„Flash“: kuris yra geriausias iš 2

Fotografijoje svarbiausias elementas yra šviesa. Nėra fotografijos be šviesos. Štai kodėl jis blykstė Tai yra pagrindinis bet kokios fotografijos įrangos komponentas ir jos buvimas tampa būtinas norint sukurti reikiamą šviesą tam tikromis sąlygomis. Taigi nenuostabu, kad šis aksesuaras kelia didžiulį susižavėjimą tarp fotografų.

Ir tai yra tai, kad, pasak fotografo, įgyja patirties, blykstė apšviesti sceną, o ne tik fotoaparato priedą ar priedą, tampa vis svarbesniu sąjungininku. Bet kokiu atveju tiesa yra ta, kad pasirenkate blykstė Tinkamas gali būti toks pat sudėtingesnis nei fotoaparato pasirinkimas. Šiame pirkimo vadove bandysime jums suteikti keletą raktų, kad galėtumėte tai padaryti.

Svarbiausias

 • blykstė Tai yra pagrindinis bet kurio fotografo įrangos elementas. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą.
 • blykstė Išorinis leidžia pridėti dirbtinę šviesą scenose, kuriose ryškumas yra mažas arba nepakankamas. Ir geriausia, kad tai leidžia jums tai padaryti kontroliuojamai.
 • Renkantis blykstė, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti fotoaparatą, su kuriuo ketinate jį naudoti. Tada jau galite atsižvelgti į jo turimus fotografavimo režimus, jo galią ir įkrovimo laiką.

Geriausias mirksi iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Jei jums reikia nusipirkti a blykstė, tikrai norite pažvelgti į mūsų pasirinkimą su penkiais geriausiais mirksi šiuo metu yra rinkoje. Galbūt joje rasite tą, kurio ieškote.

Geriausias blykstė fotografams, kurie tik pradeda

„Neewer 750II TTL Flash Speedlite“ suteikia puikų našumą už tikrai žemą kainą. Norėdami pradėti, galite naudoti jį kaip blykstė fotoaparatas arba kaip blykstė išorinis. Jis tiekiamas su belaidžiu gaiduku su nuotolinio užrakto funkcija, kurio difuzorius yra blykstė kietas, vienas minkštas ir su dangtelio objektyvo laikikliu.

Jo orientacinis skaičius yra didelis – 58, perdirbimo trukmė – trys sekundės, o spalvų temperatūra – 5600 K (Kelvinas). Palaiko režimus blykstė Palaikymas: TTL, M, MULTI, S1 ir S2. Tai ideali įranga tik pradedantiems fotografams. Jį galima įsigyti „Nikon“ ir „Canon“ fotoaparatų versijose.

Redakcinis vertinimas: Rytai blykstė Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie tik pradeda fotografuoti. Tai siūlo naudingas ir paprastas naudoti funkcijas. Be to, jo kaina yra prieinama.

Geriausias blykstė Nikon kameroms

„Nikon SB-700“ yra a blykstė universalus, nešiojamas ir labai paprastas naudoti. Tai galinga ir kokybiška įranga, kurią galėtume priskirti viršutiniam-viduriniam Japonijos gamintojo diapazonui. Tai yra blykstė idealiai tinka tiek reikliems mėgėjams, tiek norintiems pradėti profesionalią fotografiją.

Jis palaiko „i-TTL“, jo vadovas yra 18, o jo sinchronizavimo greitis siekia 1/8000. Be to, jame yra automatinė šiluminės apsaugos sistema.

Redakcinis vertinimas: Rytai blykstė „Nikon“ išsiskiria universalumu. Tai puikiai tinka tiek patyrusiems fotografams, tiek mėgėjai. Jis turi daugybę galimų funkcijų.

blykstė „Canon“ fotoaparatams

„Godox V860II-C“ yra a blykstė „Canon“ fotoaparatams, sukomplektuotiems ir už labai gerą kainą. Jis turi gerą NG60 galią, 2500 mAh (miliampų valandos) akumuliatorių, galintį daugiau nei 600 blyksnių, išties mažą 1,5 sekundės perdirbimo laiką ir taip pat neperkaitina.

