Čiužiniai: kas yra geriausias d

Pradėkime nuo nedidelės matematikos problemos: jei praleisite aštuonias valandas per dieną lovoje, kiek valandų joje praleisite per metus? Tiksliai, iš viso 2920 valandų arba, kas yra tas pats – nors tai ir neskamba – apie visas 121 dienas! Kaip iš to galima spręsti, lova nėra pats tinkamiausias baldas namuose, kad sutaupytume kelis eurus.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad 30% pasaulio gyventojų tam tikru gyvenimo laikotarpiu kenčia nuo nemigos (1). Čiužinio kokybė turi įtakos ne tik jūsų poilsio kokybei, bet ir visos dienos rezultatams. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti norint įsigyti čiužinį.

Svarbiausias

  • Čiužinį patartina keisti maždaug kas aštuonerius ar dešimt metų, nes medžiagos, su kuriomis jie gaminamos, yra pažeistos naudojant ir bėgant laikui.
  • Kiekvienam žmogaus tipui reikia skirtingo tipo čiužinio, nėra tobulo čiužinio kiekvienam!
  • Perkant čiužinį svarbu nepamiršti medžiagos, iš kurios jis pagamintas, kietumo ir pritaikomumo. Apie šiuos kriterijus išsamiai kalbėsime paskutiniame šio straipsnio skyriuje.

Geriausi čiužiniai: mūsų rekomendacijos

Mes puikiai žinome, kad čiužinio pirkimas gali tapti sunkiu išbandymu. Tai ne tik reikšminga ekonominė investicija, bet, kaip jau minėjome, turime nepamiršti, kad ja ketiname naudotis daug valandų kiekvieną dieną. Šiame skyriuje mes pasirinkome keturias įdomias pirkimo galimybes.

Mūsų įsipareigojimas sukurti 135 x 90 atminties putų čiužinį

Šis „Emma“ prekės ženklo čiužinys jums tinka, jei ieškote, kad jo matmenys būtų 135 x 90 cm, ir kad tai būtų atminties putplastis. Jis yra vokiškos kokybės ir turi 3 kvėpuojančius sluoksnius atminties putos. Aukštis yra 25 cm, jį galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60º.

„Emma“ čiužiniai buvo apdovanoti keliose šalyse dėl aukštos kokybės. Mūsų nuomone, verta investuoti į šį produktą, kuris taip pat turi puikų kainos ir kokybės santykį.

Redakcinis vertinimas: Šis čiužinys nėra nei labai minkštas, nei kietas, tai tiesiog idealus balansas. Naujoviškos vokiškos technologijos dėka jis puikiai tinka ramiam miegui. Jis taip pat prisitaiko prie bet kokios miego padėties.

Geriausias kišeninis spyruoklinis čiužinys

Šis laisvai pastatomas kišeninis spyruoklinis čiužinys suteikia neprilygstamą pritaikomumą ir nepriklausomybę. Jis turi kvėpuojančius karščiui jautrius paminkštinimus ir atpalaiduoja kraujagysles.

Jis yra grįžtamas, o jo pusė vasaros mėnesiams turi vidinę oro kamerą, reguliuojančią temperatūrą. Mūsų nuomone, tai puikus pasirinkimas. Jis gaminamas Ispanijoje griežtai tikrinant kokybę ir neturi kenksmingų medžiagų.

Redakcinis vertinimas: Šis čiužinys yra termoreguliacinis, todėl reguliuoja kūno temperatūrą ir gerina kraujotaką. Jo dėka mėgausitės puikiu poilsiu tiek vasarą, tiek žiemą.

Mūsų įsipareigojimas naudoti aukštą čiužinį

Šis žinomo prekės ženklo „Moonia“ čiužinys yra aukščiausias iš mūsų pasirinktų – 30 centimetrų aukščio. Jį sudaro daugiasluoksnė viskoelastinė medžiaga, sumažinanti slėgio taškus. 2 jo pusės leidžia jums visada pasirinkti norimą konsistenciją: vienoje pusėje vidutinė, kitoje – aukšta.

Mūsų nuomone, pirkėjai taip pat pritaria komentaruose. Jo įvertinimas yra 4,3 iš 5 žvaigždžių.

Redakcinis vertinimas: Šis čiužinys yra aukštas, kietas ir pasižymi dideliu patvarumu. Tai puikus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems čiužinio, užtikrinančio pilnavertį ir patogų poilsį.

