„Disney“ filmai: kas yra

„Disney“ yra įmonė, kuri yra mūsų gyvenimo dalis nuo 1923 m. Per daugelį metų mes užaugome pagal vertybes ir mokymus, kuriuos mums davė jų legendiniai filmai. Tam ir dar daugiau mes turime ypatingą meilę šiai svarbiai įmonei.

Daugelis juos laiko filmais, skirtais vaikams, tačiau geros istorijos neturi amžiaus! Šios istorijos sukurtos taip, kad pasiektų visus, kas jas mato. Kai kurie yra net tokie patrauklūs, kad jų dainos lieka su mumis amžinai.

Svarbiausias

  • „Disney“ yra šeimos pramogų milžinė. Be kitų dalykų, jis kuria gyvo veiksmo ir animacinius filmus, kurie pirmieji yra populiariausi. Bėgant metams jis išaugo įsigyjant dideles kino kompanijas.
  • Geriausiai įvertintas „Disney“ filmas yra animacinė klasika Liūtas karalius. Kalbant apie geriausią animacinį filmą, taip yra Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas, pirmoji sėkmingos sagos dalis.
  • „Disney“ filmus galima įsigyti dviem būdais. Visų pirma, tam tikra prasme prisijungęs per tokias platformas kaip „Disney +“ arba perkant ar nuomojant. Antra, fiziškai, įsigijus DVD ar „Blu-ray“ formatus.

Geriausi „Disney“ filmai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame bloke rekomenduosime penkis „Disney“ filmus. Šie pasiūlymai bus susiję su geriausiai įvertintu filmu, tiek animaciniu, tiek tikru vaizdu. Atkreipkite dėmesį, nes šiame sąraše galite rasti idealų filmą šiam savaitgaliui.

Geriausias animacinis „Disney“ filmas

Liūtas karalius Daugelis mano, kad tai geriausias „Disney“ filmas. Istorija pasakoja apie liūto jauniklio Simbos, karaliaus sūnaus, nuotykius. Tačiau jo dėdė Scaras nori bet kokia kaina pakilti į sostą ir priversti Simbą bėgti iš karalystės. Tai priverčia jį leistis į linksmą kelionę su surikatu Timonu ir šernu Pumbaa, su kuriais išmoksite vertingų pamokų.

Tiems, kurie žiūrėjo 1994 m. Animacinę klasiką VHS formatu, „Blu-ray“ leidimas suteiks įspūdingą vaizdą ir neįtikėtiną garso apibrėžimą. Be daugybės papildomo turinio. Filmo trukmė – 1 valanda ir 25 minutės. Taip pat galite nusipirkti DVD formatu.

Režisierius Rogeris Allersas ir Robas Minkoffas laimėjo du „Oskarus“ už geriausią originalų balą ir geriausią originalią dainą su Ar galite pajusti meilę šį vakarą. Be trijų „Auksinių gaublių“ – geriausio muzikinio ar komedinio filmo, geriausio originalaus garso takelio ir geriausios originalios dainos.

Geriausias animacinis „Disney“ filmas

Geriausiai įvertintas animacinis filmas yra Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas, kuris 2003 m. prasideda jaudinančia Karibų piratų saga. Per 2 valandas ir 23 minutes pasinersite į nuotykį, kupiną kovos su kardu, paslapties, humoro ir įspūdingų specialiųjų efektų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į jo nepamirštamą garso takelį.

Istorija pasakoja apie ekscentrišką kapitoną Jacką Sparrową, kuris siekia atgauti savo laivą „Juodąjį perlą“ iš kapitono Barbosos ir jo įgulos gniaužtų. Pastarieji dėl prakeikimo yra pasmerkti gyventi amžinai kaip gyvi griaučiai. Willas Turneris kartu su Džeku gelbės gubernatoriaus dukrą Elizabeth Swann, kuri tapo šios įgulos auka.

Režisierius Gore’as Verbinskis ir vaidina Johnny Deppas, Geoffrey Rushas, ​​Orlando Bloomas, Keira Knightley ir Johnny Deppas. Šis vaidybinis filmas yra būtinas piratų ir fantazijos mėgėjams. Pirmąją dalį galite rasti dviejuose „Blu-ray“ leidimuose ir standartiniame DVD leidinyje, kolekciniame leidime ir specialiajame leidime.

