GBA žaidimai: kas aš

Nuo jo išleidimo praėjo beveik du dešimtmečiai, tačiau daugelis žaidėjų ir toliau žaidžia „Game Boy Advance“. Pirmasis 32 colių nešiojamas kompiuteris bitai „Nintendo“ turi didelį pranašumą, kad yra suderinamas su visais savo pirmtakų žaidimais „Game Boy“ ir „Game Boy Color“. Kaip gali būti kitaip, jų žaidimai iš visų keturių pusių dvelkia originalumu.

Originalumas ir linksmybės. Galų gale, „Nintendo“ konsolėje yra didelis pavadinimų rinkinys, kai kurie iš jų yra tikra klasika vaizdo žaidimų istorijoje. Žinoma, netrūksta nė vieno iš didžiųjų „N“ simbolių: Mario Broso, „Donkey Kong“, „Sonic“ ir daugelio kitų.

Svarbiausias

 • „Game Boy Advance“ suderinamas su visais pirmtakų žaidimais „Game Boy“ ir „Game Boy Color“, todėl galite mėgautis plačiu pavadinimų katalogu.
 • Tarp „Game Boy Advance“ žaidimų galite rasti keletą puikių „Nintendo“ klasikų, tokių kaip „The Legend of Zelda“, „Mario Kart“ ar „Final Fantasy VI“.
 • Pirkimo kriterijai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pirkdami GBA žaidimą, yra kasetės spalva, žanras, kuriam priklauso žaidimas, ir jo grojamumas.

Geriausi GBA žaidimai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes norime pradėti pirkimo vadovą, siūlydami jums keletą geriausių GAB žaidimų, kuriuos galite rasti šiandien parduodant. Mes juos analizuojame žemiau.

Geriausias „Game Boy Advance“ platformininkas

„Super Mario Advance 4“: „Super Mario Bros 3“ yra „Game Boy Advance“ pritaikymas vienam geriausių NES žaidimų „Super Mario All-Star“. Tai, be jokios abejonės, yra vienas iš tų platformos žaidimų, kuriam laikas, atrodo, nepraeina. Tiesą sakant, yra iki a uostas tas pats Wii.

Tiesa, grafiniu lygmeniu jis yra gana atsargus, tačiau „Super Mario Bros 3“ iš tiesų išsiskiria puikiu grojamumu ir sėkminga garso sekcija. Ar esate pasirengęs susidurti su daugiau nei šimtu jos lygių?

Geriausias „Nintendo Game Boy Advance“ RPG žaidimas

„Mario & Luigi:„ Superstar Saga “yra vienas geriausių„ Game Boy Advance “RPG titulų. Taip yra todėl, kad jis sugeba sujungti geriausius RPG žaidimus su platformos žanro elementais. Be to, skatindamas valdyti du mitinius „Nintendo“ veikėjus: Mario Brosą ir Luigi.

Tai, be jokios abejonės, žaidimas, kuriuo gali mėgautis tiek labiausiai patyrę žaidėjai, tiek naujokai vaizdo žaidimų pasaulyje.

Geriausias GBA įgūdžių žaidimas


Kurukuru Kururin


Su „Kurukuru Kururin“ esate užtikrintas geriausiu žaidimu ir daugybe iššūkių, su kuriais susidursite. Ir tai, kad jei grožis yra paprastas, šiame žaidime yra didelės abiejų dozės.

Žaidimo tikslas yra labai paprastas – išbandyti tokį laivą, kuris turi dvi rankas, kad pasiektų tikslą neliesdamas nė vienos sienos. Problema ta, kad laivas nesiliauja sukęs, o tai apsunkina ir gana užduotį.

Geriausias „Game Boy Advance“ žaidimas kolekcininkams

Jei yra klasikinis žaidimas, žaidimas, kurį žaidė visų amžiaus grupių žaidėjai, tai „Tetris“.

„Tetris“ yra saugus statymas savo malonumui, taip pat puiki proga atgaivinti vieną iš pavadinimų, pažymėjusių vaizdo žaidimų istoriją. Be jokios abejonės, tai tikra nostalgijos dovana. Jūs visada norėsite žaisti dar vieną lygį.

Pigiausias žaidimas „Boy Boy Advance“

„Grim Adventures of Billy & Mandy“ yra idealus žaidimas mažiesiems, ypač jei jie tokie yra gerbėjų iš populiaraus animacinio serialo. Be to, jo kaina yra tikrai pigi, ypač turint omenyje, kad šiuo metu „Game Boy Advance“ žaidimų kaina paprastai yra gana aukšta.

