Fotopopierius: kas yra

Pasirinkote geriausią fotoaparatą, keliavote į puikią vietą fotografuoti ir turite kompiuterį, kuris leido išsamiai redaguoti nuotraukas. Bet spausdindami vaizdus galite pastebėti, kad gautas rezultatas yra mažesnis, nei tikėtasi.

Susidūrus su šia problema, nėra keista klausti, kokia yra fotopopieriaus rūšies svarba užtikrinant, kad atspausdintas vaizdas pasiektų norimą kokybės lygį. Šiame straipsnyje mes pabandysime jums sužinoti, kokį popierių galėtumėte įamžinti savo geriausia nuotrauka.

Svarbiausias

  • Ne visi fotopopieriai dirba su tais pačiais spausdintuvais.
  • Atspausdinę vaizdus, ​​būtinai laikykite juos vėsioje ir sausoje vietoje, kad jie ilgai išliktų nepažeisti.
  • Tokie aspektai kaip kokybė, vaizdo dydis ar kalibras gali būti lemiami, kurie padės pasirinkti vieną ar kitą produktą. Pirkimo kriterijų skyriuje mes padėsime jums priimti šiuos sprendimus.

Reitingas: geriausios fotografinio popieriaus rūšys rinkoje

Ne visi rinkoje esantys fotografiniai popieriai yra daugmaž vienodi, taip pat neveikia to paties tipo vaizdams. Mes netgi galime pasakyti, kad nėra geresnio ar blogesnio popieriaus, tačiau tai priklausys nuo nuotraukos, kurią norime išsaugoti, tipo. Štai keletas popieriaus rūšių, padėsiančių pasirinkti geriausią variantą.

1 pozicija: HP ZINK

Šis modelis pranoksta įprastą fotopopierių. Tai lipnus 5 x 7,6 centimetrų modelis, leidžiantis akimirksniu paversti vaizdus lipdukais. Pašalinus atspaudų galą, nuotrauka tampa lipni, nereikia papildomai pritaikyti.

Be to, tokio tipo fotopopierius leidžia atspausdintus vaizdus atsparius dėmėms, vandeniui ir ašaroms. 20 blizgių, spalvingų lapų, esančių pakuotėje, ketinama dalintis ir tvarkyti greitai, kai tik jie bus baigti spausdinti.

2 pozicija: „Canon 3115B001“

Šis „Canon“ produktas, be jo įdėto fotografinio popieriaus, turi originalią rašalo kasetę, kad maksimaliai išnaudotumėte vaizdus, ​​suderinamą su „Selphy CP“ spausdintuvais, kad būtų užtikrintas maksimalus jo veikimo patikimumas. Pakuotėje yra 180 lapų, kurių matmenys yra 10 x 15 centimetrų.

Tai produktas, specialiai sukurtas naudoti albumuose ir nuotraukų rėmeliuose, įamžinti išgyventas akimirkas ir vėliau jas prisiminti šeimos ir draugų kompanijoje. Jis taip pat gali būti naudojamas kuriant savo kalendorių, naudojant geriausius vaizdus, ​​kad juos prisimintumėte kiekvieną metų mėnesį.

3 pozicija: „Polaroid Premium“

„Polaroid“ žengia dar daugiau nei pagarsindamas savo fotoaparatus, kad šį kartą galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės fotopopierių. Produktas skirtas spausdinti nuotraukas iš išmaniųjų telefonų ar socialinių tinklų, prisiminti ir išsaugoti vėlesnes išgyventas akimirkas.

„Zink“ fotopopierius, kuriame naudojama technologija Nulis rašalo, nebereikia brangių kasečių, rašalo ir dažų. Taigi tai yra paprastas spausdinimo sprendimas, kurį lengva įkelti į fotoaparatą ir kuris spausdinamas vienu paspaudimu. Jis suderinamas su daugeliu „Polaroid“ fotoaparatų ir spausdintuvų.

4 pozicija: „Kodak Gloss Insta Dry“

Šis fotopopierius yra A4 formato, greitai arba greitai sugeria rašalą, kad nereikėtų laukti per ilgai, kol jis bus pritvirtintas prie popieriaus, nes tai yra didesnis popierius nei įprastas fotografijų formatas, dažniausiai 10 x 15 cm. Kiekvienoje pakuotėje yra 50 lapų.