Perkamiausias „Disney“ filmas „Amazon“


Užšaldytas 2 [DVD]


Ieškodami „Amazon“ perkamiausių filmų ir TV radome sėkmingo animacinio filmo tęsinį Sušalę. Užšaldytas 2 priklauso mitinei Disnėjaus princesių filmų serijai. Jis buvo išleistas 2021 m., Jo trukmė – 1 valanda ir 43 minutės.

Šioje dalyje sužinosite daugiau apie Elzos galias ir jos kilmę, karalystės praeitį bei Elzos ir Annos tėvus. Seserys, padedamos Kristoffo, Olafo ir Sveno, turi susidurti su nauja grėsme Arendelle. Norėdami tai padaryti, jie leisis į pavojingą ir nepamirštamą kelionę.

Režisierius Chrisas Buckas ir Jennifer Lee ši įspūdinga dalis nustebina labiau subrendusiu balsu nei pirmtakas. Jį galima įsigyti standartiniu ir paketas: Užšaldyti + Užšaldyti 2 DVD ir „Blu-ray“. Šiuo paskutiniu formatu yra ir leidimas plieno knyga arba metalinis.

Geriausias filmas iš „Disney“ įsigytos bendrovės

Keršytojai: Pabaigos žaidimas, priklausanti „Marvel Studios“, yra ketvirtoji ir paskutinė populiariausių „Keršytojų“ sagos dalis. Joje Thanoso, išprotėjusio titano, sugadinti įvykiai sunaikino pusę visatos ir palaužė Keršytojų gretas. Likę Keršytojai bandys anuliuoti savo veiksmus ir atkurti tvarką visatoje.

Jei jums patinka superherojai ir esate „Marvel“ visatos gerbėjas, nedvejodami ją gaukite. Ją režisuoja režisieriai Anthony ir Joe Russo. Be to, vaidina išskirtinis vaidmuo, kurį sudaro Robertas Downey jaunesnysis, Chrisas Evansas, Markas Ruffalo, Chrisas Hemsworthas, Scarlett Johansson ir Jeremy Renneris.

Jums patiks epinė ir įspūdinga vieno geriausių serijos filmų pabaiga. Ši 2021 m. Išleista ir „Disney“ išplatinta dalis leis jums per 3 valandas ir 2 minutes išgyventi Keršytojų kovą. Jį galima įsigyti „DVD Standard Edition“, „Blu-ray Standard Edition“ ir „Edition“ plieno knyga arba metalinis.

Ką turėtumėte žinoti apie „Disney“ filmus

Šiame klausimų skyriuje galėsite sužinoti daugiau apie tai, kaip galite rasti „Disney“ filmų rinkoje ir kokia yra įmonės konkurencija animacijos srityje. Jei turite kokių nors iš šių klausimų, rekomenduojame toliau skaityti.

„Disney“ yra šeimos pramogų milžinė. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 112345814 / 123rf.com)

Kokios filmų gamybos įmonės priklauso „Disney“ franšizei?

„Walt Disney Company“ 1923 m. Kalifornijoje (JAV) įkūrė broliai Waltas ir Roy’us Disney’us. Iš pradžių tai buvo animacinių filmų studija, pavadinta „Disney Brothers Cartoon Studio“.

Tada ji tapo pirmaujančia, tarptautine, šeimai priklausančia pramogų ir žiniasklaidos įmone, kurią šiandien pažįstame. Per tuos metus „Disney“ įsigijo kino kompanijas, visas iš JAV:

apibūdinimas Įsigijimas Filmų pavyzdžiai
„Marvel“ studijos Kino studija įkurta 1996 m. Jos filmai sukasi aplink tą pačią visatą, paremtą leidyklos „Marvel“ komiksais. 2009 m. Ji perka „Marvel Entertainment“ už 4 milijardus dolerių. -Keršytojai.
-IKSMENAI.
-Fantastiškas 4.
„Pixar Animation Studios“ Kompiuterinės animacijos studija įkurta 1986 m. 2006 m. Už 7,4 mlrd. -Žaislų istorija.
-Lengvieji automobiliai.
-Aukštyn.
„Lucasfilm“ Filmų gamybos įmonė įkurta 1971 m. 2012 metais už 4050 milijonų dolerių. -Žvaigždžių karai.
-Indiana Jones.
-Amerikos grafiti.
XX amžiaus studijos Kino studija, anksčiau žinoma kaip „20th Century Fox“, įkurta 1935 m. 2021 m. Ji perka „21st Century Fox“ už 71,3 mlrd. USD. -Avataras.
-Anastasija.
-Bohemijos rapsodija.
Mėlynojo dangaus studijos CGI animacijos studija įkurta 1987 m. 2021 m. Ji perka „21st Century Fox“ už 71,3 mlrd. USD. -Ledynmetis.
-Robotai.
– Upė.

