Cheminių preparatų reitingavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių 2021–2021 m. Baseino chemikalų reitingą galima rasti daugelyje svetainių. Tai modernūs ir labai koncentruoti produktai, kurie gali būti naudojami miesto ir sodo baseinams dezinfekuoti. Geriausios baseino cheminės medžiagos gali būti chloras arba aktyvusis deguonis. Šie preparatai yra saugūs natūraliai aplinkai, taip pat žmogaus odai, akims, plaukams ir nagams. Geros baseino cheminės medžiagos, kuriose yra kruopščiai parinktų ingredientų, veikia algaeicidiškai, baktericidiškai ir virucidiškai.

Baseinų chemikalų sąrašas – geriausių baseino chemikalų TOP 10

Geriausios chemikalai baseinams – apžvalgos

1. „Aquapool“ chloro baseino mėlynos tabletės 200 g mėlynos spalvos vandens 25 kg

  „Aquapool“ chloras baseine mėlynos tabletės 200g mėlynas vanduo 25kg

573 –

Galima įsigyti gerų „Aquapool“ baseino chemikalų. Tai chloras, skirtas baseinui mėlynose tabletėse. Vienoje tabletėje yra net 200 g šios cheminės medžiagos. „Aquapool“ produktas yra 25 kg pakuotėje. Ši pigi baseinų chemija turi daugiafunkcinę formulę. Jame esantis chloras turi daugybę padarinių. Visų pirma, jis naikina dumblius, skaidrina vandenį, stabilizuoja pH ir neleidžia daugintis bakterijoms. Geriausios „Aquapool“ baseino cheminės medžiagos vandeniui suteikia labai gražią mėlyną spalvą. „Aquapool“ prekės ženklo siūlomos chloro tabletės 6 viename ištirpsta labai greitai ir garantuoja puikų vandens valymą. Mažas tabletes galima lengvai įdėti į plūduriuojantį dozatorių ar skimmerį. Žmonės, kurie yra tikri, kad jų baseino dugnas nepasikeis, gali išmesti „Aquapool“ tiesiai į vandenį. Ši pigi baseino chemija yra labai efektyvi, nes viena tabletė gali išvalyti iki 35 kubinių metrų vandens.

2. „Aquapool“ chloro šokas tabletėse 20g į baseiną 1kg

  „Aquapool“ chloro šokas tabletėse 20g į baseiną 1kg

37 –

Daugelis žmonių domisi, kokia baseinų chemija yra pigi, efektyvi ir saugi gamtinei aplinkai ir vonią naudojantiems žmonėms. Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas! Baseinui galite pasirinkti „Aquapool“ produktą „Chlor Shock“ po 20 g tabletėmis. Tai yra vieno kilogramo pakuotėje esantis preparatas. Produktą rekomenduojama naudoti su drumstu, žalsvu ir nemalonaus kvapo vandeniu, taip pat pastebėjus staigų chloro lygio kritimą. Šį lengvai tirpstantį granulį be problemų galima įkišti į dozatorių. Viena tabletė gali išvalyti 2 m³ baseino vandens. Šis produktas gali būti naudojamas nuo 2 iki 4 dienų, atsižvelgiant į chloro lygį baseine ir vandens temperatūrą. Ši geriausia baseinų chemija taip pat rekomenduojama intensyviai dezinfekuoti vandenį, ypač kai jame yra bakterijų ir kitų patogeniškų bei pavojingų sveikatai ir gyvybei mikroorganizmų.

