Geriausi dviračių šalmai

Dviračių šalmų Sąrašas – kokį dviračio šalmą pasirinkti 2020 m.

Negalima pervertinti saugumo važiuojant dviračiu. Todėl daugelyje šalių dviračio šalmas yra privalomas važiuojant dviračiu.

Geras dviračio šalmas apsaugos dviratininką nuo sunkių sužalojimų.

Tačiau jis turi būti kruopščiai parinktas.

Rinkoje galite nusipirkti pigių ir gerų šalmų.

Mūsų Sąrašas tikrai padės jums išsirinkti dviračio šalmą.

Mes taip pat patarsime, kaip išsirinkti šalmo dydį ir kokį dviračio šalmą pirkti vaikams, kurie absoliučiai turėtų važiuoti su šia galvos apsauga.

Geriausių dviračių šalmų aprašymas

1. „Uvex Hlmt 4 Cc Anthracite Matt“

 

„Uvex Hlmt 4 Cc“ antracitas matinis

 

UVEX HLMT 4 CC ANTHRACITE MATT – puikus dviračių šalmas vaikams ir paaugliams. Tai bus naudinga ne tik dviračiui, bet ir riedučiams ar riedlentėms. Įdomus šalmo pjūvis ir originali antracito spalva verčia jaunuolius noriai jį dėvėti.
Šalmas puikiai atlieka apsauginę funkciją. Taip yra dėl „Inmould“ technologijos, kuri užtikrina atsparumą smūgiams ir smūgiams. Savo ruožtu TAS 3D sistema leidžia puikiai prisitaikyti prie galvos. Reguliuojamas ne tik plotis, bet ir šalmo gylis.
Kad šalmas gerai laikytųsi ant galvos, smakro dirže yra specialus užrakto užraktas, kuriame naudojama „Monomatic“ sistema su kelių pakopų dirželio reguliavimu.
Šalmas yra kvėpuojantis, o tai ypač svarbu sportuojant vasarą esant aukštai temperatūrai. Vėdinimą užtikrina 10 vėdinimo kanalų. Šalmas taip pat turi specialų, nuimamą pagrindinį pamušalą.
Dviejų dydžių apvalkalas leidžia žmonėms dėvėti šalmą nuo 51 iki 58 cm.

2. Autorius Skiffas Black White

 Autorius Skiff Black White

 

AUTHOR SKIFF – universalus dviratininkų šalmas, sukurtas bet kokiai dviračių veiklai. Tai puikiai tinka važiuoti keliais, bet taip pat puikiai tinka važiuoti mieste ir MTB.
Šalmas turi nuimamą skydelį. Puiki ventiliacija užtikrinama 14 angų. Jie yra apsaugoti specialiu tinklu nuo vabzdžių. Šalmo viduje yra antibakterinis pamušalas.
Šalmo apvalkalas pagamintas iš „InMold“ technologijos, kuri puikiai apsaugo nuo smūgių ir smūgių.
Šalmo tvirtumą užtikrina patogi „Author Dial“ reguliavimo sistema. Šis lengvas šalmas (tik 271 g svorio) puikiai atlieka apsauginę funkciją. Jis skirtas vyrams ir moterims. Gaminamas įvairių dydžių, jis leidžia pasirinkti tobulą kiekvieno dviratininko dydį.

3. „Uvex Finale Visor Silver“ kilimėlis

 Sidabrinis „Uvex Finale“ skydelis

 

