Domo kino imtuvų reitingavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

RTV įrangos vartotojai dažnai sužinos apie 10 geriausių namų kino imtuvų reitingą 2021–2021 m. Tai tyrimas, kurio metu yra vertingos informacijos, į kuriuos įrenginius verta investuoti. Pigus namų kino imtuvas gali patenkinti visus kliento, kuris ieško aukštos kokybės RTV įrangos, lūkesčius. Žmonės, norintys turėti tokio tipo įrenginius, gali pasinaudoti įmontuotomis, technologiškai pažangiomis funkcijomis. Geras namų kino imtuvas lengvai leis bet kokią norimą muziką.

Namų kino imtuvų sąrašas – geriausių namų kino imtuvų TOP 10

Geriausių namų kino imtuvų aprašymas

1. „Onkyo TX-NR696“ imtuvas juodas

  „Onkyo TX-NR696“ imtuvas juodas

2229 –

„Yamaha Music Cast“ yra geriausias namų kino imtuvas, palaikantis „Multiroom Music Cast“, valdantis tinklo funkcijas ir prisijungiantis prie belaidžio garsiakalbio imtuvo. Tai aukštos klasės įranga, suderinama su garso ir vaizdo failais. Jame įdiegtas dviejų polių „Bluetooth“ ryšys. Šis nebrangus namų kino imtuvas yra įranga, skirta labai reikliems klientams. Šio įrenginio funkcionalumą padidina galimybė jį prijungti prie kitų įrenginių. Tai yra 7.2 kanalų modelis, palaikantis naujausius „Dolby Atmos“ kino garso formatus. Šis geras namų kino imtuvas garantuoja greitą garso perdavimą tarp suderinamų garso įrenginių kiekviename jūsų namų ar buto kambaryje. „Yamaha“ prietaisai aprūpinti praktiškais patogumais ir naujomis technologijomis.

2. „Onkyo TX-NR686“ imtuvas juodas

  „Onkyo TX-NR686“ stereofoninis imtuvas juodas

2299 –

Sprendžiant dėl ​​gerų ir pigių namų kino imtuvų, negalima ignoruoti „Onkyo“ įrenginių. Tai 7,2 namų kino imtuvas su „Dolby Atmos“ „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir THX sertifikatu. Šiame moderniame namų kino imtuve yra daugybė labai naudingų funkcijų. Jie garantuoja labai aukšto lygio pramogas, pritaikytas kiekvieno vartotojo lūkesčiams. Namų kino imtuvų sąrašas, kurį sukūrė specialistai ir paskelbė internete, šį įrenginį vertina labai gerai. Šiame gaminyje yra modernūs komponentai ir jis gali leisti muziką neprijungdamas jos prie maitinimo šaltinio. Muzikos failai veikia per „Wi-Fi“ arba USB. Šis nebrangus namų kino imtuvas gali atkurti visus populiariausius muzikos failų formatus, įskaitant ir be nuostolių. Tai RTV įranga, palaikanti failus DSD formatu daugybe rezoliucijų. THX sertifikatas patvirtina aukštą šio prietaiso kokybę.

3. „Yamaha MusicCast RX-V485“ stereofoninis imtuvas juodas

  „Yamaha MusicCast RX-V485“ stereofoninis imtuvas juodas

1799 –

Modernus ir geriausias „Yamaha“ sukurtas kino imtuvas yra modelis, suderinamas su „Multiroom Music Cast“ sistema. Ši įranga garantuoja vientisą 4K Ultra HD tinklo funkcijų ir HDR formatų palaikymą naudojant dvikryptį „Bluetooth“. Šią įrangą galima prijungti prie kitų AV imtuvų, belaidžių garsiakalbių ir galinių namų kino garsiakalbių. Įrenginys sukurtas filmų ir muzikos mėgėjų, ieškančių aukštos kokybės atkūrimo įrangos, poreikiams. Šis geras namų kino imtuvas gali siųsti garsą į visus „Music Cast“ įrenginius jūsų namuose. Garso signalą transliuojant į laisvai pasirinktas belaides ausines ir „Bluetooth“ garsiakalbius, galima lengvai leisti muziką, nereikia prijungti šio įrenginio prie maitinimo šaltinio. „Yamaha“ sukūrė geriausius namų kino imtuvus, leidžiančius pasiekti internetines muzikos paslaugas, tokias kaip „Spotify“, „Tidal“ ir „Deezer“.