3. IŠJUNGTAS ANTIGLONINIS DRAUGAS BANDINIŲ DĖLĖMS, Panašiai kaip 1L chloro

  „ANTIGLON ALGA“ IŠJUNGTA BANDYKLŲ Dumbliams, Panašiai kaip CHLORAS 1L

– 19 –

Pigūs baseino chemikalai „Gamex Alga off Antyglon“ skystis yra produktas, kurį galima įsigyti vieno litro buteliuose. Jis turi algaeostatinį poveikį vandeniui sodo baseinuose, taip pat savivaldybių ir visuomeniniuose baseinuose. Tai geriausia baseinų chemija apsaugo nuo dumblių, virusų, grybų ir bakterijų dauginimosi baseinuose. Jis puikiai veikia, nes neleidžia vandeniui žaliuoti ir nesusidaro slidus, nemalonus liesti ir neišvaizdus nuosėdas. Su „Gamex“ taip pat galite atsikratyti labai nemalonaus vandens kvapo. Tai cheminis produktas, turintis pasaulio kokybės sertifikatą ISO: 9001. Jį galima dozuoti tiesiai į baseino vandenį. Nepamirškite jo supilti vakare po maudynių, naudojant automatines dozavimo sistemas arba rankiniu būdu. Rekomenduojama preparato dozė yra 800 g kiekvienam 10 m 3 baseino vandens. Tai preparatas, kuris reguliuoja pH vertę, taip pat palaiko pastovų lygį. Ši pigi baseinų chemija efektyviai dezinfekuoja vandenį ir sunaikina visus daugialąsčius organizmus.

4. 9IN1 CHEMINIS CHLORO PALEIDIKLIŲ RINKINYS BIOXI POOL 4

  9IN1 CHEMINIS CHLORO PALEIDIMO RINKINYS BIOXI POOL 4

117 –

Šiuolaikinės ir geros cheminės priemonės, skirtos baseinui praktiškuose rinkiniuose, yra produktai, rekomenduojami namų baseinams. „Bioxi 4“ aukštos kokybės baseino chloro chemijos pradiniame rinkinyje yra net 9 aukštos kokybės, puikūs ir saugūs preparatai sveikatai ir gyvybei. Rinkinyje yra dozavimo plūduras, pH testeris, pleistrai, vadovas – Kaip pasirūpinti baseino vandeniu, chloro šoku, dumblių produktu, pulko paruošimu, taip pat cheminiu agentu pH + ir pH -. Tai visas komplektas, kuriame yra 98% trichlorizocianuro rūgšties. Cheminiai preparatai, įtraukti į šį rinkinį, labai greitai ištirpsta vandenyje, nes jie buvo miltelių pavidalo ir atlikti atitinkamų procesų, paverčiant juos patogiu naudoti granuliu. Ši pigi cheminė medžiaga baseinui išsiskiria nedirginančiu kvapu ir aukštu efektyvumu. „Bioxi“ prekės ženklo rinkinys turi baktericidinį ir fungicidinį poveikį.

5. „Dpool“ koaguliantas baseino gelio vandens skaidrintojui x5

  „Dpool“ koaguliantas baseino gelio vandens skaidrintojui x5

114 –

Efektyvūs ir pigūs „Dpool“ baseino chemikalai, „Koagulantas“, skirtas baseino gelio vandens skaidrintojui x 5, yra labai koncentruotas ir labai efektyvus produktas. Šis mėlynos spalvos želė flokuliantas skirtas kristalizuoti vandenį, padidinti dezinfekavimo priemonių veiksmingumą ir pagerinti filtro lovos efektyvumą. Geriausia baseino chemija, ji greitai ir efektyviai surenka smulkias nešvarumų daleles ir atskiria jas filtro terpėje. Dėl gelio, subtilios medžiagos, jie išplaunami atgalinio filtravimo proceso metu. „Dpool“ produktas pasižymi unikalia kompozicija, kuri efektyviai padidina filtravimo sistemos efektyvumą baseine, taip pat leidžia pašalinti mažas nešvarumų, dumblių ir visų rūšių suspensijų daleles. Tai preparatas, išbandytas chemijos ir medicinos laboratorijose. Jis pritaikytas naudoti visuose geriausių prekių ženklų, įskaitant „Intex“ ir „Bestway“, stovo ir išplėtimo baseinuose.