UVEX FINALE VISOR – puikus dviratininkų šalmas kasdieniam, kasdieniam važinėjimui mieste. Užtikrina išskirtinį saugumą dėka apvalkalo, kuris apsaugo ir pakaušio dalį. Veidrodinis stiklas leidžia vairuoti be akinių, o jūsų akys yra daug geriau apsaugotos. Taip pat yra vieta galimam LED apšvietimui, kuris apšvies kelią.
Šalmas puikiai tinka tiek saulėtoms, tiek lietingoms dienoms.
Unikalias apsaugines šalmo savybes užtikrina „Double Inmould“ technologija, suteikianti atsparumą smūgiams ir smūgiams.
Įrangoje naudojama puiki „Anatomic IAS“ reguliavimo sistema, kurios dėka galite puikiai pritaikyti šalmo plotį ir aukštį pagal galvos dydį.
Daugiapakopis smakro dirželio reguliavimas „Monomatic“ sistemoje (specialus užrakto užraktas) yra labai lengvas ir įmanomas net viena ranka. Tai taip pat neleis netyčia atsegti kritimo atveju. Be to, „Fast Adapting“ sistema leidžia greitai pritaikyti diržų ilgį pagal vartotojo poreikius. Šalmas nenuslystų nuo galvos net ir smurtinio smūgio metu.
Vėdinimą užtikrina 20 vėdinimo kanalų, pritvirtintų specialia tinkleliu. Visumą užbaigia antialerginis pamušalas.

4. „Spokey Spectro Male 922190“

 Vyrų „Spokey Spectro“ 922190

 

SPOKEY SPECTRO – lengvas, bet ypač saugus vyriškas dviratininkų šalmas, madingos juodos, raudonos ir pilkos spalvos. Mažas svoris (250 g) tampa praktiškai nepastebimas dėvint ir tuo pačiu užtikrina gerą saugumą vyrams ir jauniems žmonėms važiuojant dviračiu ar riedučiais. Naudojama „Head Lock“ reguliavimo sistema leidžia optimaliai pritaikyti šalmą prie galvos apimties, o tai padidina galvos apsaugą. Taip pat yra išsikišęs skydelis, kuris papildomai apsaugo galvą.
Gerai išdėstytos 21 angos efektyviai vėdina galvą važiuodami, net labai intensyviai. „InMould“ sistema suteikia išskirtinę apsaugą smūgio ar kritimo atveju.
Smakro diržas taip pat yra svarbus, kad šalmas gerai laikytųsi. Šiuo atveju naudojamos specialios sagtys, leidžiančios nuimti ir pritvirtinti diržą, nekeičiant jo ilgio.

5. „Bobike“ vaikiškas šalmas „Go Vanilla Cupcake“

 „Bobike“ vaikiškas šalmas „Go Vanilla Cupcake“

 

BOBIKE CHILDREN’S HMET GO – lengvas ir ypač saugus dviračių šalmas, skirtas specialiai mažiems vaikams. Jis tinka net sėdintiems vaikams nuo 9 mėnesių amžiaus. Jis turi atitinkamus sertifikatus. Šalmas puikiai tinka vaikams, važiuojantiems su tėvais dviračių žygiuose, o vėliau išmokti važiuoti dviračiu.
Šalmą galima puikiai pritaikyti 46–53 cm galvos apimčiai. Galimi įvairūs spalvų variantai.
Visą naudojimo patogumą užtikrina modernaus dizaino ventiliacijos sistema. Tačiau visos angos tvirtinamos specialiu tinkleliu, kuris apsaugo jautrią kūdikio galvą nuo vabzdžių.
Šalmo tvirtinimo sistema „Easy-Lock“ leidžia greitai užsisegti šalmą ir tuo pačiu užtikrinti saugumą, nes vaikas jo nenusitrauks.
Tėvams tikrai bus svarbu, kad šalmo vaikui pakaktų ilgesniam laikui, nes jame įrengta galvos apimties reguliavimo sistema. Sumontuoti atšvaitai papildomai apsaugo vaiką, pagerina jo matomumą sutemus.

6. Rudy Project Windmax Yellow Black

 Rudy Project Windmax Yellow Black

 

RUDY PROJECT WINDMAX – ypač lengvas (tik 220 g) ir patogus dviratininkų šalmas. Jis taip pat gerai veiks riedučius ar riedlentes. Madinga išvaizda čia derinama su šiuolaikinių medžiagų ir technologijų naudojimu, užtikrinančiu išskirtinį vartotojo saugumą.
Speciali RSR8 DISC tvirtinimo sistema, dėka šalmo gale esančios rankenėlės, leidžia mikrometrinį reguliavimą, kuris optimaliai prisitaiko prie galvos, užtikrinant geriausią stabilizavimą. „Head Ring“ dirželių sistema dar labiau sustiprina apsaugą, kaip ir nuimamas skydelis.
Dėl 21 angos šalmas tampa erdvus ir jo nejaučia net intensyviai važiuojant. Angos yra apsaugotos tinklu nuo vabzdžių.
„FastexTM“ sistemos užsegimas leidžia tvirtai pritvirtinti smakro diržą taip, kad šalmas būtų puikiai laikomas. Taip pat lengviau nusimesti ir užsidėti šalmą.
Šalmas pagamintas iš polimerų kartu su polikarbonatu, kuris suteikia išskirtinį patvarumą, kurį sustiprina „InMould“ technologijos naudojimas.