Ir jis teikia visas palaikymo TTL funkcijas, įskaitant blykstė automatinis TTL, blykstė rankinis ir ekspozicijos kompensavimas blykstė, tarp kitko. „Godox 2.4G“ belaidės sistemos perdavimo atstumas yra iki 100 m. Žinoma, nieko netrūksta.

Redakcinis vertinimas: Ieškantiems a blykstė labai išsamus, nieko geresnio už šį „Canon“ fotoaparatų modelį. Jis siūlo daugybę funkcijų ir yra puikus kainos ir kokybės santykis.

Geriausias blykstė pigu „Canon“ kameroms

„Flash Yongnuo Speedlite YN-568 EX II“ yra viena geriausių alternatyvų žema kaina prie „Canon Speedlite 430EX III-RT“. Jo orientacinis numeris yra 58, jis turi didelės spartos sinchronizavimą (HSS) ir gali būti naudojamas kaip blykstė šeimininkas ir vergas.

Leidžia TTL (tik „Canon“), rankinį, belaidį ir daugialypius režimus. Jo perkrovimo laikas yra trys sekundės ir jis pasiekia 1/8000 sinchronizavimo greitį. Be to, jis turi galvą priartinti varomas visiškai horizontaliai sukantis. Ar galite paprašyti daugiau?

Redakcinis vertinimas: Rytai blykstė tai ypač rekomenduojama vartotojams, ieškantiems kokybiško modelio už prieinamą kainą. Be to, kad jis yra išsamus, jį paprasta naudoti.

blykstė vartotojų mėgstamiausi prisijungęs

Ar esate iš tų, kurie prieš pirkdami produktą vertina kitų vartotojų nuomones? Taigi, atkreipkite ypatingą dėmesį į tai blykstė „Nikon“ prekės ženklas „Neewer 750II TTL“, nes yra mėgstamiausias internetinių pirkėjų.

Turi metalinius batus ir režimus blykstė TTL, M ir Multi. Be to, jo belaidžio paleidimo atstumas yra 20-25 m patalpoje ir 10-15 m lauke. Jo matmenys yra 60 x 190 x 78 mm. Tai labai išsamus variantas, kurio kaina ir patogumas yra labai patogūs. Jis veikia su keturiomis AA baterijomis.

Redakcinis vertinimas: Dėl savo kokybės ir universalumo tai blykstė Tai internetinių pirkėjų mėgstamiausia. Be to, jame yra įvairių funkcijų, kurias paprasta naudoti.

Geriausias blykstė „Canon“ kelionėms

600EX II-RT yra vienas iš mirksi mažiausias iš „Canon Speedlite“ šeimos, todėl tai tikrai geriausias pasirinkimas, jei ieškote blykstė lengvas ir mažas kelionėms.

Fotografuokite greičiau ir ilgiau nei mirksi sutartinis. Be to, jis veikia patikimai, tiek prijungtas prie fotoaparato, tiek atskirai. Kita vertus, jis turi belaidį radijo valdiklį, kuris leidžia kūrybiškai apšviesti bet kuria kryptimi. Jis veikia su dviem AA baterijomis.

Redakcinis vertinimas: Yra tokių, kuriems reikia gabenti blykstė nuolaidžiai. Jiems nieko geresnio už šį „Canon“ modelį. Jis yra mažas, lengvas ir kompaktiškas, todėl idealiai tinka važiuoti kelyje.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti mirksi

Jei turite klausimų apie mirksi išorinis, tai yra jūsų skyrius. Jame rasite atsakymus į dažniausiai pasitaikančius šių įrenginių pirkėjų klausimus.

Blykstė yra pagrindinis bet kurio fotografo įrangos elementas. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą. (Šaltinis: Birjukovas: 124621540 / 123rf.com)

Kodėl turėtumėte pirkti a blykstė išorinis?

mirksi Įmontuotos kameros ir mobilieji telefonai yra padėti jums esant silpnam apšvietimui. Ta prasme jie atlieka savo funkciją. Tačiau nerekomenduojama jų naudoti, jei tikrai norite pasiekti geriausią apšvietimą ir taip pasiekti kur kas profesionalesnes fotografijas.

