Elektroninių knygų reitingas – geriausias ir

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar jums patinka skaityti knygas, bet ne visada turite galimybę ją pasiimti su savimi? Pristatome savo elektronines knygas, kurios tikrai domina knygnešius. El. Knygos yra geriausias sprendimas žmonėms, neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be gero romano akimirkos. Turėdami geriausias elektronines knygas, galite bet kada turėti savo knygą po ranka. Ši nauja technologija leidžia skaityti mėgstamą knygą kelyje, einant į darbą ir pertraukų metu. Jums reikia turėti tik telefoną su joje esančia el. Knyga ir atsipalaiduoti galite bet kurioje vietoje.

El. Knygų sąrašas – geriausių elektroninių knygų TOP 10

Geriausių elektroninių knygų aprašymas

1. Vaikas iš Aušvico (EPUB)

 Vaikas iš Aušvico (EPUB)

25 –

Pačioje pradžioje savo reitinge siūlome knygą „Vaikas iš Aušvico“, tai geriausia el. Knyga, kurią turėtų perskaityti visi. Tai istorija, kurioje gyvenimas ir mirtis priklauso nuo pačių nereikšmingiausių atvejų. Veiksmas vyksta 1942 m. Pagrindinė veikėja Eva Adami sėda į perpildytą traukinį, vykstantį į Aušvicą. Ji išvargino dviejų dienų kelionę ir nekantriai laukia susitikimo su vyru, stovykloje buvusiu šešiais mėnesiais anksčiau. Kai moteris atvyksta į stovyklą, ji sužino, kad joje nėra mylimojo pėdsakų. Ją apima neviltis ir nuovargis, kai ji išgirsta šnabždesį, kai atsigula ant plono čiužinio. Svetimas balsas ištiesia jai pagalbos ranką. Norėdama susirasti savo vyrą, Eva turės broliauti su priešu, o tai gali sukelti jos pačios mirtį. Pateikiama elektroninė knyga yra jaudinanti išgyvenimo istorija, įrodanti, kad gyvenimas ir mirtis labai priklauso nuo atsitiktinumo. Iš visos knygos galima daryti išvadą, kad laimės galima rasti net baisiausiais laikais.

2. Prakeiktos žemės. Aš esu inkvizitorius – Jacekas Piekara [AUDIOBOOK]

 Prakeiktos žemės. Aš esu inkvizitorius - Jacekas Piekara [AUDIOBOOK]

26 –

Pateikta knyga mūsų elektroninių knygų reitinge yra pasakojimas apie inkvizitorių, kuris grįžta po ketverių metų. Knygoje parodytos pagrindinio veikėjo nuomonės. Jam svarbiausia skirti savo gyvenimą Dievui. Mardimeras Madderdinas mano, kad jei Dievas pasikviečia save, į jo kvietimą visada reikia atsakyti. Jis tikisi padaryti viską, ko nori, nesvarbu, ar jis reikalauja šlovės, ar kankinystės. Pateiktoje elektroninėje knygoje parodyta šalis, kurioje klesti erezijos ir pagonybė, o inkvizitoriai vadinami romėnų velniais. Knygoje parodyta žemė yra pasmerktų žmonių vieta ir besitęsiantys karai tarp kunigaikščių. Vieta, kur vyksta veiksmas, yra baisi, ten nėra jausmų. Priešingai, tai yra demonų karalystė, taip pat juodosios magijos lopšys, iš kurio atsiranda blogiausia. Būtent čia inkvizitorius užmegs nestabilią sąjungą su tais, kurių jis nekenčia. Rinkdamiesi gerą elektroninę knygą, nepamirškite pasirinkti jus dominančios temos.

