Epiliatorių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Puikiai lygus kūnas yra daugelio žmonių svajonė. Geras epiliatorius tikrai padės pašalinti nereikalingus plaukus. Svarbu, kad prietaisas būtų patogus ir patogus tuo pačiu metu naudoti. Mūsų lazerinių epiliatorių sąrašas buvo sukurtas tiems, kurie nori įsigyti patikrintą modelį. Pateikti įrenginiai turi puikius eksploatacinius parametrus, todėl patenkins net ir pačius reikliausius. Jie garantuoja aukštą naudojimo efektyvumą ir saugumą. Vos po kelių procedūrų galite pašalinti plaukus iš pasirinktos kūno vietos.

Šiame puslapyje pateikiami visų tipų epiliatoriai. Jei ieškote konkretaus tipo epiliatoriaus, naudokitės žemiau esančiomis nuorodomis, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Epiliatorių sąrašas – geriausių epiliatorių TOP 10

Geriausi epiliatoriai – apžvalgos

1. „PHILIPS LUMEA IPL BRI956 / 00“

  „PHILIPS LUMEA IPL BRI956 / 00“

1949 –

Pateiktas modelis daugeliui žmonių yra geriausias turimas epiliatorius už ekonomišką kainą. Tai tikras hitas vertinantiems funkcionalumą ir našumą. Gamintojas tikina, kad lygios odos efektas gali trukti iki 6 mėnesių, tačiau verta pagalvoti, kad tai labai individualus dalykas. Po pirmų trijų procedūrų plaukus galima sumažinti iki 92%, o tai yra puikus rezultatas. Rinkinyje yra papildomų tvirtinimų, pritaikytų įvairioms kūno dalims, įskaitant pažastys, veidas, bikinio sritis. Tai žymiai padidina įrangos pritaikymo spektrą. Naudojimo paprastumas taip pat yra privalumas. Gydymas atliekamas greitu tempu, kuris yra svarbus epiliuojant didelius kūno plotus. Įrenginį galima maitinti tiek iš tinklo, tiek iš akumuliatoriaus, todėl viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Ergonomiška rankena sumažina epiliatoriaus išslydimo iš jūsų rankos riziką.

2. „PHILIPS LUMEA IPL BRI953 / 00“

  „PHILIPS LUMEA IPL BRI953 / 00“

1699 –

Jūs neįsivaizduojate, kurį lazerinį epiliatorių verta rekomenduoti? Mūsų sąrašas tikrai bus didelė parama priimant sprendimus. Šis prietaisas sukurtas atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Šiuolaikinės technologijos yra atsakingos už efektyvų ir be problemų veikimą. Tai pirkinys daugeliui metų. Paprastai, norint sumažinti nereikalingų plaukų lygį daugiau nei 90%, pakanka tik trijų procedūrų. Tai geriausias pasiūlymas žmonėms, norintiems mėgautis ilgalaikiais padariniais. „SmartSkin“ jutiklis pritaiko darbo parametrus pagal vartotojo reikalavimus, todėl galite būti tikri, kad epiliacijos procesas tuo pačiu metu bus visiškai neinvazinis ir neskausmingas. Privalumas yra ir tai, kad yra keletas priedų, pritaikytų atskiroms kūno dalims. Oda yra ne tik lygi, bet ir nedirginama. Lengvam naudojimui įtakos turi ir patogios įrangos maitinimo formos pasirinkimas. Epiliatorius galima prijungti prie tinklo arba dirbti su įkraunama baterija.

3. Remington IPL 6750

  Remington IPL 6750

1363 –

Jei jus domina pigus ir geras lazerinis epiliatorius, pateiktas modelis jums atrodo tobulas. Tai nekainuoja daugybės lėšų, kurios patenkins riboto biudžeto žmones. Gydymas neskausmingas ir greitas. Taigi jums nereikia jaudintis dėl jokių nepatogumų. Tai tikras hitas tiems, kurie pirmiausia teikia komfortą. Ypač vertas dėmesio ergonomiškas dizainas, pritaikytas dirbti įvairiomis sąlygomis. Naudojimo sauga yra aukščiausia. Reikėtų pažymėti, kad šviesos impulsų galia yra pakankamai didelė, kad pašalintų nereikalingus plaukus, tačiau tai nekelia jokios grėsmės vartotojui. Štai kodėl pateiktą įrangą galima saugiai naudoti namuose. Privalumas yra tas, kad prietaisas leidžia epiluoti bet kurią kūno dalį (įskaitant veidą).

4. „BRAUN Silk Expert IPL Pro 5 PL5014“

  „BRAUN Silk Expert IPL Pro 5 PL5014“

1699 –

Mūsų lazerinio epiliatoriaus sąrašas yra skirtas tiems, kurie racionaliai leidžia pinigus. Pateiktą modelį vartotojai labai vertina. Tai aukštos kokybės ir palankios kainos derinys. Tai daro įspūdį iš pirmo žvilgsnio. Išskirtinis dizainas yra tik vienas iš daugelio privalumų. Inovatyvi „SensoAdaptTM“ technologija yra atsakinga už automatinį darbo parametrų pasirinkimą, atsižvelgiant į individualias vartotojo polinkis. Tai sumažina atsitiktinių nudegimų ar skausmo riziką. Visa tai daro epiliavimą greitu ir maloniu tuo pačiu metu. Speciali programa mobiliesiems įrenginiams leidžia jums sukurti asmeninį tvarkaraštį, kuris sumažina tikimybę praleisti procedūrą. Verta prisiminti, kad visam laikui plaukų šalinimas reikalauja reguliarumo. Dažniausiai po kelių procedūrų jis pašalinamas keliems mėnesiams.