Geras ir pigus čiužinys

„Dormio“ prekės ženklo „Zafiro“ čiužinys turi 2 centimetrų storio atminties putplasčio struktūrą. Jis sujungia tvirtą „Eliocel“ šerdį su viskoelastinės medžiagos termoreguliacinėmis savybėmis.

Jis siūlo gydymą nuo erkių, antibakteriniu, pelėsių ir antistatiniu gydymu. Dėl optimalaus prisitaikymo jis atleidžia raumenų įtampą. Mūsų nuomone, jis yra aukštos kokybės ir labai ekonomiškas, taigi ir įsipareigojame naudoti šį produktą.

Redakcinis vertinimas: Šis čiužinys yra labai pritaikomas, todėl idealiai tinka paprastam vartotojui. Tai geriausiai sujungia tvirtumą ir prisitaikymą, taip užtikrindamas sveiką poilsį.

Aukštas tvirtas čiužinys

Čia mes susiduriame su labai tvirtu atminties putų čiužiniu, puikiai tinkančiu vartotojams, kurie siekia poilsio beveik be pritaikymo, tačiau gerbia kūno anatomiją. Jo branduolyje naudojama „Sensopur“ technologija.

Abi čiužinio pusės yra kvėpuojančios ir skatina vėdinimą. Jis yra higieniškai gydomas nuo alergenų ir purvo, todėl, mūsų nuomone, jis idealiai tinka žmonėms, ieškantiems tvirto ir anti-erkės čiužinio.

Redakcinis vertinimas: Šis produktas puikiai tinka vartotojams, kurie nori tvirtesnių čiužinių, kurie gerbia kūno anatomiją. Jo medžiagos yra praeinamos, o tai apsaugo nuo drėgmės pertekliaus ir blogo kvapo.

Čiužinys su maksimaliu dydžiu komfortą

Šis čiužinys garantuoja ramų miegą dėl vidutinio ir didelio kietumo bei daugiasluoksnių sluoksnių, pagamintų specialiai tam, kad vartotojams būtų patogiau.

Be to, jūsų čiužinio higiena nekels rūpesčio. Savo novatoriška trigubo barjero technologija siūlo nuolatinį ir visišką valymą. Tai puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms, nes ši technologija veikia nuo erkių, grybų ir bakterijų.

Redakcinis vertinimas: Šis čiužinys yra idealus pasirinkimas visiems alergiškiems žmonėms. Jo trigubo veikimo technologija kovoja su pagrindiniais alergenų šaltiniais: erkėmis, bakterijomis ir grybais. Tai taip pat siūlo visišką komfortą ramiam miegui.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie čiužinius

Kadangi esame gimę, miegame ant čiužinio. Tačiau, nors sunku patikėti, čiužiniai yra vieni iš didžiųjų nežinomų dalykų mūsų namuose. Sustokite ir pagalvokite apie tai, kiek žinote apie savo? Šiame skyriuje pasiūlėme išspręsti dažniausiai pasitaikančias abejones, kylančias vartotojams įsigyjant lovos čiužinį.

Čiužinį patartina keisti maždaug kas aštuonerius ar dešimt metų, nes medžiagos, su kuriomis jie gaminamos, yra sugadintos naudojant ir bėgant laikui. (Šaltinis: Guzhva: 89746451 / 123rf.com)

Kada reikia pirkti čiužinį?

Laimei, deja, čiužiniai neturi etiketės, nurodančios jų galiojimo laiką. Dabar bloga žinia yra ta, kad jų galiojimo laikas baigiasi: jūsų medžiagos susidėvi naudojant ir ilgainiui. Ispanijos lovų asociacija (ASOCAMA) perspėja, kad „jei jūsų čiužiniui yra daugiau nei dešimt metų, jūs neturite čiužinio“.

Čiužinio naudingo tarnavimo laiką „įtakoja tokie veiksniai (…) kaip kokybė, priežiūra ir kaip jis naudojamas“ (du). Ne visų tipų čiužinių gyvenimo trukmė yra vienoda: lateksiniai čiužiniai paprastai tarnauja ilgiau nei, pavyzdžiui, spyruokliniai čiužiniai. Bet kokiu atveju vidutinis rekomenduojamas čiužinio atnaujinimo laikotarpis yra nuo aštuonerių iki dešimties metų.

