Drėkintuvas: kas geriausia

Atėjus šalčiams namuose pradeda veikti šildytuvai, todėl aplinka nudžiūsta. Kai kuriems žmonėms tai gali sukelti net sveikatos problemų. Siekiant sumažinti šį neigiamą poveikį, labai išmintinga priemonė yra drėkintuvo naudojimas namuose, nes sausas oras kenkia sveikatai, ypač jei jame yra kūdikis.

Tačiau naudojant drėkintuvą santykinė drėgmė gali būti reguliuojama nuo 40% iki 50%. Tai yra idealas. Turėdami idealią santykinę drėgmę, galime pašalinti daugybę lengvai perduodamų virusų. Be to, bus pašalintas didelis ore esančių dulkių, žalingų kvėpavimo takams, kiekis.

Svarbiausias

 • Drėkintuvas yra prietaisas, kurio funkcija yra sumažinti aplinkos sausumą. Naudodami jį pasieksime švarų ir gryną orą.
 • Jame yra vandens šildytuvas, kuris anksčiau buvo pašildytas. Tai garų pavidalu išmetama į aplinką.
 • Naudojant drėkintuvus namuose, sumažėja kvėpavimo takų infekcijų rizika, drėkinama oda, akys ir lūpos. Lygiai taip pat jis nuramina diskomfortą, kurį gali sukelti sausinta aplinka, ir padeda palaikyti šiluminę savijautą namuose.

Geriausi drėkintuvai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiandien rinkoje nesunku rasti visų rūšių drėkintuvus. Yra didesnių, mažesnių ir skirtingo pajėgumo. Jie taip pat egzistuoja su oro gaiviklio funkcija ir kitomis tylesnėmis versijomis. Tada parodysime labiausiai vertinamus vartotojų.

Geriausias drėkintuvas pagal kainos ir kokybės santykį

Ultragarsinis drėkintuvas grynas aromatas 300 ying sumažina sausumą dėl šaltų garų srauto. Iš „Cecotec“ prekės ženklo jis pagamintas iš plastiko. Jo matmenys yra 17x17x14 cm, o svoris – 630 gramų. Jo medžio spalva puikiai tinka bet kuriai jūsų namo patalpai.

Jis turi automatinį laikmatį, kuris be pertraukos išsijungs po 10 valandų. Jame yra 7 puikūs LED žibintai, turintys galimybę jais naudotis naktį. Dėl šios priežasties apšvietimas sunaudojamas mažai, todėl bus galima sutaupyti daug energijos. Be to, jis papuoš kambarį ir padarys jį tiek patogu, kiek malonu.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad mažina aplinkos sausumą. Be to, jis turi aromato difuzoriaus funkciją.

Geriausias kūdikiui rekomenduojamas drėkintuvas

Šis Levoit prekės drėkintuvas yra puikus “turi“Jūsų kūdikiui. Šviesiai balta spalva, jos išmatavimai yra 27x18x26 cm, o svoris – 2,8 kg, kad tilptų į bet kokius namų baldus. Jo talpa yra 6 litrai vandens ir pagaminta iš akrilnitrilo butadieno stireno medžiagos, labai atsparus smūgiams plastikas.

Jis išsiskiria ultragarso garų technologija ir daro jį vienu tyliausių drėkintuvų rinkoje. Jį sudaro LED ekranas, kuriame galite tiksliai nuskaityti kambario drėgmės lygį.

Redakcinis vertinimas: Ramina sausą odos ir kvėpavimo sistemos niežėjimą. Taip pat labai malonu su kambariniais augalais.

Geriausias tylus drėkintuvas

Šis modelis išsiskiria pažangiomis ultragarso technologijomis ir pasižymi tylos lygiu. Jis priklauso „Homasy“ prekės ženklui ir yra baltos spalvos. Jo talpa yra 500 ml, tinka dideliems paviršiams ir jo svoris yra 750 gr, todėl juo lengva manipuliuoti. Jo matmenys yra 18,29×18,29×13,72 cm.

Šis modelis turi keičiamą 8 skirtingų spalvų šviesos diodų šviesą. Galite pakeisti aplinkos šviesą ir padaryti ją daug atpalaiduojančia bei jaukia. Jame taip pat yra automatinis išjungimas, kuris jį išjungs, kai rezervuare baigsis vanduo.

