Cross-trainer reitingas – kokia orbi

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Žmonės, norintys sukurti namų sporto salę, ieško sąrašo, kuris yra 10 geriausių 2021–2021 m. Elipsės sąrašas. Jame pateikiami geriausių prietaisų, skirtų mokymui namuose, modelių aprašymai. Geriausi elipsiniai kryžminiai treniruokliai turi savo konstrukcijoje įmontuotus kompiuterius, kurie skaičiuoja laiką, nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ar pulso matavimą mankštos metu ir po jo. Rekomenduojami elipsės formos treniruokliai taip pat yra labai saugūs ir stabilūs.

Kroso treniruoklių sąrašas – geriausių elipsės formos treniruoklių TOP 10

Geriausių kroso treniruoklių aprašymas

1. „Fitness Elliptical Magnetic Wheel 9Kg“, „Coden 700“ modelis

  Elipsinis fitneso treniruoklis „Magnetic 9kg“, „Coden 700“ modelis

849 –

Sukūrė „Koło“ įmonė geriausias kroso treneris, skirtas bendro lavinimo pratimams ir fizinei būklei gerinti. Tai įranga, kuri suaktyvina pilvo, sėdmenų ir kojų raumenis ir leidžia deginti nereikalingas kalorijas. Šis produktas leidžia mankštintis namuose. Geroji Elipsinis kryžminis treniruoklis garantuoja tylų ir sklandų darbą, taip padidindamas jo naudojimo patogumą. „Coden 700“ modelyje buvo įrengtas sklandus pasipriešinimo reguliatorius, taip pat skaitomas LCD ekranas, matuojantis laiką, greitį, pulsą, nuvažiuotą atstumą ir sudegintų kalorijų skaičių. Naudojant 9 kg smagratį, padidėja pratimų efektyvumas, be to, tai daro įtaką visos šio prietaiso struktūros stabilumui. Tai modernus elipsinis kryžminis treniruoklis, kurio visos rankenos yra padengtos aukštos kokybės poliuretano putomis, atsparios mechaniniams pažeidimams. Papildomas šios treniruoklių privalumas yra neslystantys žingsniai, užtikrinantys visišką naudojimo saugumą.

2. Elipsinis fitneso treniruoklis „Magnetic 9Kg Wheel Model Coden 950 Black Red“

  „Fitness Elliptical Trainer“ magnetinis 9 kg rato modelis „Coden 950 Black Black“

969 –

Anot interneto vartotojų geras elipsės formos treniruoklis turėtų būti laipsniškas atsparumo reguliavimas, lengvai pasiekiamas, skaitiklis su LCD ekranu ir patogūs neslystantys pedalai. Šią užduotį puikiai atliks bendrovės „Koło“ įranga. Tai geriausias kroso treneris žmonėms, kuriems reikalingi veiksmingi ir efektyvūs mokymai, kurie gali vykti namuose. Šiame įrenginyje yra sistema, veikianti tiek pirmyn, tiek atgal. Atvirkštinis šio elipsinio kryžminio treniruoklio veikimas padidina jūsų aerobinį pajėgumą beveik 10%, palyginti su įprastu ėjimu. Švelnus atgalinis judėjimas pagerina motorinę koordinaciją ir užtikrina didesnį riebalų deginimą, tuo pačiu apsaugant kelius ir sausgysles nuo pernelyg didelio krūvio. Jei kyla klausimas, kurį pasirinkti namų elipsės formos treniruoklis, verta rekomenduoti šį „Koło“ įrenginį. Tai treniruoklis, kurio priekyje yra pasukami ratai, todėl jį lengva perkelti į bet kurią pasirinktą vietą.