Kokiais formatais galiu žiūrėti „Disney“ filmą?

Tiems žmonėms, kurie nori žiūrėti filmus per srautas Užuot turėjęs juos fiziniu formatu, „Disney“ siūlo srautinio perdavimo pagal pareikalavimą paslaugą „Disney +“. Juo naudodamiesi prenumerata galite žiūrėti „Disney“, „Pixar“, „Marvel“, „Žvaigždžių karų“ ir „National Geographic“ turinį.

Be to, naudodami „Amazon Prime Video“ galite išsinuomoti ar įsigyti platų filmų pasirinkimą. Nuomos kaina paprastai yra nuo 1,99 euro, o pirkimo kaina – nuo 8,99 euro. Visada yra galimybė pirkti, nors ne visada yra galimybė išsinuomoti.

Jei esate vienas iš tų, kurie nori, kad filmas būtų fizinis, pagrindiniai rinkoje siūlomi formatai yra DVD ir „Blu-ray“. Štai kodėl mes palyginsime abiejų diskų charakteristikas, kad galėtumėte nuspręsti, kuris jums labiausiai tinka.

DVD „Blu-ray“
Vaizdo raiška 720 × 576. 1920 × 1080.
Saugojimo talpa 4,7 GB (su disko sluoksniu).
8,5 GB (su dvigubo disko disku)

25 GB (su disko sluoksniu).
50 GB (su dvisluoksniu disku).

Skaitymas Didesnė iškraipymų ir klaidų tikimybė. Mažesnė iškraipymų ir klaidų tikimybė.
Atsparumas smūgiams, įbrėžimams ir nešvarumams Mažiau. Aukštesnis.
Duomenų perdavimo greitis 9,8 Mb / s. 40,0 Mb / s.

Verta rinktis „Blu-ray“ formatą, jei turite didesnės nei 30 colių ir raiškos televizorių „Full HD“. Taigi patirtis bus panaši į kino. Kita vertus, jei jūsų televizorius yra šiek tiek mažesnis, nerekomenduojame rinktis šio formato, nes vaizdo ir garso kokybė nėra aiškiai vertinama.

Kokie vaizdavimo būdai naudojami „Disney“ filmuose?

„Disney“ siūlo platų filmų katalogą, kurį galime suskirstyti pagal naudojamą audiovizualinę techniką. Toliau trumpai paaiškinsime, iš ko susideda animaciniai filmai, populiariai vadinami animaciniais filmais, tiesioginio veiksmo ir mišriomis juostomis:

  • Animacija. Tai audiovizualinė technika, kurią sudaro judesio suteikimas negyviems elementams, tokiems kaip piešiniai ar daiktai. Tai įmanoma generuojant nuosekliai išdėstytų vaizdų seką, suteikiančią „gyvybę“ akių animacijoms per optinę apgaulę.
  • Tikras vaizdas. Skirtingai nuo animacijos, ji pateikia kūno ir kraujo simbolius, tokius kaip žmonės ir gyvūnai. Veiksmas atliekamas esamose erdvėse arba atliekamas kompiuteriu.
  • Mišrus. Taip pat yra vaidybinių filmų, kuriuose maišomi abu stiliai. Taigi jie vienoje istorijoje sujungia animacinius ir tikrus personažus. Pavyzdys yra 2010 m. Filmas, Alisa stebuklų šalyje. Jame yra tikri personažai, tokie kaip Alicia, ir animaciniai personažai, tokie kaip El Gato de Chesire.

„Minionai“ yra penktas pagal populiarumą animacinis filmas istorijoje. Be to, tai yra pirmasis, kuris surinko daugiausia nepriklausydamas „Disney“, turėdamas apie 1,16 milijardo dolerių (šaltinis: Justinas Lim: tloFnD-7EpI / Unsplash.com)

Kas yra „Disney“ animacinė klasika?

Norėdami pasirinkti geriausius animacinius filmus, mes naudojome populiariausią ir autoritetingiausią pasaulyje filmų ir serialų įvertinimų bei apžvalgų svetainę IMDb. Remiantis vartotojų įvertinimais, mes …