Žaidimo lygiu tai žaidimas, kuriame derinami platformos žaidimų ir veiksmo žaidimų elementai. Tai nėra ypač sunku ir grafiškai gana patraukli.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie GBA žaidimus

Peržiūrėję mūsų žaidimų pasirinkimą, jums gali kilti klausimų, ko tikėtis iš „Game Boy Advance“ žaidimo. Jei taip, nesijaudinkite, mes paruošėme jums šį skyrių, kad galėtumėte juos išspręsti.

„Game Boy Advance“ suderinamas su visais pirmtakų žaidimais „Game Boy“ ir „Game Boy Color“, todėl galite mėgautis plačiu pavadinimų katalogu. (Šaltinis: Amy: 5425007152 / Flickr.com)

Su kokiomis konsolėmis galite žaisti GBA žaidimus?

Pradedantiesiems galite žaisti GBA žaidimus „Game Boy Advance“ konsolėje. Juk tai konkretūs tos konsolės žaidimai. Neįmanoma žaisti GBA žaidimus naudojant senesnes konsolės versijas, pvz., „Game Boy“ ar „Game Boy Color“. Kita vertus, galima žaisti GBA žaidimus per „Nintendo DS“.

Kokie yra GBA žaidimų pranašumai ir trūkumai?

„Game Boy“ konsolių linija yra viena perkamiausių vaizdo žaidimų istorijoje. Nenuostabu, atsižvelgiant į daugybę smagių žaidimų pasiūlymų. Taigi, jei ketinate įtraukti vieną į savo kolekciją, galbūt norėsite sužinoti jų siūlomus pranašumus.

Privalumas

 • Jie skirti visoms auditorijoms.
 • Tai nepaprastai įdomūs žaidimai.
 • Kai kurie yra tikra klasika vaizdo žaidimų istorijoje.
 • Jie suderinami su „Nintendo DS“ konsole.
 • Laikui bėgant jo vertė gali padidėti.
 • Jie neturi regioninės apsaugos.
 • Jie yra autentiški brangenybės kolekcininkams.

Trūkumai

 • Nauji pavadinimai nebeleidžiami.
 • Jo grafinės kokybės negalima palyginti su dabartinių pavadinimų kokybe.

Kam verta pirkti GBA žaidimą?

GBA žaidimų pirkimo priežastys gali būti įvairiausios – nuo grojimo kai kuriais puikiais klasikiniais žaidimais vaizdo žaidimų istorijoje iki grynojo rinkimo. Su „Game Boy Advance“ galite žaisti keletą geriausių žaidimų per trumpą, bet intensyvią „Nintendo“ istoriją. Visa tai – nešiojamoje konsolėje, kurią galite pasiimti su savimi bet kur.

Tarp „Game Boy Advance“ žaidimų galite rasti keletą puikių „Nintendo“ klasikų, tokių kaip „The Legend of Zelda“, „Mario Kart“ ar „Final Fantasy VI“. (Šaltinis: Adrianas Maklesas: 19929660109 / Flickr.com)

Kokios yra „Game Boy Advance“ konsolės versijos?

Pirmoji „Game Boy“ konsolės versija pasirodė 1989 m. Po to buvo keli atnaujinimai, kuriuose beveik nebuvo jokių nedidelių pakeitimų, pavyzdžiui, mažesnės energijos sąnaudos. Tai būtų maždaug 1998 m., Kai pasirodė „Game Boy Color“ – nauja versija, žymiai pagerinusi originalų „Game Boy“.

Po trejų metų buvo pristatytas „Game Boy Advance“ arba „GBA“, kuris buvo naujas šuolis nešiojamojo kompiuterio „Nintendo“ našume. Po poros metų rinkoje pasirodė „Game Boy Advance SP“, kuris buvo atėjęs išspręsti kai kurių ankstesnės versijos problemų ir praktiškai uždaręs mitinės konsolės istoriją. Vėliau buvo parduodamas tik „Game Boy Micro“.

Pirkimo kriterijai

Svetainėje REVIEWBOX.es žinome, kad norint gerai pasirinkti GBA žaidimą, svarbu, kad jį pasirinkdami atsižvelgtumėte į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Todėl išanalizavome keturis svarbiausius. Jie yra tokie:

Užtaisų spalva

Taip, jūs teisingai perskaitėte, „Game Boy“ žaidimų kasečių spalva rodo jų suderinamumą su skirtingais „Game Boy“ konsolės modeliais. Pažiūrėkime, kokios galimybės yra:

 • Pilka: Suderinamas su visomis versijomis, išskyrus „micro“. Tai juoda ir balta žaidimai.
 • Juoda: Taip pat suderinamas su visomis versijomis, išskyrus „micro“.
 • Skaidrus: Juos galima žaisti tik „Game Boy Color“, GBA ir GBA SP.
 • Avansas: Juos priima tik GBA, GBA SP ar GB Micro
 • Kitos spalvos: Kai kurie žaidimai buvo parduodami specialiomis spalvomis.