3. Elitum magnetinis elipsinis treniruoklis Mx500 Silver

  Elitum magnetinis elipsinis treniruoklis Mx500 sidabras

1198 –

Jie pasirodė rinkoje rekomenduojami elipsiniai kryžminimo treniruokliaikad puikiai atliks savo užduotį namuose ar bute. „Elitum“ prekės ženklo įranga yra geras elipsės formos treniruoklis magnetinis, kuris yra labai populiarus tarp žmonių, kurie nori treniruotis namuose. Tai lengvai naudojamas ir funkcionalus prietaisas, leidžiantis atlikti viso kūno aerobikos treniruotes. Šio treniruoklio naudojimas garantuoja tolygų riebalų deginimą ir harmoningą kūno formavimą. Šis modernus elipsinis kryžminis treniruoklis turi 12 kg smagų ratą, kurio dėka mašina dirba efektyviau ir patogiau, o atstumas tarp treniruoklio pėdų yra daug mažesnis, palyginti su kitais šio tipo prietaisų modeliais. 12 kg rato tvirtinimas užtikrina sklandų ir laikysenos palengvinimo darbą net ir labai intensyviai treniruojantis esant maksimaliam pasipriešinimui. Verta paminėti, kad tai geras elipsės formos treniruoklis tai taip pat leidžia modifikuoti apkrovą ir pritaikyti ją pagal jūsų dabartinę fizinę būklę ar sveikatą.

4. Zipro elipsės formos treniruoklis „Shox Rs“ (4661)

  Zipro elipsės formos treniruoklis „Shox Rs“ (4661)

1599 –

Siūlė treniruoklių naudotojai elipsės kryžminio treniruoklio sąrašas, yra atskirų modelių, puikiai tinkančių namų sporto salei, savybės. Geras elipsinis „Zipro“ prekės ženklas yra modelis, kuris padidina mankštos patogumą. Ši patobulinta populiaraus elipsės formos treniruoklio versija yra modernaus dizaino. Visa tai yra pagaminta iš kokybiškų ir atsparių mechaniniams pažeidimams medžiagų. Prietaisas turi daugiafunkcį kompiuterį, kuris matuoja pagrindinius gyvenimo parametrus, taip pat nuvažiuotą atstumą ar sudegintų kalorijų skaičių. Tai geras elipsės formos treniruoklis taip pat turi butelio laikiklį, kuris leidžia tvirtinti gėrimo butelį. Įranga turi magnetinę varžos sistemą ir rankinį jos laipsnio reguliavimą. Tai geriausias kroso treneris skirtas sportuoti žmonėms, sveriantiems iki 120 kg. Prietaisas taip pat turi specialiai mobiliesiems įrenginiams skirtą stovą, kuris leidžia lengvai pritvirtinti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

5. „Hop-Sport“ elipsinis kryžminis treniruoklis Hs-003C Focus Red

  „Hop-Sport“ elipsinis kryžminis treniruoklis Hs-003C Focus Red

768 –

Daugelis žmonių atsisako lankytis sporto salėje ir pasirenka geriausią sprendimą, tai yra galimybė mankštintis namuose. Įranga, tinkama namų treniruoklių įrangai, tikrai yra geras elipsės formos treniruoklis. Verta investuoti į „Hop-Sport“ sukurtą įrenginį. Tai saugus ir efektyvus prietaisas, leidžiantis deginti riebalus tose vietose, kur jų atsikratyti yra labai sunku. Tai geriausias kroso treneris, kuriame derinamas bėgimo takelio, steperio, stacionaraus dviračio veikimas, taip pat tam tikra įranga, naudojama jėgos treniruotėse. Prietaisas suteikia greitą, veiksmingą ir įvairią treniruotę, taip pat pagerina kūno efektyvumą ir fizinę būklę. Magnetinė varža, naudojama šioje įrangoje, ir smagračio nutildymas daro elipsę labai tyliai, todėl jūs galite ją praktikuoti net labai vėlyvą naktį ar ankstyvą rytą. Rankinis pasipriešinimo reguliavimas užtikrina greitą ir lengvą treniruotės sunkumo pritaikymą atsižvelgiant į elipsinės kryžminio treniruoklio vartotojo sveikatos būklę ir pageidavimus.