3. Milijonieriaus greitasis lėktuvas – MJ DeMarco (el. Knyga)

 „Millionaire's Fastlane“ - MJ DeMarco (el. Knyga)

37 –

Kita mūsų elektroninių knygų reitingo knyga laikoma labai naudingu vadovėliu. Tai knyga, kurią verta pasiekti visiems, norintiems gyvenime pasiekti ko nors daugiau. Joje yra reikalingiausia informacija, daugiausia apie tai, kaip pradėti savo verslą. Šis pasiūlymas yra geriausia el. Knyga pradedantiesiems, ambicingiems ir iniciatyviems žmonėms, norintiems susipažinti su šia tema. Ne visi vadovai yra tinkami, tačiau „Milijonieriaus Fastlane“ knyga yra aiškiai parašyta ir lengvai suprantama. Dėl to jį galima greitai ir suprantamai perskaityti. Baigę šį vadovą nepakanka tik perskaityti, priešingai, turėtumėte pradėti elgtis atlikdami atitinkamus veiksmus. El. Knyga yra labai geras sprendimas žmonėms, kurie gyvena nuolat skubėdami ir neturėdami laiko patogiai skaityti knygų. Turėdamas elektronines knygas, jis gali bet kuriuo laisvu metu, per pietų pertrauką, laukdamas susitikimo ar keliaudamas viešuoju transportu, perskaityti tokio tipo vadovus.

4. Kaip nustoti bijoti

 Kaip nustoti bijoti

29 –

Mūsų elektroninių knygų reitinge taip pat yra vadovas „Kaip nebebijoti“. Pateikta knyga nėra tipiškas vadovas intravertams ar droviems žmonėms. Tai knyga, paaiškinanti socialinio nerimo esmę, kur pristatomi moksliniai tyrimai tokiomis temomis. Aukščiau pateiktame vadove yra daug patarimų žmonėms, turintiems socialinį nerimą. Perskaičius šią elektroninę knygą lengva nusiraminti. Pasirinkęs šią knygą, skaitytojas gali atrasti daugelio ar savo problemų, apie kurias jie net nežinojo. Visus mus lydi socialinis nerimas. Knyga turėtų būti laikoma raktu į pokyčius, kad nereikėtų apsimesti tuo, kuo nesate. Jis tiesiog tapo drąsus ir buvo pats savimi. Naudodamiesi šia pigią el. Knygą galite padėti jaustis geriau. Tai nėra lengvai skaitoma knyga, nes joje esanti informacija yra labai tiksli ir dažnai pateikiama psichologine prasme. Todėl skaitydami turėtumėte atkreipti dėmesį, kad viską gerai suprastumėte.

5. „Jansson Tove“ vasara

 Jansson Tove vasara

21 –

Rašytojas Janssonas Tove, kuris yra žinomiausias iliustratorius ir „Moomin“ knygų serijos autorius, parašė daug puikių kūrinių suaugusiems. Viena jų – geriausia jos elektroninė knyga „Vasara“. Tai labai romantiška istorija, kurioje jis pasakoja apie sunkius ir rimtus reikalus paprastu ir beprecedenčiu lengvumu. Knygoje daugiausia nagrinėjama tema, kur jaunimas susiduria su senatve ir parodo, kaip išmokti greitai gyventi. Pagrindiniai veikėjai yra šešerių metų Sofija ir jos močiutė, kuri yra subrendusi menininkė savo gyvenimo pabaigoje. Močiutė ir jos anūkė vasarą leidžia kartu mažoje Suomijos saloje. Jie stato valtį, vaikšto miške ir liečia daug svarbių dalykų, įskaitant tuos, kurie susiję su meile, gyvenimu, mirtimi ir Dievo prigimtimi. Tokiu būdu autorius nori parodyti pasaulį matant iš vaiko ir pagyvenusio žmogaus akių. Ji nenori daugeliui žmonių pranešti, kad pasaulis nėra toks gražus ir spalvingas, nes tenka susidurti ir su problemomis bei sielvartu. Tai labai gera elektroninė knyga, skirta apmąstyti gyvenimą.

