Dulkių siurblių be maišų reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jei kyla klausimas, kokį dulkių siurblį be maišelio pasirinkti, verta atkreipti dėmesį į dulkių siurblių be maišelių reitingą. Dėl tokio sąrašo galėsime pamatyti tų įrenginių, kurie yra populiariausi tarp vartotojų, aprašymą. Taip pat gali būti naudingos tam tikrą modelį įsigijusių žmonių paskelbtos nuomonės. Tokiu būdu galite pamatyti, už ką tiksliai vertinamas konkretus dulkių siurblys ir į ką reikia atkreipti dėmesį perkant. Geras dulkių siurblys be maišų iš tikrųjų yra universalus, nes juo galite išvalyti beveik bet kokį paviršių.

Dulkių siurblių be maišų sąrašas – geriausių dulkių siurblių be maišelių TOP 10

Geriausi dulkių siurbliai be maišelių – apžvalgos

1. „Philips PowerPro Compact FC9333 / 09“

  „Philips PowerPro Compact FC9333 / 09“

– 387 –

Pasirinkę gerą „Philips PowerPro Compact“ dulkių siurblį be maišelio, galite tikėtis geriausių valymo rezultatų. Jos dėka galite atsikratyti daugiau iki 99,9% dulkių tiek nuo grindų, tiek iš oro. Tokiu būdu kambarys ne tik tampa švarus, bet ir patenka į gryną orą. Be to, surinktos dulkės yra sandariai laikomos talpykloje, o tai užtikrina tiek cikloninį veikimą, tiek pažangų įrangos projektavimą. Šis dulkių siurblys, nepaisant to, kad neužima daug vietos, yra itin efektyvus dėl stipraus verpimo. Tai taip pat išmanusis įrenginys, nes naudojant „PowerCyclone 5“ technologiją dulkės efektyviai atskiriamos nuo oro ir įtraukiamos į konteinerį. Be to, dulkių siurblyje yra antialerginis „Clean Air“ filtras, leidžiantis surinkti ne tik tipines dulkes, bet ir plaukus ar įvairių rūšių žiedadulkes. Žmonėms, turintiems kvėpavimo problemų arba alergiškiems dulkėms, plaukams ar žiedadulkėms, šis sprendimas tikrai yra labai svarbus.

2. „Roborock“ dulkių siurblys 2 S50

  „Roborock“ dulkių siurblys 2 S50

2098 –

Atsižvelgiant į gerus dulkių siurblius be maišelių, negalima praleisti „Xiaomi Roborock Sweep One“ dulkių siurblio modelio, kurį galima valdyti per išmanųjį telefoną. Tai itin intelektuali ir technologiškai pažangi įranga, leidžianti greitai, lengvai ir patogiai išvalyti bet kokią erdvę labai tiksliai. Šiame įrenginyje yra įmontuoti specialūs jutikliai, kurių dėka galima automatiškai pasirinkti ventiliatoriaus greitį, darbinę galią arba pritaikyti padėtį pagal valomo paviršiaus tipą. Todėl šių daviklių dėka dulkių siurblys be maišų veikia nepaprastai efektyviai ir tuo pat metu itin ekonomiškai. Šiame modelyje yra vidinis „Sweep One“ filtras, kad vanduo būtų švarus ir kad vanduo tekėtų šlapio valymo metu. Tai labai geros kokybės filtras, kurio nereikia keisti dažniau nei kartą per metus. Be to, rezervuare esantis vanduo yra tinkamas paviršiui plauti 45-60 minučių. Dėl to, kad bakas yra apačioje, jį labai lengva išimti, ištuštinti ir vėl įdėti tolesniam valymui. Šis dulkių siurblys sėkmingai valo grindis tiek sausas, tiek šlapias.

