Dviračių sėdynių reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Dviračių sportas kartu su vaiku yra tikra pramoga. Taigi pagalvokite, ar atėjo laikas pirkti dviračio kėdutė kūdikiui.

Parengta mūsų dviračių sėdynių sąrašas 2021/2021 m yra tėvų rekomenduotų pigių ir gerų dviračių balnų sąrašas. Peržiūrėtos kėdutės yra skirtos mažiausiems vaikams po dešimto gyvenimo mėnesio. Susitikti dviračių sėdynių sąrašas ir išsirinkite geriausią!

Dviračių sėdynių sąrašas – geriausių dviračių sėdynių TOP 10

Geriausios dviračių sėdynės – apžvalgos

1. „Hamax Siesta“ pilka raudona

  Hamax Siesta Pilka Raudona

410 –

„HAMAX SIESTA“ yra vaikiška dviračio kėdutė daugiau nei 9 mėnesius ir sveria iki 22 kilogramų. Tai modelis, atitinkantis aukščiausius saugos standartus. Jis turi TÜV / GS ir EN14344 sertifikatus. Sėdynė buvo specialiai profiliuota. Kėdutė pakreipta 20 °, leidžia vaikui patogiai keliauti net miegant. Sijos yra sugeriančios visas vibracijas, suteikdamos vaikui maksimalų vairavimo komfortą. Ergonomiška sėdynė paminkštinta minkštu kraiku. Saugų kelionę garantuoja trijų taškų diržai, kuriuos galima pritaikyti pagal vaiko dydį. Diržai sureguliuojami lengvai naudojama rankenėle. Jai valdyti pakanka vienos rankos. Rekomenduojamas vaiko dviračio kėdutė „Auga“ kartu su mažu vartotoju, nes turi reguliuojamus kojų atramas ir du pakinktų tvirtinimo aukščius. Kojų atramos ir dirželiai apsaugo mažylį nuo kojos įsukimo į stipiną. Sėdynės gamyboje naudojamos medžiagos yra saugios, nealergizuojančios ir atsparios UV spinduliams. Panašūs dviračio kėdutė vaikui jis suderinamas su daugeliu dviračių.

2. Dviratis „Bobike“ su priekiniu dangčiu, mėlynas

  Dviratis Bobike su priekiniu dangčiu, mėlynas-juodas

139 –

BOBIKE ROWEROWY yra lyderis 2021/2021 m. dviračių sėdynių reitinge. Didžiulis jo pliusas pirmiausia yra žema kaina ir ilgas tarnavimo laikas. Dėl to žavingo savo elegancija ir olandišku stiliumi kūdikio dviračio kėdutė mokėti reikėtų tikrai nedaug – taip yra pigiausia automobilinė kėdutė mūsų dviračių sėdynių sąrašas. Nepaisant to, kėdės kaina neatsiejama nuo aukštos kokybės. Sėdynė turi integruotą kiekvieno dviračio tvirtinimo pagrindą ir dvigubas sienas. Tai lengva ir patogu naudoti. Trijų taškų saugos diržus galima efektyviai sureguliuoti atsižvelgiant į vaiko dydį. Sėdynėje yra pėdų apsauga, patvari „Easy-Click“ sagtis ir vandeniui atspari sėdynė. Galima rinktis iš penkių patrauklių pastelinių spalvų ir suderinamumo su daugeliu dviračių, įskaitant elektrinius dviračio kėdė vaikams „BOBIKE“ yra viena populiariausių dviračių sėdynių.