„Game Boy Advance“ žaidimai yra suderinami su „Nintendo DS“ ir „Nitendo DS Lite“. (Šaltinis: Aurora cv: 5627764125 / Flickr.com)

Lytis

„Game Boy Advance“ turi platų žaidimų katalogą, kuriame pateikiami įvairiausi praktiškai visų žanrų pavadinimai. Tačiau negalima paneigti, kad jei yra du žanrai, kuriuose „Nintendo“ konsolės yra puikios, tai yra platformos ir nuotykių žaidimai. Pažiūrėkime, kurios yra populiariausios:

 • Platformos: Vienas iš žanrų, kurį groju labiausiai ir niekada nesakau geriau, jis pasiekia „Nintendo“ konsoles. Iš daugybės pavadinimų, kuriuos galite rasti, jei yra du, kuriuos verta atskirai paminėti, tai yra „Sonic Advance“ ir „Mario vs. Donkey Kongas.
 • Nuotykis: Jei nuotykis yra jūsų dalykas, „Game Boy Advance“ siūlo daugybę variantų. Mums ir daugeliui kritikų liko „Final Fantasy VI“. Daugeliui tai yra geriausias visų laikų J-RPG žaidimas. Šiaip ar taip, nepatartina pamiršti fantastiškos Ugnies emblemos: šventieji akmenys.
 • Vaidmuo: Ne visada lengva atskirti vaidmenų ir nuotykių žanrą. Bet kokiu atveju, jei yra vienas vaidmens žaidimas, kurį verta pabrėžti, tai „Auksinė saulė: prarastas amžius“.
 • Veiksmas: Jei jums patinka veiksmas, būtinai atkreipkite dėmesį į „Mega Man Zero“, kuriame derinami veiksmai, kova ir geriausi platformos žaidimai. Mažiau žinomas, tačiau ne mažiau žinomas „Ninja Cop“ yra laikomas dar viena „Nintendo“ nešiojamojo kompiuterio brangenybėmis.
 • Sportas ir lenktynės: Galvojant apie „Nintendo“ ir lenktynių žaidimus, neišvengiamai kyla mintis apie priklausomybę sukeliančią „Mario Kart Super Circuit“.
 • Strategija: Taip, „Nintendo“ pultuose taip pat galime rasti puikių strategijos pavadinimų. Mūsų mėgstamiausia „Game Boy Advance“ yra „Advance Wars 2: Black Hole Rising“.
 • Galvosūkiai ir įgūdžiai: Čia mes negalime nustoti įvardyti klasikos klasikos „Tetris“.

Žaidimo ir mokymosi kreivė

Žaidimai turi būti žaidžiami, tai gali atrodyti kaip tikroviškumas, bet tiesa ta, kad taip yra. Tačiau ne visi žaidimai žaidžiami vienodai arba sukelia vienodą priklausomybę. Kontrolė, sunkumai ir progresas, laikas ir mokymosi kreivė bei kiti klausimai daro įtaką žaidimų patirčiai.

Taigi yra keletas žaidimų, kurie labiau skirti atsitiktiniams žaidėjams arba kartais žaidžiami trumpuose žaidimuose ar trumpais laiko tarpais. Kiti siekia patenkinti pačius reikliausius žaidėjus, kurie ieško sudėtingesnių iššūkių ir gali praleisti valandas prie ekrano. Kai kurie bando užriesti garbaną ir pasiekti visokius žaidėjus. Laimei, jiems dažnai pasiseka.

Grafikos kokybė

Logiška, kad „Game Boy Advance“ žaidimai nesiūlo tokios pat grafinės kokybės, kokią rasite dabartinėse nešiojamose konsolėse, tokiose kaip „Nintendo Switch“. Nepaisant to, yra tokių, kurie pateikia atsargesnį grafinį aparatą. Tai pasakytina apie „Zelda“: „Minish Cap“, „Mother 3“, „Metroid Fusion“, „Wario Land 4“ ir „Golden Sun: The Lost Age“.

Kai kurie pavadinimai išsiskiria labai įvairiais scenarijais, kurie taip pat yra labai išsamūs. Yra keletas įdomių …

Parašykite komentarą