3. „Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“

  „Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“

– 799 –

Jei kai kuriems geriausias dulkių siurblys be maišų yra tas, kuris garantuoja tylų veikimą, verta apsvarstyti šį gamintojo „Electrolux“ modelį. Įrenginyje įdiegta „UltraSilencer ™ Zen“ technologija, kurios dėka galite išsiurbti faktiškai bet kuriuo dienos ar nakties metu. Šis modelis veikia labai tyliai, esant tik 58 db (A) lygiui. Be to, triukšmas, kuris paprastai yra susijęs su siurbimu, čia keičiamas į garsą, kuris nesukelia galvos skausmo. Tai įmanoma tiek dėl variklio ir gaubto konstrukcijos būdo, dėl AeroPro ™ vamzdžio oro srauto pajėgumo, tiek dėl filtro izoliacijos. Taigi valymas tampa daug malonesnis nei anksčiau. Paviršiaus valymas taip pat yra ypač efektyvus dėl pvz. didelei siurbimo galiai. Taigi galite sėkmingai išvalyti visas zonas, net sunkiai pasiekiamas vietas. Daugiafunkcinis „AeroPro ™ 3-in-1“ įsiurbimo puodelis yra čia. Geras dulkių siurblys be maišų taip pat turi „Allergy Plus ™“ filtrą, kuris gali sulaikyti iki 99,5% įvairių rūšių žiedadulkių ir alergenų.

4. „Roidmi F8 Cleaner“

  „Roidmi F8“ valiklis

744 –

Geras „Xiaomi Roidmi F8“ dulkių siurblys be maišų yra rankinis prietaisas, kurį maitina baterija. Jis veikia keturių filtrų sistemos pagrindu. Jo dėka jis sėkmingai surenka visas dulkių daleles ir tuo pačiu užtikrina, kad neužsikimš ir visą laiką išlaikys siurbimo galią tuo pačiu aukštu lygiu. Valymas šiuo dulkių siurbliu yra nepaprastai naudingas, greitas ir įdomus. Visa tai dėka lengvo dizaino, dėl kurio dulkių siurblį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą ir kaskart mėgautis nepaprastu veikimu. Šis modelis taip pat turi nepriklausomą variklį, kuris leidžia efektyviai atsikratyti alergenų iš medvilnės medžiagos, taip pat nuo automobilio apmušalų. Šis prietaisas taip pat idealiai tinka valyti sunkiai pasiekiamas vietas ir vietas, kuriose nėra saulės spindulių. Naudojant įmontuotą LED diodą ir šviesos jutiklį, galima sėkmingai atsikratyti teršalų, esančių po baldais. Šį modelį galima nuotoliniu būdu valdyti išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“.

5. „Zelmer Odyssey“ ZVC307XT

  „Zelmer Odyssey ZVC307XT“

489 –

Atsižvelgiant į gerus dulkių siurblius be maišelių, šį modernų „Zelmer“ prekės ženklo modelį tikrai galima įtraukti. Tai puikus prietaisas, jei ieškote dulkių siurblio, kuris būtų naudingas reguliariai, kasdien valant įvairius paviršius. Jis išsiskiria patikima eksploatacija, patvaria konstrukcija ir protingais sprendimais. Tarp jų yra ir kitų EPA E11 filtras, kurio dėka jis gali puikiai atskirti dulkes ir žiedadulkes nuo oro dalelių, sulaikydamas iki 95% dulkių ir alergenų. Tokiu būdu kambarys yra švarus ir suteikia tik gryną orą. Kalbant apie šio dulkių siurblio dizainą, verta pabrėžti jo mažą svorį, patogumą ir saugojimo dėžę, leidžiančią patogiai laikyti visus reikalingus priedus. Be to, šis dulkių siurblys be maišų veikia minkštais, dideliais ratukais iš gumos, todėl valymas tampa ramus. Be to, dulkių siurblį lengva valdyti per įvairius nelygumus, pavyzdžiui, kilimų slenksčius ar kraštus.