6. „Zipro Neon“

  „Zipro Neon“

849 –

Norint pastatyti namų sporto salę, reikia tinkamos įrangos. Jei įdomu kurį elipsės formos treniruoklį pasirinkti savo butui ar namui verta susipažinti su techniniais „Zipro“ įrangos parametrais. Tai modernus magnetinis kryžminis treniruoklis, leidžiantis bet kada treniruoti kūno rengybą. „Zipro Neon“ įrenginys įtraukia visas raumenų grupes mankštai ir tuo pačiu stimuliuoja kraujotakos sistemą. Tai geriausias kroso treneris namuose galima efektyviai deginti kalorijas ir lipdyti kūną. Be to, tai yra prietaisas, gerinantis bendrą fizinį pasirengimą ir viso kūno efektyvumą. Patikimas šios įrangos veikimas ir be gedimų leidžia reguliariai mokyti ją tinkamai parinktu pasipriešinimu. Lengvas reguliavimas ir 8 apkrovos lygiai leidžia individualizuoti kiekvieną treniruotę.

7. „Zipro One“

  „Zipro One“

499 –

Jei nežinai ką elipsės formos pirktiNorint atlikti efektyvias treniruotes, verta susipažinti su magnetinio dviračio „Zipro“ specifikacija. Tai daugiafunkcis įrenginys, kuris yra naujausio bendrovės perkamiausio treniruoklio versija. Šis prietaisas skirtas treniruotėms namuose. Tai geriausias kroso treneris garantuoja greitą ir efektyvų riebalų deginimą bei kūno formavimą. Dviratis naudoja magnetinės varžos sistemą, kurioje mechanizmas veikia sklandžiai, greitai, be gedimų ir be matomų lūžių. Tai geras elipsės formos treniruoklis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jo estetinę išvaizdą ir lengvą valymą. Įranga aprūpinta moderniu kompiuteriu su dideliu, skaitomu ekranu. Žmonėms, kurie treniruočių metu naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, tinkamoje vietoje sumontuota plati lentyna netrukdo mankštintis ir tuo pačiu suteikia nuolatinį vaizdą į išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekraną.

8. „Zipro Hulk Rs“

  „Zipro Hulk Rs“

1499 –

Sukūrė „Zipro“ įmonė geras elipsės formos treniruoklis, tai yra nepakeičiamas namų sporto salės įrangos elementas. Ši įranga išsiskiria elegantiška išvaizda, juoda ir balta kaladėlė buvo dekoruota patraukliai atrodančiais oranžiniais aksesuarais. Šis prietaisas įtraukia visas raumenų grupes į darbą, padėdamas išlaikyti formą ir liekną. Tai geriausias kroso treneris žmonėms, kurie ieško stabilios ir patvarios struktūros prietaisų, garantuojančių veiksmingą treniruotę, taip pat pritaikydami pasipriešinimą sportuojančio asmens fiziniams sugebėjimams. Visiškai kontroliuoti treniruočių eigą galima dėl aiškaus ir didelio kompiuterio ekrano, rodančio nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ir treniruočių intensyvumą. Jautrus pulso matuoklis leidžia treniruotės metu kontroliuoti gyvybiškai svarbius parametrus, dėl kurių kūnas nėra perkrautas, ypač žmonėms, kurie pradeda reguliariai mankštintis.

9. „Zipro Burn“

  „Zipro Burn“

1199 –

Puikus Zipro Burn to treniruoklis geriausias kroso treneris savo kainų kategorijoje. Jis turi magnetinę stabdymo sistemą ir 8 kg smagų ratą. Šiame įrenginyje yra LCD ekranas, rodantis tokias vertes kaip treniruotės laikas, nuvažiuotas atstumas, kalorijos, greitis, pulsas, taip pat savaitės visų treniruočių santraukos. Tai geras elipsės formos treniruoklis suteikia galimybę apskaičiuoti suvartotas kalorijas, nuvažiuotą atstumą ir laiką, kuris prasideda nuo vartotojo nustatytos valandos vertės. Įranga aprūpinta galimybe nustatyti tikslinį širdies ritmą, kuris yra apsauga žmonėms, pradedantiems treniruotis ir bijantiems per didelio kūno krūvio. Elipsiniame kryžminiame treniruoklyje įmontuotas kompiuteris turi automatinio išjungimo funkciją po 4 minučių miego. Šiame įrenginyje yra mobiliųjų įrenginių stovas, taip pat jutikliniai pulso jutikliai ant vairo. Įranga turi neslidų pagrindų paviršių po …