6. „Marina“ („Mira-Lux“) plūduriuojantis dozatorius vandens valymui 774g

  „Marina“ („Mira-Lux“) plūduriuojantis dozatorius vandens valymui 774g

85 –

Daugelyje svetainių paskelbtas baseino chemijos sąrašas suteikė labai aukštą „Marina Mira-lux“ gaminio įvertinimą. Plaukiojantis dozatorius vandens valymui 774 g yra modernus ir koncentruotas preparatas, skirtas dezinfekuoti stovintį baseino vandenį. Tai garantuoja veiksmingą chloravimą ir vandens valymą baseinuose, neatsižvelgiant į jų dydį. Šis plaukiojantis baseino dozatorius yra daugiafunkcinis preparatas. Per labai trumpą laiką jis gali išvalyti nuo 5 m³ iki net 30 m³ vandens. Preparatas skirtas ilgalaikiam dezinfekavimui. Jis veiksmingai apsaugo nuo dumblių dauginimosi, taip pat naikina neorganinius junginius, kurie yra pagrindinė terpė šiems daugialąsčiams organizmams. Ši geriausia baseino chemija išvalo vandenį ir tuo pačiu nepablogina natūralios aplinkos. Preparatas efektyviai apdoroja vandenį baseine, nes jis plūduriuoja jo paviršiuje.

7. „Alkasol Flox“ 1 l baseino vandens patikslinimui

  Alkasol Flox vandens skaidrinimui baseinuose 1L

12 –

Ekonomiškas ir efektyvus produktas „Alkasol Flox“ vandens skaidrinimui 1 l baseinuose yra šiuolaikiška priemonė, skirta teršalų koaguliacijai vandenyje ir jo skaidrinimui tiek sodo, stovo ir plėtimosi baseinuose, tiek miesto voniose. Ši gera chemija baseinui leidžia atsikratyti visų rūšių užterštumo iš vandens. Reguliarus šio agento naudojimas garantuoja, kad vanduo bus skaidrus ir skaidrus. Priemonę reikia naudoti, kai yra matomų teisingų pH verčių nuokrypių. Preparate yra didelė chloro ir aktyviojo deguonies koncentracija. Šis dviejų efektyvių elementų derinys apsaugo baseino vandenį nuo drumstumo. Preparatas vandens paviršiuje sukuria teršalų sankaupas, kurios tada labai greitai ištirpsta. Tai geriausia baseino chemija, leidžianti atsikratyti priemaišų ir nešvarumų, kurių pH yra nuo 5,0 iki 9,0.

8. „Stapar Active Oxygen Oxygen 4L“ baseinams

  Stapar aktyvus deguonies deguonis baseinams 4L

– 89 –

Veiksmingos, geros, „Stapar“ naudojamos chemikalai baseinui yra produktas, parduodamas pakuotėje, kurioje yra net 4 litrai skysčio. Šioje cheminėje medžiagoje yra aktyvaus deguonies. Ši geriausia baseino chemija yra puikus koaguliantas, kuris yra labai veiksmingas baktericidinis ir fungicidinis preparatas, turintis ilgalaikį poveikį. Tai produktas, skirtas vandens dezinfekcijai. Ši cheminė medžiaga gali būti naudojama sūkurinėse voniose, SPA centruose, baseinuose, taip pat „Whirlpool“ prietaisuose. Ši pigi baseinų chemija neturi chloro ir nesukelia alergijos. Preparatas yra labai koncentruotas, todėl jį galima naudoti labai ekonomiškai ir jis trunka ilgą laiką. Tai padidina aktyvaus deguonies kiekį vandenyje ir sumažina THM bei chloraminų kiekį. Preparatas turi flokuliacinį poveikį ir neutralų pH. Tai bekvapis, visiškai putų neturintis produktas, pagamintas Lenkijoje.

9. Planetos baseinas. 2 pradinis rinkinys

  Planetos baseinas. 2 pradinis rinkinys

188 –

Šiuolaikinės ir geros chemikalai baseinui, „Planet Pool“, yra baseinų vandens priežiūros produktų rinkinys „Starter Set 2“. Jį sudaro 1 kg, pusantro kilogramo ir dviejų litrų talpos preparatai. Komplekte yra granulės, skystis ir testeris. Tai produktai, skirti baseino vandeniui prižiūrėti naudojant vandenilio chlorido metodą. Ši geriausia baseino chemija yra labai koncentruota, todėl turi labai efektyvų poveikį ir tuo pačiu netrikdo ekosistemos. Tai produktai, kurių pagrindinės sudėtinės dalys yra chloras, pridedant kitų cheminių medžiagų. Jie turi fungicidinį ir baktericidinį poveikį ir gali padėti kovoti su dumbliais ir nemaloniomis nuosėdomis, atsirandančiomis baseino dugne. „Planet Pool“ prekės ženklo produktai yra geriausi chemikalai, saugūs …