Duonos gamintojų reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kiekvienų namų pusryčių pagrindas yra šviežia duona. Deja, parduotuvėje pirkta duona atitinka mūsų lūkesčius. Išeitis yra pati išsikepti duonos. Kai kurie žmonės baiminasi, kad tai sunku ir reikalauja daug darbo. Iš tiesų taip yra su orkaitėje keptais kepalais. Visiškai kitokia situacija, kai naudojate duonos virimo aparatą. Ji praktiškai nereikalauja priežiūros, o duona yra skani ir sveika. Mūsų kepimo mašinų sąrašas padės jums pasirinkti visus jūsų reikalavimus atitinkantį įrenginį.

Duonos gamintojų sąrašas – geriausių duonos gamintojų TOP 10

Geriausių duonos gamintojų aprašymas

1. „Tefal“ PF611838

  „Tefal“ PF611838

699 –

Labai geras duonos gamintojas iš žinomos kompanijos. Įmontuotas svoris leidžia kepti trijų dydžių duoną – 750 g, 1000 g, 1500 g. Dėl dviejų kaitinimo elementų (viršutinio ir apatinio) kepiniai kepami tolygiai. Du maišytuvai puikiai sujungia visus ingredientus.

Įrenginyje yra net 19 programų, skirtų ne tik duonai ir batonams kepti, bet ir mielinei tešlai, makaronams minkyti ir uogienėms kepti. Į papildomą įrangą įeina du padėklai duonai ir du bagetėms. Pasirinkęs tinkamą programą, duonos gamintojas automatiškai parenka darbo laiką ir temperatūrą. Tiesiog įdėkite ingredientų ir įjunkite duonos mašiną. Uždelsto paleidimo funkcija leidžia paruošti šviežią duoną pusryčiams. Kepimo mašinoje yra kepimo be glitimo programa, kuri yra labai svarbi žmonėms, besilaikantiems dietos be glitimo. Visi elementai yra padengti teflonu, todėl kepant labai lengva valyti kepimo mašiną. Mūsų reitinge jis gauna aukščiausius vartotojų įvertinimus, visų pirma už kokybę ir funkcionalumą.

2. „Tefal“ PF220838

  „Tefal PF220838“

– 548 –

Kitas tos pačios bendrovės produktas. Duona kepama trimis svareliais – 500 g, 750 g ir 1000 g. Galite rinktis iš 3 plutos parudavimo lygių. Kepimo mašinoje yra 17 programų, iš jų 3 kepimui be glitimo. Be to, yra tešlos minkymo, pieno produktų virimo ir uogienių gaminimo programų. Nepaisant vieno maišytuvo, visi ingredientai yra kruopščiai sumaišomi. Labai paprasta naudoti, apsiribojama produktų įdėjimu ir programos pasirinkimu per aiškų ekraną, kuris papildomai informuoja apie likusį laiką iki kepimo pabaigos. Duonos gamintojo funkcija yra atidėti pradžią iki 15 valandų, todėl pusryčiams ar vakarienei galite paruošti šviežios duonos. Kepimo elementus lengva išlaikyti švarius, juos galima plauti net indaplovėje. Rinkinyje yra receptų knyga, leidžianti pradėti nuotykius kepant naminę duoną. Reitinge duonos gamintojas vertinamas už savo funkcionalumą ir kainos ir kokybės santykį.

3. „Panasonic“ SD-ZB2512KXE

  „Panasonic SD-ZB2512KXE“

– 799 –

„Panasonic“ yra žinomas dėl savo tvirtumo ir naujovių. Šį kartą ji taip pat nenuvylė. Duonos gamintojas dar lengviau gauna skanią duoną. Duonos aparate yra 2 įmontuoti temperatūros jutikliai, vienas vidinis ir vienas išorinis. Dėl to atskiri duonos minkymo ir pakilimo etapai automatiškai pritaikomi prie sąlygų, nereikia keisti galutinio kepimo laiko. Kita naujovė yra 2 automatiniai dozatoriai, vienas skirtas mielėms, kitas – razinoms, riešutams, spanguolėms ar kitiems priedams. Tai leidžia duonos gamintojui juos pridėti tinkamiausiu momentu. Duonos virimo aparate galite kepti 3 dydžių duoną ir pasirinkti 3 skirtingus plutos parudavimo laipsnius. 17 programų leidžia kepti tradicinę mielinę duoną ir raugintą duoną. Taip pat galite pasirinkti tešlos minkymo ar uogienės paruošimo programą. Labai geras ir patogus duonos gamintojas, įvertintas reitingais dėl funkcionalumo ir kokybės.