Turite tai nepamiršti mirksi paprastai negalima pritemdyti, todėl jų šviesa visomis aplinkybėmis būna vienoda. Kita vertus blykstė išorinis gali būti valdomas. Tokiu būdu tai leidžia pasiekti daug geresnį vaizdo išlaikymą ir apšvietimą. Ar jums reikia daugiau priežasčių? Mes juos išvardijame žemiau.

 • Jie leidžia fotografuoti mažuosius namuose, jų nejudinant.
 • Jie leidžia jums užšaldyti praktiškai bet kurio kūno judėjimą.
 • Naktinėje fotografijoje jie leidžia tolygiai apšviesti žymiai didelę kadro dalį.
 • Tai leidžia jums sukurti efektus, kurių negalėtumėte padaryti be jo.

Kokie yra privalumai ir trūkumai mirksi išorinis?

Su mirksi išorinis, praktiškai viskas yra privalumai. Čia pateikiamas svarbiausių sąrašas.

 1. Jie leidžia pasiekti daugiau profesinių rezultatų.
 2. Norint pasiekti geresnį apšvietimą, juos galima pritemdyti.
 3. Jie yra daug galingesni nei tie, kurie įmontuoti kamerose.
 4. Jie tikrai labai universalūs.
 5. Jie gali būti šaudomi nuotoliniu būdu iš skirtingų vietų.
 6. Jie taip pat gali būti naudojami kaip užpildymo lemputė.
 7. Jie turi didesnį pasiekiamumą.
 8. Jie greitesni nei mirksi integruotas į kameras.

Išorinė blykstė leidžia pridėti dirbtinę šviesą scenose, kuriose ryškumas yra žemas arba nepakankamas. (Šaltinis: Valerijus: 96438131 / 123rf.com)

Kaip veikia automatinis režimas mirksi išorinis?

Apskritai, mirksi Šiuo metu gaminami fotografiniai vaizdai yra pagrįsti TTL technologija (Per objektyvą, angliškai). Tai, ką daro ši technologija, yra išmatuoti šviesos kiekį, patenkantį į tikslą, siekiant nustatyti objektyvo skleidžiamos šviesos pluošto trukmę. blykstė. Tokiu būdu pasiekiama teisinga ekspozicija. Ši technologija „e-TTL“ vadinama „Canon“ ir „i-TTL“ – „Nikon“.

Kodėl HSS režimas toks svarbus a blykstė?

Viena iš funkcijų, kurios fotografai dažnai ieško a blykstė tai HSS režimas. Kai ši funkcija įjungta ir jei fotoaparatas tai leidžia, tiek blykstė nes kamera gali veikti virš įprasto sinchronizavimo greičio. Tam reikia blykstė jis skleidžia mažus blyksnius, o ne pilnus, todėl gali fotografuoti didesniu nei 1/200 greičiu.

Žinoma, dėl to, kas išdėstyta pirmiau, galia blykstė yra šiek tiek sumažintas. Vienas iš dažniausiai naudojamų šio režimo būdų yra portretai su atvira diafragma aplinkoje, kur yra daug natūralios šviesos ir kur norite užpildyti blykstė. Jis taip pat naudojamas judesiui užšaldyti derinant natūralią šviesą su blykstė.

Svarbu pasirinkti blykstę, kuri siūlo vergo ir (arba) pagrindinį režimą.

Pirkimo kriterijai

Pasirinkti blykstė tai ne visada paprasta užduotis. Tai yra sudėtingi įrenginiai, kurių svarba yra labai svarbi fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis. Todėl svarbu atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Iš REVIEWBOX norime pasiūlyti jums šiuos dalykus.

Fotoaparatas, su kuriuo ketinate jį naudoti

Žinoma, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti prieš pirkdami blykstė yra įsitikinti, kad jis suderinamas su fotoaparatu ar kameromis, su kuriomis norite jį naudoti. Laimei, apskritai dauguma gamintojų parduoda skirtingus „Canon“ ir „Nikon“ modelius ar versijas. Be to, jie siūlo su. Suderinamų fotoaparatų sąrašą blykstė.

Bet kokiu atveju, tikrinant blykstė, iš esmės turite įsitikinti, kad batų ir TTL režimas yra suderinami su jūsų fotoaparatu. Priešingu atveju, tikiuosi, galėsite jį naudoti tik belaidžiu būdu ir rankiniu režimu.

Naktinėje fotografijoje jūs …