Produktas skirtas naudoti dailės, amatų fotografijose ir momentinėse nuotraukose. Kaip stiprioji pusė, šis popierius turi visuotinį suderinamumą, todėl jį galima naudoti su bet kokiu darbalaukio rašaliniu spausdintuvu. Pamirškite kiekvieną popierių pritaikyti prie konkrečios kasetės ar spausdintuvo.

5 pozicija: HP CR757A

Blizgus ir perdirbamas fotografinis popierius, supakuotas po 100 lapų, 10×15 cm dydžio. Jis taip pat greitai džiūsta, kad būtų lengviau tvarkyti spausdinant nuotraukas. Jį galima naudoti su bet kuriuo rašaliniu spausdintuvu, kad būtų patogiau naudoti bet kuriame namuose.

Šis produktas idealiai tinka naudoti spontaniškose namų ir mokyklos nuotraukose, taip pat yra labai prieinamas būdas spausdinti ir dalytis fotografijos projektais, nereikalaujant didelių investicijų ar nepritaikant spausdintuvo ar kasečių prie šio popieriaus. Jei ieškote komforto ir efektyvumo, tai yra optimalus pasirinkimas.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie fotopopierių

Be apibendrinto vaizdo, kurį fotografiniame popieriuje galima matyti kaip vienodą ir universalų elementą, tikrovė yra ta, kad yra įvairių savybių ir detalių, dėl kurių galutinis rezultatas skiriasi. Šiame skyriuje mes padėsime jums pasirinkti geriausią fotografinį popierių pagal spausdinimo tipą, kurį norite gauti.

fotopopierius-1

Blizgus popierius suteikia vaizdams ryškumo ir šviesos.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 89214305 / 123rf.com)

Kodėl verta rinktis fotopopierių, o ne įprastą?

Fotografinis popierius, kaip rodo pavadinimas, ypač skirtas spausdinti nuotraukas ar vaizdus. Bet kokius ypatumus ji turi likusio popieriaus, naudojamo įprastoje spaudoje, atžvilgiu? Yra daugybė elementų, kuriuose fotografinio popieriaus pasiekiama kokybė yra tikslesnė.

Konkrečiai, reprodukcija, pasiekta ant fotopopieriaus, yra daug ištikimesnė spalvų atžvilgiu. Šiame konkrečiame popieriuje rašalas absorbuojamas efektyviau, o tai taip pat reiškia, kad jis greičiau džiūsta. Tokiu būdu išvengiama neryškumo ir nuotrauka taip pat tampa labiau kontrastinga.

Kaip išsaugoti fotografijas, kad laikui bėgant jos liktų nepažeistos?

Tos įstaigos, bibliotekos ir organizacijos, kurios turi saugoti fotografijas ilgą laiką, naudoja labai struktūrizuotą apsaugos protokolą, kad išvengtų fotografinės medžiagos pablogėjimo. Jei vertinate savo fotografinius spaudinius, kodėl neturėtumėte pagalvoti, kaip juos tinkamai laikyti?

Jums gali padėti keletas paprastų žingsnių. Visus metus padėkite vaizdus vėsioje ir sausoje vietoje, viduje kokybiškų popierinių vokų ir be siūlių, naudokite albumus, kurie padengia visus vaizdus, ​​ir visų pirma įsitikinkite, kad juos tvarkėte, kai rankos švarios ir sausos.

“Geriausi vaizdai yra tie, kurie išlaiko savo jėgą ir įtaką per daugelį metų, nepaisant jų peržiūrų skaičiaus.”

Kiek svarbu fotografinio popieriaus absorbcija?

Pirkdami vienos ar kitos rūšies fotopopierių, rasite daugybę popieriaus savybių, paminėtų ant pakuotės arba charakteristikų aprašyme. Nepaisant jo svarbos, rašalo sugėrimo aspektas minimas retai.

