Daug dovanų Motinos dienai

Netrukus mes švęsime Motinos dieną visoje Lenkijoje. Ši graži šventė suteikia vaikams galimybę padėkoti savo motinoms už meilę, auką ir pastangas auklėjant. Šiemet gegužės 26 d. Patenka į sekmadienį, o tai reiškia, kad galime skirti jai daugiau laiko ir dėmesio nei per savaitę. Laikas, praleistas kartu kine, prie ledų ar restorane, jai tikrai bus didžiausia dovana. Taip pat galite pabrėžti, koks žmogus jums svarbus, suteikdamas jam ką nors kita. Puikiai derinama kosmetika pradžiugins kiekvieną mamą.

Motina ir dukra, motinos diena

Šiemet „Tagomago.pl“ svetainėje paruošėme daug puikių akcijų ir progų, kurių dėka lengvai rasite puikią dovaną savo mamai.

Žemiau pateikiame dovanų idėjas mamai, kuri …

… DĖMESIO DĖMESIUI IŠSAMI INFORMACIJA
Ar jūsų motinai patinka, kad visi virtuvės ar vonios kambario elementai būtų nuoseklūs ir kartu sukurtų tobulą visumą? Muilas arba rankų kremas taip pat gali būti dekoratyviniai elementai, jei gražiai suvynioti. „La Florentina“ prekės ženklas reiškia gražius kvapus, puikias formules ir stulbinantį dizainą. Galite rinktis iš paruoštų dovanų rinkinių (dabar net 25% pigesni), tačiau galite susikurti ir patys! Rankų kremai, kūno losjonai, muilai … maišykite taip, kaip jums patinka, ir padėkite motinai išlaikyti nepriekaištingą atmosferą namuose.

… ĮVERTINU atsipalaidavimo akimirkas
Intensyvios dienos, pripildytos darbo ir buities darbų, suteikia mamai sunkumų, o jos veide jau matosi nuovargis? Padėkite jai surasti 15 minučių ramybės, poilsio ir atsinaujinimo – jai skirti tik laiko 2 kartus per savaitę. Tiek nedaug reikia, kad atstatytų veido odos tvirtumą ir gyvybingumą. Kas taip veikia? Kaukės, žinoma! Bet ne bet kokį – rinkitės pakuotėse esančius lakštus, mirkomus maistingais ingredientais iš viršutinės lentynos. Tai siūlo „Timeless Truth Mask“ prekės ženklas, kurį dabar turime puikiame pasiūlyme – galite suteikti savo motinai 2 kartus daugiau atsipalaidavimo, nes kiekviena kaukė yra 50% pigesnė!

… Ji yra gamtos mylėtoja
Ar jūsų mama palaiko naujausias „bio“ ir „eco“ tendencijas? O gal ji tiesiog turi jautrią odą ir turi naudoti natūralią kosmetiką, tačiau kiekvienas apsilankymas vaistinėje sugadina jos piniginę, nes tokie produktai yra gana brangūs? Duokite jai kūno ir dvasios poreikius atitinkančią kosmetiką „OnlyBio“, kuri saugiai ir natūraliai prižiūrės jos odą.

… YRA NAMIS
Namai ir šeima yra jos saugus prieglobstis. Čia jis jaučiasi geriausiai, jam patinka ruošti patiekalus ir palaikyti juos geriausia tvarka. Padarykite malonias joje praleistas akimirkas padovanodami jai žvakę, kuri užpildys erdvę gražiu kvapu ir suteiks jai labai malonią atmosferą. Kiekviena namuose praleista akimirka bus nepakartojama. „Tagomago.pl“ pasiūlyme rasite daug įvairių firmų kvapiųjų žvakių. Keli maži, o gal vienas didesnis? Kas geriausiai pavyks jūsų šeimos namuose, nuspręskite patys. Taip pat patikrinkite naujumą – „Biosensual“ žvakes, kurios be nuostabaus kvapo skleidimo taip pat gali būti naudojamos aromaterapiniam masažui! Puiki idėja „2 iš 1“, tiesa?

… YRA KELEIVIS
Ar jūsų mama yra nerami dvasia, mėgstanti keliauti? Tuomet jam tikrai kyla problemų susikrauti mėgstamus daiktus. Galbūt mini kosmetikos rinkinys jai būtų išgelbėjimas? O gal jos teptukų komplektas užima per daug vietos lagamine? Mes turime puikų stilių! Geros kokybės mini šepetėlių rinkinys jai tarnaus daugelį metų.
Ką daryti, jei jūsų mamos kelionės derinamos su valandomis, praleistomis automobilyje? Na, oro gaiviklis gali atrodyti nereikšminga idėja, bet ne tuo atveju, jei jis elegantiškas ir puošia jūsų automobilį.

… YRA VERSLO MOTERIS
Jūsų mama eina į darbą, turi daug nuveikti kiekvieną dieną ir turi būti 10 vietų vienu metu ir puikiai atrodyti visose. Makiažas yra neatsiejama jos įvaizdžio dalis ir jai tiesiog patinka atrodyti gerai. Šiuo atveju turite, atrodytų, lengvą iššūkį dovanai – kosmetikos kosmetika jai tikrai patiks. Mes siūlome jums „Joko“ produktus, kurie siūlo puikią kokybę už prieinamą kainą. Be to, pasirinktas asortimentas yra 20% pigesnis! O gal jūsų mama mėgsta pabrėžti lūpas? Patikimus „Pupa“ lūpų dažus galite įsigyti 15% pigiau.

… TURI KLASASS
Neįpareigota elegancija tai ir apibūdina. Net su namų drabužiais ji atrodo išskirtinai gerai, tačiau mėgsta gerai rengtis, nors niekada nepersistengia su aksesuarais. Jis žino, kad kartais mažiau yra daugiau. Jos stilizaciją papildo kvepalai. Jie skleidžia paslaptingumo užuominą ir pabrėžia jo stilių.
„Tagomago.pl“ galite pasirinkti iš šimtų kvepalų ir tikrai rasite tobulą. Mes siūlome „Good Girl“ iš „Carolina Herrera“. Tai ryžtingų, stiprių moterų aromatas, apgaubiantis jas saldžiu, paslaptingu aromatu. O butelis …? Gražus ir išradingas. Tai tiesiog tobula ir tikra dovana.
O gal prekės ženklas su tradicijomis? Pani Walewska yra kvepalai, bet ir kita kosmetika, galbūt šiek tiek pamiršta. Gaila, nes jie turi daug ką pasiūlyti. Be to, maži ir mieli kvepalų buteliukai puikiai tinka piniginei. Atrask juos dar kartą!

… Mėgsta prabangą
Laikas negali grįžti atgal, tačiau tinkama priežiūra gali sulėtinti odos senėjimo procesą. Tavo mama tai žino, todėl kartkartėmis investuoja į gerą „viršutinės lentynos“ priežiūrą, tačiau ad hoc veiksmai neduoda ilgalaikių rezultatų … Nustebink ją ir padovanok jai prekės ženklo rinkinį, kuris siūlo prabangią priežiūrą ir maistinių medžiagų gausa už priimtiną kainą. Minimalistinė pakuotė taip pat tikrai patiks jūsų motinos skoniui. Rūpinkis ja geriausiu būdu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.