Dėlionė: kas yra geriausia

Dėlionės yra klasikiniai stalo žaidimai. Kartos iš kartos šie žaislai nepraranda savo populiarumo. Nors yra vis daugiau šių gaminių variantų, klasikinis medinis ar kartoninis galvosūkis ir toliau žavi vaikus ir suaugusiuosius. Tai mūsų nestebina, nes jie yra labai linksmi ir išbando savo žaidėjų įgūdžius.

Be to, galvosūkių surinkimas yra puikus užsiėmimas bet kokio amžiaus žmonėms. Jų teikiama nauda nesibaigia paliekant vaikystę: ji taip pat prisideda prie suaugusiųjų atminties gerinimo. Norėdami gauti kuo daugiau naudos, turėsite rasti tinkamą produktą. Šiame straipsnyje mes padėsime išsirinkti geriausią galvosūkį savo mažyliui ar jums.

Svarbiausias

  • Galvosūkiai yra puikūs žaislai, nes jie paprastai yra labai patvarūs, neišeina iš mados ir kelia iššūkį net kelis kartus juos surinkę. Jie puikiai tinka šeimos žaidimams.
  • Galvosūkių žaidimas suteikia begalę naudos vaikams ir suaugusiems. Tai prisideda prie fizinio, emocinio ir pažintinio vaikų vystymosi ir skatina suaugusiųjų atmintį bei erdvinį intelektą.
  • Renkantis gaminį svarbu ne tik dėlionės dizainas ir tema. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į sunkumus, formą ir dydį, kad rastumėte idealų galvosūkį.

Geriausi galvosūkiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Yra įvairaus amžiaus galvosūkių ir bet kokio skonio. Tai daro juos puikia dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šioje mūsų straipsnio dalyje pateikiame jums mėgstamiausių galvosūkių pasirinkimą. Mes pasirinkome įvairius produktus, skirtingus amžiaus grupėms ir interesams.

Idealus galvosūkis „Peppa Pig“ gerbėjams

Pirmasis mūsų rekomendacijų įrašas taip pat gali būti pirmasis jūsų mažylio galvosūkis. Jauniausiam namo bus malonu montuoti ir išmontuoti konkurso „Peppa“ ir visus jos draugus. Spalvingi ir paprasti vaizdai pritrauks vaikų dėmesį, kurie iškart atpažins mėgstamus personažus.

Tai puikus produktas, leidžiantis supažindinti savo sūnų ar dukrą nuo dvejų metų su šia žaidimo forma. Pakuotėje yra penki skirtingo sunkumo galvosūkiai. Jie susideda iš trijų ar penkių dalių, kad jūsų vaikas galėtų juos palaipsniui surinkti. Kūriniai yra dideli ir pagaminti iš storo ir patvaraus kartono, tinkami vaikams nuo dvejų metų.

Redakcinis vertinimas: Ši parinktis idealiai tinka supažindinti vaikus su galvosūkių surinkimu. Tai labai geros kokybės produktas, didelis ir atsparus, idealiai tinka mažiausiems namuose.

Geriausias galvosūkis išbandyti vaikus ir suaugusiuosius

„Educa“ prekės ženklas siūlo galvosūkius, rodančius gražius kraštovaizdžius iš viso pasaulio. Nuotraukos gražios, puikios kokybės ir raiškos. Šie vaizdai puikiai tinka iššūkiams žaidėjams ir gali būti dekoruoti, kai bus baigti. Mūsų pasirinktas modelis rodo gražų Fudžio kalno vaizdą.

Šis galvosūkis susideda iš 2000 skirtingų dalių. Užbaigti dangų ir gražų vyšnių medį yra tikras iššūkis. Dėl sunkumų rekomenduojame jį skirti paaugliams, paaugliams ir suaugusiems. Galite žaisti šeimos vakarą ir dirbti komandoje. Surinktas dėlionės ilgis siekia beveik metrą.

Redakcinis vertinimas: Ši parinktis rekomenduojama nuo 12 metų. Jis turi aukštos kokybės medžiagas ir gerai tinka gabalams. Tai gaminys, gerbiantis aplinką. Jis taip pat apima specialius klijus, kad vėliau būtų galima juos pakabinti.