7. „Catlike Mixino Black Matte“

 „Catlike Mixino Black Matte“

 

CATLIKE MIXINO – geriausias dviratininkų šalmo modelis, sukurtas žmonėms, ieškantiems išskirtinio saugumo. Mažas ir kompaktiškas, dėka naudojamų technologijų, suteikia vartotojui puikią apsaugą.
Tam naudojama CES technologija – „Crash Energy Splitter“. Jis veikia efektyviausiai paskirstydamas energiją smūgio metu. Tai užtikrina daugybė specialiai įrengtų angų (veikiančių kaip koris) ir kertančių pluoštų. Saugumą padidina astronautikoje naudojamų vidinių aramidinių pluoštų tinklelis, o naudojamas grafenas leido sumažinti svorį, nepakenkiant apsauginėms savybėms. Šalmas sveria tik 210 g!
Šiuolaikinis MPS eVo užsegimas priverčia šalmą puikiai prilipti prie galvos. Tai užtikrina keturi derinimo taškai.
Vidiniame šalmo sluoksnyje taip pat buvo naudojama NASA sukurta OUTLAST technologija. Šių medžiagų naudojimas užtikrina puikų galvos termosą sunkiai važiuojant ir tuo pačiu padidina atsparumą smūgiams.

8. XLC BH-C20 MTB šalmas su antracito skydeliu, L / XL dydis

 XLC BH-C20 MTB šalmas su antracito skydeliu, L / XL dydis

 

XLC BH-C20 ANTRACITINIS VISIS MTB ŠALMAS – modernus dviračių šalmas, skirtas daugiausia važinėjimui kalnuose. Tačiau šis modelis taip pat puikiai tinka važinėjimui mieste, žygiams pėsčiomis ar kitoms dviračių pramogoms.
Naudojant „InMould“ technologiją šalme, jis tampa lengvas ir tuo pat metu puikiai apsaugo galvą kritimo ar smūgio metu. Ši moderni technologija yra ypač naudinga dviračių šalmams, užtikrinant dviratininkų saugumą.
Universali tvirtinimo ir reguliavimo sistema leidžia šalmą puikiai pritaikyti prie vartotojo galvos dydžio. Tai, žinoma, padidina apsaugą.
25 angos užtikrina labai gerą ventiliaciją vairuojant. Nuo vabzdžių jie papildomai apsaugoti specialia tinkleliu.
Šalmas taip pat turi tinkamai pritvirtintus smakro diržus, kurie papildomai fiksuoja šalmą ant galvos, neleisdami jam judėti važiuojant ir galimai nukristi.

9. Autoriaus „Aero X7 MTB“ šalmas juodas ir geltonas 58-62 dydžio

 Autoriaus Aero X7 MTB šalmas juodas ir geltonas 58-62 dydžio

 

AUTHOR AERO X7 MTB ŠALMAS – puikus, modernus dviratininkų šalmas, rekomenduojamas specialiai važiuojant MTB.
Polikarbonato apvalkalas kartu su „InMould“ technologija daro puikų smūgio ir kritimo apsaugos savybes. Kadangi apsauga labai priklauso ir nuo tinkamo šalmo pritaikymo, naudojama moderni „DiaFit“ reguliavimo sistema. Tai užtikrina, kad, nepaisant galvos formos ir dydžio, bus išlaikytas saugumas ir išskirtinis komfortas.
Daugybė ventiliacinių angų užtikrina puikias ventiliacijos ir šilumines sąlygas važiuojant. Jį atidarys specialus tinklas nuo vabzdžių. Tačiau jį galima lengvai išardyti ir pakeisti specialiomis kempinėmis, kurios padidina vėdinimo efektyvumą.
Šalmas papildomai yra su nuimamu skydeliu. Visas svoris sveria tik 300 g. Neabejotinas daugelio dviračių entuziastų pranašumas bus išskirtinai įdomus šalmo išvaizda ir originalios juodos ir geltonos spalvos.