4. „Tefal PF240E“

  „Tefal PF240E“

469 –

Labai funkcionalus ir praktiškas duonos gamintojas. Pasirinkite iš 3 dydžių duonos ir 3 laipsnių rudumo. Taip pat 3 programos yra skirtos duonai be glitimo. Pradžios vėlavimas yra iki 15 valandų. Garsinis pavojaus signalas leidžia žinoti, kada buvo pridėta mielių ir kitų priedų. Tai užtikrina, kad tešla tinkamai pakils ir visi ingredientai bus tolygiai sumaišyti. Duonos aparate yra net 20 programų, kurių dėka galite ne tik iškepti skanią ir sveiką duoną, bet ir paruošti pieno patiekalus kasdieniams pusryčiams. Galite rinktis avižinius dribsnius, dribsnius ir net jogurtą ar varškę. Rinkinyje yra specialios talpos pieno produktams ruošti. Kaip ir daugumoje duonos gamintojų, galite minkyti mielinę tešlą makaronams, koldūnams ir picai. Šiuo atveju duonos aparatas yra ne tik duonos gamintojas, jo pirkimas žymiai palengvina kasdienę veiklą ir taupo laiką. Pirmaujanti vieta funkcinių ir pigių kepimo mašinų reitinge.

5. „Yoer BM01S“

  „Yoer BM01S“

399 –

Kompaktiška duonos kepimo mašina, kurią stačiakampio formos dėka lengva pritaikyti kitiems buitiniams prietaisams, pastatytiems ant virtuvės stalviršio. 19 automatinių programų leidžia ne tik išsikepti mėgstamą duoną, bet ir minkyti įvairias tešlas, paruošti uogienes ir jogurtus. Duonos gamintojas turi dozatorių, kuris automatiškai prideda grūdus ir vaisius į duoną. Dėl intuityvaus valdymo pulto juo naudotis labai paprasta. Skydelis taip pat leidžia jums sekti įvairius kepimo etapus. Šį modelį nuo kitų skiria papildomas priedas, leidžiantis paruošti naminius ledus. Specialus konteineris su dvigubu korpusu turi būti iš anksto užšaldytas šaldiklyje. Tada tiesiog meskite ingredientus į jį, įdėkite juos į mašiną ir paleiskite atitinkamą programą. Ledai pasižymi puikia konsistencija ir puikiu skoniu. Mūsų reitinge jis gauna labai gerus įvertinimus dėl daugiafunkciškumo, naudojimo paprastumo ir kokybės / kainos kategorijos.

6. „Tefal“ PF610138

  „Tefal PF610138“

729 –

Savaime suprantama, kad „Tefal“ yra duonos gamintojų rinkos lyderė, siūlanti modelius, kurie yra jautrūs kainai ir funkciškai skirtingi. Namų duonos batonai gali ne tik kepti duoną, bet ir lengvus. Duonos gamintojo pajėgumas leidžia kepti duoną nuo 750 g iki 1000 g. Duonos gamintojas turi du maišykles, kurios ne tik kruopščiai sumaišo visus ingredientus, bet ir puikiai paruošia net sunkiausią tešlą. Tarp 16 skirtingų programų yra 1 programa be glitimo, 3 sveiko kepimo programos, įvairių rūšių duonos programos, mielių ir makaronų tešlos bei naminių uogienių gaminimo programos. Komplekte esantys bagetės padėklai leidžia lengvai išgauti idealiai lygią formą. Duonos gamintojas automatiškai pritaiko temperatūrą ir laiką pagal pasirinktą kepimo rūšį. Jis turi uždelsto paleidimo funkciją. Tai užima pirmaujančią poziciją reitinge dėl aukštos kokybės ir funkcionalumo.

