Dienos atsisiuntimas – „Barbersh“

„Kirpyklos simuliatorius“ patenka į blizgančius 1940-ųjų džentelmeniškų kirpyklų batelius. Jūsų misija yra sutvarkyti ypač niūrios išvaizdos kliento veido plaukus į daugybę stilių, kurių žaidimas tampa vis sudėtingesnis.

Nustačius skustuvą (elektrinį ar gerklinį), jums bus suteiktas įvertinimas už jūsų pastangas ir įvertinimas pagal jūsų įgūdžius ir greitį ašmenimis. Grynieji pinigai nuskaičiuojami, jei paslydote ir prikišate klientui ausis, tačiau, laimei, jis nėra teisminis asmuo.

Kai jūsų virtualus patarimų indelis bus pakankamai pilnas, galite patobulinti įrankių rinkinį mažesniais skustuvais, kad dirbtumėte vikriau – tai būtina, nes barzdos dizainas tampa vis sudėtingesnis. Taip pat galite nusipirkti savo klientui naujų drabužių, įskaitant gana žaibišką dryžuotą numerį, kuris puikiai tinka jo žvilgančioms, vertinančioms akims.

Klientas neturi antakių, dėl to susimąstome, ar jis anksčiau lankėsi pas mus

„Barbershop Simulator“ yra mažos žaidimų dizaino studentų komandos, pasivadinusios „Shavetastic“, darbas, ir tai atrodo fantastiškai. Kiekvienas elementas dvelkia hipsterišku stiliumi – nuo blizgančio žalvario kasos aparato ir retro garso takelio iki mažo ūsų formos pelės žymeklio, naudojamo naršant meniu.

Parašykite komentarą