Yra kai kurių rūšių popierius, kuriame sunaudojama daugiau rašalo nei kitose, todėl pasakymas spausdintuvui, kurį popierių naudosite – naudodamasis savybėmis – padės sužinoti, ar jis turėtų įpurkšti daugiau rašalo, ar mažiau. Pavyzdžiui, storas, blizgus popierius sugeria nedaug rašalo, tuo tarpu paprastam popieriui reikia daug daugiau.

Ar geriau rinktis matinį ar blizgantį fotopopierių?

Vėlgi, nėra vieno atsakymo į šį klausimą, nors mes galime pasiūlyti keletą gairių, kurios padės jums pasirinkti variantą, kuris geriausiai tinka tai, ko ieškote. Pradedantiesiems dauguma rinkoje esančių popierių yra blizgūs arba blizgus, kuri siūlo optimalią kokybę tiems, kurie nenori apsunkinti savo gyvenimo.

Tačiau įsigilinę galite rasti kitų apdailų, idealiai tinkančių spausdinti vaizdo tipui. Šioje lentelėje mes padėsime jums rasti dviejų popieriaus rūšių skirtumus ir charakteristikas, dėl kurių jūs pasieksite rezultatą paveikslėlyje su reikšmingais skirtumais.

Kriterijai Blizgantis popierius Matinis popierius
Rekomenduojamas naudojimas Naudojamas daugumoje įprastų spaudinių. Jis naudojamas konkretesniems ar ypatingesniems įspūdžiams.
Išoriniai refleksai Padidina išorinius atspindžius.

Ryškesni vaizdai, suteikiant jiems šviesos.

Sumažina išorinius atspindžius ir paslepia pirštų atspaudus ar dėmeles.
Privalumas Idealus popierius šeimos nuotraukoms, nuotraukų rėmeliams ir vizitinėms kortelėms. Idealiai tinka spausdinti senas nuotraukas, (jos yra tankesnės ir nepermatomos).

Kas yra bario fotopopierius?

Bario popierius turi keletą ypatumų, kurie, toli gražu ne tik rėmuojami praeities laikais, atsinaujina ir šiandien, kai menininkai nori išlaikyti įvaizdžio išvaizdą, kad jis būtų atspausdintas tradiciniame tiraže. Dėl švelnaus ir atlasinio prisilietimo kai kurie autoriai verčia rinktis tokio tipo popierių.

Jo sklandi tekstūra be atspindžių leidžia išryškinti skirtingus vaizdo atspalvius, sustiprinant ir pagilinant juodus tonus. Štai kodėl, siekiant tikslo grįžti prie fotografijos ištakų, bario popierius naudojamas specialiai juodai baltoms nuotraukoms, tiek profesinėje srityje, tiek mėgėjas.

Pirkimo kriterijai

Nors iš pirmo žvilgsnio gali susidaryti įspūdis, kad nėra didelio skirtumo tarp vieno ir kito fotografinio popieriaus, realybė yra ta, kad atsižvelgdami į skirtingus veiksnius, kuriuos mes išsamiau aprašysime toliau, galime padėti pasirinkti geriausiai rezultatą atitinkantį popierių. linkime patirti įspūdžių.

Neskaidrumas

Kai priešais fotografinį popierių, su kuriuo norite atspausdinti savo atvaizdus, ​​pažiūrėkite, ar įmanoma pamatyti popierių. Jei taip, būkite atsargūs, nes pro popierių gali prasiskverbti rašalas, o tai gali neigiamai paveikti vaizdą, netgi sukelti nepageidaujamą spalvų maišymą.

Tai ypač aktualu, kai norite spausdinti vaizdus iš abiejų pusių, pavyzdžiui, kurdami fotoknygas, nes šiuo atveju, jei neskaidrumas nėra pakankamas, šios problemos gali būti lemiamos ir tapti košmaru. Nepaisant to, daugumos fotopopierių neskaidrumas yra 94% arba 97%.

fotopopierius-2

Popieriaus matmenys, skirti pasirinkti paveikslėlių tipo portretus, yra 10 x 13 cm ir 15 x 20 cm.
(Šaltinis: rawpixel: 76171246 / 123rf.com)

Suderinamumas

Suderinamumas yra vienas iš svarbiausių pirkimo kriterijų. Tai priklausys nuo to, ar galima padaryti įspūdį, …