Redakcinis vertinimas: Tai labai rekomenduojama miegoti, nes galime ramiai pailsėti neišjungdami ir mėgautis be triukšmo.

Geriausias drėkintuvas kaip oro gaiviklis

Tai daugiafunkcis aromaterapijos prietaisas. Eterinio aliejaus difuzorius ir drėkintuvas padeda sumažinti aplinkos sausumą ir tuo pačiu metu veikia kaip puikus oro gaiviklis. Iš „Seamei“ prekės ženklo jis turi didelį 500 ml vandens rezervuarą. Jis susideda iš skirtingų funkcijų režimų ir apima automatinį jungiklį, kuris automatiškai išsijungs, kai bakas bus tuščias.

Jis pagamintas iš geriausios polipropileno medžiagos, jį lengva ir patogu naudoti. Šis drėkintuvas gali trukti 12-15 valandų, todėl puikiai tinka bet kurios jogos ar poilsio kambario nuotaikai nustatyti.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria puikiu moderniu baltos medienos dizainu, todėl bus idealus bet kokiam kampui.

Geriausias drėkintuvas su specialiu dizainu

Didelis elegantiško medžio spalvos drėkintuvas. Ispaniško prekės ženklo „Cecotec“ talpa yra 150 ml, o trukmė – 3 valandos, todėl puikiai tinka vidutiniškai viešnagei.

Jį sudaro automatinis laikmatis ir 7 šviesos diodų spalvos su rankiniu ir greitu valdymu, kad jūsų namuose būtų kuo daugiau prisiliesti prašmatnus. Jis taip pat išsiskiria pasakišku dizainu. Jo matmenys yra 13x13x12 cm, o svoris – 380 gr. Jis pagamintas iš plastiko, todėl jį lengva valyti.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria aromaterapijos funkcija. Dėl to jūs galite atsipalaiduoti ir padėti užmigti.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie savo drėkintuvą

Jei nusprendėte įsigyti drėkintuvą kasdieniam naudojimui, svarbu žinoti visus našumus, kuriuos galėsite pasiekti. Tada mes ištirsime nuostabų drėkintuvų pasaulį, informuodami jus apie svarbiausius jo elementus. Tokiu būdu padėkite išsirinkti geriausią.

Mes taip pat detalizuojame dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus. Geriausias būdas pradėti nuo vieno ar kito sprendimo yra žinoti naudojimą, kurį jam ketiname suteikti. Kitaip tariant, drėkintuvas, kasdien naudojamas kūdikio kambaryje, nėra tas pats, kas kitas su eteriniais aliejais. Žinoma, jie turi skirtingas savybes.

raudonas drėkintuvas

Šaltojo rūko drėkintuvas drėkina namų aplinką. (Šaltinis: nežinoma: 4074333 / Pixabay.com)

Kas yra drėkintuvas ir kokius privalumus jis turi?

Drėkintuvas yra atsakingas už santykinės drėgmės padidėjimą patalpoje, kurioje jis yra. Jis veikia generuodamas garą verdant vandenį arba skaidant molekules.

Drėkintuvo naudojimo pranašumai yra aiškiai susiję su sveikata. Nepaprastai svarbu, kad mūsų namuose būtų ideali santykinė oro drėgmė, o jų idealai yra nuo 40 iki 70%. Norėdami apskaičiuoti drėgmę mūsų kambaryje, mes naudojame instrumentą, vadinamą higrometru.

Privalumas

 • Tai palanku oro patekimui į plaučius.
 • Saugokite orą.
 • Sumažina infekcinių ligų riziką.
 • Siūlo švaresnį orą.

Trūkumai

 • Jis gali išskirti bakterijas ir mineralus.
 • Karštas garas gali sudegti.
 • Kai kuriuos gali būti sunku išvalyti.
 • Drėgmės perteklius.

Kokie yra drėkintuvai?