5. „Philips Lumea Advanced SC1997 / 00“

  „Philips Lumea Advanced SC1997 / 00“

1129 –

Daugelis žmonių užduoda klausimą, ką verta nusipirkti lazerinį epiliatorių. Aišku yra tai, kad priimdami sprendimus neturėtumėte vadovautis vien žema kaina. Įranga turėtų būti labai efektyvi ir efektyvi. Aprašytas modelis buvo pagamintas tik iš sertifikuotų komponentų. Verta pridurti, kad lempos tarnavimo laikas yra iki 20 metų. Epiliacijos tempas taip pat yra didelis privalumas. Kojų plaukų šalinimas neturėtų trukti ilgiau nei 30 minučių, tačiau tai labai individualus dalykas. Kitas privalumas yra pažangūs jutikliai, atsakingi už šviesos impulsų galios pasirinkimą. Odos nudegimų rizika yra itin maža. Iš karto po gydymo depiliuojama kūno vieta neturėtų būti dirginama ar parausta. Verta paminėti, kad pateiktas prietaisas veikia švelniai ir neinvaziškai. Štai kodėl ja gali naudotis net ir neturintys patirties žmonės.

6. „PHILIPS LUMEA SC1994 / 00“

  „PHILIPS LUMEA SC1994 / 00“

– 898 –

Pateiktas lazerinių epiliatorių sąrašas yra puikus sprendimas ieškantiems funkcionalaus ir patvaraus prietaiso. Šis modelis garantuoja lygią odą iki 3 mėnesių. Didelis privalumas yra patvarus korpusas, kuris išliks net ir intensyviausiai naudojamas. Jo efektyvumas yra ilgalaikių ir sertifikuotų komponentų naudojimo rezultatas. Šiuolaikinių technologijų dėka gydymas trunka neilgai, o tuo pačiu yra 100% saugus net ir jautriai odai. Komplekte yra keičiami tvirtinimai skirtingoms kūno vietoms. Tai palengvina įrangos pritaikymą individualiems poreikiams. Naujoviškas jutiklis nustato skirtingus odos atspalvius, o tai sumažina nudegimų riziką. Tai yra lazerinių epiliatorių pagrindas. Įdomu tai, kad pristatytas prietaisas sukurtas bendradarbiaujant su dermatologais ir geriausiais pramonės ekspertais. Norėdami sukurti savo priežiūros tvarkaraštį, galite naudotis specialia mobiliąja programa.

7. BRAUN IPL PL5124

  „BRAUN IPL PL5124“

1698 –

Daugeliui žmonių aprašytas prietaisas yra geriausias lazerinis epiliatorius, kuris yra ir patogus, ir visiškai saugus. To gali pasiekti net tie, kurie dar niekada namuose nebuvo atlikę tokių procedūrų. Prietaisas intuityviai koreguoja veikimo parametrus, kurie apsaugo nuo odos dirginimo ir kitų nemalonių negalavimų. Už tai atsakingas išmanusis „SensoAdaptTM“ jutiklis. Pateikta įranga atrodo puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori išleisti daug pinigų ar atsisakyti kokybės. Virš vidutinio našumo parametrų jis tampa vienu iš labiausiai pasirinktų įrenginių. Gydymo poveikis gali trukti iki kelių mėnesių. Tai patenkins tuos, kuriems atsibodo skausmingas ir daug laiko reikalaujantis kūno epiliavimas. Šis modelis yra tikslus ir kartu subtilus, o tai sumažina dirginimo riziką. Gydymo planavimui ir stebėjimui yra mobili programa.

8. „PHILIPS LUMEA IPL BRI950 / 00“

  „PHILIPS LUMEA IPL BRI950 / 00“

1599 –

Neįsivaizduojate, kuris epiliatorius jums tinkamiausias? Mūsų sąrašas tikrai bus parama priimant sprendimą dėl pirkimo. Pateiktas modelis yra saugus, patikimas ir efektyvus tuo pačiu metu. Jis buvo skirtas tiems, kuriems dažnai atliekama kūno ar veido depiliacija. Aprašyta įranga nesukelia skausmo ar dirginimo. Tai yra draugiška odai, nes intelektualieji jutikliai automatiškai sureguliuoja šviesos impulsų galią. Šis modelis turi ergonomišką formą, kuri garantuoja saugų sukibimą. Vartotojui nereikia jaudintis dėl netyčinio prietaiso išslydimo iš rankos, o tai pagerina eksploatavimo saugumo lygį. Šilkinės odos poveikis gali trukti iki 6 mėnesių, o tai yra puikus rezultatas. Kitas privalumas yra didelis procedūrų efektyvumas – didžiąją daugumą nepageidaujamų plaukelių galima pašalinti vos po trijų kartų.

9. BRAUN IPL PL5137

  BRAUN IPL PL5137

1652 –

Jei norite įsigyti nebrangų ir saugų lazerinį epiliatorių, pateiktas modelis kaip tik jums. Tai visiškai atitinka galiojančias normas ir standartus. Dėl šios priežasties jums nereikia rūpintis eksploatacijos saugumu. Verta pridurti, kad pateikta įranga buvo pagaminta iš tvirtų medžiagų, kurios gali atlaikyti net sunkiausias eksploatavimo sąlygas. Toks pirkinys atsiperka labiausiai – epiliatorius tikrai tarnaus daugelį metų, nes intensyvus naudojimas jam nekelia jokios grėsmės. Šis modelis pasižymi dideliu tikslumu, kuris žymiai pagreitina procedūrą. Aukštoji pusė yra ta, kad juo galite pašalinti ir kūno, ir veido plaukus. Dėl didelio intensyvumo plaukų šalinimo procesas …