3. „Kross Wallaroo Grey“

  „Kross Wallaroo Grey“

– 239 –

Tvirtas vykdymas ir vertinamas dėl gamintojo populiarumo vaiko dviračio kėdutė „KROSS WALLAROO“ galima laikyti vienu geriausių šiandien rinkoje esančių pasiūlymų. Todėl, jei jums įdomu kokia dviračio sėdynė pasirinkti, peržiūrėti dviračio kėdė gali pasirodyti jaučio akis. Tai produktas, pagamintas iš geriausių medžiagų. Jis turi EN14344 sertifikatą. Jame buvo įrengti trijų taškų saugos diržai, pagalvės, garantuojančios stabilų padėtį, ir kojų diržai. Kojų atramą galima reguliuoti šešiais žingsniais – vaikui augant, ją galima pratęsti. Garsus vaiko dviračio kėdutė yra tarnauti ilgą laiką. Jis skirtas vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 22 kilogramų. Jo pritvirtinimas yra paprastas – tai daroma lengvai sujungiant sėdynę su dviračio rėmu spaustuku ir plienine galvos juosta. Jis suderinamas su dviračiais su žemomis ir aukštomis pavarų dėžėmis. Trijų taškų saugos diržai su patogiomis pagalvėlėmis garantuoja stabilią vaiko padėtį ir tuo pačiu neriboja judėjimo.

4. „Hamax Smiley“ – pilka / juoda

  „Hamax Smiley“ - pilka / juoda

249 –

Kėdutė kūdikiams „HAMAX SMILEY“ yra aukščiausios kokybės ir profesionalumo sinonimas. Jis yra patogus, tvirtas ir patvarus. Jis turi EN14344 patvirtinimą. Jis tinka vaikui nuo 9 mėnesių amžiaus ir gali būti naudojamas ateinančius kelerius metus – kol jo mažasis vartotojas pasieks 22 kilogramų svorį. Trijų taškų saugos diržai, pritvirtinti prie rekomenduojamų vaikiška kėdutė dviračiuibuvo specialiai papildyta papildoma sagtimi ant krūtinės, kad būtų išvengta vaiko galimybės ją atidaryti. Tėvas gali užsegti sagtį viena ranka. Kėdutė papildyta reguliuojamais kojų atramomis ir ergonomišku atlošu, kuris užtikrina visišką vaiko komfortą. Pritvirtinimas prie dviračio veikia sklandžiai. Dėl naujos keturių taškų tvirtinimo sistemos, sumontuotos su BTR Nr. 5 raktu, sėdynė tvirtai sujungta su dviračiu. Rinkinyje yra indikatorius, leidžiantis patikrinti, ar teisingai pritvirtinta sėdynė.

5. „Hamax Kiss“ pilka juoda

  Hamax Kiss pilka juoda

249 –

Jei nežinai kokia dviračio sėdynė pasirinkite savo mažyliui, teisingas sprendimas leis jums padaryti mūsų dviračių sėdynių sąrašas 2021/2021 m. Tai yra teiginys geriausios dviračių kėdėstodėl negalėjo trūkti „HAMAX KISS“ sėdynės. Šis Norvegijos gamintojo produktas yra Europos lyderis vaikiškų dviračių aksesuarų kategorijoje. Sėdynė pasižymi aukščiausiu saugumo lygiu, originaliu dizainu ir funkcionalumu. Kėdė turi Europos kokybės sertifikatus ir atitinka saugos standartus (EN14344, TÜV / GS). Jis skirtas vyresniems nei 9 mėnesių vaikams. Didžiausia sėdynės apkrova yra 22 kilogramai. Jo pritvirtinimas yra paprastas. Tvirtinimo laikiklis turi apsaugą nuo atsitiktinio sėdynės atsiskyrimo nuo dviračio. Saugų naudojimą taip pat užtikrina trijų taškų diržai. Kojų atramos, pritvirtintos diržais ir dangčiais, apsaugančios mažylio kojas. Išbandyta dviračio sėdynė jis turi ergonomišką sėdynės profilį, o visas atlošas yra padengtas minkštu, patogiu pamušalu.

