpinėse žaidynėse.

“Geriau gyventi gyvenimą rizikingai, nei būti baimingu, kurio manęs nemėgstu”.

Kokias būdus galima praktikuoti naudojant BMX dviratį?

Norėdami pradėti, būtina žinoti, kad yra įvairių BMX dviračių tipų, atsižvelgiant į tai, kokia disciplina mums patinka. Tarp populiariausių BMX tipų yra Freestyle, Street, Flatland, Vert, Jump and Race. Toliau mes jums pasakysime, kokie jie yra ir iš ko susideda kiekviena BMX modalybė.
Modalumas Iš ko jis susideda?
Lenktynės Jis susideda iš lenktynių su purvo grandinėmis, pilnomis šuolių ir ekstremalių vingių
„Freestyle Dirt Jump“ Tai susideda iš akrobatinių šuolių atlikimo ant purvo rampų
„Freestyle“ lyguma Kaskadiniai triukai atliekami ant šaligatvio paviršiaus, atliekant kalnelius, rėmą ar vairą įkalnėje.
Freestyle parkas Tai susideda iš triukų atlikimo naudojant rampų ir kitų medinių kliūčių rinkinį
Freestyle Vert Akrobatas, atlikdamas savo triukus, šokinėja vertikaliai ir vėl nukrenta ant tos pačios rampos
Freestyle gatvė Šiai BMX formai gatvėje ieškoma natūralių kliūčių, tokių kaip suolas parke ar siena.

Kaip pradėti praktikuoti BMX?

Norėdami pradėti, geras variantas yra praktikuoti šuolio triukus iš žemesnio į aukštesnį, prarasti baimę. Kai valdysime stūmimo, amortizavimo ir nusileidimo veiksmus, galime pabandyti susipažinti su keletu įprastų gudrybių, kad galų gale atliktume ekstremalesnius triukus.

Ar žinojote, kad šis dviračių sportas nuo 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių buvo laikomas olimpine sporto šaka?

Kokias apsaugas turėčiau dėvėti su savo BMX dviračiu?

Kaip ir bet kuris kitas ekstremalus sportas, labai svarbu, kad „BMX“ dviratininkas būtų labai gerai aprūpintas ir, atsižvelgiant į norimą treniruotis būdą, privalo dėvėti skirtingas apsaugas ir įrangą. Tarp pagrindinių sportininkų saugos priedų yra šie:

  • Šalmas: Nors šalmų yra daugybė rūšių, visuomet rekomenduojama naudoti viso veido šalmą, nes be galvos ir kaktos apsaugos, jis apsaugo ir žandikaulį bei priekinę baikerio veido dalį. „BMX Race“ lenktynėse tai yra visiškai būtinas papildymas, nors tiesa, kad kitose disciplinose, tokiose kaip „BMX Street“ ar „Flat“, dažniausiai naudojami atviresni šalmai, kad būtų galima lengviau pasukti galvą.
  • Alkūnės pagalvėlės: Jie yra svarbūs norint apsaugoti alkūnės išorę. Tokiu būdu išvengiame traumų kritimo atveju.
  • Pirštinės: Jie yra rekomenduojami visoms disciplinoms, nors varžybose dažniausiai naudojamas būdas. Jie dažniausiai naudojami be pirštų, kumštinės pirštinės.
  • Kostiumai: „Race“ modalumui naudojami kombinezonai ar kostiumai su specialiomis striukėmis ir kelnėmis, kurie nuo kritimų dengia visą kūną ir yra atsparūs vėjui.
  • Sportbačiai: Kiekviename modelyje yra tinkamo tipo batai. „Street“ naudojama avalynė nėra tokia pati kaip „Race“, daug sportiškesnė ir lankstesnė.

Kokį BMX dviratį pirkti?

Dviračių modeliai keičiasi atsižvelgiant į tai, kokios rūšies discipliną norite praktikuoti: „Freestyle“ dviratis nėra tas pats, kas „Race“ ar „Street“. Be to, dviratis taip pat keičiasi priklausomai nuo to, ar jis skirtas vaikams, ar suaugusiems, ar ekspertams, ar pradedantiesiems, nes, pavyzdžiui, profesionalai nenaudoja stabdžių, o vaikai ir pradedantieji.

Svarbiausia pradedant sportuoti BMX yra tai, kad dviratis būtų atsparus ir gerai reaguotų į manevrus, nes dviratis tikrai patirs kritimų ir smūgių dėl pirmųjų baikerio, kuris startuoja šiame rizikingame sporte, žingsnių. Pradėti patogiausia dviratį, turintį mažiau funkcijų, tačiau tvirtesnį.

Dviratininko aukštis (metrais) Dviračio dydis (coliais)
Iki 1.10 12
Nuo 1.10 iki 1.30 16
Nuo 1.30 iki 1.50 18
Nuo 1,50 iki 1,60 dvidešimt
Nuo 1,60 iki 1,70 20.6
Iki 1,80 20.75 val
Daugiau nei 1,80 21.25 val

Kokie yra BMX dviračiai?

BMX dviračiai yra nedideli, jų rato skersmuo yra 50 centimetrų. Jie turi aukštą vairą, kad būtų galima geriau valdyti manevrus, tiek rėmus (daugiausia viršutinius), tiek vamzdžius (daugiausia viršutinius) arba atramas.