6. Išgyventi. Mano tragedija „Nanga Parbat“ (MOBI)

 Išgyventi. Mano tragedija „Nanga Parbat“ (MOBI)

26 –

Jūs nežinote, kokią gerą elektroninę knygą pasirinkti? Savo reitinge pateikiame knygą, paremtą tikra patirtimi. Knyga paremta faktais. 2018 m. Sausio mėn. Tomaszas Czapkinsas Mackiewiczas ir Elisabeth Reval nuvyko į svajonių viršūnių susitikimą, kuris yra „Nanga Parbat“. Jiedu ketino tai daryti tyliai, be jokios reklamos. Tačiau grįžtant atsitiko nenumatyta situacija. Tomaszą užklupo aukščio liga, todėl Ravelis, norėdamas jam padėti, nuvedė jį prie sniego plyšio, esančio maždaug 800 metrų žemiau viršūnės. Deja, jis ten liko visam laikui. Tai labai jaudinanti knyga apie aistrą, stipresnę už mirties baimę. Pateikta knyga yra geriausia el. Knyga apie neįsivaizduojamą norą gyventi, leidusi Elžbietai grįžti iš kelionės ir visiems papasakoti, kas nutiko „Nanga Parbat“ viršūnėje. El. Knygos yra geras sprendimas, nes kai negalite atsiplėšti nuo mėgstamos knygos, ją galite turėti visą laiką.

7. Mėlynas protas. Galvokite atvirkščiai, dirbkite aukštyn kojomis, susitikite su nežinomuoju! (El. Knyga)

 Mėlynas protas. Galvok atvirkščiai, dirbk aukštyn kojomis, susipažink su nežinomu! (El. Knyga)

24 –

Kita mūsų reitingo elektroninė knyga skirta žmonėms, norintiems ką nors pakeisti savo gyvenime. Knyga įtikina skaitytoją, kad turite praktinių įgūdžių ir žinių, tačiau jei netikite savimi, jūsų potencialas nebus išnaudotas. Knygoje autorius daro išlygą nesusitelkti vien į mąstymą, nes tai greičiausias būdas mesti. Ji pataria, kad geriausia elgtis nedelsiant, jei kyla idėja. Turėtumėte priimti netradicinius sprendimus, kurie privers jus pasiekti viską, ką planavote. Ši knyga suteiks jėgų ir drąsos priimti rizikingus sprendimus, kurie vieną dieną pasirodys tinkamas pasirinkimas. Tai labai gera elektroninė knyga žmonėms, kuriems trūksta motyvacijos ir bijanti laužyti stereotipus. „Žydrasis protas“ yra pigi elektroninė knyga, kurią verta turėti laisvo laiko ir klausytis. Dėl to jūsų motyvacija nuolat augs, taigi laikui bėgant pasieksite didelę sėkmę.

8. Alchemikas – Paulo Coelho (el. Knyga)

 Alchemikas - Paulo Coelho (el. Knyga)

33 –

Romanas elektroninių knygų reitinge, kuris yra „Alchemikas“, atveria duris į mūsų sielą, kurios egzistavimą norėtume pamiršti. Knyga verčia svajoti, sekti savo pašaukimą ir rizikuoti, o tai gali pasirodyti teisingas sprendimas. „Alchemikas“ yra pasaka apie Andalūzijos piemens kelionę. Tai yra meditacijos, pagrįstos analize, kaip išvengti gyvenimo spąstų, norint pasiekti save, fonas. Pateikta knyga yra paslaptis apie tiesą ir du jos veidus. Autorius nugriauna visus baimės barjerus, kurie sulaiko mūsų norų srautą. Tai yra daugelio skaitytojų rekomenduojama el. Knyga. Knygoje netradiciškai pateikiamos žmonių, kurie daugelį metų stengiasi rasti savo gyvenimo tikslą, problemos. Gyvenime verta priimti rizikingus sprendimus. Jūs neturėtumėte pavargti ieškodami savo laimės, kol nerasite gyvenimo džiaugsmo.

9. Karalienės Elizabeth Chadwick daina

 Karalienės Elizabeth Chadwick daina

25 –

Elektroninių knygų sąrašas taip pat ras ką nors knygų knygų gerbėjams. Knygoje „Karalienės daina“ pristatomas tūkstantmečio karalienės, pakeitusios Europos istorijos eigą, likimas. Knygoje autorius iškalbingai pateikia emocijas ir išgyvenimus …