Yra trys pagrindiniai drėkintuvų tipai:

 • Ultragarsiniai drėkintuvai (šalti garai): Jie turi metalinę platformą, kuri sulaiko dulkes ir laiko jas viduje. Jie paverčia elektrą mechaniniu judesiu. Šie prietaisai nesukuria triukšmo ir yra nebrangūs, nes jų sunaudojama mažai. Jo valymas yra sudėtingesnis dėl dizaino.
 • Elektrodų drėkintuvai (karštas garas): Šie modeliai veikia generuodami garą, virindami kaitinamą vandenį per srovę. Tarp svarbiausių savybių jie išsiskiria tuo, kad naudoja karštus garus, todėl jie tampa šiek tiek pavojingesni. Be to, galite įpilti balzamiko aliejų ir padėti pasunkinti kvėpavimą.
 • Garavimo drėkintuvai (karštas garas): Jie dirba tik su distiliuotu vandeniu. Jie gali būti naudojami su balzamiko aliejais garų išleidimo angoje, tačiau jų efektyvumas yra daug mažesnis nei elektrodų. Šie modeliai naudojami mažiausiai.

Ultragarsinis Elektrodai Garinimas
Garai Šaltas garas. Karštas garas. Šaltas garas.
Vandens rūšis Naudokite distiliuotą vandenį. Naudokite vandentiekio vandenį. Naudokite distiliuotą vandenį.
Kvapas Jūs negalite naudoti eterinių aliejų. Taip, galima naudoti eterinius aliejus. Taip, galima naudoti eterinius aliejus.
Triukšmas Jie visai nėra triukšmingi. Jie tikrai kelia triukšmą. Jie tikrai kelia triukšmą.
Vartojimas Mažas suvartojimas. Didelis vartojimas. Didelis vartojimas.
Valymas Jo valymas yra sudėtingesnis. Juos lengviau valyti. Juos lengviau valyti.
Naudingumas Jie yra dažniausiai naudojami. Jie naudojami vis rečiau. Jie naudojami mažiausiai.

Ar galite naudoti oro drėkintuvą kaip oro gaiviklį?

Tai vienas iš didelių klausimų, kurį sau užduodame, kai galvojame apie drėkintuvo pirkimą. Kaip minėta pirmiau, elektrodų drėkintuvas ir garinamasis drėkintuvas yra tie, kurie atitinka reikalavimus.

Keli lašai aromato bus užlašinti ant prietaiso pagrindo, jie bus sumaišyti su vandeniu, anksčiau piltu į rezervuarą, ir viskas.. Mūsų kambarys bus impregnuotas tuo kvapu, suteikdamas aromatinę ir terapinę naudą, kurią turi eteriniai aliejai.

rausvas drėkintuvas

Atminkite, kad aromaterapiniai drėkintuvai turi daug naudos jūsų sveikatai. (Autorius: Nežinomas: 4076727 / Pixabay.com)

Kada patogu naudoti drėkintuvą?

Namo viduje rekomenduojama, kad drėgmės lygis būtų nuo 40% iki 70%. Todėl, jei manote, kad jūsų namuose ar konkrečioje patalpoje drėgmė yra mažesnė, rekomenduojama naudoti drėkintuvą. Tai padės išvengti kvėpavimo takų infekcijų.

Kaip paaiškinta ankstesniame punkte, svarbu žinoti, kokia procentinė drėgmė yra mūsų kambaryje. Tokiu būdu žinosime, kiek galime įjungti įrenginį. Svarbu žinoti, kad drėgmės trūkumas yra toks pats kenksmingas sveikatai, kaip ir jo viršijimas.

Koks yra efektyviausias būdas valyti drėkintuvą?

Būtina išlaikyti drėkintuvą švarų. Drėgmė gali sukelti įvairių problemų, o aplinka gali tapti grybų ir bakterijų veisimosi vieta. Jei taip atsitinka prietaiso viduje, juos galima lengvai išleisti į orą, o žmonės gali juos įkvėpti, sukeldami rimtų kvėpavimo problemų.

Prietaisą labai lengva valyti. Galite naudoti natūralų dezinfekavimo priemonę, pavyzdžiui, baltąjį actą. Išardžius gabalėlius leiskite jam mirkti 30 minučių, nuplaukite, leiskite jam išdžiūti ir viskas.

Kur dėti drėkintuvą?

Niekada neturėtume jo dėti ant žemės, nes gali būti pažeistos jo durys. Rekomenduojama …

Parašykite komentarą