6. „Thule Ridealong“ tamsiai pilka

  „Thule Ridealong“ tamsiai pilka

579 –

Patenkintų vartotojų nuomonė turėjo įtakos paskirties vietai dviračio kėdutė kūdikiams THULE RIDEALONG (tamsiai pilka) mūsiškėje 2021/2021 m. dviračių sėdynių reitinge. Pateikta dviračio kėdutė vaikams tai patogumas ir naudojimo patogumas. Balnas tinka daugumai dviračių. Tačiau greitą jo surinkimą garantuoja specialiai sukurtas mechanizmas. Atlošo nuolydžio reguliavimo sistema leidžia vaikui sklandžiai keliauti nevaržant judėjimo laisvės. Kai vaikas užmiega, tėvas gali viena ranka pakeisti atlošo kampą – rekomenduojama dviračio kėdutė kūdikiams turi penkis reguliavimo lygius, ne daugiau kaip 20 °. Trijų taškų saugos diržai leidžia pritaikyti jų ilgį pagal vaiko dydį. Kojų atramų ilgis taip pat yra reguliuojamas. Integruoti apsaugos profiliai apsaugo vaiko rankas, kai dviratis remiasi į sieną. „DualBeam“ sistema sugeria smūgius. Sėdynė turi atspindintį elementą ir tvirtinama prie apsauginės lempos. Patrauklus variantas yra dvipusis pamušalas, leidžiantis pasirinkti vieną iš dviejų spalvų variantų. Rekomenduojama dviračio sėdynė jis tinka vyresniems nei 9 mėnesių vaikams ir juo gali naudotis mažylis iki 22 kg svorio.

7. Kross Guppy Beige fotelis

  Kross Guppy Beige fotelis

295 –

Geriausių dviračių sėdynių sąrašas 2021/2021 m yra gerai žinomi ir gerbiami prekės ženklai, įskaitant „KROSS FOTELIK GUPPY“. Rekomenduojamas kūdikių dviračių kėdutėsReitinge negalėjo trūkti t, nes tai yra stiliaus, saugumo ir kokybės piktograma. Prie sėdynės konstrukcijos dirbantys ETRA ekspertai užtikrina aukščiausią naudojimo saugumą. Tvirtinimas dviračių kėdutės vaikams tai saugu ir lengva, ir tai galima padaryti keliais būdais. Tvirta konstrukcija garantuoja nerizikingą kelionę. Vaikas yra apsaugotas penkių taškų apsauga, o reguliuojami dirželiai dengia mažylio klubus. Vaiko pasitikėjimą kelia rankenos. Jie padeda išlaikyti pusiausvyrą ir stabilumą. Sėdynėje yra aukštas, ergonomiškas atlošas su pasvirimo funkcija. Šoninis dangtelis ant atramos apsaugo vaiko kojas nuo įsisukimo į dviračio ratus. Siūloma dviračio kėdė vaikams Tinka 26 ″, 27,5 ″, 28 ″ ir 29 ″ ratams su bagažinės bagažine ir be jos. Dėl savo funkcionalumo jis gali būti mėgstamiausias 2021/2021 m. dviračių sėdynių reitinge.

8. „Weeride Kangaroo Ltd“

  Weeride Kengūra Ltd

437 –

„WEERIDE KANGAROO LTD“ yra aukščiausios klasės kokybė. Automobilių sėdynė gali būti mėgstamiausia dviračių kėdžių vaikams sąrašas 2021/2021 m. Apžvelgtame „WeeRide Safe Front Deluxe Deluxe“ modelyje yra visos „WeeRide Safe Front Classic Classic“ savybės. Montuojant priešais dviratį užtikrinamas nuolatinis tėvų ir vaiko kontaktas ir puikus matomumas (mažylis mato aplinką, o ne tėvų nugarą). Tai yra tėvų rekomenduojama galimybė. Išbandyta dviračio kėdė vaikams galima vartoti ilgą laiką, kol vaikas pasieks 23 kg svorį. Jis yra patogus ir stabilus. Sėdėjimo komfortą užtikrina paminkštinimas, užpildytas specialia tinkamo storio medžiaga. Pakinktai ant vaiko pečių ir šoninė apdaila taip pat yra paminkštinti. Diržuose yra profesionali sagtis, kurios vaikas pats neatsisegs. Patogiai, be naštos tėvams, kelionę užtikrina centrinė sėdynės padėtis. Vaiko svoris nesumažina dviračio valdymo stabilumo ir nepajudina svorio centro į dviračio galą. Vaikiška dviračio kėdutė jis įdiegiamas vos per kelias sekundes. Sėdynė turi „TUV SUD Group“ kokybės sertifikatą ir atitinka Europos kokybės standartus EN14344.

9. „Hamax Zenith Grey Black“ adapteris

  Hamax Zenith Grey Black adapteris

– 349 –

HAMAX ZENITH yra kūdikio dviračio kėdutė noriai renkasi patogūs ir informuoti tėvai. Jo …