Dantų balinimas lazeriu

Šypsena dažnai būna pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi susitikdami su asmeniu. O balti spindintys dantys yra  šypsenos raktas. 

užfiksuoti 4

Yra daugybė būdų, kaip balinti dantis, pavyzdžiui, dantų balinimas lazeriu , balinimo juostos, balinimo dėklai, procedūros biure, namuose atliekamos technikos, tokios kaip vandenilio peroksidas ir kt.

Iš jų lazerinis dantų balinimas yra vienas geriausių kosmetikos odontologijos balinimo būdų, kuris ne tik suteikia baltus dantis, bet ir padeda pašalinti dėmes ir apnašas.

Kas yra dantų balinimas lazeriu?

Dantų balinimas lazeriu yra paprastas ir greitas odontologo dantų tepimo vandenilio peroksido pagrindu  procesas.

Po kelių minučių odontologas apšviečia geliu sritį specialiu lazeriu, kuris pašalina dėmes ir pašviesina dantų spalvą.

Kiek kainuoja lazerinis dantų balinimas?

Dantų balinimo lazeriu kaina gali skirtis, priklausomai nuo odontologo ir pasirinkto gydymo tipo.

užfiksuoti 5

 

Tinkamai prižiūrint dantis, šio gydymo rezultatai gali trukti nuo 6 iki 24 mėnesių.

Dantų lazerio balinimo nauda 

Jei netenkina įprastų dantų balinimo priemonės, tokių kaip balinanti dantų pasta ir juostelės, naudojimo rezultatai, pasitarkite su savo odontologu ir eikite į dantų balinimą lazeriu.

Čia yra dantų balinimo lazeriu privalumai 

 • Balinimą lazeriu atlieka tik profesionalūs odontologai
 • Greitas procesas ir daugeliu atvejų reikalauja mažiau nei valandos
 • Viena iš labiausiai prieinamų dantų balinimo procedūrų
 • Lengva ir neinvazinė procedūra
 • Visiškai neskausminga procedūra, kuriai nereikia adatų
 • Galite pasirinkti palengvinti tik vieną ar kelis labai nudažytus dantis, o ne visus
 • Pašalina tas kietas dėmes, kurių nepavyko pašalinti kitomis balinimo procedūromis
 • Pateikia ilgalaikį rezultatą

Dažnas šalutinis poveikis balinant lazeriu

 • Balinimo lazeriu procedūros dažniausiai reikalauja dviejų ar daugiau tolesnių sesijų, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai
 • Tai brangiau nei kiti dantų balinimo metodai.
 • Kai kuriems pacientams dėl jautrumo gali pasireikšti danties dirginimas. Bet tai laikini klausimai, kurie praeina su laiku. Jei ne, kreipkitės į savo odontologą.

Atsargumo priemonės siekiant išvengti dantų spalvos pasikeitimo po dantų balinimo

užfiksuoti 6

Norėdami išlaikyti sveiką baltesnę šypseną, turite atlikti šiuos kelis veiksmus.

 • Mesti rūkyti: rūkymas gali vėl pakeisti dantų spalvą.
 • Venkite dėmių sukeliančių gėrimų ir maisto produktų: tai saldūs saldainiai, vynas, arbata, kava, sportiniai gėrimai, pomidorų padažas, uogos ir kt.
 • Naudokite šiaudelį: pabandykite naudoti šiaudą gerdami dėmių sukeliančius gėrimus.

Išvada

Dantų balinimo lazeriu efektyvumas ir nauda daro tai vertinga investicija, gerinančia jūsų dantų ir bendrą sveikatą.

Dėl savo dantų problemos pasitarkite su aukštos kvalifikacijos ir patyrusiais odontologais. Skambinkite numeriu +971 2 4454 666 ir užsisakykite susitikimą šiandien.

 

Dantų balinimas lazeriu , taip pat žinomas kaip jėgos balinimas, greitai tapo populiari priemone, padedančia išbalinti dantis. Ši procedūra dabar yra įprasta, nes ji yra visiškai saugi ir nepažeidžia dantenų ar dantų struktūros.

Čia apžvelgiama, ką reiškia dantų balinimas lazeriu.

Dantų balinimo lazeriu procesas

Dantų balinimo lazeriu procedūra pradedama uždėjus guminę užtvanką burnoje. Ši guminė užtvanka skirta apsaugoti dantenas. Tada odontologas dantims užtepa balinimo gelį. Šio gelio pH yra reguliarus. Kitas proceso žingsnis yra mineralinio greitiklio įjungimas gelyje.

Dėl šio proceso balinimo gelis tampa deguonimi. Šiuo metu jis padengia dantų emalį ir leidžia balinimo geliui prasiskverbti į apatinius dantų lygius, kad būtų gražus balinimas.

Kiek efektyvus yra dantų balinimas lazeriu?

Kai kurie pacientai skeptiškai vertina dantų balinimą lazeriu, nes tai atrodo per gerai, kad būtų tiesa. Tiesa yra ta, kad šiuolaikiška pažangių technologijų šypsena pagražina dantų atspalvį nuo penkių iki šešių atspalvių. Tiesą sakant, buvo keletas situacijų, kai dantys baigiasi kiek šviesesniais, nei buvo galima tikėtis. Tačiau tai nėra ilgalaikis klausimas, nes lazerinis dantų balinimas neduoda nuolatinių rezultatų.

Lazerio naudojimo esmė yra palengvinti balinimo procesą sąveikaujant su geliu. Apskritai šis požiūris į dantų balinimą duoda prasmingų rezultatų maždaug per pusvalandį. Šis trumpas laikotarpis yra didelė dantų balinimo lazeriu patrauklumo dalis.

Kandidatai į dantų balinimą lazeriu

Dantų balinimas lazeriu nerekomenduojamas tiems, kurie turi jautrius dantis, dantenas atsitraukia ar turi kitų reikšmingų dantų problemų. Be to, jis nerekomenduojamas tiems, kurie nėra sulaukę 16 metų, ir tiems, kurie yra nėščia.

Dantų balinimas lazeriu sauga

Dantų balinimas lazeriu naudojamas galingu balinimo geliu, kurį suaktyvina lazeris. Gelis leidžia laiku ir atidaryti akis. Nesijaudinkite dėl vandenilio peroksido gelio baliklio saugumo. Amerikos odontologų asociacija praneša, kad šio proceso baliklio koncentracijos lygis yra 25–40 proc.

Imamasi tam tikrų atsargumo priemonių, siekiant sumažinti dantų jautrumą balinimo proceso metu. Be to, odontologas lūpoms, dantenoms ir papildomiems burnos audiniams apsaugoti naudoja viską nuo desensibilizuojančių pastų iki minėtų guminių užtvankų ir skruostų įtraukiklių.

Dantų balinimas lazeriu

Nuostabūs dantų balinimo lazeriu rezultatai kartu su trupučiu laiko, reikalingo gydymui, pateisina palyginti didelę kainą. Nors dantų balinimas lazeriu tikrai yra brangesnis nei kai kurios kitos dantų balinimo galimybės, tačiau jis to vertas. Viso šio gydymo metu būsite visiškai saugūs.

Be to, kai dantys bus baigti, dantys atrodys fantastiškai. Taip pat sutaupysite daug laiko odontologo kėdėje. Praleiskite tą papildomą laiką darbe, su savo artimaisiais ar užsiimdami kuo nors kitu maloniu.