10. Autoriaus Aero X7 MTB šalmas baltas ir rausvas 52-58 dydis

 Autoriaus Aero X7 MTB šalmas baltas ir rausvas 52-58 dydžio

 

AUTORIUS AERO X7 MTB ŠALMAS – originalus gerai žinomos čekų ir slovakų kompanijos šalmas baltos ir rausvos spalvos. Šiuolaikinis dizainas taip pat slepia puikias apsaugines savybes, skirdamas šį šalmą ne tik važiavimui mieste ir žygiuose pėsčiomis, bet ir labai reikalaujančiai MTB dviračių disciplinai.
Šalmas pagamintas iš polikarbonato apvalkalo, kuris, panaudojus „InMould“ technologiją, suteikia viskam puikų apsaugą kritimo ar smūgio metu.
Žinant, kaip saugumui svarbu gerai pritaikyti galvos apsaugą, šalme buvo įdiegta moderni „DiaFit“ reguliavimo sistema. Šis sprendimas leidžia puikiai prisitaikyti prie vartotojo galvos formos ir dydžio, o tai akivaizdžiai geriau jį apsaugos. Saugumą padidina ir specialus, nuimamas skydelis. Taip pat labai svarbu užsisegti šalmą. Jis turi tvirtai laikyti šalmą ir neleisti jam judėti.
Šalmas turi puikią ventiliaciją dėl daugybės ventiliacijos angų. Nuo vabzdžių juos galima apsaugoti specialia tinkleliu. Tačiau norint geriau išsklaidyti šilumą, jį galima pakeisti standartinėmis kempinėmis.

 

Kokį dviračio šalmą verta pirkti?

Pigus ar brangus dviračio šalmas visų pirma turi vieną tikslą – apsaugoti dviratininko galvą kritimo metu. Kurį šalmą pasirinkti, labai priklauso nuo vietovės, kuria važiuojate, tipo. Geri dviračių šalmai paprastai yra skirti konkrečiai dviračių sporto sričiai. Dėl to tinkamiausia sutvirtinimas ir optimali apsauga yra geriausia.
Važiuojant keliais, kritimas dažniausiai įvyksta ant lygaus paviršiaus, tuo tarpu su MTB į atsikišusius akmenis daužai daug dažniau. Tai akivaizdžiai pakeičia šalmo struktūrą.
Taip pat negalima pamiršti apie šalmus važiuojant mieste. Jūsų saugumui užtikrinti yra daugybė elegantiškų šalmų. Verta juos dėvėti apsaugai. Šukuoseną galima greitai patobulinti, o sveikata ilgai atsigauna.
Verta atkreipti dėmesį, ar šalmas turi „InMould“ technologiją, užtikrinančią optimalų saugumą esant mažam šalmo svoriui. Taip pat svarbu turėti tinkamą ventiliaciją ir galimybę gerai priglusti prie galvos. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad kuo mažesnis svoris, tuo didesnis komfortas. Tačiau saugumas visada yra svarbiausias.

Kaip nusipirkti gero dydžio dviratininkų šalmą?

Net geriausias ir brangiausias dviračio šalmas gerai neapsaugos galvos, jei nebus tinkamai parinktas ir sumontuotas. Kaip teisingai pasirinkti šalmą?
Išmatuokite galvos apimtį maždaug 2,5 cm virš antakio linijos. Dabar pasirinkite šalmo dydį, kai tinkamumo diapazonas paprastai yra apie 3 cm. Jei planuojame važiuoti žiemą, perkame šiek tiek didesnį šalmą (kepurę). Jei ne, šalmas turėtų puikiai tikti. Gerai pastatytas šalmas turi būti šiek tiek virš antakio linijos.