Kokių tipų čiužiniai yra?

Šiandien rinkoje yra daugybė galimybių įsigyjant čiužinį. Būtina nepamiršti, kad tai, kas daro čiužinį tinkamu jums ar jūsų partneriui, yra ne tiek jo materialūs, kiek labai asmeniški veiksniai. Yra visų rūšių geros kokybės čiužinių, todėl turėtumėte pasirinkti arba turėtumėte pasirinkti atsižvelgdami į savo poreikius.
Tvirtumas ir pritaikomumas Judesio absorbcija Temperatūros reguliavimas Kitos funkcijos
Spyruoklės Vidutinis / didelis tvirtumas ir greitas grįžimas į pradinę padėtį Turintys nepertraukiamą siūlą, nelabai sugeria judesius
Turintieji kišenines spyruokles taip
Kietas, idealus karštam klimatui
Viskoelastinis Reaguokite į laikiną šilumą ir prisitaikykite, kad sumažintumėte slėgį
Puikus prisitaikymas
Gerai sugeria, puikiai tinka dvigulėms lovoms Idealiai tinka šaltam klimatui, nes jie neprakaituoja per gerai Geras pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų
Lateksas Tvirtas ir vienodas sukibimas
Jie labai gerai prisitaiko prie kūno ir greitai atgauna savo formą
Jie labai gerai sugeria judesius Jis nereguliuoja temperatūros Jie gali būti pagaminti iš natūralaus arba sintetinio latekso
Erkės negali lizdų šioje medžiagoje

Sunkus

Putplastis (HR) Jie gerai prisitaiko prie kūno ir yra atsparūs
Putplastis laikui bėgant linkusi deformuotis
Vidutinis judesių sugėrimas priklauso nuo čiužinio kokybės Šilta, gerai šaltam klimatui Nelabai kvėpuojančios, jose gali kauptis erkutės
Iš natūralių pluoštų Atsparus, siūlo tvirtumą ir prisitaikymą Vidutinis / mažas judesių sugėrimas, optimalus viengulėms lovoms Tai priklauso nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti Pagaminta iš vilnos, medvilnės, ašutų ir kitų natūralios kilmės medžiagų
Jokių kenksmingų medžiagų
Japonų futonas Labai tvirtas, mažai amortizuojantis Gerai sugeria judesius Natūraliai reguliuoja temperatūrą Pagaminta iš presuotos medvilnės, kuri yra biologiškai skaidoma

Kokios yra skirtingos čiužinių dalys?

Kad geriau suprastume, kokie čiužiniai tiksliai yra ir kuo turėtume remtis pirkdami, manome, kad svarbu žinoti, jog jie yra sudaryti iš kelių dalių. Iš tiesų, čiužinys nėra vienalytė masė, išskyrus tam tikras išimtis, bet yra sudaryta iš sluoksnių, kurie kartu mums optimaliai padeda poilsiui.

  • Šerdis: Jis yra čiužinio centre ir turi būti atsparus, nes tai yra dalis, palaikanti kūno ar kūnų svorį. Spyruoklinių čiužinių atveju šerdis būtų pačios spyruoklės.
  • Komforto sluoksniai: Tai yra dalis, dėl kurios čiužinys tampa patogus ir patogus, nes prie kūno prisitaiko sritis. Jis gali būti pagamintas iš tekstilės medžiagos, sintetinės putos arba gelio. Geros kokybės čiužinys turėtų turėti du patogumo sluoksnius – po vieną iš abiejų pusių, kad jį būtų galima apsukti kiekvieną sezoną.
  • Išoriniai audiniai arba dangteliai: Jie yra čiužinio išorėje besiliečianti su kūnu dalis, todėl ji turi būti minkšta, kvėpuojanti, hipoalergiška ir lengvai valoma. Paprastai jis gaminamas iš tekstilės medžiagų.

Kokį čiužinį pasirinkti pagal tai, kokioje padėtyje miegate?

Pozicija, kurioje paprastai miegate, yra lemiama renkantis čiužinį. Jei miegate poroje ir kiekvienas iš jūsų prieš miegą turite labai skirtingą stilių, turėtumėte žinoti, kad taip pat galima įsigyti atskirų čiužinių, kuriuos galima sujungti …

Parašykite komentarą