Gaukite vaisių su savo kreatinu Super-Ta

Kreatinas yra pagrindinis priedas daugeliui sportininkų, sporto salės vartotojų ir fitneso fanatikų – tai gali būti tikrai galinga parama jūsų treniruočių tikslams, nes moksliškai įrodyta, kad tai padidina našumą.1

Kreatino natūraliai galima rasti tokiuose maisto šaltiniuose, kaip mėsa ir žuvis, tačiau, atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą ir valgymo įpročius, jo suvartoti vien per dietą kartais gali būti keblu. Pavyzdžiui, jei esate vegetaras arba net jei esate tik tas žmogus, kuris mėgsta treniruotis aušros metu, tikriausiai neturėsite laiko (ar noro) valgyti lašišos filė ar vištienos krūtinėlės prieš treniruojantis.

Štai kur mūsų kreatino papildai.

Mes siūlome didžiulį asortimentą aukštos kokybės ir ypač patogių kreatino papildų, tiek piliulių, tiek miltelių pavidalu, kad nereikėtų jaudintis dėl valgio ruošimo laiko, išlaidų ar pastangų. Daugelis mūsų papildų, įskaitant mūsų kreatino monohidrato miltelius, taip pat yra visiškai veganiški ir vegetariški.

Jūs jau galite reguliariai vartoti kreatiną kaip savo fitneso režimo dalį, tačiau mes esame čia, kad padėtume jums pakelti kokteilius į visiškai naują skanų. Pamirškite tik įpilti samtelį į vandenį – pasilepinkite šiuo nepaprastai gaiviu ir skaniai vaisių turinčiu kreatino kokteilio receptu.

Padaro 1

Ingridientai

  • 150g šaldytų uogų
  • 2 kiviai (supjaustyti)
  • 200 ml pasirinkto pieno
  • 1 samtelis Poveikio išrūgų baltymai (vanilė)
  • 3g kreatino monohidrato miltelių
  • Sauja šviežių mėtų

Metodas

  1. Tiesiog įdėkite visus ingredientus į maišytuvą ir sumaišykite, kol jis taps visiškai vientisas.
  2. Supilkite į purtyklę ir pasiimkite su savimi į treniruotę arba supilkite tiesiai į stiklinę, kad galėtumėte mėgautis iškart!