Geriausias 3D galvosūkis

Jei ieškote kažko kitokio savo mažyliui, šis trimatis galvosūkis jums puikiai tinka. Tai yra iš sulankstomų plastiko gabalų surenkamas Eifelio bokšto modelis. Tai dalis „Ravensburger“ firmos žymių pastatų. Kūriniai yra tvirti ir turi tris skirtingas pagrindines formas: jie gali būti plokšti, išlenkti arba reguliuojami.

Be to, dėlionė sukurta taip, kad būtų rodoma ją užbaigus. Pakuotėje yra pagrindas, ant kurio tvirtinamas bokštas. Jis naudoja šviesos diodų technologiją, kad apšviestų skirtingomis spalvomis. Dėl to jūs galite naudoti trimatį galvosūkį kaip žibintą.

Redakcinis vertinimas: Šis 3D galvosūkis išsiskiria savo kokybe. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus, be to, jis yra dekoratyvinis kūrinys bet kurioje aplinkoje. Skirta vyresniems nei 12 metų žmonėms.

Didžiausias galvosūkis

Šis didžiulis „Educa“ prekės ženklo produktas džiugins ir meno, ir dėlionės gerbėjus. Vaizdas yra žemiškų malonumų sodo, žymiausio olandų dailininko Jheronimuso Boscho kūrinio, reprodukcija. Paveikslas puikiai tinka didelio formato galvosūkiui, nes jame yra tiek daug patrauklių detalių. Tai dėlionė, skirta suaugusiesiems.

Tikrai žinote, kaip erzina pabaigti savo galvosūkį ir atrasti, kad trūksta kūrinio. „Educa“ turi tam skirtą sprendimą: ji turi puikią prarastų dalių paslaugą, užtikrinančią, kad baigsite darbą. Šis gražus galvosūkis sudarytas iš 9000 vienetų. Jo ilgis yra 214 cm, o surinktas – 118,5 cm.

Redakcinis vertinimas: Tiems, kurie jau turi galvosūkių patirties, tai iššūkis, turintis daug daugiau kūrinių. Puiki kokybė ir apibrėžimas. Skirstant gabalus skirtingoms grupėms identifikuoti. Tinka daugiau nei 12 metų.

Mėgstamiausias mažųjų galvosūkis

Mums patinka „progresyvūs“ galvosūkių rinkiniai, tokie kaip šis. Jame yra keturi skirtingo dizaino ir skirtingo sunkumo galvosūkiai. Jie yra 50, 80, 100 ir 150 vienetų. Tokiu būdu mažieji pajus didelį pasitenkinimą, kai sugebės pritvirtinti vieną iš jų ir pakelti į kitą lygį. Šie produktai tinka mažiausiai penkerių metų vaikams.

Kūriniai yra visi kartu, tačiau yra diferencijuojami pagal dydį ir dėl to, kad yra pažymėti ant nugaros. Jie yra labai tvirti ir patvarūs. Vaizdai atspindi įdomių „Disney“ ir „Pixar“ filmų scenas, Žuviukas Nemo, SA pabaisos, Automobiliai Y Žaislų istorija. Veikėjai iškart pritrauks jūsų mažylio dėmesį.

Redakcinis vertinimas: Progresyvus galvosūkis, rekomenduojamas vaikams nuo 5 iki 8 metų. „Disney“ filmo dizainas ir 4 skirtingi lygiai, kad padidėtų sunkumai.

Geriausias vaikų pasaulio žemėlapių galvosūkis

Tai 200 vienetų vaikiškas galvosūkis iš „Educa“ prekės ženklo. Tai labai gražus pasaulio žemėlapio dizainas, iliustruotas ir sudarytas iš didelių gabalų, ir puikus apdaila.

Dėlionės skatina dėmesio fiksavimą, taip pat psichomotorinių įgūdžių, smalsumo ir mažųjų vaizduotės lavinimą. Rekomenduojama 6 metų ar vyresniems žmonėms

Redakcinis vertinimas: Ši švietimo galimybė rekomenduojama 6 metų ir vyresniems žmonėms. Lydi pažintinę mažųjų raidą. Kokybiškai palaikant „Educa“ prekės ženklą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie galvosūkius

Galvosūkiai buvo iš naujo sugalvoti: yra įvairių žaidimų tipų ir mechanizmų, kurie labai skiriasi nuo klasikinių plokščių ir kartoninių galvosūkių. Nesikeitė tai begalinė nauda, ​​kurią jie teikia mažųjų vystymuisi. Šiame skyriuje mes atsakysime į dažniausiai tėvų klausimus apie galvosūkius.

galvosūkiai

Aukštos galvosūkiai yra labai dideli ir lankstūs gabalai. Įvadas jie tinka labai mažiems vaikams. (Šaltinis: Evgeniia Kuzmich: 43219925 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra galvosūkiai?