4. „Denon AVR-X2500H“ imtuvas juodas

  Denon AVR-X2500H stereofoninis imtuvas juodas

2299 –

Namų kino entuziastai dažnai ieško aukštos kokybės įrangos. „Denon“ imtuvas yra rekomenduojamas prietaisas, kuris 100% atitinka jų reikalavimus. Jei jums įdomu, koks namų kino imtuvas skirtas prijungti prie pasirinktinių įrenginių, šis prekės ženklo įrenginys puikiai atliks šį darbą. Šis geras namų kino imtuvas leidžia muziką bet kurioje jūsų pasirinktoje patalpoje ir valdo ją naudodamas įrenginio vartotojo balso komandas. Produktas yra suderinamas su „Amazon Alexa“ ir turi visus išėjimus su visu „HDCP 2.2“ palaikymu visuose HDMI portaluose. „Denon“ sukūrė gerus namų kino imtuvus, kurie turi naujausias technologijas, kad palengvintų „Dolby Vision HDR“ garso atkūrimą ir 4K vaizdo padidinimą. Šiuose įrenginiuose yra 8 HDMI įėjimai. Ši įranga aprūpinta atskirais didelės srovės stiprintuvais.

5. „Denon AVR-X1500H“ imtuvas juodas

  Denon AVR-X1500H stereofoninis imtuvas juodas

1695 –

Patvarūs, geriausi „Denon“ namų kino imtuvai yra įrenginiai, kurie turėtų dominti kiekvieną aukštos kokybės garso ir vaizdo įrangos mėgėją. Tai pigūs imtuvai, kuriuos išskiria 4K vaizdo raiška, „Dolby Vision HDR“, HLG ir HCTP 2.2 dekodavimas visuose šešiuose HDMI portaluose. Be to, šios markės prietaisai buvo aprūpinti technologiškai pažangiais komponentais. Jie garantuoja puikų bet kokio tipo daugialypės terpės failų garsą ir atkūrimą. Pigūs „Denon“ namų kino imtuvai išsiskiria puikiu garso atkūrimu. Dėl integruotos „Dolby Atmos“ funkcijos jie yra įrenginiai, kuriuos galima sukonfigūruoti naudojant „Overhead“ garsiakalbius ir „Dolby Surround Ubmixer“. Šie geriausi namų kino imtuvai turi 8 HDMI įvestis, taip pat apsaugo autorių teisių saugomo turinio kopijas. Tokio tipo įrenginiuose įdiegtos funkcijos palengvina jų naudojimą net žmonėms, kurie imtuvus naudoja pirmą kartą.

6. „Onkyo TX-NR696“ imtuvas sidabrinis

  „Onkyo TX-NR696“ stereofoninis imtuvas sidabrinis

2299 –

Patvarūs ir pigūs „Onkyo“ namų kino imtuvai yra modernūs prietaisai, rekomenduojami puikios kokybės muzikos ir filmų mėgėjams. Tai įranga, turinti daug funkcijų ir keletą jungčių. Jis gali būti naudojamas kaip patefonas ir filmų takelis su daugiakanaliu garsu. Geriausi namų kino imtuvai buvo sertifikuoti „THX Select“, nes jie buvo kruopščiai išbandyti laboratorijos sąlygomis. Tai imtuvai, garantuojantys daugiakanalio garso atkūrimą kiekvienoje namų kino sistemoje. Jie palaiko erdvinio garso kodekus, tokius kaip „Dolby Atmos“ ar „DTS X“. Juos galima sukonfigūruoti naudojant efektyvius garsiakalbius ir tuos, kuriuose yra „Dolby Atmos“ modulis. Šie geri ir pigūs namų kino imtuvai yra suderinami su „Sonos Multiroom“ sistema, palaikydami populiariausias srautinio perdavimo paslaugas, įskaitant „Spotify“, „Deezer“ ar „Tidal“. Šioje įrangoje yra „Bluetooth“, kuris palengvina belaidį garso perdavimą iš bet kurio mobiliojo prietaiso. Geri ir pigūs namų kino imtuvai turi keturių branduolių SOC mikroschemą su didele skaičiavimo galia, užtikrinančia, kad daugelis operacijų atliekamos greitai.