6. „Tefal Compact Power TW3724 3A“

  „Tefal Compact Power TW3724 3A“

– 349 –

„Tefal“ gamintojo „Compact Power TW3724 3A“ dulkių siurblys be maišelių yra vienas iš efektyviausių rinkoje esančių modelių. Jo dėka galite sėkmingai surinkti praktiškai visas dulkes, esančias ant kietų grindų ar ant kilimo. Tai įmanoma dėl papildomo SPA 2in1 šepetėlio. Šiame modelyje yra efektyvūs filtrai, kurių dėka galite efektyviai sustabdyti iki 99,98% teršalų ir alergenų, o tai reiškia, kad išvalytoje patalpoje galite kvėpuoti tik švariu oru. Tai taip pat įmanoma dėl naudojamos ciklono technologijos, o tai reiškia, kad pačios dulkės kaupiasi inde, o švarus oras yra efektyviai atskiriamas. Pažymėtina ir modernus „EFFITECH“ VARIKLIS, kuris prisideda prie to, kad dulkių siurblys valo kruopščiau ir tuo pačiu sunaudoja mažiau energijos. Įrenginys taip pat yra labai patogus dėl mažų matmenų. Nepaisant kompaktiškos konstrukcijos, dulkių siurblys turi talpų 1,5 litro dulkių konteinerį, o jo nuotolis siekia 8,8 m.

7. Naujas „Electrolux EASE C4 EC41-4T“

Nauja „Electrolux EASE C4 EC41-4T“

339 –

Jei norite nusipirkti gerą dulkių siurblį be maišelio, atkreipkite dėmesį į gamintojo „Electrolux“ modelį EC41-4T. Jo dėka galima efektyviai išvalyti daugumą paviršių ir tuo pačiu sutaupyti elektros energijos sąnaudas. Tai įmanoma daugiausia dėl to, kaip sujungiami atskiri šio prietaiso konstrukcijos elementai. Šis modelis yra ypač tvirtas, todėl energijos nuostoliai yra minimalūs. Naudodami šį dulkių siurblį galite mėgautis labai patogiu valymu, nereikalaujančiu daug pastangų. Taip yra todėl, kad jis yra ypač lengvas ir patogus, o tuo pačiu metu jo valdymas nėra sunkus. Šis modelis turi 4 pakopų filtrų sistemą, todėl efektyviai atskiria dulkes nuo oro, išlaikydamas praktiškai visus teršalus, o tai reiškia išskirtinį valymo efektyvumą. Šis prietaisas puikiai tinka kasdieniam valymui, taip pat valymui, kuris užima daugiau laiko. Visa tai dėka didelio 1,8 l talpos dulkių konteinerio.

8. ELECTROLUX PC91-ALRG

  „ELECTROLUX PC91-ALRG“

949 –

Ieškant geriausio dulkių siurblio be maišelio, verta atkreipti dėmesį į keletą detalių, įskaitant tas, kurios išskiria „Electrolux PC91-ALRG“ modelį. Tai prietaisas, užtikrinantis didelį valymo efektyvumą, įsk. dėka modernaus „PowerFlow“ antgalio. Jo dėka galite efektyviai atsikratyti nešvarumų tiek iš kietų grindų, tiek iš kilimų. Šis prietaisas taip pat yra labai efektyvus, o jo efektyvumo lygis visada yra toks pat aukštas. Tai užtikrina esamos 7 pakopų filtravimo sistemos 3D filtras, kuris papildomai atsakingas už pažangų mikro dulkių filtravimą – jo dėka iš modelio išeina tik švarus oras. Verta pridurti, kad šis dulkių siurblys be maišų yra vienas iš ypač tylių modelių ir visa tai dėka „PureFlow Silent“ sistemos. Tai leidžia valyti keturis kartus tyliau, palyginti su kitais asortimento modeliais. Be to, valydami sunaudojate minimaliai energijos, o valymo metu prietaisą lengva valdyti dėl didelių ratų ir …