7. Tefal PF250135 Skausmas ir jutikliai

  Tefal PF250135 Skausmas ir jutikliai

499 –

„Tefal“ kepimo mašina „PAIN & TRESORS“ yra dar vienas modelis su labai turtinga programine įranga. 20 automatiškai nustatytų programų leidžia išsikepti bet kurią pasirinktą duoną. 3 programos yra skirtos kepimui be glitimo, likusios – kvietinei ar ruginei duonai. Papildomos mielinės tešlos, makaronų ir koldūnų gaminimo programos labai palengvina naminių patiekalų paruošimą. Kepimo mašina taip pat leidžia iš sezoninių vaisių paruošti sveikų jogurtų ir uogienių. Dėl įmontuoto svorio mašina leidžia kepti 3 dydžių duoną nuo 500 iki 1000 g ir gauti 3 lygius rudumo ant plutos, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Vėluojanti iki 15 valandų pradžia leidžia mėgautis šviežia duona bet kuriuo dienos metu. Vartotojai vertina jį už funkcionalumą, paprastą naudojimą ir žemą kainą. Dėl to jis yra įvairių reitingų priešakyje.

8. Atskleiskite „Backmeister ONYX 8695“

  Unold Backmeister ONYX 8695

425 –

Paprastas ir nebrangus duonos virimo aparatas atlieka visas funkcijas, reikalingas aukštos kokybės kepimui gauti. 12 programų leidžia minkyti ir kepti duoną pagal standartinius receptus. Galite pasirinkti vieną iš 3 odos paraudimo lygių. Dėl baliklio mes taip pat galime paruošti įvairių rūšių pyragus be jų kepti. Tai taupo laiką ir, svarbiausia, darbą. Gerai pasigaminti mielių ar makaronų tešlą reikia daug pastangų. Duonos gamintojas turi uždelstą startą. Skydelyje esantis vaizdo ieškiklis leidžia peržiūrėti kepimo procesą. Neabejotinas kokybės ir kainos reitingo lyderis ir funkcionalumas pagal kainą.

9. „Gorenje BM900WII“

  „Gorenje BM900WII“

– 549 –

Duonos gamintojas iš žinomos Slovėnijos įmonės. Galite kepti duoną, sveriančią nuo 750 iki 900 g. Galima pasirinkti iš 15 programų, įskaitant duonos be glitimo kepimą. Be to, galite sumaišyti mieles ar makaronų tešlą arba paruošti naminę uogienę. Kepimo skarda padengta nelipnia danga, kuri papildomai palengvina valymą po kiekvieno kepimo. Duonos virimo aparatas turi uždelsto paleidimo funkciją ir palaiko temperatūrą 1 valandą. Dėl šios priežasties galite bet kada gauti šviežios ir šiltos duonos pusryčiams ar vakarienei. Duonos gamintojo pranašumas yra labai lengvas ir intuityvus valdymo skydelis. Klientai vertina šį modelį dėl jo funkcionalumo, paprasto naudojimo ir mažos kainos. Reitinge pigios duonos gamintojas užima pirmaujančią poziciją.

10. WMF Kult X 415140011

  WMF Kult X 415140011

611 –

Paprastas duonos virimo aparatas, galintis kepti iki 750 g kepalus, todėl idealiai tinka dviejų žmonių ūkiui. Privalumas yra mažas energijos suvartojimas (450 W galia). Vartotojas gali pasirinkti iš 12 programų, leidžiančių kepti įvairių rūšių duoną. Valdymo skydelis yra intuityvus ir labai paprastas naudoti. Ji turi atidėto paleidimo programą. Kepimo skarda yra padengta nelipnia danga, kurią iškepus labai lengva valyti. Vartotojai vertina visų pirma …