7. „Onkyo TX-RZ840“ imtuvas juodas

  „Onkyo TX-RZ840“ stereofoninis imtuvas juodas

5 199 –

Jei įdomu, kokius namų kino imtuvus rekomenduoja elektronikos specialistai, puikūs prietaisai yra „Onkyo“ prekės ženklo sukurti. Tai puikios kokybės, modernaus dizaino gaminiai. Šios serijos imtuvai yra proveržio įtaisai, kurie pasirodė gamintojo pasiūlyme. Jie išsiskiria nauja dizaino linija ir kruopščiai parinktais komponentais. Geriausiuose „Onkyo“ namų kino imtuvuose yra modernizuotas priekinis skydelis ir daugybė novatoriškų plokščių, tiesiogiai turinčių įtakos atkuriamo garso kokybei. Šiuose įrenginiuose įmontuotas transformatorius ir patvari baterija leidžia naudoti šiuos prietaisus kiekvieną dieną. Tai produktai, turintys „Eco“ režimą, kuris sumažina elektros sąnaudas iki 20%.

8. „Yamaha RX-V385 Titanium“ imtuvas

  „Yamaha RX-V385“ stereofoninis imtuvas „Titanium“

1299 –

Rinkoje pasirodė geri namų kino imtuvai, kuriuos sukūrė „Yamaha“. Tai yra 100 vatų galios ir 5,1 kanalų skaičiaus prietaisai su A / V imtuvu ir 7,7 kg svoriu. Geriausi namų kino imtuvai garantuoja garso ir vaizdo failų atkūrimą. Ši įranga užtikrina puikią vaizdo kokybę ir padidinimą iki 4K raiškos. Šiuose įrenginiuose yra sistema, palaikanti HDR ir HLG standartus. „Yamaha“ įrenginiuose yra dvipusis „Bluetooth“ ryšys, taip pat galimybė atkurti įrašus tiesiai iš nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Tai įranga, kuri gali perkelti muziką į kitus belaidžius įrenginius, įskaitant įvairių tipų ausines. Šiuose įrenginiuose naudojamas skaitmeninis-analoginis keitiklis ir automatinė kalibravimo sistema, optimizuojantys garso parametrų nustatymus atsižvelgiant į kambario, kuriame klausomasi pasirinktų muzikos kūrinių, akustiką.

9. „Onkyo TX-RZ840“ stereofoninis imtuvas sidabrinis

  „Onkyo TX-RZ840“ stereofoninis imtuvas sidabrinis

4599 –

Puikiai pagaminti, patvarūs ir geriausi „Onkyo“ namų kino imtuvai yra įranga su pažangiu priekiniu skydeliu. Masyvus šių prietaisų korpusas ir standartiniai komponentai leidžia erdvėje atkurti garsą be triukšmo ir kitų iškraipymų. Šie prietaisai turi itin platų dažnio atsaką ir dirba su „Sonos“. Tai geri ir pigūs namų kino imtuvai su 4 branduolių SOC mikroschema ir 2 ir 3 zonos garsiakalbių išvestimi. Jie išsiskiria balso stiprintuvu, kuris pagerina labai prastos kokybės įrašytų dialogų ir muzikos failų girdimumą. Ši įranga yra sertifikuota skaitmeninės pakartotinės versijos. „Onkyo“ įrenginiuose yra automatinis 9 taškų kalibravimas ir atminties išankstiniai nustatymai AV įėjimui. Tai aparatūra, apdorojanti „Dolby Atmos“ garsą ir turinti „Dolby Surround“ maišymo technologiją. Geriausiuose „Onkyo“ namų kino imtuvuose yra filmų, muzikos ir žaidimų klausymo režimai.

10. „Yamaha MusicCast“ imtuvas …