Dėlionė yra stalo žaidimas, kurį reikia surinkti. Paprastai jis susideda iš plokščių gabalų, kurie jungiasi vienas su kitu. Kiekvienas kūrinys atspindi mažą atvaizdo dalį, kuri užbaigiama juos visus sujungiant. Šis žaidimas patikrina žaidėjų įgūdžius ir kantrybę ir gali trukti kelias valandas ar net dienas, atsižvelgiant į produkto sudėtingumą.

Tradiciniai galvosūkiai dažniausiai gaminami iš medžio, nors dauguma šiuolaikinių masinės gamybos gaminių yra pagaminti iš kartono. Dauguma jų yra stačiakampio formos, kai baigiasi, ir skiriasi dydžiu. Šiandien yra įvairių ir novatoriškų galvosūkių, tokių kaip erdviniai modeliai arba su šviesos ar judesio mechanizmais.

Kokiam amžiui rekomenduojami galvosūkiai?

Paprasčiausius galvosūkius gali naudoti jaunesni nei dvejų metų berniukai ir mergaitės. Nuo to amžiaus jie gali pradėti susipažinti su šia žaidimo forma. Kūriniai turėtų būti dideli, traukiantys dėmesį ir lengvai sujungiami. Į savo rekomendacijas įtraukiame „Peppa“ galvosūkių rinkinį, puikiai tinkantį tam konkurso amžiui.

Mažiesiems mažėjant, dėlionių dalių skaičius turi padidėti, kad jų susidomėjimas išliktų. Penkerių metų vaikai gali sudėti galvosūkius nuo 50 iki 100 vienetų. Paaugliams idealiai tinka detalaus dizaino ir iki 1000 vnt. Paauglių galvosūkių gerbėjai surinks tūkstančių tūkstančių vienetų galvosūkius.

galvosūkiai

Galvosūkiai yra mėgstamiausi daugelio tėvų žaislai. (Šaltinis: Warrengoldswain: 28802320 / 123rf.com)

Kokie yra dėlionės pranašumai?

Galvosūkiai yra mėgstamiausi daugelio tėvų žaislai, nes jie teikia begalę naudos bet kokio amžiaus vaikams. Net patys paprasčiausi galvosūkiai padės augti sūnui ar dukrai. Jie prisideda prie jūsų fizinio, emocinio, socialinio ir pažintinio vystymosi.

  • Fizinė raida: Jauniausiems galvosūkiai yra puikus būdas skatinti rankų ir akių koordinaciją: vaikai priderins tai, ką mato, su tuo, ką surenka rankos. Junginių sujungimas padeda lavinti motoriką, nes tam reikia tikslių judesių. Tai padės jūsų mažyliui vėliau, kai reikės išmokti rašyti.
  • Kognityvinė raida: Net patys paprasčiausi galvosūkiai, pavyzdžiui, „Peppa“ rinkinys, kurį įtraukiame į mūsų reitingą, išmokys jūsų mažylį atpažinti formas ir formas. Jie taip pat padeda mažiesiems naudotis atmintimi, nes jie turės prisiminti, kurias figūras jie bandė išmesti. Jie yra puikus būdas skatinti problemų sprendimo įgūdžius.
  • Emocinis ir socialinis vystymasis: Nusistatymas dėlionės apima tikslo nustatymą. Norint jį užbaigti, reikės įgyvendinti strategijos įgūdžius. Kadangi tokio tipo žaidimai yra lėti, jūsų mažylis taip pat naudos kantrybę. Jei jis bus žaidžiamas grupėje, jūsų mažylis galės dirbti su savo socialiniais ir bendravimo įgūdžiais bei išmoks dirbti komandoje.

Kokie galvosūkiai yra?

Nors klasikiniai galvosūkiai turi nesenstančio žavesio, jie nėra vienintelis jų tipas. Šiuolaikiniai galvosūkiai yra skirtingų formų, …